Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Mislim da nikada nisam bio ovoliko ravnodušan. Još ne mogu da vjerujem da su me doveli do toga stanja.

Još sam se uhvatio, pred kraj utakmice, da navijam da izgubimo, ne bi li se nešto promijeniti. I onda skontam da se svakako ništa neće promijeniti, dok se ne dese promjene na mjestu odakle se sve odlučuje.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Odmaram se od FKa za sad uspesno i iskreno bi mi veci problem bio da odjednom sve gazimo, kao sto ce mi biti problem da udjemo u evro takmicenja. Nazovite to mazohizmom ili kako god ali sve suprotno od ovog napisanog produzava rok trajanja tompusarima.

Sta je bilo na istoku?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Da se hoćemo već jednom ugasiti, pa nek ostane PFC nostalgija i stare slike, bolje nego ovo sranje.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.332
Локација
Kej Republika

Srkela

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
48
Reaction score
97
Локација
Beograd
Jbt svaki ne uspeh sam počeo da doživljavam kao da je igrao Čukarički....
Sve dok su govna u klubu biće tako.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Znači nikad nismo imali gore strance.
Ovde su analizirali ovog Andradea a čovek je za 2 klase slabiji od ovog malog Kristijana koji je došao prošle nedelje i danas bio najbolji na terenu.
Trener je amater.
Nula prvo poluvreme i pravi izmene tek u 60 minutu i ostavlja Lutovca koji je trenirao golmana balonkama.
Vezni red ne postoji sem Kristijana koji je jedini unapred tražio pas.
Rikardo je sidraš, apsolutno samo smeta timu i ako ostane imaćemo katastrofalnu sezonu.
Trener kaže da smo dobro igrali, ja iskreno ne verujem šta on izjavljuje.
Cela uprava i trener još večeras mora da odu.
@Direktor_Grobar kamo još neka analiza za ANdradea, da se ne vraćam na prethodnu koja je totalno netačna.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Bucko Andrade - Asen Nikolov. Stolica ne zna gde udara, da li je došao ili pošao....Čoveče, znaš li ti koga treniraš ? Govoriš kao da si trener Surdulice koji je igrao protiv Partizana.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jebes mi sve uhvatio sam sebe kako prizivam Kizu Milinkovica opet na klupu. Kad vec ne moze Marko, samo da se ovaj skloni jer nista nije bolji od Stitarca.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
TSC igra sa 5 igraca u zadnjoj liniji. Igraju formaciju 5-3-2, zbog toga smo se mi prilagodili. Meni se ne svidja da se prilagodjavamo protivniku, pogotovu na nasem terenu u domacoj ligi.

Najcesce ekipe koje igraju u takvoj fomracij forsiraju direktan fudbal, imaju po 1 igraca na oba boka, igraju cesce kroz sredinu. Zato smo mi igrali nesto najslicnjje 4-1-2-1-2.
Lutovac pokriva ceo desni bok, jer po tom boku TSC ima samo levog spoljog, Urosevic levi bok protiv njihovog desnog spoljog. Sanicanin i Vujacic da pokriju njihova dva napadaca. U sredini Zdjelar zadnji vezni, Terzic desni vezni, Andrade levi vezni, Belic prednji vezni. Tu smo imali 4 na 3. Terzic se vise izvlacio na bok od Andrade sa druge str. Terzic je sa Lutovcem pokusavao da napravi 2na 1 po desnoj str. U napadu Rikardo i Natko protiv njihova tri stopera.
Retke su ekipe koje u ovoj nasoj vecerasnjoj formaciji mogu da razviju neku pas igru, kojoj mi tezimo. Ako se na to doda da mi nemamo igrace za to, onda je jos teze. Pogotovu sto smo bili nesigurni, neuigrani, mogli par puta opasno da pogresimo pred nasim golom. Neki pasovi su isli iza igraca koji jedva primi loptu, a u putanju mu ulazi drugi nas igraci. Sve je delovalo rastelovano. Zato nisam nisam za to da se menjanju formacije, taktike od meca do meca. Ovo je izgledelao veoma lose, vidi se mucenje kod igraca, nedovoljno pozanavanje kretnji i zakonitosti formacije i taktike.

U 58. min shvatamo da su nam potrebna krila, ulaze Diabate i Menig. Prelazimo na 433. Faza odbrane losa. Ne zna se ko, kako i gde vrsi presing. Neorganizovan individualni presing, pa ako se uzme lopta na individualnu agresinost pojednica uzme se.

U napadu se sve svodi na pasove ka krilima i njihovim pokusajima da probuju. Centarsutevi i krila i bekova neprecizni. Nisku zonu-popularni bunker ne mozemo da probijemo, nemamo resenja.

Sanicanin izopsten u org napada iz zadnje linije, samo statira i to 10-15m pored Vujacica.
Ima loš pas, ali bar neka raširi neka se pomeri dalje od Vuajcica, ovako ih lagano pokriva 1 napadac TSC a.

Idemo silaznom putanjom Javor-Radnicki-TSC. Tim je izgubljen u promenama formacija, taktika, rotacijama igraca. Haos.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Док се овај клуб не ослободи гована нема поенте (ако је икад и било) писати тактике, прижељкивати појачања, трошити енергију на (не)знање тренера.... Окупација на свим нивоима. "Легенде" нека ћуте и даље.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Dok nas Stolica zajebava i trazi vreme da se uigra njegov sistem igre mi cemo da izgubimo titulu i da ispadnemo u Evropskim takmicenja, ako je ovo za njega dobra igra onda svaka mu cast. Nazalost uprava nece otici ostace situacija qvo menjace trenere i sportski direktor u ostavci mosice nam pojacanja iz egzoticnih drzava. UPRAVAAAA NAPOLJEEEEEEE
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top