Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U pitanju su fudbaleri, a ne invalidi
Nemoj zajebavati, sta kazes??? pa ja i pricam o fudbalerima, a ne o invalidima i ne o igracima koje smo imali ove i prethodnih sezona.
Napisao sam mu ovo jer je kazao da Partizan nije sabirni centar pa da dovodi iskusne igrace poput nekih igraca koje sam nabrojao.

Bicemo i mi nekad ozbiljna ekipa kad nam okosnicu ekipe budu cinili kvalitetni stranci i prekaljeni domaci igraci, uz jednog bonusa. Nista mi od toga sada nemamo.

Ova ekipa je luzerskog mentaliteta i to je pokazala i protiv Az-a 2 puta, protiv domacih livadara nekoliko puta kad smo primali golove u 90tom, protiv vojvodine u finalu kupa prosle sezone i protiv ciganije u ovom finalu.
A taj luzeraj je trebalo raskurcati jos proslog leta, a ne dovesti jos gore igrace.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Igra se nije mnogo razlikovala od predhodnih sezona,od 16/17 smo u padu.Stanojević mora da ode postao je gubitnik.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Pa da dođe neki drugi gubitnik?
Ovaj prvi gubitnik bar može da ostvari 95 posto pobeda u prvenstvu, za razliku od nekih prethodnih...
Lepo je igrati Ligu šampiona, ali mi prvo moramo da osvojimo prvenstvo, pa da bismo uopšte ušli u kvalifikacije za Lš...
Znači, treba nam trener kombinacija Marka, Save i Saleta, ako znate takvog, dajte ga odmah!
Plus mali začin Đukića da damo zvezdi 4 gola i da kaže mi smo Partizan.
Plus Everton, Moreira, Leonardo, Kleo na terenu...
I Lola Smiljanić na tribini da tamo zavede red.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Treba nam regularno prvenstvo i trener koji neće biti produžena ruka upravi kojoj je prvenstvo pripremne utakmice za zvezdino veselje.
Eto koliko su bitne utakmice u pripremi i niz u njima
I koliko napreduje Natko u utakmicama protiv surdulice i Radničkog i koliko je porasla cena Stevanovića posle utakmice sa Javorom
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.760
Reaction score
19.347
Локација
Nickname
Sve je ovo veliko crnilo, Partizan je ikebana, svuda škripi i otpadaju delovi. Nije lako a ni lepo.
Međutim i pored svih tih problema svako ko na sledećem meču s govnima bude na istoku na ulazu M i N pored tunela uključujući i mene, ima moralnu obavezu da ponese barem jedan kamen i gađa gobeljića pravo u glavu.
Osim ako pre toga ne izbegne u neki Azerbejdžan ili Kipar. U tom slučaju kamen se može iskoristiti u slične svrhe, hvala Bogu ima kandidata.
A možda i Grujićka ostane u Bg da živi.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Nije prošao u ligu evrope,izgubio tzv.derbije,promašio sa pojačanjima, kako se to zove?Zašto nije iskoristio zimski prelazni rok i zamenio napadača?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rezultate donose pre svega dobri igrači, takvi nam trebaju, nebitno da li su stari ili mladi, iz malih ili velikih klubova.
Pa ja i pricam o dobrim igracima.
Mi dobre igrace od stranaca smo imali u vidu Asana i Natka, od domacih valja samo Zdjelar. Pricam o momcima koji su na svakoj ginuli i koji poseduju kvalitet.

Poker stranaca mora biti pogodjen, moraju se dovesti kvalitetni domaci igraci kojih ima ali oni kostaju. I to pre priprema 4 kvalitetna igraca vec moraju biti tu, a 2 da dodju tokom, pa da se nadamo necemu.
Partizan je ikebana vec cetvrtu godinu zaredom.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ne idemo mi negde, ako ne dovedemo golgetera.
2010 smo imali Klea, a 2021 ni nemamo pravog spica i mi hoceno u evropu.

A i kad dovedemo nekog verovatno ce mu trebati jedno 2_3 meseca da se dovede u formu.
A tad ce Evropa biti vec prosla prica, a borba za titulu ce liciti na prethodne sezone.

U stvari koja kurac borba za titulu, mi se mozemo boriti samo za drugo mesto.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Kakvi mentaliteti sta pricate vi?
Nema nasa ekipa luzerski mentalitet , vec Stanoje ne sme da uzme bilo kakav trofej.
Takav je dogovor sklopio kad je dolazio .
Shodno tome on takve igrace gura u derbi (Jojic , Markovic , Obradovic) koji su sposobni da odrade taj posao na terenu.
Savo je bio otvorena pretnja , napravio je dobar tim koji je bio kvalitetniji od komsijskog , zato je i sklonjen.
A posle toga dolazi lazni trener koji pravi lazan niz u laznoj ligi , sve da bi se predstavilo da je Partizan koliko toliko konkurentan.


