Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bilo je minus 6.
Pobediš obe utakmice cigane i uzmeš titulu ...Prosto kao pasulj.
To je NIZ.
Pre pocetka sezone Savo veli, imamo namesten tim i napadamo titulu.
Desava se prvo kolo i odmah trzavice protiv Napretka, nedugo zatim desava se blamaza protiv Novog Pazara i Savina izjava:
"To znači da momci jednostavno nisu hteli. Način na koji smo prošli pripreme me je uverio da smo spremni, ali je utakmica pokazala da nismo. Postoji i niz problema unutar ekipe koje sam tek sad video."

Po priznanju samog Save imali smo kurslus unutar ekipe, posto ovde ima zaboravnih ljudi, cisto da se podsetimo, kako ne bi upisi poput Slomljenog srca prolazili.
@Slomljeno srce prica o nezadovoljstvu ekipe, pa prijatelju ako si zaboravio na samom pocetku sezone je ekipa bila izdeljena u klanove, po dolasku Stanojevica, izmesao je igrace u Teleoptiku po sobama.

Ovi nasi kvinslinzi da imaju iole sramote, ne bi utakmicu sa Vojvodinom uzimali za primer jer na toj utakmici smo bili osteceni koliko i oni. A brdo utakmica pre toga je bilo, gde su mogli izaci u medije.

@Grave I sad kazes pobedis cigane 2 puta i eto ti titula, pa ova ekipa je bila u takvom kurcu na pocetku sezone, da smo od raspalog pazara primili 3 komada.

A nervoza Sava na utakmici protiv Vojvodine kad vodis 2:1 govori samo o tome da je on trazio izgovor za odlazak, isto kao sto je Austrougarima bio izgovor za napad u I sv. ratu atentat na Ferdinanda.
Trener koji ima 2:1 i 20 minuta do kraja, ne sutira flasicu i ne ostavlja ekipu na cedilu, uostalom ako je verovati kolegi @kujblo70 on je jos posle Pazara doneo odluku o napustanju klupe.

I za kraj sto se tice Grave-a, ekipa koja na kraju sezone zaostaje za rivalom 14 bodova nema kvalitet da se bori u namestenoj ligi protiv, na sve to odlazi ti jedini igrac koji je vredeo u odbrani. I ti mrtav ozbiljan najavljujes titulu.

Ekipa sa pocetka sezone je ikebana, ni u regularnom prvenstvu ne bi uzela titulu jer je tako napravljena, da nije krs od ekipe, a da ne moze ciganima ozbiljno pripretiti.

Sa druge strane cigani su Kataijem zamenili Vukanovica, Petrovica Sanogom, Jovancica Kangom, prevaru Boacija spicem iz seria A, a Ivanic im je izrastao u najboljeg igraca ekipe.

Tako da nemojte molim vas proturati price kako je pre Stanoja sve bilo idilicno, kako bi se tukli cigani i kako bi se igrala evropa, kako je to sve Stanoje promenio i urusio. On nije imao sta da porusi, jer je sve vec bilo poruseno.

Za razliku od vas koji idealizujete Sava, pricam kako jeste realno, a to je da je ova Stanojeva ekipa jos veca ikebana od ekipe sa pocetka sezone. Sjebao je sa Miljkovicem koji je malo bolji od Miletica, Jojicem. Treba da otera 80% ekipe ako zeli da napravi nesto. Ne igra se ozbiljan fudbal sa Stojkovicem, Vujacicem, Markovicem, Miljkovicem, Jojicem itd. Ako ih ne otera i treba da ide i treba da prodje kao sto je Savo prosao.
 

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Vučeline Novosti pišu da Partizan završava saradnju sa trojicom igrača - Bajbek, Banjak i Suma (,,Sejduba Suma je potrošio mnogo kredita kod trenera "biranjem" utakmica i izvesno je da će u Partizanu učiniti sve da dođe do prekida saradnje na obostrano zadovoljstvo'').

Pravi rekordne nizove Stanoje, sve ti je oprošteno!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Posto sam ti lepo i argumentovano prikazao po priznanju bivseg trenera, kad su bili problemi veliki u svlacionici.

Tako cu ti prikazati statistiku igraca sa kojim iz posta u post pokusavas nesto dokazati.

