Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
@dusan.petrovic

Pa ‘vi’ sto ste zadovoljni rezultatima i regularnoscu prvenstva, ‘vi’ sto vam je u poslednjem derbiju jedini minus Jojic spominjete Sava konstantno.

ni meni nije jasno kakve veze ima on trenutno?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.458
Локација
Brdo Banovo
Jel jebeno mora vise Savo - Stanoje ?!

Stvarno mi nije jasno kopanje rovova i oko ovoga...
Znam da pametniji ne popusta, ali vi se ubiste s predumisljajem.
Obojica iskoriscena od strana uprave, i jedan i drugi (bili) zadovoljni ekipom, rezultat isti, ni jednog trenutka se nije postavljalo pitanje ko osvaja titulu.


Jedina tema do daljnjeg, kad vec ne moze da se smenjuje Danilov tata, je
UPRAVA NAPOLJE !!!

Taman nam sledeceg postavili Acu Lukasa i Sasu Matica.


Vazura, Vucela ODJEBITE
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Već sam ti rekao da te tvoje poštapalice "to činjenica" ili "pričajte šta hoćete, ali tako je" kojima podupireš svoje mišljenje izbaciš.
Njegova igra se svodila na to da se da apsolutna sloboda ofanzivcima, a defanziva je bila anarhicna.
Naravno da ces u takvom sistemu protiv jacih protivnika, koji ti se otvore, delovati leprsavo i lepo za oko gledaoca, samo sto je tu bio jedan mali problem, a to je odbrana. I naravno jos jedan problem ekipe koji je jos vise pokazao koliko je odbrana truba, a to je isti jednodimenzionalni profil igraca koji su cinili napad. Sto je i pokazao dvomec sa Az-om i utakmice protiv livadara gde smo kaznjavani golom kad god bi rival presao centar, posle nasih sijaset promasenih stopostotnih sansi. (Hiperbola za prelazenje centra ali nije daleko od istine).

Savo sto sta mora uraditi da bi se nazvao trenerom, Stanoje i ovakav kakav je trenutno, 2 koplja iznad njega sto se tice discipline i taktike. U bilo kom kup takmicenju Stanoje bi rutinirao Sava sa pribliznim kvalitetom ekipa.

Mislim da je ovo u spojleru sasvim korektan odgovor. I da nije ni priblizan recenicama koje si nabrojao.
To sto ti zelis je razmisljanje navijaca Az-a da dekne Ajax ili razmisljanje navijaca Lajpciga da pobedi koji put Bajerna. Kukate kako cemo postati kao Hajduk, a sami imate razmisljanja navijaca malog kluba sto svakako nas Partizan nije.

Igramo kao picke protiv cigana jer bi bilo 3 komada u mrezi kad bi se otvorili, i ne znam sta tu nije jasno. Sta, trebamo se otvoriti i primiti 3 gola i izgubiti "partizanski" da bi odredjeni broj navijaca Partizana bio zadovoljan.

@Slomljeno srce , 2 puta su ovogodisnji cigani jaci od proslogodisnjih, mesas babe i zabe. Isto kao sto namerni previd pravis oko evrope i sistema kvalifikacija. Ogromna je razlika igrati jednu utakmicu u gostima i dvomec. Ako ti to nije velika razlika jebiga.
I nemoj da spinujes i ubacujes ljudima u usta nesto sto nisu pisali. Ko je zadovoljan sudjenjem i regularnoscu?

Od malog broja ljudi se moze nesto (laicki) fudbalski procitati.
Banovan je Kazimir, od njega se moglo na temama Teleoptika makar nesto fudbalski procitati, zale se na njega oni koji nemaju jedno fudbalsko zapazanje ali bitno da love vestice. Na stranu sto se njegovo poimanje fudbala kosilo sa mojim. I ne verujem da je cigan neko ko je toliko bio upoznat sa nasom omladinskom skolom.
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne sprdajte se sa Savom, ozbiljni ljudi nikad tvrditi neće da je on trener.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Igramo kao picke protiv cigana jer bi bilo 3 komada u mrezi kad bi se otvorili, i ne znam sta tu nije jasno. Sta, trebamo se otvoriti i primiti 3 gola i izgubiti "partizanski" da bi odredjeni broj navijaca Partizana bio zadovoljan.

Ne nego treba da igramo kao pičke bunker uz dupli blok, i da ga duvamo tri derbija na istu foru da ne bi popili tri komada od mrtvih cigana. Ne mogu pošteno Inđiju da dobiju, al nama će da spakuju tri, i da nas demoliraju.
Ne znam gde si to pokupio i ko te je tako naučio, ali Partizan nikad nije igrao bunker protiv roma na Jna, a još manje ih se plašio

To što se ti izgleda ložiš na ciganski tim, Magika i Ivanića, sve sa onom dijabolom je bolno za oči samo dok čitam
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Igramo kao picke protiv cigana jer bi bilo 3 komada u mrezi kad bi se otvorili, i ne znam sta tu nije jasno. Sta, trebamo se otvoriti i primiti 3 gola i izgubiti "partizanski" da bi odredjeni broj navijaca Partizana bio zadovoljan.

