Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Moje misljenje o Savi, Sumi i Sadiku noze lako da se provjeri i sasvim sigurno nema potrebe da ih bilo ko brani od mene, naprotiv...
A nisam bas nesto siguran da Stanojevic planira da ozivi sebi karijeru tako sto ce otjerati Sumu i Sadika...
Ne kazem da nece otici, ispali smo, nemamo ni banke, igramo kurac od prvenstva, igracemo kurac od Evrope...

Ajde da pricamo bez fraza i djecihijih konstrukcija...
1. Jel Miljkovic losiji od Miletica?
2. Kojeg desnog beka bi ti doveo?
3. U cemu je razlika izmedju dovodjenja Obradovica i Brezancica? O Pesukicu da ne pricamo.
4. Jel Savo pokusavao da dovede istog tog Obradovica? Sta, prije pola godine nije bio za otpis?
Što se tiče "fraza i dečijih konstrukcija", da li si baš siguran da Stanojević stvarno namerava da "oživi sebi karijeru"? Ili samo da zgrne još koji dinar, a za "karijeru" uvek će se naći koji tim sa Istoka (bližeg, ili daljeg, ili još daljeg), bar još neko vreme? Ja nikako nisam siguran, ali svakako da želim verovati u ovo prvo.
Vezano za tvoja pitanja, ukratko: Da je Pešukić dobio šansu koju dobija Miljković bio bi barem na istom nivou, a Miletić je za prvopomenutog klasa, ma koliko da izgubi motivaciju i kiksa. Desni bek samo stranac, kako si rekao, sve ostalo je iznuđeno rešenje zbog nerešene štoperske pozicije. Brežančić je odradio posao, imali smo prvog beka na koga smo se mogli osloniti - Uroševića. A vezano za "želju za dovođenjem Obradovića" i "dolaska Obradovića" - i ja možda želim/sam želeo da obrnem Kardašijanku...
Neću nastavljati ovu priču, neka od sledeće utakmice počnu pohvale, i neka ih bude sve više.
Današnji dan je više nego šugav. Biće bolje, mora.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovo je bila najlošija utakmica Sume ove sezone po meni.
I kao takva čovek je odigrao pa...onako.
Hoće li neko meni paranoidnom da objasni ovu situacijiu sa komentatorom koji pa malo je reći na prvu grešku piša po Sumi?
I nastavlja...ne smiruje se . Dok debeli Natko koji je izvisio za traku više nije problem,i Sadik zreo za klupu posle prve utakmice ...kako jeovde Suma posle jedne visoke lopte koju hoće da prebaci preko njega...inače stotinuputa to radio i u evropske utakmice...Potpuno ne zainteresovan?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Vidim opet se delimo....misim na forumu...

Da se svrstam u neku grupu :

Savo....bices dobar trener, ali ne mozes da se ucis u Partizanu ("prelezi" decije bolesti u nekom drugom klubu, pa dodji).
Stanoje...uz duzno postovanje : ne seri vise, majke ti....Sta radis bre ? Ne valja ni jedan igrac kojeg si zatekao u klubu ? Po toj logici, svaka promena trenera zahteva promenu kompletnog igrackog kadra. Simptomaticno je da ti uvek smetaju najbolji i najskuplji....a prodavala su te (u prvom mandatu) "tvoja deca" - Babovic, Miljkovic....Sad te prodaju tvoji "sinovi" Markovic i opet Miljkovic...

Sa punim pravom, Grobari mogu da traze od uprave (seme im se zatrlo) da dovedu trenera Metalca. Zasto ? Pa sa igracem manje nam je dao gol i izvukao nereseno protiv trenera kojeg je ta ista uprava dovela i pocela da mu ispunjava muzicke zelje u vidu pojacanja...

Jednom recju : m'rs svi u tri lepe pizde materine. Sto dalje od kluba. I predsednik i uprava i trener i doktori i kondicioni treneri i treneri u Teleoptiku koji ne znaju da naprave igraca potrebnog za prvi tim (a to im je jedini zadatak)....svi....

