Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Sut Jovica odslikava igru Partizana ove godine, mlako, bez snage i agresije.
U njegovim godinama ja bih ili pocepao mrezu ili bi pogodio neki automobil na autoputu, ali bar bi raspalio po njoj, svejedno, bar bi pricali o tome. Pravi kako neko rece X, predsednicki. Uprava cementirana, zadovoljni svi sem nas mazohista.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Odavno sam mišljenja da igrači biraju koje će utakmice da igraju i da njih 99% iskreno zabole za klub. Zato sam i ja izabrao da ih ne gledam i iskreno me zabole gde će i šta će kada odu iz svetinje.
Dugo sam razmisljao na koji nacin i kako da kazem zasto sam napravio isti izbor, kontao da mozda namerno buse upravu i zele na neki nacin da spasu klub medjutim upravo je utakmica protiv cergara dokaz da mogu da igraju na visokom nivou i mogu da pobede svakoga, ali i dokaz da biraju kako ce koje utakmice da igraju.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ne mogu da vjerujem kakvi su slijepci ovi naši "stručnjaci" što guraju ovu promaju u glavi Jovića, kojeg malo jači vjetar omete u driblingu, a o "šutu" koji ima i da ne pričam.

I sad bih ja nekome ko takvoj pojavi daje šansu trebao da vjerujem.

Ma mrš u pizdu materinu!
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
Čime Rikardo zaslužuje ovoliki kredit? U šanse ulazi jedva i na manjim utakmicama, o derbiju da ne pričam, 0 vazdušnih duela dobijenih, 1 valjano primljena i odložena lopta i to u 80 i nekom minutu…vidiš da mu ništa ne ide, izvedeš ga, nek proba neko drugi, gori sigurno ne bi bio.
Derbi pristojno odigran, da smo imali iole krštenog napadača, dobili bi ovo…a i bez njega nismo bili daleko.
Rikardo ove sezone nije bleda slika igraca iz prosle...kvalitet ima to znamo ali boga pitaj ste je ovde po sredi
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Meni vise lelemuda trio Diabate , Menig Jovic .
Rikaro nema ni godine ni brzinu da nesto sam uradi .
Kada bi mu ova tri majstora stvorila sansu garantujem da bi Rikardo imao daleko veci ucinak .
Jednostavno Rikardo je egzekutor fale nam kreatori.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Večeras smo imali prilike na delu da pogledamo taj "humanitarni derbi". Bacanje koskice, dizanja sa travice. Sve naravno pod tim da kurva ima 25+ bodova prednosti. Sta mislite sta bi bilo da je obrnuto? Verovatno bi gorela ova parodija od države.
Sami smo krivi za sve. Jos cemo se mi nagledati ovih humanitarnih derbija, e moji Grobari.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Nikada nisam ocekivao da ce neko posle Stanoja i njegove kurcobolje zbog loseg rezultata protiv komsinice tako da reaguje .
Izgleda da sam se zajebao .

Lepo je rekao Marko Nikolic na Areni veceras , izjave su previse korektne , sigurno aludirajuci na neke stvari .
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Krv ti jebem na šta smo mi spali, pa za ovu izjavu trebalo bi mu zabraniti prilaženje JNA na tri kilometra, ma ko da je trener. Je li Belić imao kartone ili tako nešto pa nije igrao?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
Krv ti jebem na šta smo mi spali, pa za ovu izjavu trebalo bi mu zabraniti prilaženje JNA na tri kilometra, ma ko da je trener. Je li Belić imao kartone ili tako nešto pa nije igrao?
Kartoni.
A što se tiče vd šefa struke, slažem se. Ne kažu džaba, stavi čoveka na poziciju da vidiš kakav je. Duljaj je pokazao dovoljno u ovom kratkom periodu.
Ali dobro, videćemo, možda nas (većinu) razuveri, daj bože!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.239
Локација
Novi Sad
Koji "visoki nivo fudbala" ili šta već pričate ste videli danas? Čitam ovde i razmišljam da li sam lud ili nisam ispratio sve. Bedan fudbal igramo, bedan. Tužno i mukotrpno je gledati ovo mučenje u odbrani, mučenje na sredini, mučenje u napadu.

Nekoliko šuteva u stilu pvo sistema, obaranje dronova i te priče. Dijabate kombinuje, mulja, bez šuta iako mu otvoreno da šutne.
Menig kao nešto trči, trudi se, i ovaj Kolorado nešto pokazao ali sve je to slabo za Partizan!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.299
Локација
Kej Republika
Konacno i taj humantirani derbi da se odigra.
90 minuta kotrljanja lopte i nista. Duplo golo.

Jedino pozitivno sa ovog derbija je gospodin Marko Nikolic i njegove izjave, pre i posle istog. Svaka je isla u metu.
Da se promeni raspala uprava nekako, pa da mu oprostim odlazak u Videoton. Tad me je za srce ujeo.
Razumem ga, donekle. Veliki mulj je ovde.
Imali bi klasican Obra efekat na FK. Siguran sam.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Problem je sto Jovic ne zna da sutne sa obe noge ili to radi jako lose. Ali nije to samo problem kod njega, mnogo fudbalera ima isti problem i zato i ne naprave nikakve karijere( sem Mesija i jos nekih, eto ja nisam video mnogo golova desnom nogom od najboljeg na svetu). Ovo bi Ronaldo u prajmu pocepao mrezu i ako je on desnjak, levom bi je spakovao u raslje da celava nakaza ne bi mogla ni da se pomeri na golu. Ja vise zameram sto negde u 70 i nekom minutu Dijabate nije gadjao dalji ugao , nego zalama i vraca loptu ko zna kome a imao je situaciju koja se resava sutem, precizno i jako u dalji ugao i to je to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top