Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
natho opet pokazuje da je bolji kad igra ka napred nego kad krpi prostor ko u derbiju
Kako kad je on celu karijeru igrao centralnog veznog? :buhaha

Danas sto se tice sansi je jos i bilo dobro, lepo je Tara napisao bez spica klasicnog cemo se muciti. Bilo bi laganih 2 3 gola prednosti, ne bi ni dosli u ovu situaciju. Izmene su stvarno katastrofa.

Holender i po otvaranju prostora i po ulasku u sanse se vidi da zna fudbala, povratna lopta Scekicu za drugi gol. Samo da da prvi, bice mu lakse. Vidi se da je momak pismen igrac.

Ps ne znam kakve veze mogu imati Sadik (spic) i Holender (krilo i drugi napadac)?
 
  • Like
Reactions: MAK

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
@Slomljeno srce , a je l bilo i ovde drhtanja?
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Što se tiče Holendera, solidan igrač, nije on decko kriv sto nije klasican spic.

Neka neko objasni to ‘treneru’. Sad ce nwko da kaze, ‘pa koga da stavi kada nema klasicnog centarfora?

Pa car je oterao Sadika, otarasio se Matica i doveo sedam igraca.

Na kraju ostao sa jednim centarforom koji je dosao potpuno nespreman, jednim desnim bekom (ako Miljkovica racunate uopste kao fudbalera), tri leva beka i 9 ofanzivnih srednjaka.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
A šta je bilo dobro Jasmina, osim to što smo isčupali pobedu na leđima golmana? Jel moguće da ti ne smeta ovo što gledaš od voljenog kluba, ovu igru, ove nakaradne izmene? Retoričko pitanje, jasno je da ti smeta. Ja zaista ne vidim ništa pozitivno osim pobede.

Znaš dobro da se ovde polako ali sigurno posle Sadika i Sume prešlo na Asana.
Za ona dva promašaja se ni u zoni ne dobija prelazna ocena
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Slomljeno srce Pa Štulića.Mora da stavi Štulića da igra, on je jedini špic i ako sad ne igra, kad misli da igra?
Nijedan mladi igrač ne igra.Mali Denis Stojković ne dobija uopšte šansu ali zato se čuje tokom utakmice od trenera "Bravo Miljko".
A mučenog Miljka čak i Marković izbegava pasom, već ide dugu napred.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
@garbaN Pa naravno da mi smeta. Ali mi isto tako smeta što se više piše o njegova 2 promašaja - koji jesu katastrofalni- nego o inteligentnoj asistenciji Ščekiću za gol.
I recimo, Miljković koji je bio katastrofa je imao odličnu asistenciju za Asana kod prvog gola.

Mnogo me nervira ta isključivost. Eto, mnogo me manje bole ti njegovi promašaji protiv Spartaka danas, nego Saletov protiv Reala. Je l se u zoni dobija prelazna ocena za to?

I smešne su mi te priče da je Stanojević oterao Sadika. Vi stvarno mislite da se on nešto tu pitao?
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Kada sam ja počinjao da pratim PARTIZAN bekovi su bili Radović i Rojević...to je bilo jako davno. Od ta da pa do danas gori bekovski par nismp imali od tandema U.M.
Tragično je da ljudi koji očigledno nisu talentovani za taj sport mogu da doguraju do prve postave PARTIZANA.
Nekada to nije bilo lako al danas...strašno...
Čitam ovde vaše komentare vezane za Uroševića te borben, vratio se, zatvorio....ja to ništa ne vidim...u napadu samo smeta slobodan je i ovi naši nesrećnici mu daju loptu koju on ili gubi (većinom) ili vraća u nazat i uspirava...u odbrani...pogledajte danas spartak kao da ima dva CR7 jedmog levo jednog desno i prolaze kao ludi..
Miljković...jednom sam slavio kad je otišao oli jbg..oni ga vrate...
Dva utiska od danas:
1. Promaši loptu pa ga onaj čovek prođe kao CR7 u najboljim danima i srećom Ćelavi odbrani nogom
2. Mrtav ladan galami na Ćelavog kod onog nekog nesporazuma, za mene je ozbiljno iznenađenje da on ima status nekoga da može da galami na bilo koga...

To nisu igrači koji zaslužuju da igraju u PARTIZANU i šta je manje bitno ja ne želim da ih gledam....
Možda gledam subjektivno ali ja mislim da su naši bekovi lošiji od bekova svih ostalih ekipa u ling-long (gledam samo naše utakmice)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mogu razumeti kritike za sramne izmene i za generalan jako los utisak posle preuzimanja trenerske palice.

Ali ovo da je on oterao Sadika, da li si ozbiljan ili se salis?
Ispao si iz evrope, ostao bez prihoda i sasvim je logicno da prodas onog od kog mozes zaraditi.

