Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Partizan se oglasio povodom povrede Sume.


Brat ti mora da si novinar u S.Telegrafu ili Kuriru , pa zašo nisi napisao Suma je ok ili nije dobro (daleko bilo) nego kao da si došao da šeruješ tvoj tekst :buhaha

Gmazura kao pljuje sudije drTvorzić kao nešto proziva a ja gledam kako nepismeni stranački uhlebi bez dana radnog staža jebu glupi narod . Za bolje i nismo kada jednu svinju pustimo da rovari i lešinari FKP godinama zajedno sa jebačom Vesne Zmijanac. Oteli su klub oteli tribinu a najviše me boli za KKP i VKP.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Znao sam da ce da im da crveni tek u 90om minutu, cak i dok smo vodili, ali ne pre toga...

Stanojevic, i njegova deca... Lazar samo prvi trk uz aut liniju na prvoj utakmici i centarsut za autogol u rupi. To je otprilike to
. Miljkon:pop.
Obradovic koji se smeje i boli ga kurac... Prima lovu plus je u Bg-u. Bice drugi ili treci, nema mnogo cimanja.:angry-smiley-002:

Saranovic je jos jedna sramota nasa. Taj da nam pise knjigu za rodjendan:banghead:. Cuvaju se platice.

Matke ako kaze nesto za Sumu, odmah da mu se vrati nadimak.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ukraden čist korner pri duelu Banjaka i Erakovića, Eraković izbacio loptu.

Posle par minuta, nepostojeći korner. Posle kornera pre kontakta Jojića i Sanoga, Katai pravi čist faul nad Zdjelarom.

Tačno se videlo koliko je sudiji laknulo i kako je brzo potrčao da dune u pištaljku.

In hero, ja Sumu kritikujem za neke druge stvari, za velike utakmice znam da će izaći motivisan.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.236
mi smo odigrali lose da ne kazem sramotno ali bas sramotno!
povedes u 5min utakmice (iz greske protivnika) i onda se 90min branis ?!
pri tome znas kakva ti je odbrana !
kao cekas neke kontre a ko ce da ti odigra tu kontru kad se desi i ako se desi - lazar markovic !!!

ne bi o igracima pojedinacno aliizgleda da smo dobili jos jednog lazara markovica - milos jojic :pop

I šampioni kosmosa izgledaju na terenu kao FK Sopot?
e pa taj fk sopot je stvorio vise sansi na nasem terenu od nas cak pogodio jednu stativu

razocaran nam nasom igrom, ovo nije licilo na nista
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja nisam skoro video našeg igrača sa gorom tehnikom šuta od Markovića. On šutira s ispravljenom kičmom ne savija koleno u zaletu, bukvalno kao amater. Zato mu svaka lopta ide kao da je udario daskom.
Neverovatno za igrača koji je igrao u takvim klubovima.
Sadik je onako blentav za njega Anri.
Ne pišem ovo zbog večeras, nego generalno od kad je došao ko da gledam Gogu Obradovića na konjskim sedativima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Sanogov pokusaj vadjenja ociju Sume - bez ikakvog kartona
Govneljic otvorenim stopalom na Markovicev zglob - samo zuti
Udarac glavom Banjaka i lopta na putu ka golu cese o ledja ciganina - gol-aut
Govneljic pesnicom udara nekog naseg igraca - on svira faul za njih zbog navodnog povlacenja
Izmisljen korner za cigane nakon suta Kantaija nebu pod oblake + isti Kantai cupa dres Zdjelara svom snagom i udara loptu glavom, epilog = penal za cigane
Verovatno sam jos nesto izostavio....cini mi se neki start Kantaija nakon sto je dobio prvi zuti

Saranovic je jos jedna sramota nasa. Taj da nam pise knjigu za rodjendan:banghead:. Cuvaju se platice.

Precutao sve sto je mogao, a ono za sta se nije slozio kroz zube promumlao sa nadom da se ne cuje na prenosu.....reakcija kod gola cak ispod nivoa ravnodusnosti.....