Da obrazlozim :

Gde su nam sponzori ? Gde je zarada od nekih drugih izvora, a da to ne bude prodaja igraca ili pare od evrope ? Gde je marketing ? Zasto nekim trenerima dajete pare za pojacanja, a nekima ne ? Ko je doveo trenera ? Ko je sastavio danasnju startnu postavu ? Ko je vrsio izmene ? Koji doktor je dozvolio da nam igra (igraju) povredjeni igrac (igraci) ? Ko ne moze da kondiciono pripremi fudbalera za fudbalsku utakmicu ?!!?!? Ko proizvodi godinama stopere i centralne vezne, "poluvalentne" igrace, lazne 9 i sl., a prvom timu vec 5 godina trebaju bekovi ? itd ?

Dakle jos jednom :

M'rs svi do jednog !!!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ne može ni pobjeda u derbiju ovo da spere, pun mi je kurac više pobjeda u derbiju i gubljenja titula u oktobru. Samo titula može da spere ovu sramotu, prijatelji, mi bez titule (a što će se desiti vjerovatno) smo propali, nema nas, pitanje je opstanka kluba.

Neću da se upuštam u raspravu Savo vs. Stanoje. Totalno je bespotrebna, Savo se uhvatio u kolo, imao je dobru igru, koliko toliko rezultate, obećavao je napad na titulu, okliznuo se u Novom Pazaru, ćao zdravo, po meni već tada je trebalo da bude bivši.

Došao je Stanojević. Prve igre u prvenstvu neću da mu spočitavam, tek je bio došao, uzeo je bodove, to je važno. Ono što mi je zasmetalo je ostavljanje Lazara Markovića na terenu u Belgiji iako je ovaj bio igrač manje na terenu, i kasnije ziherašenje. Evo i večeras se ponavlja, ziherašenje, imamo igrača više na terenu, umjesto da napadnemo taj veliki Metalac i damo bar još jedan gol da mirno završimo utakmicu, mi se povlačimo sa igračem više, i naravno primamo gol. Sve smo nešto nedorečeni.

Neću da tjeram Stanojevića nakon prvih prosutih bodova. Ali kad dovedemo novog trenera, ja hoću da vidim neki boljitak, nešto novo, hoću da se i ti treneri prilagode renomeu našeg tima, a ne da jedan PARTIZAN povlači ručnu protiv Metalca sa igračem više!!! I ne znam da li će biti bolje, da li je taj Obradović bolji od Uroševića, da li je Jojić pojačanje u odnosu na Natka, da li je Marković pojačanje u odnosu na Vitasa. Ne zavisi sve od igrača.

Partizan ne smije biti poligon za trenere početnike, trenere (bezuspješne) povratnike, menadžerske trenere. Da imamo upravu, nama Jokan, Plavi, Stanoje, Rašović, Bata, Savo ne bi nikada bili prvi treneri, tj. Partizan im ne bi bio prvi klub. Partizan mora da ima iskusnog, uspješnog trenera, koji će se povinovati konceptu Partizana (OFANZIVA PFC). Stop branjenju rezultata protiv Metalca!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pošto je Savo ˝uvalio˝ ovu ekipu Stanojeviću, verujem da je prilikom potpisa dvogodišnjeg ugovora imao uperen pištolj u leđa jer ako nije, ko ga je terao da preuzme ekipu koja ne odgovara njegovom poimanju fudbala? Možda Stanojević u prvom mandatu nije uspeo da skine Upravu ali ovim potezima će ponovo podići ogromno nezadovoljstvo kod navijača Partizana pa će opet neki novi ˝Pučisti˝ pokušati da preuzmu klub s tim što mislim da je Stanojević sada spreman na sopstvenu žrtvu radi nekog opšteg dobra njegovih prijatelja koji bi da ponovo okupiraju klub, što menadžerski preko igrača pa do ljudi u samoj Upravi. Odužiće mu se nekim klubom već kasnije.

