Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.445
Apropo naših vajnih povratnika i njihovog (ne)kvaliteta, sami smo krivi za prevelika (ili bilo kakva) očekivanja. Svaki od njih da i dalje bilo čemu valja, ne bi se ni vraćao u ovaj mulj. To važi kako za igrače tako i za trenera.


Svaki derbi koji se završi bilo kojim ishodom osim naše pobede, za mene je poraz. ;) ;-)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ја како тема одмиче стичем утисак да би неки изломили колена нашим играчима. Полако бре људи, нисмо цигани.

Највећа замерка Станоју. Није извео најспремнијих 11. Не може име да трчи и да резултат, мора човек.

Потписујем јавно: нећемо никакав резултат остварити док су нам најзвучнији играчи на ивици повраћања ако истрче шпринт. Превише плаћамо звучност и зато ће нас коштати опет неки Металац, Пазар и слични, јер је њима стало да нас покидају, а нама је стало у грлу изгледа.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Zamislite 2016. godinu, dolazi Marko Nikolic i na kzs kaze “evo pa ja moram da igram sa ovom ekipom, moram sa Leonardom, Tavambom i Evertonom”.

Pa pljune jos jedanput po Evertonu i Leonardu, pa odobri prodaju Leonarda. Pa kaze javno pred derbi da odlazi on ili Everton.

Zamislite da je Marko Nikolic umesto Djurdjevic doveo sest (6) pojacanja, a od toga samo jedno je spremno i to je Miljkovic. Kao da mu je stavio neko pistolj na glavu da preuzme ‘nikakvi tim’ Partizan ili trazi nespremna pojacanja, isproziva ostatak tima i izgubi veliki deo svlacionice.

Zamislite da je Marko Nikolic branio -9 na derbiju, uvodio levog bega, centarhalfa i Lolu pred kraj meca.

Ili npr. da je Savo kukao kao stanoje, naravno ne da ne bi uzeo kup u rupi nakon mesec dana.

Jedino oko cega se slazem sa stanojevicem je da mu treba dva-tri prelazna roka kako bi videli njegov rad. To smo videli u prvom mandatu - Genk i Samrok. Trebalo je vremena oterati sve sto valja i gurnuti Babovice, Miljkone i Scepovice. Sad su ostali Suma i Asano, Dzigi i Scepovic sede kao zapete puske.

Ne pamtim kada je neko razjebao ekipu ovako za par nedelja. Sve je to ok, on je trener i njegova treba da bude poslednja, ali lik je ispao od Sarloa,odigrao kukavicki derbi. Sve bi bilo ok da se tu vidi neka sportska prica, ali kao u prvom mandatu, samo se vidi plitka demagogija, konstanti alibi za sve, figuriranje produzena ruka uprave i kumova menadzera.

A ne mogu da zamislim sta bi bilo da su Marko ili Savo (ili Djukic) otisli da svedoce u terzicevoj odbrani kao aktivni treneri Partizana. Kao sto je neko ovde napisao, zamislite da aktivni trener kk-a svedoci za covica.
 

Senka Grobarka

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
19
Reaction score
60
Локација
Novi Sad
Ljudi ne vredi,Zvezda ne sme da izgubi i to je cela poenta.I da nam je Gvardiola trener nista ne bi uradio u ovakvoj ligi.Kornera nije bilo.Cist lopovluk
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Niti smo igrali ovako niti se može porediti ovo s periodom kad se igrali protiv kristića i dostanića i čačanskog “plavog” a branili se od vihornog kaluđerovića. Igrali smo kudikamo disciplinovano i organizovano dok je ovo bio bunker a la javor iz najboljih dana kad ga mune na brzinu.
Počeli ste od klasične nemoći i bunkerisanja da stvarate u svojim glavama neke taktike i čekalice.
Ima tu svega i selekcije i dovođenja igrača prekasno, ali da je ovo bio kurac a ne čekalica je činjenica.

Ovo je bilo krpljenje tima s koca i konopca i igra je izgledala kako je izgledala.

U prvih 11 smo imali 2 igraca za koja se znalo da ne mogu vise od 60 minuta, a na klupi Markovica (i za njegovo dovodjenje i formu je Stanojevic valjda kriv) i Lutovca.

Suma se povrijedio, pa smo i to izmjena sto smo mogli da napravimo, morali da potrosimo, itd, itd.

Mi na ovoj utakmici nismo imali spremnih 11 igraca, a nismo imali ni igrace na klupi koji mogu bilo sta novo donijeti. Ni individualnim kvalitetom, ni takticki.

Mozemo da pricamo dal je moglo ovako ili onako, ali pisati o bunkeru, cekalici i nemanju muda je smijesno. Bez klasicnog spica i sa 3 igraca kojima je dusa u nosu se ne moze dominrati. A ne moze se kvalitetno ni braniti.

