Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Savo je pre svega odličan pedagog i motivator. One utakmice u evropi i rasturanje ciganke bez šuta u okvir gola mu nikad neću zaboraviti. Rodjen je za velike mečeve i nadam se da je dobro razmislio šta mu je falilo da ekipa melje smećare iz lige.

Savo, dobrodošao nazad. Imaš punu podršku zbog dokazanog minulog rada, prvenstveno derbi i evropa. Obe ruke dižem da se Suma vrati uz njega.

Sad ceo fokus na derbi i LK jer su govna iz uprave ostvarila cilj da se titula preda kurvi.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Znam, kao i ostali, da nam je klub u rasulu, ali to ne znači i da nam misli moraju biti u rasulu.

Kukamo već godinama na stadionu, po kućama, po kafanama, na ovom forumu kako viđeni partizanovci, neki ih zovu i legende kluba, neče ništa da urade za Partizan, kako stoje sa strane i tako potpomažu ove razbojnike iz raznih uprava. Sada jedan hoće da dođe, da se vrati u ovaj svinjac od lige, da ga opet kradu sudije, sa banditima u upravi, sa timom koji uz rupčage u sastavu praktično nema klupu, sa ciganerijom na jugu, pri tom će se, kako izgleda, odreći prihoda od prethodnog kluba i praktično plaćati da radi i ljudi ga opet dočekuju kao izdajnika i teško đubre. Pri tom je i Nikolić, koga valjda svi poštujemo, radio sa istom ovom upravom, pa nije izdajnik i maštamo da će se vratiti. I Milošević nije bio izdajnik kada smo igrali sa Mančesterom i bili na dva minuta od osmine finala Evro lige. More...

Hoće bagra da nam ugasi klub, bukvalno da ga obriše iz registra, da se zaboravi da je ikada postojao, a mi ovde vređamo jednog od retkih koji pokazuju ikakvu želju da pomognu. Radi se o životu ili smrti kluba, bukvalno životu ili smrti, da li će Partizan nastaviti da postoji pod svojim imenom, na svojoj adresi, sa svojim identitetom i istorijom, a mi ovde razglabamo o, izvinite, ali stvarno budalaštinama. Aman, dajte da se uzmemo u pamet, Partizan očigledno više nema nikoga osim nas, poslednji je sekund da shvatimo kakva je to odgovornost.
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
i isto kao i marko nikolic? posto je saradjivao sa ovom upravom.. a sto savo tek sad da postane saradnik, kad je bio trener pod ovom istom upravom?
Mislim, samo pokusavam da nadjem logiku u ovom sledu misli..
Marko Nikolic je otisao posle osvojene titule,kada je vidio sa kim ima posla.To je bilo pre 4 godine,covjek nije htio da uvra kvalifikacije za LS,pobjegao je glavom bez obzira.Morate poznavat sutuaciju da bi diskutovali
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@

Direktor_Grobar

Bez uvrede, ali ja ne mogu da poverujem da ti i dalje mislis da ce neki Savo, Ilija, Mujo ili Haso uciniti bilo sta bitno u ovakvim okolnostima. Ovo je projekat, kako to ne kapiras? Jedan covek ili 5 njih, nikako ne moze promeniti tok stvari.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Savo je najveći problem imao sa bunkerima prošli mandat, ali usko gledano, sada ima ono što tada nije imao, Rikarda. Ali i dalje fali taj AMC, tako da se zaista nadam Ljajiću pod Savom, uz Dijabatea i Natha, pa čak i Meniga, i naravno uslov svih uslova Marka Stojanovića nazad u štabu, verujem da to može ličiti na nešto.
Mi smo prošli mandat bukvalno sateravali sve protivnike u 16 i mučili se za sve pare, a ko je probao da se otvori itekako je dobijao po tintari.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Taj projekat nas je vec jednom doveo do ove situacije kad je Savo prvi put preuzeo klub, i za godinu i po dana napravio cudo. Zato je i oteran i doveden do rastrojstva. Mnogo vi slabo pamtite.



Znam, kao i ostali, da nam je klub u rasulu, ali to ne znači i da nam misli moraju biti u rasulu.

Kukamo već godinama na stadionu, po kućama, po kafanama, na ovom forumu kako viđeni partizanovci, neki ih zovu i legende kluba, neče ništa da urade za Partizan, kako stoje sa strane i tako potpomažu ove razbojnike iz raznih uprava. Sada jedan hoće da dođe, da se vrati u ovaj svinjac od lige, da ga opet kradu sudije, sa banditima u upravi, sa timom koji uz rupčage u sastavu praktično nema klupu, sa ciganerijom na jugu, pri tom će se, kako izgleda, odreći prihoda od prethodnog kluba i praktično plaćati da radi i ljudi ga opet dočekuju kao izdajnika i teško đubre. Pri tom je i Nikolić, koga valjda svi poštujemo, radio sa istom ovom upravom, pa nije izdajnik i maštamo da će se vratiti. I Milošević nije bio izdajnik kada smo igrali sa Mančesterom i bili na dva minuta od osmine finala Evro lige. More...

