Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.631
Локација
Kipar
Pravo stanje stvari.

 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Do pre 10 dana ovde je svaki drugi upis bio kako odavno nismo imali bolji prelazni rok, i fali mozda jos 1-2 igraca da to bude full.

Sad odjednom Andrade nema pojma, Diabate prevara.

Moze li neko da mi objasni prvu postavu koju je sastavio nas trener na poslednjoj utakmici?

Nikad nisam verovao u one price Stanoje saboter, namerno radi neke stvari, ali sad evo pokusavam sebi da objasnim sta radi trenutni trener.

Kakve crne rotacije liga samo sto pocela, pa ne igramo kup protiv Dubocice. Onda uvodjenje Sehovica na desnog beka, ludilo mozga.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Andrade se celu karijeru vukao po nekim ispodprosecnim klubovima. Potpis za Partizan mu je vrhunac karijere. Proslu sezonu jeste dobro odigrao u LK, mada u toj LK ima svakakvih utakmica realno. Pritom ima 29 godina, nije kao da smo otkrili nekog talenta, pa cekamo da eksplodira.

Ne otpisujem ga, al ne ocekujem neka cuda. Mislim da je Fejsa ako je zdrav 3 puta bolji igrac.

Podrzavam Stolicu u teranju narkomana, ali mislim da ce pre da bude obrnuto.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
342
Reaction score
849
Локација
Kraljevo
U sustini stvari su uvek poprilicno jednostavne. Ako imate sistem u kome imate par pojedinaca koji ostavljaju los utisak velika je verovatnoca da je do njih. Medjutim, ako imate sistem u kome skoro da nemate pojedinca koji odaje pozitivan utisak onda je velika verovatnoca da je do sistema. I ovo su bile moje poslednje reci posvecene doticnom na poziciji sefa strucnog staba.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
372
Reaction score
1.533
samo Suma Partizan spasava