Za tri godine u Barsi B je nakupio: 43 nastupa.
Za Nant u jednoj godini: 0 nastupa.
Za jednu godinu u Saragosi u la ligi 2: 8 nastupa.
Za godinu dana u Admiri: 1 nastup.
Za 2 godine u Olimpiji: 62 nastupa.
Kod nas 18.

Jedino gde je imao normalnu sezonu je u Olimpiji. Bas me cudi sto je odbio, posle ovakve biografije, ulazak u igru.

Sto se tice Stevanovica, mali nema prava a reci. Ni petinu nije doprineo rezultatima kao sto su doprineli Zivkovic, Pavlovic i Bleki.

A odnosom prema dresu na utakmici protiv Proletera, gde je imao samog Natka da spoji sa golom, je zasluzio da bude izbacen iz protokola.

Amater Miljkovic je bolje resenje od Miletica, iz jednog jedinog razloga ovaj nije bek. Sefkija mu je pravio malu decu po desnoj strani, probijali ga kako su stigli.

Sto se tice utakmice sa vojvodinom, od nje se pravi halabuka, a bilo je gresaka na obe strane. Pusti me ti ciganskih fora sa sudjenjem, na mnogo prvenstvenih utakmica smo bili osteceni, pa smo cutali, a digli glas na nekoj gde su obe ekipe bile ostecene.

Cigani su podigli kvalitet svoje ekipe u odnosu na prethodnu sezonu. Sad mi reci da su vukanovic i katai bara bara, da ivanic iz prethodne sezone moze da se meri sa ovim, da mesar sanogo nije jaci igrac od petrovica, da kanga nije jaci igrac od jovancica i da zabar nije kvalitetniji spic od boacija?
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ok, objasnio si mi zasto je Miljkon bolji od celavog Miletica.

Molim te objasni mi gde je Vojvodina ostecena u toj utakmici? Pamtim da je Suma dobio crveni a Drincic ne. Pamtim i da je Sadik sam u prodoru ka golu oboren, a da igrac Vojvodine nije dobio crveni. Gde je Vojvodina jednako ostecena na toj utakmici?

A ti cigani sa mnogo dobrom ekipom (kako tvrdis iz postau post) i dalje ne mogu da nam daju gol. Da smo igrali jos 120 minuta ne bi nam dali gol, sve sa zalizanim pederkom. Spasio ih je nas kukavicluk i bunker igra.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pre pocetka sezone Savo veli, imamo namesten tim i napadamo titulu.
Desava se prvo kolo i odmah trzavice protiv Napretka, nedugo zatim desava se blamaza protiv Novog Pazara i Savina izjava:
"To znači da momci jednostavno nisu hteli. Način na koji smo prošli pripreme me je uverio da smo spremni, ali je utakmica pokazala da nismo. Postoji i niz problema unutar ekipe koje sam tek sad video."

Po priznanju samog Save imali smo kurslus unutar ekipe, posto ovde ima zaboravnih ljudi, cisto da se podsetimo, kako ne bi upisi poput Slomljenog srca prolazili.
@Slomljeno srce prica o nezadovoljstvu ekipe, pa prijatelju ako si zaboravio na samom pocetku sezone je ekipa bila izdeljena u klanove, po dolasku Stanojevica, izmesao je igrace u Teleoptiku po sobama.

Ovi nasi kvinslinzi da imaju iole sramote, ne bi utakmicu sa Vojvodinom uzimali za primer jer na toj utakmici smo bili osteceni koliko i oni. A brdo utakmica pre toga je bilo, gde su mogli izaci u medije.

@Grave I sad kazes pobedis cigane 2 puta i eto ti titula, pa ova ekipa je bila u takvom kurcu na pocetku sezone, da smo od raspalog pazara primili 3 komada.

A nervoza Sava na utakmici protiv Vojvodine kad vodis 2:1 govori samo o tome da je on trazio izgovor za odlazak, isto kao sto je Austrougarima bio izgovor za napad u I sv. ratu atentat na Ferdinanda.
Trener koji ima 2:1 i 20 minuta do kraja, ne sutira flasicu i ne ostavlja ekipu na cedilu, uostalom ako je verovati kolegi @kujblo70 on je jos posle Pazara doneo odluku o napustanju klupe.

I za kraj sto se tice Grave-a, ekipa koja na kraju sezone zaostaje za rivalom 14 bodova nema kvalitet da se bori u namestenoj ligi protiv, na sve to odlazi ti jedini igrac koji je vredeo u odbrani. I ti mrtav ozbiljan najavljujes titulu.