Znaci ne verujem sta citam....cigani duplo bolji, nabili bi nam tri gola da nismo igrali ko picke.....

a onda lik izjavi da je trener koji igra ko picka da ne bi primio tri komada >>>> x2 od trener koji ih je karaou svakom bitnom mecu prosle sezone
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Саво је имао мане, правио грешке, није било идеално али је било и позитивних момената....са Станојем је много горе, ни једног позитивног момента није било. Уосталом, тренери и њихов рад су секундарна прича. Главна прича је како је Партизан потпуно изгубио суверенитет као клуб и за почетак би било добро да се више пажње посвети томе него тренерима и представљању тактичко-селективних замисли у ситна цревца јер све је то последица, а не узрок. Доток кисеоника у спортски сектор је заврнут..ако је прошлих година могло да се удахне ваздуха с времена на време сад не може. То је много већи проблем од самог спортског сектора.
 
Последња измена:

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Klub nam se raspada dobrih deset godina, a ovde i dalje raspravljaju o Savi Miloševiću i o tome kakav je trener.. spoiler: nikakav.
Kao i svaki novi, biće postavljen isključivo jer to odgovara naprednjacima koji su sve jači i bezobrazniji(recimo Vesić i uživo prenos ''juhuu dva jedan za zvezdu'', Djuka Bizon i ''dupla kruna'' kao odgovor na pitanje o Jovanjici ispred suda). Više nas i ne čudi, svi reagujemo sa ''pa da, to se i očekuje od njih''. Ali to su ljudi čiji prijatelji i pratioci vode naš klub.

Sećam se da smo u košarci imali trenera koji nije baš odgovarao, mislim da je tada sklonjen na najočigledniji način ali nisam siguran pošto su se svi pomirili time i nije bila neka udarna vest, čak su neki i bili za njegov odlazak. Od tog trenutka naš košarkaški klub je procvetao, isto kao i fudbalski trenutno.

Ne nudim rešenje jer rešenja nema, kakva okupljanja, kakvo pevanje, kakvi navijači, čiji? Ko će da peva nešto o predsedniku na stadionu? Nismo pevali deset godina, nećemo ni sad jer se to ne dozvoljava. Pa naprednjaci drže apsolutno svaku tribinu u državi, to je i najveći razlog njihove moći u ovoj deceniji, o čemu se ovde piše uopšte? Ljudi zaista i dalje veruju da mi možemo da dovedemo neke dobre igrače, da će neki trener to sklopiti i da ćemo uraditi nešto u ligi ili Evropi?

Gol iz auta, penali, koraci u košarci, nameštanja, kradje, razlike u budžetu i još milion primera, a jutro posle toga, na Pinku, predsednik našeg fudbalskog ili košarkaškog kluba govori o autoputevima i kako je sve super u zemlji Srbiji zahvaljujući žvalavom bolesniku(pošto ne smem na fizičkoj južnoj tribini, smem li bar ovde da ga vredjam?).

Predsednici našeg kluba u fudbalu i košarci su postavljeni da od kluba naprave lažnog protivnika koji će dati legitimitet raznim titulama i raznim rekordima, novinari su tu da sve to napumpaju, fudbaleri su ti da zarade neke pare kad ih niko ne želi i to je to, to je tužna istina i to će trajati sve dok... ljudi raspravljaju kakav je ko trener i nadaju se nekom sportskom preokretu u trenutnoj situaciji. A ni treneri nisu ništa bolji, svako od njih je bio ili pozitivan prema vodji države(Đukić: ''Ovde pogrdno skandiraju i predsedniku Vučiću, to ne znači da treba Vučić da ode ''), ili se klao sa njim pa onda naglo prestao kada je postao trener (Savo, koji se takodje i klao sa ovom upravom a onda postao njihov trener).

Pre par godina sam napisao da će nam ''dati po neku pobedu u derbiju i kup'', ali sam pogrešio, neće nam ni kup dati, nema potrebe, ne moraju da kriju više, sve im je naš klub opravdao i time je kancer iz naše uprave opravdao svoju poziciju.

Samo da dodam, svaka čast svakom strancu koji napusti klub čim plata kasni jedan dan a kamoli mesec dana. Oni i najviše ginu za i poštuju klub jer misle da je normalan fudbal u pitanju, normalan klub i normalna država u kojoj se bave ''sportom'', a nije.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
To što se ti izgleda ložiš na ciganski tim, Magika i Ivanića, sve sa onom dijabolom je bolno za oči samo dok čitam
Ne lozim se ja na njihov tim, nego kazem da su kvalitetniji nego sto su bili prethodne sezone. A to uopste ne pobija cinjenicu da su namestali, da su im sudije bile priklonjene, da su im se protivnici sklanjali.