Bili smo manje losi pod Savom, trebalo je 4 5 igraca, ovo sad trenutno je 2 put losije i ko zna koliko treba pojacanja da zalicimo na tim.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Zasto neko, bilo ko, aman zaman ne objasni Lazi iz Liverpula da ne moze da se kurci petama, guzicom i da seta kozicu celu utakmicu i da odavno nije fudbalska zvezda i da prestane da izigrava Tieri Anrija i da skine taj stomacic sto mu zateze dres i da vrati traku kapitena ili da odjebe vise od nas
Kad kad kad ce to da se desi
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
akcija kod penala,mislim da su Banjak i Urošević još jednom ispali na isti način
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Mogu razumeti kritike za sramne izmene i za generalan jako los utisak posle preuzimanja trenerske palice.

Ali ovo da je on oterao Sadika, da li si ozbiljan ili se salis?
Ispao si iz evrope, ostao bez prihoda i sasvim je logicno da prodas onog od kog mozes zaraditi.

Bili smo manje losi pod Savom, trebalo je 4 5 igraca, ovo sad trenutno je 2 put losije i ko zna koliko treba pojacanja da zalicimo na tim.

On je na prvoj kzs rekao da “eto mora da igra sa Sadikom, Sumom i Asanom”, pa je opet opljunuo po njima nakon ne secam se tacno koga, pa je tek onda ispao (drugi put za redom) iz Evrope u sezoni kupanja.

Ne, nije on direktno oterao Sadika, ali nije se ni potrudio da ga zadrzi, sto je isto legitimno ako ima druge planove.

Problem je sto je kao u prvom mandatu pljuvao po najboljim igracima na konto uprave, i pokusavao da legitimizuje njihove postupke, sto znaci da jeste ucestvovao u teranju Sadika.

Nije ni to teranje toliki problem kada bi doveo boljeg igraca, a ne raspale menadzerake kombinacije
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@garbaN Pa naravno da mi smeta. Ali mi isto tako smeta što se više piše o njegova 2 promašaja - koji jesu katastrofalni- nego o inteligentnoj asistenciji Ščekiću za gol.
I recimo, Miljković koji je bio katastrofa je imao odličnu asistenciju za Asana kod prvog gola.

Mnogo me nervira ta isključivost. Eto, mnogo me manje bole ti njegovi promašaji protiv Spartaka danas, nego Saletov protiv Reala. Je l se u zoni dobija prelazna ocena za to?

I smešne su mi te priče da je Stanojević oterao Sadika. Vi stvarno mislite da se on nešto tu pitao?

Stanoje je rekao sve što sam tražio doveli smo. Nije mu niko pištolj držao iznad glave da to izjavi. Ovde se rasplamsala diskusija Savo vs Stanoje, na kraju ni jedan ni drugi izgleda neće bog zna šta doneti ovde. Pogotovo Stanoje sa ovakvim pristupom gde me je debelo iznenadio ali negativno.

p.s. Poenta upisa je da je trebalo da kaže da je odlazak Sadika veliki gubitak a ne da prica kako je zadovoljan. Ili je promenio stav iz 2011 kada mu je smetalo da neko pomisli da bude prvi osim nas.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma nema potrebe da se raspravlja o Stanojeviću.Čovek je 2 meseca trener i dovoljno smo videli.
On je tražio ova pojačanja, ista je dobio,igra na nivou Mačve, vođenje tima na nivou druge lige Srbije, to pokazuje koliko je on daleko od modernog fudbala.Ne znam dal uopšte gleda klubove u ligama petice.
Treba odmah tražiti novog trenera da se šteta smanji kolko je moguće.I to stranca.Neće biti dobro ako ostane ovako za naš voljeni klub.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mi u ovoj Superligi moramo imati kontrolu lopte i kad jurimo rezultat i kad se branimo. Tako Partizan igra od raspada Jugoslavije, tako bi trebao igrati i dalje. Kad uvedeš dva defanzivca, gubiš kontrolu lopte i osuđen si na bunker. Mi ne znamo igrati bunker i ne znamo se braniti, jer jednostavno nemamo puno iskustva s tim i za to trebaš imati ozbiljne pripreme. Nismo posebno znali ni te 2010. godine, bili smo previše šuplji, iako je izgledalo da smo dobijali neke utakmice na taj način. Savo je u moru sličnih ili identičnih stilova igre Partizanovih trenera uspio stvoriti nekakvu igru, bar prošle sezone, koja je za neke evropske okvire prilično korisna i lijepa na oko igra. Ne želim da se vraćam na Savu, sad je on prošlost, ali jednostavno ne mogu da zamislim da ovako igramo svaku sljedeću igru u Superligi sa izgubljenom Evropom i vjerovatno titulom.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Odlični smo bili.
Ja sam zadovoljan , sve je išlo kako treba i čini mi se uz male korekcije da je to to.
Izjebali nas malo danas što nisu igrali bunker jer smo napravili anti-bunker tim pa je bilo povuci potegni u napadu više povuci u odbrani ali odlično je bilo.
Definitivno najbolja utakmica Partizana od kako je Stanojević tu ako se računaju utakmice odigrane bez crvenih kartona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top