Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
346
Reaction score
863
Локација
Kraljevo
a koje to kriterijume ispunjava Dukica za mesto prvog trenera ekipe ?

Nadju sam gledao kako igra Teleoptik, ne hvala.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.630
Reaction score
8.483
Локација
Македонија
Sa druge strane Duljaj mi je bio logičan zamenik Saleta Stanojevica i cudno mi je da nije odmah angazovan.

Pisao sam isto jos pre da naznace stolicu za trenera kad je neko tu napisao zasto ne Duljaj i da bi bilo savrseno da on zameni bivseg nam trenera.
Sve je to za Duljaja lepo ali ko kaze da on hoce ?

Na stranu to da licitacija sa imenima dali bilo Duljaj, Nadj, Savo ili neko cetvrti je sasvim nebitna. Dok uprava ne odjebe sasvim i konecno pocrka ili izadje iz Partizana ko ce biti naredni 'sretni' dobitnik na nasoj klupi je irelevantno. Nemoze da ti kacerogena uprava OPET bira novog trenera.
MARS NAPOLJE BANDO POKVARENA !!!!
a tek kad odu bavicemo se sa jebenim stolicom
 
Последња измена:

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Poziva se na reakciju legendi a prema njima se posprdno odnosi.
Posumljeni, jel to predsenik KK koji u poslednje dve sezone dovodi silna pojacanja
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.886
Локација
beograd
Da ne odgovaram pojedinačno.
Slavisa Jokanović,
Sale Stanojevic,
Ivan Tomić,
Ljubinko Drulovic,
Bata Mirkovic,
Savo Milosevic...
Ovo su treneri u poslednjih 15 godina koji su sedali na nasu klupu bez ikakvog iskustva.
Da li je to dobro ili nije, licno mislim da nije, ali nemojte se praviti kao da ste iznenadjeni sto se pominje Duljaj.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Moje je misljenje da je promena neophodna, a obojica su bili vrhuski defanzivni srednjaci (Nadj i Duljaj), tako da sam siguran da bi makar na to mesto doveli adekvatno pojacanje, jer tu smo ocajni, a mislim da bi takodje razdrmali ekipu ! Stolicu ce sigurno smeniti za koji dan, a to je i zasluzio ! Iako se zna ko je najodgovorniji i kome zelimo da vidimo ledja (Vucelic i Vazura), jedini novi pravi predsednik naseg kluba, treba da bude po meni nas najbolji igrac zadnjih 50 godina, Predrag Mijatovic !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.893
Reaction score
13.751
Пауновић је без клуба тренутно. Марко Николић је такође без клуба.
У једном моменту били су су слободни и Ивић и Јокановић. Ником није падало на памет да дође овде. Нити ће.
Критеријуми за избор тренера ФК Партизан су постали срамотно ниски.
Без коренитих промена у управи не верујем да ће ико озбиљан хтети да седне на клупу овде (питање је и каква ће нова управа бити). Свако ко пристане да сарађује са овом (или сличном) управом по мени није вредан никакве подршке.
 
  • Like
Reactions: MAK

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.318
Локација
Beograd
Glavna prednost koju ima Duljaj u odnosu na bilo kog kandidata koji bi pomislio da dodje u ovakav Partizan je to sto je bio asistent Fonseki koji je mnogo ozbiljan trener, tako da je verovatno naucio nesto od njega za vreme tog perioda u Sahtjoru. Takvo iskustvo kada je trenerski posao u pitanju nema mnogo trenera u Srbiji. O Nadju nemam nikakvo misljenje, nisam pratio Teleoptik ni malo.

Generalno se nadam da ce prvo da leti VV tandem, pa da ce tek onda doci do promene trenera, jer bi nam onda opcije za novog trenera bile dosta sire, mozda bi u tom slucaju i dosao Paunovic na primer, ali nazalost od toga nema nista. Ipak, sudeci po pritisku koji trpe sa svih strana, deluje da im je kraj jako blizu, ostalo je samo da se nadamo da ce partijski vojnici koji ce ih naslediti biti bar malo manje stetocine nego ovi do sad.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo više nije zajebancija... grčevito ćemo da se borimo za to drugo mesto...

Vojvodina, Čukarički, TSC... pa možda čak i taj Radnički Niš koga će sigurno gurati... su preozbiljne ekipe za nas u ovom trenutku.

Mi bukvalno više nismo sigurni da bilo koga možemo da dobijemo u ovoj ligi, u nijednoj utakmici više nismo favoriti nebitno igramo li kući ili na strani.

Tuga na šta smo spali.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Fejsa daje neke pasove na 25 metara, Andrade ih daje na 35 metara, Belić je moderan box to box igrač, a Natho lucidni umetnik...

I pre nego što stigoh da napišem da od te čiste umetnosti leba nema i da nam fali neki radnik po sredini koji će da bije, zatvara i ore - u stilu Nađa ili Duljaja - vi ih obojicu (tj. jednog po jednog) (pri)viđate (ili prizivate) kao budućeg trenera...

Dobro, trener...
Trener k'o trener, jedan ode, drugi dođe, ta ,,vrteška,, u Partizanu ionako nikad ne prestaje, ali KO će da ore teren?!

Mi prvo treba da prođemo ove Kiprane, pa tek posle na red dolazi sve ostalo...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.787
Reaction score
22.987
Локација
Beograd
Nemoj Bajra, leba ti. Brašanac može.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Nema velikih majstora i umetnika u timovima srpske Kladionica lige - e zato su svesni da moraju da trče i biju - i to i rade.

A kad igraju sa nama onda još i dodatno odugovlače, foliraju i padaju.

I tako su nam uzeli bodove u tri utakmice.
Oni trče mi se mislimo.
Oni biju mi dobijamo kartone na glupost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top