Nije ovde bilo nikakve pogresne taktike, odigrali smo onoliko koliko smo bili u stanju. I umjesto da se tjera uprava koja nas je u to stanje dovela, mi raspravljamo o taktici...
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja nikad nisam zadovoljan kad ne pobedimo i kad ne nadigramo protivnika.
Obzirom na potpuni diskontinuitet i trenera i filozofije, a kada se na to doda i transfer pokitika, zdravstveno i fizicko stanje ekipe, smatram da je Stanojevicu uradio sa klupe odlican posao, za razliku od Stankovica.
Meni to nije uteha, nama je pobeda bila nasusna. Za sta? Pa samo zbog pobede i peska u oci vecinskoj Srbiji.
Na kraju, prodao ga igrac u kog je imao najvise poverenja. Ali eto i to se desava, cak i iskusnim igracima kad su nespremni.
Izlaskom Sume, sa igracima koji su bili na raspolaganju, mi prosto nismo bili spremni na prsa u prsa.
Sveta i Banjak, pre svih su odigirali izuzetan mec, ali izuzetan.
Miljkovic i Urosevic vrlo kvalitetno, pogotovo ako se uzme u obzir da smo branili sredinu, a bokove prepustali protivniku.
Sasa Zdjelar je vec standard kvaliteta i zaloosno je da to nije toliko uocljivo, obzirom da ekipa nema balans.
Uveren sam da ce za mesec dana ova ekipa sa Saletom na klupi imati i glavu i rep.
Nevolja je sto je to potpuno nebitno za bilo sta.
Mi nemamo sportsku filozofiju, opredeljenje, cak ni sinhronizovanost prvog tima i nase skole.
Rezime, derbi je bio vrlo los.
Ali pamtim i daleko daleko gore.
Recimo Savo - Stankovic 0:0, pa Stanojev derbi u revansu polufinala kupa kad smo izgubili 1:0.
Ta dva derbija su za anale uzasa.
Klub nema politiku, vodjstvo, ni sportski sektor.
VVV trio, postavljen od SNS je sada ekipa odmetnika od stranke i sada su prepusteni sama sebi, da se upuste u frontalni rat niti mogu, niti smeju, da se sami izbore za bolje sutra nemaju znanja.
Koliko god mazohisticki zvucalo, ekipa i trener trebaju podrsku navijaca.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Sto se tice buducnosti, Urosevic je dobar odbrambeni igrac, ja bih ga u nekoj formaciji probao na stoperu sa.Banjakom i Svetom. Asana bih stavio na levog spoljnog. I eto vec cetiri profesionalna fudbalera na mestu na kojem u najmanju ruku ne smetaju nikom svom.
Za desnog ofanzivnog beka da konsultujemo prorociste u Delfima, oni su uvek spremni za dobar savet, bar do pre par hiljada godina.
U vezi Zdjelar i Bibras, a napred mocni "tridente" - Bebek, Holender, Fica. I suma kad progleda, umesto nekog od njih.
Iskreno, mislim da je ovo jedina sansa da odigramo bar neku pristojnu utakmicu do kraja sezone.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Sadika smo morali prodati, zato što su pare od Strahinje od kojih se živelo prethodnih 9 meseci potrošene. A i sa tim parama vidimo da se dugovi i dalje opraštaju pri odlasku. Sa trenutnim magovima upravljanja, to nam je to, od prodaje do prodaje, od reprograma do reprograma i od oprosta dugova do oprosta...

I molba za pojasnjenje pošto se već treći put provlači da je Stanoje rekao ili on ili Suma, da li je to javno rekao ili su insajderske vesti od kafe kuvarica.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Markec najkritikovaniji igrac, a iznudio 4 zuta kartona. Jeste imao neke kriminalne momente, ali svaki put kad krene u trk, u kontru to je bio zuti karton za njih.

Po meni je krivac Stanojevic. Neko sa strane da je gledao mislio bi da oni jure minus 8 u odnosu na nas. Dali smo gol iz njihove greske, a nikakvu zelju nismo pokazali da napadnemo. Gol je visio u vazduhu jos od prvog poluvremena. Siguran sam da bi Savo ovo rutinirao kontrama, posebno zbog prostora koji su cigani ostavljali pozadi.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Rekao je javno. Ne baš onako kako se interpretira kao da je to svršen čin, ali ako se Suma "ne promeni" jedan od njih dvojice će morati da leti. A to neću biti ja, tako bih protumačio Saletovu izjavu

Svakako loš način rešavanja problema unutar ekipe, a to je izgleda neki ustaljeni šablon po kojem Stanojević funkcioniše. Nije mu prvi put da kreira ovakve naslove u novinama i daje ciganskim medijima i javnosti prostora da ispiraju usta Partizanom. Dok je kod cigana spokoj, Borjan posudio Snežu ekipi da se relaksira pred derbi pa su svi zadovoljni, prava ciganska idila
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Čija je krivica za sramotnu igru, sramotan sastav i ogroman kiks juče?
Pa našeg trenera.Nije ni čudo što nigde nije bio trener, što je u Solunu odmah dobio otkaz.
Ako su ovi fudbaleri, pojačanja za našeg trenera i da je on sve to tražio, onda Partizan ima da se bori za 4,5 mesto na tabeli.
Da je juče trener bio Drulović, pucalo bi od kritika.Ovako samo deo nas piše, kako je naš trener za 30 dana uspeo da uništi onakav sastav Partizana, sve što je Milošević stvorio, sve je uništio.
Ostalo je još par igrača i to će sve da otera do leta i baš me interesuje kako ćete tada braniti ovog amatera trenera.
A to ko će da leti, pa leteće naš trener zato što ću ja prvi na svakom meču da skandiram protiv njega a verujem i ceo stadion.Suma je najbolji igrač ovog tima i nema šta njega da menja, nek menja svoje vedete koje je doveo i srozao Partizan!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Verovali ili ne, analitika iz kluba kaze da je Jojic po formi medju boljima, i zato je odluceno da igra. Radili su intenzivno na merenju fizickih parametara pred sam Derbi. Ja sam tim vise bio iznenadjen njegovom losom igrom.