Hoće bagra da nam ugasi klub, bukvalno da ga obriše iz registra, da se zaboravi da je ikada postojao, a mi ovde vređamo jednog od retkih koji pokazuju ikakvu želju da pomognu. Radi se o životu ili smrti kluba, bukvalno životu ili smrti, da li će Partizan nastaviti da postoji pod svojim imenom, na svojoj adresi, sa svojim identitetom i istorijom, a mi ovde razglabamo o, izvinite, ali stvarno budalaštinama. Aman, dajte da se uzmemo u pamet, Partizan očigledno više nema nikoga osim nas, poslednji je sekund da shvatimo kakva je to odgovornost.

Svaka cast :clap! Dolazi covek bez skoro ikakve licne koristi, da vadi kestenje iz vatre, u situaciji kad su cigani u nevidjenoj prednosti, da radi za smesne pare, od kojih pola nece da primi, da nas vadi iz govana, i ovde ljudi pisu neke gluposti. Imajte malo postovanja, covek je legenda kluba. Za neke bi ovde Nadj bio idealno resenje.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
a ja se ponadao da ce ovog puta mozda stvarno dovesti nekog trenera
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Prosto je neverovatno kako jedan skičavac kroji mišljenja ljudi kada ima prostora i domet.

Zaista nemam nista protiv Sava, ali ljudi osim nekoliko dobrih evropskih utakmica i odlicnih derbija, Partizanov tim nije izgledao ozbiljno, kao i kod Stolice primas golove kao da je tim iz trece lige Srbije.

Jako mi je drago sto je dosao Savo (očekivanja više nemam), ali bar cemo imati priliku da vidimo sta ce Skičavac (pantic) sada pricati kada nas ponovo bude tovario ljaksent u nisu, bilo ko u pazaru i krusevcu.

Nek nam je sa srecom.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Na stranu sad Savo i to da li je on dobar trener ili ne, ali sam uveren da 95% ljudi ovde ne gleda emisije doticnog, a ostalih 5% povremeno isprate kao komican program koji sluzi za sprdnju i ismevanje. Ako neko ko ima zavrsenu osnovnu skolu gleda te emisije, shvata ih ozbiljno i dozvoljava da uticu na njegovo misljenje, ja te likove stvarno zalim, ali sam siguran da ih ovde nema, i da ljudi koji pisu ovde i podrzavaju Sava to rade jer vise vrednuju velike utakmice, stil igre i izbor igraca koje donosi Savo, nego relativno ceste kikseve u domacem prvenstvu, narocito u trenutnoj situaciji gde je titula svakako nedostizna. Moje misljenje je da je dovoljno dobar trener da prodjemo Hamrun, narocito ako je radio u medjuvremenu na sebi, ostalo je potpuno nebitno dok je u klubu VV tandem i njihovi drugari.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Teško nama majko moja... Iako su me uveli u stanje ravnodušnosti, i dalje me iznenađuju i teraju na bes potezi oko FK. Pa da li si bre ti Savo normalan, koji će ti k sve ovo? Opet poturaš leđa za one ljudske taloge i šljamove, zbog čega? Jer nemaš gde. Manite me bre priča "Savo je mazohista, došao je da spasi obraz Partizana, da nas vadi iz govana..." Ne živimo valjda u bajkama? JEDINO što nas može izvaditi iz govana je KOMPLETNA ostavka cele uprave i svih sns govana koji rade u klubu, sve ostalo su prazne priče. Kakva bre priča o pojačanjima, igri, taktici, prolasku ovog ili onog, LJUDI KLUB NAM JE U RASULU, SHVATITE!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
navijači Partizana daju podršku ženi kapitena kluba za koji (kao) navijaju...
Ali u zemlji u kojoj je dostavljač Wolt-a zapravo žrtva i traže se opravdanja za njega, ovo dođe kao sasvim normalno... možda malo gore...
jbg, bili momci iznervirani... :puke: nije kao da su je napali...
 

Прилози

  • IMG_20220812_171129_982.jpg
    IMG_20220812_171129_982.jpg
    63,6 KB · Прегледа: 115

Kum Zorzo

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
5
Reaction score
7
Локација
Medjedja
Jel vi i dalje pricate o fudbalu i taktici? Ovaj koji je pljunuo pa polizao dosao samo zbog PARA!!! Ovim cinom svesno kupuje vreme olosu iz uprave kojima zelim sve najgore! Ej pola miliona evra godisnje za "trenera" koji nikad nista osvojio nije, kome je najveci uspeh "otkrio sam Sadika"
Ima li Partizan legende koje ce dici glas za njegov spas ili su svi postali picke???
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top