Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Odavno sam prestao da pratim ovu temu i da pisem u istoj jer ovo sto se desava godinama je propast. Zapamtite kad mislite da ne moze gore kod nas uvek moze,tako da ko zna sta nas jos ceka.Derbi je za mesec dana...
Plašim se neke istorijske blamaže na derbiju. Ovi pobeđuju svakoga sa po 4-5 razlike. A ovo je najneuigraniji (možda i najlošiji?) tim u poslednjih 5-6 godina..
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Koliko lose ja ne mogu da verujem.

Losiji Partizan dugo nisam gledao.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ми легенде имамо само у теорији. Ми немамо никакав заштитнички лоби од било чега и било кога. Све остало је само последица. Овај клуб служи свачијим интересима осим сопственим и то је једини разлог због кога још нисмо угашени или сведени на ниво средине табеле суперлиге..
Sad to uvezi sa dolaskom Zeljka Obradovics u KK.

Prvo mi takvu fudbalsku legendu na svetskom nivou nemamo, a drugo ovi koji zovemo legendama ni na pamet im ne pada da se vrate, sto je Zeljko uradio…
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo igrački nije najlošiji Partizan, ali trenerski jeste. Ali je nebitno.

Da javim Lazaru da ne dolazim u 11.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovi pišu da se krenulo u pregovore oko povratka Save Miloševića...
-------------------------------------------------------------------------------

SAZNAJEMO Legenda se vraća u Humsku! Partizan počeo pregovore sa naslednikom Stolice

Košmarni početak sezone za Partizan. Posle četiri kola je ostvarena samo jedna pobeda, a kap u punoj čaši je poraz u Novom Pazaru. Zbog toga se sve više priča o odlasku trenera Ilije Stolice iz Humske.

Vrlo je moguće da se to desi uskoro. Kako saznaje MaxBet sport, crno-beli su počeli pregovore sa Savom Miloševićem. On je prvi kandidat da sedne na užarenu klupu.

Tri člana Upravnog odbora su za njegov povratak u Partizan. Nema sumnje da bi Milošević mogao da bude dobro rešenje.

starsport-Savo-Milo%C5%A1evi%C4%87-1024x766.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Gdje su sad oni što su bili oduševljeni što Stolica čita knjige?
Pa, ako se Savo vrati i uspe da vrati Sumu, Sadika, Asana i Zdjelara, možda i ne bi bilo loše rešenje...ali nisam siguran da bi čak i zajedno sa njima uspeo da pobedi u Novom Pazaru, ili već na nekoj od naših sledećih ,,malih,, utakmica...
Uostalom, ako Stolica čita knjige i ovaj glumi u pozorištu, tako da ne znam koliko bi nam to baš odgovaralo... :icon-rolleyes:
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Sviranje kurcu sa povratnicima i produžavanje agonije.

Riba smrdi od glave, prvo paraziti da se najure pa posle da se dovede trener na duže koji će da uspostavi tim i igru.

Mazanje očiju Savom koji reče da neće više nikada u srBski fudbal da bi ga terali opet usled nedostatka igrača a samim tim i rezultata nema smisla.

Što se tiče Sume tu se slažem pošto smo cirkus trenutno samo nam žongler nedostaje.

Da je većina Grobara normalna ovi paraziti nikada ne bi ni zajahali u klubu. Olinjali JUL-ovac, sns vepar bez dana radnog staža i narkoman samo su u FKP na našu žalost mogli da dođu mirno i bez većeg protivljenja od celokupnih EX YU klubova.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Dobro bi bilo da stolica ode, da niko ne prihvati da dođe dok ne ode uprava.
Sezona je svakako izgubljena, treba je iskoristiti da se otjera uprava.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
I ja sam razmišljao kako bi bilo da Stolica ode, pa da na sledećoj utakmici Vazura malo dođe na klupu...ali eto, čovek se ne predaje (ili ne povlači) baš tako lako...

Samo da kazem nas Sumica je slobodan igrac.

I ima 31 godinu, makar mu tako piše u pasošu...

Svi znate koliko ja cenim ,umetnike, ali u fudbalu mora i da se trči! Ili bar VEĆINA mora da trči!
Osim ,,cigana,, teško da neko ,,na papiru,, ima bolji sastav od nas, ali svi u utakmicu protiv nas ulaze i trče sa 100% svog maksimuma, dok ovi naši ili misle da će da pobede samim tim što su obukli dres Partizana, ili namerno ,,buše,, ekipu po nečijem ,,naređenju,, ili ,,ubeđenjima,, - ili nisu u stanju da trče jer su ih pripreme i vrućina sjebali!

Što se tiče Sume tu se slažem pošto smo cirkus trenutno samo nam žongler nedostaje.

Nama je vezni red rak-rana još od odlaska Moreire sa povremenim ,,zabašurivanjem,, ovog problema povremenim ,,iskakanjem,, nečijeg kvaliteta ili igre ,,na mišiće,,...
Tim EVENTUALNO može da trpi nekog ,,netrkača,, (Sumu, Natha) ali ako pozadi ima bar dve zveri koje će da trče za njega!
A kod nas?

Natho je veliki znalac ali u defanzivi ne postoji.
Fejsa je prilično znalac, ali u defanzivi je spor.
Belić je idi mi dođi mi, nije baš Everton pozadi, ali nije ni Suma napred...on igra nešto, ali mi gubimo bodove...
Andrade je iskusniji od Belića, i on kao nešto odigra, ali mi dva pasa teško da povežemo, a kamoli tri - doduše ne zavisi to samo od ,,vezista,, nego i od ovih okolo koji su ,,posvađani sa loptom,,... :icon-rolleyes:

Nama treba neki SUPERSTAR na sredini koji ima tehniku u malom prstu a motor u dupetu pa da poveže sve ovo što se raspalo... Nama treba zver i ubica i policajac iza superstara pa da hapsi sve koji se usude da nas napadnu, pogotovo sada kada ostasmo bez Zdjelara...

A naš CEO vezni red je ,,idi mi dođi mi,, - ni tamo ni ovamo - doduše, za ono juče posebna ,,zahvalnica,, ide Saničaninu koji je uvalio Fejsu na mesto štopera i tako nam razjebao i ono malo što imamo od veznog reda...

Ah, da, umalo da zaboravim, za mesec-dva, vraća nam se i Dača Pantić, pa posle treba još mesec-dva-tri da on uđe u formu i onda tek da vidimo da li je ta njegova forma nešto što će Partizanu nešto značiti.
Ili neće.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ma neće Stolica otići šta vam je. Mućnite malo glavom, saberite 2 i 2. Ko se u medijima predstavio kao čovek koji je "oterao" Ilieva? Stolica. U najmanju moguću ruku pravi sebi sigurnu poziciju za sledeću upravu a ako ne i nešto gore.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top