Ekipa sa pocetka sezone je ikebana, ni u regularnom prvenstvu ne bi uzela titulu jer je tako napravljena, da nije krs od ekipe, a da ne moze ciganima ozbiljno pripretiti.

Sa druge strane cigani su Kataijem zamenili Vukanovica, Petrovica Sanogom, Jovancica Kangom, prevaru Boacija spicem iz seria A, a Ivanic im je izrastao u najboljeg igraca ekipe.

Tako da nemojte molim vas proturati price kako je pre Stanoja sve bilo idilicno, kako bi se tukli cigani i kako bi se igrala evropa, kako je to sve Stanoje promenio i urusio. On nije imao sta da porusi, jer je sve vec bilo poruseno.

Za razliku od vas koji idealizujete Sava, pricam kako jeste realno, a to je da je ova Stanojeva ekipa jos veca ikebana od ekipe sa pocetka sezone. Sjebao je sa Miljkovicem koji je malo bolji od Miletica, Jojicem. Treba da otera 80% ekipe ako zeli da napravi nesto. Ne igra se ozbiljan fudbal sa Stojkovicem, Vujacicem, Markovicem, Miljkovicem, Jojicem itd. Ako ih ne otera i treba da ide i treba da prodje kao sto je Savo prosao.
Pa doveo je Stanoje 6,7 novih igrača kada je došao, valjda da popravi taj "krš tim"?!
Pa zar nije išla priča da mu treba vremena da sredi tim i da na proleće bude sve pod konac.
Prođe i to vreme i kakav tim imamo, da nije možda bolji od onog koji je preuzeo?
Ali očigledno je da ostaje i uprava i trener, tako da su naše diskusije besmislene.
Ja se nadam da uđemo u grupnu fazu, to je prioritet jer bi onda rešili pitanje bodova za naredne 2,3 sezone, sada branimo ispadanje od Zagleblja.
Miljkovic bolji od Miletića, xaxaxa pa to je smešno, i to nije istina.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@garbaN slobodno nek me stave na ignore.
Vecina tih koji su protiv Stanoja sad, posle finala kupa prosle godine su bili protiv Sava i trazili su njegovu smenu. Lazni moralisti i pisci postova kako vetar duva.

Medju retkima sam koji su stali na Savinu stranu tada, nisam bio za njegovu smenu, isto kao sto nisam za smenu Stanojevica sada (osim ako zamena nije stranac ili Vlada Ivic).

Isto kao sto sam prosle godine pisao za Sava sto se tice pojacanja, kazem sada i za Stanoja. Savo je moju podrsku imao sve do prelaznog roka gde je jasno rekao da mu pojacanja nisu potrebna. E od tada je izgubio moju podrsku jer je abolirao upravu, a sebe stavio na tanak led.

Stanoje moju podrsku ima do prelaznog roka, ne dovede li 6-7 fudbalera i ne otera li Vujacica, Stojkovica, Miljkovica, Jojica i Lazara, moju podrsku gubi.

I da, ja Sava postujem kao partizanovca i dalje, i voleo bih kad bi se danas vratio u klub kao sportski direktor, smatram da je rodjen za tu funkciju i da mu to mnogo vise pristaje od trenerske klupe.

Sto se tice mojih upisa, to je samo reakcije na pokusaje pojedinaca da od Save naprave Flika i od nas Bajern Minhen, a realnost je bila mnogo drugacija. Mnogo losije smo izgledali na pocetku ove sezone, nego kad je preuzeo ekipu.

Necu vam vise kvariti idilu, prijatno i dovidjenja.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Sad sam sve cuo , Miljkon bolji od celavog Miletica...

Prva stvar , Savo Milosevic kakav god da je nije sklanjao najbolje igrace , onu Sarlou bi polupao na "easy" , i u svakom trenutku bi stao iza svakog igraca . Ovo sto se dogodilo sa Asanom , kod njega se ne bi dogodilo .
Sam prolaz protiv Sarloe bi nam doneo finansijsku stabilnost i samim tim drugu poziciju u pregovorima oko Sadika i Stevanovica .

Dolazi Stanoje dovodi igrace koji ni u jednom segmentu nisu opravdali ocekivanja (jedino Holender , ali on je Savino pojacanje) .
Direktno izbacuje iz tima Sumu , Sadika , Banjaka kao i celavog Miletica ,
Sadik i Stevanovic odlaze za bagatelu , a gle cuda ovaj drugi prelazi u agenciju koja nam je uvalila famozna top pojacanja .