Sto se taktike tice i performansa pojedinih igraca ima i tu mnogo toga da se kaze ali mislim da ne treba ovo iznad da ispustimo iz vida nikako bez obzira sto su Stanojevic i ekipa morali ove somove da nakantaju sa 3-4 komada ili bar sacuvaju rezultat.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
e pa taj fk sopot je stvorio vise sansi na nasem terenu od nas cak pogodio jednu stativu

razocaran nam nasom igrom, ovo nije licilo na nista

Koje bre sanse Kizo? Osim te stative u drugom poluvremenu oni nisu imali nijednu sansu. U prvom delu od boljih sansi imali samo ono glavom onog zabara i to je sve ukupno od njihovih sansi.

Mi isto tako imali dve-tri prilike. Lazar sam na golmana, najbolja neiskoriscena sansa na utakmici... Asano dva puta. U prvom delu posle one lepe akcije sut tik pored samog gola i u drugom ono pred kraj na prizeman centarsut Lutovca opet pored gola.

Oni su goli kurac sa svim tim "dominantnim pobedama" zajedno.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja bih samo rekao da više nemamo pravo da kukamo što se Napredak ili Radnik nama povukao u bunker i postavio autobus, jer mi smo to isto uradili večeras. Podjednako jadno kao oni.

A kad iz takve igre primiš gol ili ne daš jedan u kontri, onda ispdneš smešan. Ovo večeras se moralo dobiti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Kakvo je samo bilo razočarenje videti u kakvom je stanju bio Bambi Tošić kada se vratio kod nas, a pamtimo ga da je nekad bio igrač...
Onda dođe Lazar Marković i pokaže da može još gore...
Onda vratimo Zeku koji je danas učestvovao kod gola za nas i penala za njih, a između toga nije postojao na terenu...
Stvarno nisam očekivao da je u toliko lošem stanju.

Ali sad očekujem od Stanojevića da mi kaže kada će Zeka biti u stanju da igra ozbiljan fudbal?
Takođe i Bebek i Lazar Marković?

Mi da smo imali dva igrača koja su u stanju da igraju profi a ne rekreativni fudbal - naravno umesto Markeca i Zeke na terenu - mi bismo danas ovo dobili!
Lepo je to što oni ,,osećaju klub,, ali osećam ga i ja pa ne igram za Partizan, lepo je i to što spremamo tim za sledeću sezonu (ako dotle ovi uzmognu da se vrate na profi nivo), ali sledeća sezona je sledeća sezona, a fizički spremnih igrača ima svuda, pa i u Teleoptiku, ako ništa drugo...

Koje bre sanse Kizo? Osim te stative u drugom poluvremenu oni nisu imali nijednu sansu. U prvom delu od boljih sansi imali samo ono glavom onog zabara i to je sve ukupno od njihovih sansi.

Ne pobeđuju šanse nego golovi, ali jedno je ako naš tim ,,osujeti,, svaku protivnikovu šansu (mada se postavlja pitanje kako im dozvoljavamo da ulaze u šanse), a drugo je ako ga protivnik promaši ,,za milimetar,, - e to već nije do uspeha naše odbrane...

Uostalom evo kratkog snimka, pa da pogledamo šta se vidi na njemu, mada, šta je bilo bilo je, bilo pa prošlo, čekamo sledeće utakmice, čekamo da igrači budu spremni, čekamo bolju igru i pobede u serijama, a do nekog sledećeg derbija je daleko...

 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne vidim da je i jedan medij provukao to da je Sanogo trebao dobiti ranije drugi žuti za udaranje u trku šakom u glavu Asana...