Neverovatno je da se šablon za strance ponavlja i da još ljudi veruju u iskrene namere. Ako tera Sumu i Sadiqa samostalno treba ga podsetiti da su to dva najbolja igrača Partizana a ako ih tera po nalogu Uprave onda to dosta govori o njemu. Možda je idealan trener za ovu Upravu, klasičan izvršitelj, ako već nema dublje namere sa nekima iz prikrajka. Dovoljno je što se menadžeriše da se vidi da se tu svašta dešava iza kulisa. Šta god da radi, ne radi za dobro Partizana. Licemerno je da proziva Sadiq-a kojeg maltretira i bode injekcijama jer je uplašen i svestan svoje nemoći u izmeni igre tima u smeru koji bi on to želeo, jer ovo je 2020. godina. To što je bilo 2010. godine, to je Miljković!!!!! a to će još biti nadograđeno nekim fudbalerima sa kojima je sarađivao ranije. To je bilo sporo pre 10 godina a sada kada smo konačno proigrali evropski i brz fudbal on bi da nas vrati na taj nivo, brzi fudbaleri mu ne trebaju. Naravno da smo imali padove kod prethodnog trenera i zato je on bivši ali kod Stanojevića se napredak ne vidi a zbog toga je valjda došao, da idemo ka boljem. Ovakvo rasturanje ekipe je nezabeleženo. Možda i propadnu neki transferi, možda Sadiq i Suma ostanu, ali ostaće i NAMERA trenera Stanojevića. Dovođenjem Jojića se crtaju izlazna vrata za Sumu, što je Radulović pokušao u prenosu više puta da naglasi. Konačno će otići taj zli Suma, taj mali crnac koji tuče laktovima poštene srpske fudbalere! Sadiq-a ako ne prodaju bar ga je trener Stanojević ubio pred derbi. Rokaj ga injekcijama, neka pokida nešto! Ali dobro, pokušaće da ga prodaju pa se nadam da će dozu te ˝droge˝ dobiti Lazar Maković, čisto da se pokrene.
Kako je dobri dečko Miljković, je l skontao odakle je došao igrač koji nam je dao gol? Možda nema vremena o tome da misli pošto još stoji pored aut linije i razmišlja kome da baci loptu iz auta! Sva propast ove sezone je oslikana u Miljkoviću. Propali, omraženi fudbaler se dovodi. Sipmatično je ovo kako kažu da je bolji od Miletića, baš simpatično, jer na moje iznenađenje očigledno postoje ljudi koji su podnosili Miljkovića i u prvom mandatu. Ajde što se ne slažem da je bolji od Ćele ali i za par godina ja neću želeti Miletića da vidim opet kod nas da menja nekog amatera već ću želeti POJAČANJE! Kad neko dolazi on treba da bude upgrade u odnosu na onog kojeg menja ako želimo kao tim i klub da napredujemo a nama trener dovodi gore od postojećih, koje by the way hoće da otera. Evropu je bacio vadeći se da je njemu liga prioritet. Ne zameram mu gubitak titule jer je ona obećana ali odnos prema igračima i igru mu itetkako zameran. Za kratko vreme je rasturio sve što se gradilo ili bar pokušano da se izgradi. Ne smem da zamislim kakva je situacija u svlačionici. Javno prozivanje najboljih igrača. A onaj omraženi Đumijev statista pored klupe ih javno hvalio, punio im samopouzdanje. Neko napisa da je verovao da će Savo pokrenuti Sumu? Pa on ga je itekako pokrenuo a takav Suma je pokrenuo Partizan uz ostale strance. Ostalo je još da Stanojević vrati Stojkovića na gol i to će biti to. Već je javno, veoma pedagoški, rekao da Popović brani zato što mora, a taj dečko mu je prošlu utakmicu izvukao bodove i danas je imao dve sjajne lopte posle kojih je lako moglo da dođe do golova da su Asano ili Lutovac bili snalažljiviji.