Pisete o Banjaku kako nema kontinuitet igara , da ali nema je ni Markovic .
Razlika je u tome sto mi razigravamo igraca za Olimpijakos , dok nas igrac je izbacen iz konkurencije za prvi tim.

Pisete o njegovom nizu , njegov niz je pirov i mozete ga okaciti macku o rep , da se tako narodno izrazim .
Koliko bi vas zrtvovalo taj niz za pobedu nad cigosima? Drugi bi bili i da nas je bilo koji drugi trener vodio .
U ova vremena prvi ne sememo da budemo , valjda je to svima ovde jasno.

A vi sto branite Stanoja , je l vas bar malo sramota zadnja dva derbija gde smo odigrali kao da igramo pripremne utakmice?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.319
Локација
Žrnov
Ne znam od koga svi očekujete da se pridruži nekom protestu?
Od ljudi koji ćute, a udišu otrov?
Od ljudi koji ćute i podvode svoje setre i ćerke?
Od ljudi koji se prodaju za 1000 din?

I sad očekujete da protestvuju zbog fudbalskog/košarkaškog kluba?!
Žao mi je ako vam rušim sneška, ali to se neće desiti.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.144
Reaction score
14.831
Локација
Kipar
I ne samo sto cute nego i glasaju za njih ponovo da bajka ne prestane.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Matke22 zaista gubi svaki smisao bilo kakve rasprave ukoliko polaziš sa te tačke gledišta da prvenstvo nije namešteno i da mi imamo inzvaredno suđenje.
Za takav neki nivo razgovor moram koristiti fond reči primereno raspravljanju sa ljudima druge pripadnosti.
Izvinjavam se ali ne želim.
@JasminaT
Svaka pesnica ima svoje prste za udarac.
Nažalost previše taktično je vrhovnik išao u obračun kako bi suprimirao sve kanale koje mogu naškoditi dugoročnim i kratkoročnim planovima.
Da je mudrih glava pa da pretvore forum Partizana u glasilo koje će imati instrumente za povređivanje iz "senke anonimnosti" sa šatorom za prihvatanje svih Grobara čije se mišljenje može izmeriti....
Bilo bi efikasnije od protesta koji inače funcioniše putem sponzorstva
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
zaista gubi svaki smisao bilo kakve rasprave ukoliko polaziš sa te tačke gledišta da prvenstvo nije namešteno i da mi imamo inzvaredno suđenje.
Za takav neki nivo razgovor moram koristiti fond reči primereno raspravljanju sa ljudima druge pripadnosti.
Izvinjavam se ali ne želim.
Smisao se gubi kad se ubaci nesto sto nisam napisao.

Ja sam napisao da utakmica protiv slanine sudijski gledano je bila losa za obe strane.

Drugo sto sam napisao, je da ekipa sa pocetka sezone na celu sa Savom ne bi ni u regularnim uslovima uzela titulu. Sto zbog koncepcije ekipe, sto zbog trenera koji ne zna da pobedjuje u nizovima. Toj ekipi je falilo 4-5 igraca i da niko ne ide.

A mali milion puta sam napisao da je liga namestena i da se moraju mnogo jace ekipe praviti za istu.

Tako da je bezobrazno sa tvoje strane da ubacujes nesto sto nisam rekao.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Prošlogodišnji Partizan je Bajern za ovaj sada
Savo je Flik za Stanojevića
Titulu nećemo uzeti sve i da ti Vazura ispuni svaku želju o kojoj si ovde pisao
Ako ti je do trofeja, Siti igra za koji dan finale LŠ