Ja licno molim boga da se vrati publika na stadione , jer cela ova situacija sa koronom ide bagri na ruku .
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Voždovac 90+, Lučani u poslednjih 10, Čukarički 90+, Napredak 2 gola u 80 nekom i 90+, Spartak 90+
Primljeni golovi za poraze ove ekipe tokom jeseni, pa dodas Az koji je bio samo visnja na torti ove ekipe, pa dodas finale kupa protiv 3 puta slabije ekipe, gde smo u produzecima cekali penale. Pa dodas ovo finale. S tim da sad sem mentaliteta, fali i znanja i to poprilicno.

Ekipu je trebalo raskurcati jos proslog leta.

Luzerski mentalitet imaju pojedini navijaci, koji od Suminog driblinga i zalamanja prave uspeh. To je nedopustivo za klub poput Partizana.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
To je nedopustivo za klub poput Partizana.
Sve sto si naveo je ukratko istorija Partizana. Od sjaja do ocaja.
Mozda je pobednicki mentalitet istrpeti te poraze zarad igre koja uliva nadu.

Trpeo bih ishode od jeseni 2019. godine i pune 3 sezone, jer sam siguran da bi onakav pristup u 4. sezoni doneo ono cemu se nadamo.
Ovo cemu svedocimo poslednjih 8-9 meseci je krvnicko mucenje koje ne vodi ni cemu.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.477
Локација
Kosovska Mitrovica
Kakvi mentaliteti sta pricate vi?
Nema nasa ekipa luzerski mentalitet , vec Stanoje ne sme da uzme bilo kakav trofej.
Takav je dogovor sklopio kad je dolazio .
Shodno tome on takve igrace gura u derbi (Jojic , Markovic , Obradovic) koji su sposobni da odrade taj posao na terenu.
Savo je bio otvorena pretnja , napravio je dobar tim koji je bio kvalitetniji od komsijskog , zato je i sklonjen.
A posle toga dolazi lazni trener koji pravi lazan niz u laznoj ligi , sve da bi se predstavilo da je Partizan koliko toliko konkurentan.

A jeste vise dosadni sa ovim teorijama zavere. Te priče, da je Stanojević došao da uništi namerno Partizan su ono.. Glupost žešća.

Problem je u tome, što čovek jednostavno nema znanje i muda, za velike utakmice. I to je to.

Na stranu, što nije on kriv. Što je ostao bez Asana i klasičnog napadača..

Znamo dobro, gde su krivci. Ali opet, tu pomoći nema. I da ode, Stanojević.. Pa dodje neko drugi. Zar misliš da će se nešto promeniti?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Stanoje kenja. Asano je vrhunski profesionalac, mi kao jeeeeeee. A onda se ispiša pola tima po Asanu. Povlačim ekipu ako bude više od 40 ljudi, mi kao jeeeeee. Onda odigra derbi pred više od 40 ljudi i pri tome dozvoli da nas bukvalno siluju na terenu. I posle sve kao super kul, ljubi brat Stankela, derbi čarke, ovo ono. Mrš u pičku materinu svi. Ne mogu ni da zamislim šta bi bilo da smo mi na JNA imali onakav performans u finalu kupa kao ova stoka ciganska. Ustala bi žvalava Srbija, od ciganske uprave, igrača, trenera. medija, političara, starleta... da nam kažu kakva smo stoka i da nam se najebu hrvatske majke.
Jebem vam majku svima u FK koji ste propustili priliku da nešto kažete posle ovog finala.
A Stanoja mi nije žao, ali uopšte. Šta više, jebe mi se apsolutno da li mu je tim oslabljen ili nije, da li ima napadača ili nema. Jesi došao sine da radiš za Vučelića i Vazuru? Jesi. Jel kenjaš kako si doveo sve što si hteo, samo da se još stranca ratosiljaš i da si zadovoljan? Jeste, kenjaš. E sad, pošto si zadovoljan, preuzmi jebenu odgovornost za svoj deo posla i otperjaj iz kluba, jer ništa uspeo nisi da uradiš.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Znamo dobro, gde su krivci. Ali opet, tu pomoći nema. I da ode, Stanojević.. Pa dodje neko drugi. Zar misliš da će se nešto promeniti?
Može, ako bude prepotenko i obeća da će saaradivati sa upravom ali ih posle odjebe.
Svaki put je sve manje vremena da i takav nekakav pomogne Partizanu.
Sramota je Stanojevićeva je što je dopustio oblikovanje od strane uprave.
I prestanite da nazivate tu stvar "došao da uništi Partizan".
Nije.
Došao je da pomno i ponizno sluša upravu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Svi klosari iz kluba su još uvijek tu? Niko ne mrda, niti misli da se pomjeri?
Bogami su više u ovom momentima odgovorni oni koji se nazivaju legendama, nego klosari.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
A od kada je profa otisao iz kluba niko zvanicna saopstenja ne pise ?

Mi smo najsterilniji klub na kugli zemaljskoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top