Sledi derbi a mi ko zna u kakvom ćemo sastavu biti...
Tužan rođendan, tužan.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
44
Reaction score
103
Локација
Glasgow
Ružna nedelja, nevjerovatno indolentan pristup igri, a lopta kažnjava aroganciju prije svega..
Znam da će me mnogi napasti zbog ovoga, ali sa igračima kao što su Suma i Sadik se ne osvaja titula, da mogu oni kad im se igra razbiti dosta timova, ali kad neće da igraju ne postoje na terenu (Suma) ili promaše sve što se promašiti može (Sadik)...Natho veliki znalac ali u silaznoj putanji..Asano odličan, ali za neku jaču ligu gdje se igra fudbal, za ovo bunarenje nije, nema tu nepredvidivost kojima se bunkeri razbijaju..O Upravi je glupo razgovarati, zbog čega zadnji dan uzimamo pojačanja??Pa mi sami sebe saplićemo,i Savo je mogao da ima 20%jači tim,dovoljno,da su mu na vrijeme doveli pojačanja.
Postavlja se pitanje što ih dovode, kad 17.10 igramo utakmicu poslije koje se možda opraštamo od još jedne sezone i stavljamo kup kao prioritet.
Kod nas škripi mnogo toga, a danas je odnos prema igri bio osnov svega, 45 minuta igramo hodajući i ne napravimo normalnu šansu.
A sa Stanojevića se slažem što je izveo Sumu i Sadika, al tu nastaje problem, mi na klupi nemamo igrača koji će okrenuti utakmicu.
Mi prvenstvo možemo uzeti ako ne kiksamo uopšte, a kamoli gubimo bodove od Novog Pazara i Metalca..mi do kraja znači moramo sve da pobijedimo i da Zvezdu neko osim nas pobijedi...teško ali nije ni nemoguće..
Ja se nadam da će ova Uprava otići..jer ne radi dobro, mi se treću sezonu u oktobru opraštamo od titule, a navijači pljuju po FSS, pljujem i ja ali nije FSS kriv što mi Metalac sa igračem više ne možemo pobijediti...treba dosta stvari rasčistiti, šta je problem ne znam, ali ulasci u utakmicu su nešto što jačina svlačionice određuje, a mi mlako ulazimo u svaku, znači poraditi na odnosima u svlačionici ,jer trener nije potreban da bi se pobijedili Pazar i Metalac, odstraniti trule jabuke oa ma kako mu ime i prezime bilo..Biće bolje, Napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ovo je bila najlošija utakmica Sume ove sezone po meni.
I kao takva čovek je odigrao pa...onako.
Hoće li neko meni paranoidnom da objasni ovu situacijiu sa komentatorom koji pa malo je reći na prvu grešku piša po Sumi?
I nastavlja...ne smiruje se . Dok debeli Natko koji je izvisio za traku više nije problem,i Sadik zreo za klupu posle prve utakmice ...kako jeovde Suma posle jedne visoke lopte koju hoće da prebaci preko njega...inače stotinuputa to radio i u evropske utakmice...Potpuno ne zainteresovan?
Ovde se vide samo situacije dok imamo posed lopte...Sumi je Stanojevic verovatno zamerio neke stvari u defanzivi jer on je inace "nonsalantan" u tim situacijama, nema osecaj za te situacije takav je kroz celu karijeru, takav je bio i kod Sava samo je problem sto svaki trener tu njegovu defanzivnu "malodusnost" vidi na svoj nacin....bar se ja nadam da odatle poticu kritike Stanojevica ka Sumi i Sadiku, a ne iz nekih drugih razloga iako mi ovi napadi na Sumu i Sadika u poslednje vreme ne deluju ni malo sportski orijentisani nego da tu ima nesto dublje...... Ne znam, previse je toga lose bilo da bi se nesto zamerilo najboljim igracima, a u momentu kad primamo gol oni i nisu u igri.....a sto se komentatora tice neskriveno je bio zlonameran ka Sumi, ciljano, valjda ga je naredni derbi obavezao na to da malo pljuje Sumu.....ovaj Sumu gazi kramponima po listu, a komentator napada Sumu potpuno ignorisuci tu cinjenicu....
 
Последња измена:

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Ja sam za to da se treneru da kontinuitet od 4 godine rada...(Stanojevic je pravi za to)

Nemamo rezultat,igramo ruzno,trazimo krivce,stalno nesta menjamo,a prolaze godine i to skoro ove 4 koje ja pominjem...i jesmo li sta dobili? Po koji kup i malo Lige evrope i sve smo slabiji i sve dalji od titula i stabilne ekipe!