Sve sam ti rešio
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
34
Reaction score
120
Локација
Humska 1
Svi koji brane i veličaju Miloševića zaboravljaju da odlaskom Djumija Savo više nije igrao isto,o tom modernom fudbalu koji pričate je bilo dok je Djumi bio tu,setite se pripremnih utakmica Vojvodine u kupu Pazar,Kruševac,to nije onaj Partizan.Ovde pomenuste Miljkovića i Miletića,Miljković je bolji bek od Miletića,al je bolji samo zato što se ne zna ko je gori, ko god nešto zna o fudbalu video je da Miletić ne zna osnovne bekovske kretnje, jer je čovek štoper.Jedina stvar kod Stanoja je ta da je zategao odbranu,kod Save smo primali mnogo golova,i to jedna šansa jedan gol.Stanoje je pogrešio sa Jojićem i ostao tvrdoglav sa njim,i to je čisto njegova greška,drugo Jojić ima ljudi 29 godina,ni sanjao nisam da on može ovakvu sezonu da odigra.Obradović i Miljković mi je skoro pa isto,ni kod Save bekovi nisu postojali.Ono što nam je trebalo a to je doneo Stanoje kontinuitet pobedjivanja,da podignemo mentalitet,da postanemo ekipa koja pobedjuje,kod Save to nismo imali.Ne branim Stanojevića,ali kod njega je ekspoldirao Asano i Natho je ponovo bio dobar posle dužeg vremena,i dobili smo i malog Jovića.Savo je sam otišao! uprava ga nije zaštitila i jeste imao skandalozno sudjenje,i on je jednostavno pukao.A ako ostane Stanojević,siguran sam da će i on isto tako otići iz kluba kao Savo.Jer problem dolazi znamo svi od koga,a ovo su sve posledice.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I proslogodisnji i ovogodisnji Partizan su ikebane.
Savo jedino u cemu je ispred Stanojevica je vizija i pogled na fudbal, a sasvim nesto drugo je to pretociti na teren.

Njegova igra se svodila na to da se da apsolutna sloboda ofanzivcima, a defanziva je bila anarhicna.
Naravno da ces u takvom sistemu protiv jacih protivnika, koji ti se otvore, delovati leprsavo i lepo za oko gledaoca, samo sto je tu bio jedan mali problem, a to je odbrana. I naravno jos jedan problem ekipe koji je jos vise pokazao koliko je odbrana truba, a to je isti jednodimenzionalni profil igraca koji su cinili napad. Sto je i pokazao dvomec sa Az-om i utakmice protiv livadara gde smo kaznjavani golom kad god bi rival presao centar, posle nasih sijaset promasenih stopostotnih sansi. (Hiperbola za prelazenje centra ali nije daleko od istine).

Savo sto sta mora uraditi da bi se nazvao trenerom, Stanoje i ovakav kakav je trenutno, 2 koplja iznad njega sto se tice discipline i taktike. U bilo kom kup takmicenju Stanoje bi rutinirao Sava sa pribliznim kvalitetom ekipa.

Znam da vam se to ne svidja ali je tako. A na moju opasku za titulu sa Savom i timom sa pocetka sezone, cak i da imamo regularne uslove si dao odgovor na viberu suprotan ovome postu ovde.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pa ako je Stanoje dva koplja iznad njega zasto je ovo najgora sezona od 1987/88?

kako je Savo sa anarhicnom odbranom osvojio kup u rupi, karao cigane 2-0, izbacio ih iz slwdecg kupa, bio na na 2 minuta od proleca u Evropi?

Zasto je onda Stanoje ispao u sezoni kupanja, dobio 0 derbija, osramotio nas u finalu kupa. Nije ni jednog mladog igraca lansirao osim Jovica (mada i tu Savo ima zasluge). Kako majku mu kad je dva koplja iznad njega?

a Stanoje nije imao krs ekipu koju mu je Savo ostavio, nego mu uprava dovela 6-7 igraca (tj sve igrace) koje je trazio. Eto naprimer Miljkon je bolji od celavog kao sto ti kazes. Kako onda da prvimput od 1987/88 ne osvojimo prvenstvo, kup, ne dobijemo ni jedan derbi i ispadnemo u sezoni kupanja?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.477
Reaction score
5.906
Локација
beograd
Jel vama još uvek cilj da predstavite Milosevica kao ozbiljnog trenera?
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Napisao sam da Savo ne bi uzeo titulu u prvenstvu, ali bi rešio cigane
Da me boli kurac za titulu, i da je bruka što igramo kao pičke protiv njih

Šta se ovde kosi sa mojim prethodnim upisom!?

Već sam ti rekao da te tvoje poštapalice "to je činjenica" ili "pričajte šta hoćete, ali tako je" kojima podupireš svoje mišljenje izbaciš.
Svaka poenta diskusije sa tobom se gubi, jer pričao tebi, zidu ili nekom ganferu, potpuno je svejedno, ne registruješ uopšte šta ti se piše
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top