Znaci ne verujem sta citam....cigani duplo bolji, nabili bi nam tri gola da nismo igrali ko picke.....
2 puta su ovogodisnji cigani jaci od proslogodisnjih
treba razumeti procitano. Napisao sam da su cigani iz ove godine, kvalitetniji nego sto su bili prethodne sezone.

x2 od trener koji ih je karaou svakom bitnom mecu prosle sezone

I ja ti opet kazem, ti cigani i cigani iz ove sezone nisu za poredjenje. Isto kao sto ce sledece sezone biti jaci za Dragovica umesto degeneka i ko zna za koga jos. Upumpavaju opasne pare u njih i njihova je sramota sto su se ove godine mucili sa nama, a mi u timu bar 6 igraca koji se granice sa poluprofesionalizmom. Razlika izmedju proslogodisnjih cigana i ovogodisnjih je sto su zamenili 4 igraca sa jacim igracima.

Bezobrazno spinujes, vidi se da si ovde po zadatku, javljas se samo posle nekog poraza i neuspeha. To sto pokusavas naturiti neku pricu o losim odnosima u svlacionici, demantovao sam te izjavom bivseg trenera, pa sam te demantovao za Banjaka, koji se pre nas jedino ozbiljno naigrao u Olimpiji, i tako dalje i tako blize.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jel tebe pitao ko sta?

Slomljeno srce perfidno ubacuje nesto sto nisam napisao i naravno da cu to demantovati. A ti placi i ponavljaj se kako je sve gotovo, kako je sve namesteno, kao sto i jeste, ne sporim. Samo to ne prilici muskarcu, vec devojcicama. Da je Marko Nikolic tako plakao i kukao, ne bismo imali tu titulu na koju smo svi ponosni.

Od tada nismo kao klub uradili nista sto je do nas da se pobijemo muski za trofej lige, od tada se blamiramo sa minus 10-20 bodova zaostatka vec u novembru mesecu.
Zamisli namesteno je prvenstvo, bilo je namesteno za cigane i 2016. ali si imao tim sa mudima do poda i trenera fanatika sa jos vecim, koji nije kukao po medijima nego je radio na tome da titulu donese u Humsku 1.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.116
Reaction score
14.634
Локација
Kipar
Pokusao sam da ti kazem da smo razumeli tvoj stav i da nema potrebe da se vise raspravljamo. I to sam pokusao kratkom recenicom da bi mogao da shvatis.
Izgleda da ne vredi i da ti je jedna od jacih strana to da slabo kapiras i da ne znas za granicu.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
768
Reaction score
2.864
Локација
Banja Luka
Kod Save su igrali najbolji,sa Savom smo ubijali cigane,sa Savom smo igrali Evropu,nadigrali Mančester na JNA, dva puta nadigrali AZ i nesretno ispali.Sa Stanojem smo ispali u sezoni kupanja od raspale Šarloe,od tri derbija dva izgubili i onaj prvi odigrali neriješeno (najsramotnije odigran derbi u istoriji Partizana)
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Bezobrazno spinujes, vidi se da si ovde po zadatku, javljas se samo posle nekog poraza i neuspeha. To sto pokusavas naturiti neku pricu o losim odnosima u svlacionici, demantovao sam te izjavom bivseg trenera, pa sam te demantovao za Banjaka, koji se pre nas jedino ozbiljno naigrao u Olimpiji, i tako dalje i tako blize.

je l’ se javljam da smirim situaciju zato sto su cigani duplo bolji nego prosle sezone, ili zato sto smo pametno igrali ko picke da ne bi primili tri gola?

ili zato sto sam besan jer se ovo nije desilo jos od 1987/88?

znaci na zadatku sam, tu sam da unesem nemir jer su stvari do jaja. Dogovori se sam sa sobom vise
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Koji vam je kurac vise? Raspravljate o nebitnim stvarima.

Izgubili smo sve ove godine, izgubili smo sve prosle godine, igrali smo Evropu prosle godine itd itd.

I? Sta sad? Bilo pa proslo.

Kad teramo upravu?

Mislim da bi svi ovde trebali da pocnemo da se raspravljamo o tome.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.989
Локација
NbG
Ja bi stavio katanac na ovu temu jer je zavrsetkom finala kupa ova sezona i formalno zavrsena. Poceli su ljudi da se vrte u krug i ponavljaju, a tesko da ce neko promeniti misljenje. Bezveze se stvara losa atmosfera medju nama, a svi znamo gde je izvor problema. Zato ponovo predlazem da se prebacimo na temu Uprava i (nepostojeci) marketing pa da vidimo dal mozemo doci do nekog zakljucka i konkretnih poteza ili cemo da nastavimo da kukamo nad zlom sudbinom i da siljimo onu stvar preko tastature jedni na drugima.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Tema će ostati bar još koji dan, ako ostatak moderacije ne proceni da je bolje drugačije. Nisu svi članovi krivi ako pojedini imaju potrebu da se vrte u krug i pored toga što je Sacayak na samo par strana ranije ponovo objasnio postojanje opcije ignore. Verujem da se o ovoj sezoni ne može pisati a da se ne pomenu i oba trenera koja su nas tokom nje vodila ali ponavljanje istih priča na svakih mesec dana otkad smo dobili drugog trenera nema nikakvog smisla. Zamolio bih da se suzdrži od repliciranja na prethodne poruke i ostavljanja postova koji će služiti samo kao provokacija nekom od drugih članova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top