Daj da pustimo nekoga da radi,mi da ga podrzavamo,da se mucimo gledajuci (jer to vec godinama u nazad radimo),da mu verujemo i da verujemo u nove titule,nove vrhunske igrace,neki novi leprsavi Partizan!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovde se vide samo situacije dok imamo posed lopte...Sumi je Stanojevic verovatno zamerio neke stvari u defanzivi jer on je inace "nonsalantan" u tim situacijama, nema osecaj za te situacije takav je kroz celu karijeru, takav je bio i kod Sava samo je problem sto svaki trener tu njegovu defanzivnu malodusnost vidi na svoj nacin....bar se ja nadam da odatle poticu kritike Stanojevica ka Sumi i Sadiku, a ne iz nekih drugih razloga iako mi ovu napadi na Sumu i Sadika u poslednje vreme ne deluju ni malo sportski orijentisani nego da tu ima nesto dublje...... Ne znam, previse je toga lose bilo da bi se nesto zamerilo najboljim igracima, a u momentu kad primamo gol oni i nisu u igri.....a sto se komentatora tice neskriveno je bio zlonameran ka Sumi, ciljano, valjda ga je naredni derbi obavezao na to da malo pljuje Sumu.....ovaj Sumu gazi kramponima po listu, a komentator napada Sumu potpuno ignorisuci tu cinjenicu....
Evo odgledao sam ponovo ...dok sam gledao šta radi mučeni Miljković. Nije bio besprekoran u odbrambenim zadacima...nije bio ni agresivan nešto preterano. Kada se čulo sa klupe da pritisne ...uradio je i to dobro.
Ono što je apsurd je sledeće...Sredina uključujući bekove ni 10 minuta ukupno nisu odradila presing na utakmici u kojoj imaš igrača više a izneseš gorući problem kao opravdanje :
"napadač je bio nonšalantan u odbrani pa sam ga zamenio"...ionda smo sa igračem više primili gol sa napadačem koji nije ali opet ovaj kriv.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Tako kad se gleda na fudbalsku igru ispada da su ofanzivni igraci krivi i za nedostatak golova i za primanje golova, a ovi u defanzivi imaju imunitet od svake odgovornosti jer eto "ne moze odbranu da igra samo zadnja cetvorka mora cela ekipa"....u prevodu - Miljkon je dobar onoliko koliko svi oni koji su ispred njega igraju dobro u defanzivi....mada u sustini to i nije daleko od istine jer on je koristan samo kad protivnik ne udje u nas sesnaesterac....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
@Goran Tomić pominjem te iz najbolje namere, da me ne protumacis pogresno..

koliko losija moze biti ekipa

Popovic - Vlalukin - “neko” - Banjak - Sehovic
- Zdjelar - L.Pavlovic - Stevanovic - D.Stojkovic - Colic - Stulic

gubili bi bodove? prebijali bi ih livadari? - bi!
titule bez? - bez..

ali koja je razlika? nema je.. igrala bi deca rastereceniji fudbal

meni su danas ona dva poteza Denisa Stojkovica poezija! (prebacivanje u letu na prvu, i drop centarsut kontra nogom).. pa ja ta dva poteza nisam video u Partizanu - ne secam se! pa i Lazarov (Pavlovica) pas za gol sansu..
Ovo danas u GM sam gledao na TV uglavnom samo prvo poluvreme, tako da ne mogu da dajem neki sud o utakmici, ali ne pobediti jedan Metalac već je za osudu, koja se duplira ako uzmemo u obzir da su oni imali igrača manje...
Stanoje se ponaša kao da ,,ne zna gde bije,, - prijatelju, ne interesuje me ni taktika tima ni teške ili lake noge ni sastav tima ni prelazni rok, kao što je Sava morao da dobije NP, tako si ti morao da dobiješ GM i - TAČKA.
Kraj priče!

Što se tiče ,,sastava tima,, koji bi i gubio bodove i ostao bez titule, a koji je ,,predložio,, kolega u citiranom postu...šta da vam kažem, nisu igrači Teleoptika, Metalca, itd, neke svetske klase koje mogu da odu za 12 miliona evra negde, ali kakvi li su onda tek igrači Partizana koji stalno ,,prosipaju,, bodove protiv timova koji imaju te ,,jeftine,, igrače...?