zdrav Fejsa, napadac i dva stopera, bekovi ce uz bolje stopere i fejsu biti bolji, a u ofanzivi uz Sumu svi ce biti bolji
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Ono sto me najvise brine je to sto smo odigrali ovako lose na domacem terenu gde nam teren odgovara i gde mozemo da sprovedemo sve neke zamisli trenera (visok presing, brza i tecna pas igra, build up pocevsi od golmana itd)... Ja nazalost nista od toga nisam video na ovoj utakmici.. E sad ne znam da li je to zbog vrucine, treme, tenzija u klubu... Sto se tice igrackog kadra, mislim da smo igracki znatno superijorniji nego prosle godine i da treba jos malo vremena da se sve implementira (posebno jebem mater upravi na katastrofalnoj organizaciji priprema i tajminga odmora + transfera). Jedno je jasno za sada, a to da je game management Stolice dosta los, vecinu promena koje je napravio u ova zadnja 2 kola su bili katastrofalni... Ulaskom Sehovica na desnog beka itd. Takodje brine filozofija igre koja apsolutno ne prija Gomesu, a ako imamo u njemu 35+ golova, sta drugo da ocekujemo.. Racunica je jako prosta, ako imas igru koja ne odgovara igracu koji je dao 35% golova prosle sezone (29/85), a pritom nemas nikakvu alternativu - naravno da ces biti manje efikasan. Mi apsolutno nemamo nijednog GOL igraca osim Rikarda, a ako Rikardu ovo ne odgovara, sta mozemo da ocekujemo? Trebas da imas zdraviji balans golova medju igracima u ofanzivnoj liniji, a mi to nismo imali prosle sezone. Nas drugi najbolji strelac je Natho koji je postigao 10 golova i to vecinu iz penala. Da bi bili efikasniji, mora da prorade Menig i da Dijabate bude dobro pojacanje koje ume da resi utakmice individualnom akcijom!!! Takodje, odlaskom Jojica, izgubili smo na kvalitetnom prekidu, pogotovo iz kornera - a to u ovoj nasoj ligi je dosta bitno. A to da Jojic apsolutno nije na nivou igraca Partizana je druga prica, ali je cinjenica da je imao 10 asistencija prosle sezone... Andrade za sada ne uliva neku ogromnu nadu centarsutevima iz kornera. Jako je kompleksna situacija, a nazalost vremena i strpljenja nemamo. Svaki vrhunski trener mora da postepeno sprovodi filozofiju paralelno sa adekvatnim rezultatima, a rezultati nisu adekvatni sto za sada dovodi u pitanje strucnost implementacije filozofije Stolice i njegovog strucnog staba.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Столица има добру фудбалску идеју, направио је фину чисту, имамо квалитетнији састав него претходне сезоне па је сад питање где је запело. До ових киксева је довело неразумно тумбање позиције играчима, неки покушаји иновације у негативном смислу. Ако је играч навикао да целу каријеру игра на једном делу терена, ако су му све навике усмерене на тај део терена немој га терати да их мења преко ноћи јер то не може нико на планети земљи од аматера од Мбапеа. То је проблем чак и ако хоћеш ЈЕДНОГ играча да гурнеш ван позиције у уиграном систему, а камо ли ако то радиш са више њих у неуиграном систему са гомилом играча који су дошли јуче. Још после Ниша сам то истакао као највећи минус код њега као и физичку припрему екипе јер ово наше физичко стање је недопустиво и наш кондициони тим очигледно није успео да се адаптира на нову ситуацију где на старту сезоне не играмо два меча недељно. Белић је јуче деловао најсвежије за трчање, а то је вероватно зато јер је прошао другачији припремни процес. Иначе, тотално сам промашио у вези Белића. Против нас је прошле сезоне имао бледу партију и на основу тога сам га коментарисао али оно у суботу је било далеко изнад било чега што сам очекивао.
Све у свему то су ипак неке фудбалске приче које су најмање битне. У здравом клубу тренер први лети, а у овом нашем изнемоглом од паразита тренер не треба први да преузме одговорност тако да Столица не треба први да оде и то је поента целе приче.
Здрава алтернатива овој управи не постоји у овој земљи али ако промене треба да се десе нема смисла почињати од клупе. Колико се мени чини на основу вести у медијима спремају се нова лица у управи али само лица, мозгови ће вероватно остати исти. Сјаши мурта да узјаше курта. Питање је шта ће бити и кад ова власт сјаше. Ни за време мутавог нисмо били у завидном положају мада је ово време сада кулминација свега. Нека нова времена у Србији би нам омогућиле можда неку здраву приватизацију тако да ту једино видим неки излаз из овог робовања сопственој држави која управо тако и третира Партизан, а тада се можда и легенде клуба сете да су легенде.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stolica ima fudbalsku ideju ali pretencioznu. Postoji razlog zašto to ne uspeva u jeftinim timovima ili bar timovima s ovih prostora.
Prvo što su mu ponajskuplji igrači u totalnoj suprotnosti sa koncepcijom, Rikardo i Mening. Rikardo je igrač manje s loptom, a Mening kada nema prostor.
Cenim njegovu ideju i pokušaj ali treba gađati spram mogućnosti a ne praviti kuću od fasade.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.351
Локација
Beograd
Hijerarhija u Partizanu

1.Idejni i duhovni vođa AV
2.Vučelić
3.Vazura
4.Iliev
5.Stolica
6.....
Pa vi sad terajte trenere ili večnog sd u ostavci

Kad ovaj prvi ne bude prvi, a to će biti ne zbog politike nego loptanja (verujte mi), nastaće lančana reakcija u našem klubu.
Ovaj scenario sam predvideo pre par godina, ali je tada bio više vezan za politiku.
Mada, on tvrdi da nema puno veze sa loptanjem.
Će vidimo!
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Ono sto je cinjenica je da su dovedeni igraci koji bi trebalo da su bolji od ovih sto su otisli.Problem je sto je broj igraca u ionako kratkoj rotaciji dodatno smanjen i po meni veliki problem je odlazak Jevtovica na koga je Stolica bas racunao ( ili se meni tako cinilo). Naravno i pripreme koje su odradjene u blago receno krnjem sastavu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Mislim da su izbacivali ovo sa Andradeom po najboljim prosecnim ocenama, ovo drugo sto je okaceno je takodje legit i sa sajta uefe.

Najmanje vazno, iskreno. Čovek je sjajan fudbaler, vreme će jos pokazati, ali u ovakvoj postavci igre bi svako bio tri nivoa ispod sebe….
Ma apsolutno, momak je dobar je igrac, pravo osvjezenje u veznom redu i tek ce ja vjerujem pokazati kvalitet. Jedino sto sam potencirao sa citiranjem jeste to da nije izabran u idealnih 11 od strane uefe, ali nikako da sporim njegov kvalitet.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovaj tekst danasa gađa u centar.

Pa koji smo mi pajseri, 7 godina trpimo ova govna, niko se nije skupio ispred stadiona za sve godine.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Pravo stanje stvari.

Jebem mater svakom clanu skupstine kluba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top