Takođe pre povlačenja Jojića i Sanoga, Pavkov je udario Svetu Markovića.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Alboy ma jasno je da će on utegnuti ekipu, samo kasno je za ovu sezonu, titula je izgubljena. Mi smo danas igrali bez Baebeka, Holendera i Sume, a opet smo napravili šansi stopostonih. Kakvu loptu je poslao Natko Markoviću... Marković da ima imalo pameti da je zalomio mali bi prošao pored njega samo tako ili bi ga pokupio i napravio penal..
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Greska
 

Прилози

  • EEA102AE-3844-4218-BD25-A3E8E3DE2B61.jpg
    EEA102AE-3844-4218-BD25-A3E8E3DE2B61.jpg
    11,8 KB · Прегледа: 74
  • C0B980F3-6B1A-4C6A-BB29-E6985AC28A40.jpg
    C0B980F3-6B1A-4C6A-BB29-E6985AC28A40.jpg
    11,8 KB · Прегледа: 74
  • 5C9E03FC-674E-41E3-827B-428A0956789C.jpg
    5C9E03FC-674E-41E3-827B-428A0956789C.jpg
    11,5 KB · Прегледа: 69

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Lazar Markovic je najveca prevara od igraca, cak veca i od Miljkovica, nego ovaj igra u defanzivi pa mu se svaka greska vidi dok Mrs. Markovic niti vrsi presing, niti koristi sanse, niti radi nesto korisno...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Obecao sam odavno da necu da pisem vise, ocajan zbog srece koju ova crvena govna imaju, ali ipak moram...

Nekako osecam potrebu da "odbranim" igrace, posle danasnje utakmice. Oni su igrali odlicno spram taktike koja je postavljena i spram kvaliteta koji poseduju. Npr, igrac koji je mozda i najgori nas fudbaler kog sam ikad gledao, Miljkovic, uopste nije odigrao losu utakmicu za svoje mogucnosti. Cak bih rekao da je igrao vrlo dobro. Poenta je da nije trebalo ni da bude doveden. Slicno se moze reci za Jojica. Covek ili vise nije za fudbal (a ne bih rekao da je tako) ili je potpuno nespreman i van ritma. I ti njega stavis, umesto recimo mladog i vise nego talentovanog Lazara Pavlovica. Verovatno se ceka da prvo ode negde, npr. u Benfiku, da propadne, pa da se onda vrati i zaigra kod nas.

Poenta je da su skoro svi igraci dali sve od sebe. Neki su se bas iskidali, kao Urosevic, Zdjelar, Asano, neki malo manje, ali ne bih rekao da je iko ladio jaja na terenu. To sto Lazar ne moze da sutne posle sprinta od 30 metara, ne znaci da nece, nego da je propao nacisto, ali i on se batrgao kao ribica na suvom do samog kraja.

Krivica je, naravno, iz vrha potekla, ali se ni Stanojevic ne moze oprati od svog dela. On je birao mnoge igrace, ubacio je one koje ne treba, nije ubacio one koje je mozda trebalo, izabrao je kukavicku taktiku na nasem stadionu, delom i zato sto je svestan da je sprema vecine igraca katastrofalna, ali onda se ta odgovornost ne preuzima, nego se kaze "ja ne zelim da radim u takvim uslovima". Kao i posle Samroka sto sam mu zamerio, tako mu zameram i sada - lako je ispasti covek, das ostavku i to je to, nema palamudjenja, prihvatanja odbijanja ostavke i slicno...

Sto se tice samog ishoda prvenstva (ili prvenstava narednih), nama isto dodje, titulu videti necemo. Ali, bar da sveCke sampione naucimo pameti i da igramo fudbal (ovo bas i nije fudbal sto smo danas igrali), to mislim da mozemo. Samo, Milosevicu nije bilo oprosteno sto je to pokusao i da uradi. Uz sve mane koje je imao i greske koje je pravio, ja lepsi fudbal s nase strane skoro nisam gledao. No, bilo i nece se ponoviti skoro, ocigledno...

Na kraju, zelim da istaknem dve stvari. Sumi hocu da pozelim da sto pre ozdravi i da jos koji put ciganima pokaze koliku kurcinu ima, a Sveti Markovicu da cestitam na doktorskoj partiji koju je pruzio. A sumnjao sam u njegov kvalitet.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top