Čitam na sajtu Njivalige da nam je gol dao Antonijević, a to je momak koji je igrao kod nas u Teleoptiku...
Štoper Vranjanin, kapiten Metalca, koji je dobio crveni karton, takođe je igrao u Teleoptiku...
Rezervisti Kokir i Đurić takođe...
Trenera Lazetića smo oterali iz Teleoptika, jer je gubio utakmice, sad je uspeo da ,,otkine bodove,, Partizanu...
Žao mi je što nije igrao Vlalukin pa da i njega vidite, a ako se ne varam i Arambašića smo poslali u Metalac...

Ako neko ima živaca da se još bavi ovom utakmicom, nek napiše kako su protiv Partizana na terenu ,,delovali,, iliti ,,izgledali,, ovi bivši ,,Optičari,, u odnosu na naše skupocene asove...kao i to šta je Lazetić uradio pa da nadmudri Stanojevića...
Interesuje me...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mozda bi i ovaj nas izgledao da smo doveli Ancelotija. Al ne vjerujem da se biralo izmedju njega i Stanojevica, prije ce biti da je bilo Stanojevic ili Nadj.
Verovao ili ne apsolutno sam saglasan i to je i poenta.
Dobar trener može, Stanoje ne.
Ja sam pisao da ne želim da kvarim utisak i da je on u međuvremenu od talentovanog trenera došao do ispodprosečnog trenera i da je moje (jako subjektivno) mišljenje da je Savo i kao početnik dosta bolji od njega trenutno posle ako ne nazadovanja, stagniranja po kini dok fudbal napreduje svake godine. Ostao je kao idol mnogih, tada klinaca i ljudi koji se nisu navikli na titule u sfrj.
I smatram da je pogrešno kriviti ga za sve, samo da je to poenta i kada je dolazio da je jednostavno precenjen i da su se ljudi nadali nečem boljem bez preteranog opravdanja.
Pored toga ne slažemo se oko Savinog odlaska, ta ostavka je samo zbog CVja da nije dobio otkaz u prvom klubu. To da neko da otkaz posle očiglednog bola u kurcu kluba posle vojvodine a bude zamenjen istog dana iz Kine, nemojmo se lagati.
To što je Stanoje menadžerski trener je kao sa “direknom igrom” prolazi dok ima rezultata, a to da nema bivšeg igrača stranca praktično s kojim je u dobrim odnosima dosta govori.
E sad kad ja ovo sve napišem, neki genije mi napiše da sam Pantić...
A Savu ne smatram idealnim i bezgrešnim daleko od toga.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Evo neka se javi neko ko ima ispod 60 godina sa foruma i kaže: " ja ovaj potez ne mogu da uradim"
Ovde je sve izdvojeno i verujte da bi izdvojio i neki presing,prekinutu akciju...ali je nije bilo.
I njega uporediti sa Miletićem.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Dusa u meni place...ne mogu da verujem da smo kiksasli u fudbalu protiv Metalca danas, a i u kosarci protiv Borca. Ne znam.za vas bravo ali u meni dusa place iskreno.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
372
Reaction score
1.533
Evo neka se javi neko ko ima ispod 60 godina sa foruma i kaže: " ja ovaj potez ne mogu da uradim"
Ovde je sve izdvojeno i verujte da bi izdvojio i neki presing,prekinutu akciju...ali je nije bilo.
I njega uporediti sa Miletićem.
covek sa pet metara umesto u protivnicki gol on izbija loptu iz sesnaesterca :pop
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980

Pogledajte ovaj snimak...ima ga u nekoliko situacija u glavnoj ulozi, direktno uticao na ispadanje od Genka, tu je Sampdoria itd. Svaka čast na njegovom karakteru, ali uz dužno poštovanje takvom igraču nije mjesto u Partizanu. Ako nema ko drugi imaju omladinci. Zašto je on tu, to se pita isključivo Stanojevića.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Stvarno nemam namjeru da dalje ucestvujem u ovoj apsolutno besmislenoj i odvratnoj raspravi i podjeli na Savo vs Stanoje.

Ocigledno je korijen toga sto dosta ljudi misli da je Savo otjeran. I ja bih volio da je i dalje trener, jasno je da se njegovim odlaskom vracamo par koraka u nazad, ali sam ubijedjen da je sam otisao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top