@taribowestt potpuno si u pravu za Sadika, “nacrtan” mec za njega bukvalno! i to je sustinski poznata napadacka cetvorka, Suma, uz Asana i Stevanovica koji ma Sadik odlicno prati kretanja, usao bi izmedju linija bar 6-7 puta u 45min, imao 4 sanse, dao dva gola i namestio jos jedan.. taj neki fazon.
——————————————————————-
Posle prespavane noci mogu da kazem samo da sam i dalje razocaran nacinom igre.. Takticka zamisao ako pobedis je uvek prava! ali ako ne pobedis onda neke stvari dolaze do izrazaja.
Denis Stojkovic je po meni MORAO da zameni Jojica vec na poluvremenu, a Lazar Pavlovic Natha umesto Smiljanica.
Da, rizik da ne osvojis ni bod, ali i trazenje pobede!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Da je Suma ostao u igri, bez dileme bi dali drugi gol. Vrsio je presing, uzimao lopte, pametno dodavao itd...
I na ovom derbiju je dokazano da onaj termin "nase dete", ne znaci apsolutno nista. To u danasnjem fudbalu ne postoji, sva ta "nasa deca" su dosla jer nisu imala kud i ovde igraju preko one stvari. Jedina motivacija danas je novac i eventualno ako si mlad pa da se bolje prodas. Svi nasi povratnici pokazuju jako malo ili cascavaju prisustvom.
Meni je Markec gotivan lik, ali je njegova forma i sama igra zaista ispod svakog nivoa. Ono 1na1 sa Borjanom je morao biti gol, to je valjda za igrace takvog kalibra zicer?
Rece Vermez onomad protiv Intera kad je Markec omasio u 88', nesto u stilu pogadjace on, ali kad ode odavde... I ne bas.
Za Jojica i Obradovica je rano donositi zakljucke, ali sve deluje da ce biti kao sa Markecom, daj Boze da gresim.
Pohvalio bih Svetu, bravo svaka cast.
Ostalo se nema sta komentarisati (sudija, liga, regularnost... Sve znate) , ja mislim da bi to bilo to za ovu sezonu, ostali su na +8 garagani i to je to. Ovo se moralo dobiti.
P. S. Koja tuga kad vidis da je ovakav tim poput zvezde lider prvenstva i redja neke rekorde...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zamislite 2016. godinu, dolazi Marko Nikolic i na kzs kaze “evo pa ja moram da igram sa ovom ekipom, moram sa Leonardom, Tavambom i Evertonom”.

Pa pljune jos jedanput po Evertonu i Leonardu, pa odobri prodaju Leonarda. Pa kaze javno pred derbi da odlazi on ili Everton.

Nije to baš tako davno bilo pa da se ne sećamo i da možeš ovako izvrćati istinu.

Tavamba je došao u novembru ako se ne varam i samo je trenirao do polusezone sa nama, na Leonarda je imao pridike sve dok se nije doveo fizički u red. Na Tavambu sigurno tog 21. avgusta nije mogao biti besan kad je ovo rekao što je rekao i bio je u pravu.

I tada se pljuvao Nikolić kako dovodi Stojićeve kombinacije, u prve 4 utakmice je izgubio 2. Tada smo sa minus 6 otišli u plej of i zbog podele bodova imali šansu za titulom.

Potrebno je vreme, a to je ono što se pričam, samo što sad nemamo plej of i što je titula otišla.

U kakvom stanju smo mi izašli dobro smo i prošli, ova utakmice se mogla samo dobiti na motivaciju i ni na šta drugo obzirom na fizičku spremu, povrede i pravila o strancima i klincima.

Miljković mora na klupu od zime, svaki napad sam se štrecao po njegovoj strani što je išao.
 
Последња измена:

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Ko se seca, Marko Nikolic je u prvom mandatu sa Fofanom imao nekih problema. Skoro, pa da ga sabotirao.
Ja vas stvarno ne kapiram, vi sve stavljate na teret Stanojevicu. Da, on je kriv sto mu je uprava dovela, igrace dva dana pred kraj prelaznog roka i prodala Sadika. A i ovo glupo pravilo o broju stranaca.
Godinama unazad, nije nama problem u trenerima.. Ono, znamo svi u cemu je problem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top