Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ne verujem sta citam.

1. Igor Duljaj nije trener, ne za Partizan nego nije trener uopste. I podelimo igrackog Duljaja, pit bula i ove sadasnje napredne civave.
2. U slucaju da bilo sta ne ide po planu nakon izbora (a do tada ce se odrzavati privid nase kompetitivnosti), iskocice dva-tri spavaca poput Sanicanina da daju sami sebi golove, a imamo ih barem dvojicu u prvom timu.
3. Vazura ce samo prestati da placa strance na dva meseca, kao sto to radi unazad godinama, kad god su rezultati bolji od planiranih. Domace ionako nije platio 6 meseci.
4. Ne verujte nicemu sto dolazi sa juga.

Sve i da gore navedeno ignorisete, liga je apsolutno neregularna, sve i da dekretom proglase prvaka nista im ne bi mogli.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
368
Reaction score
1.590
Локација
Novi Sad
Vjerovatno se neće mnogi složiti sa mnom, ali meni je Saldanja bolji od Rikarda, nekako ima više repertoara u nogama, i dosta vica. Volio bih da obori sve njegove rekorde, i u našoj ligi, i u evropi :)
IMG_8669.jpeg
Za sad mi ova, pomalo u tom trenutku ziheraška procena, uopšte “ne stari” loše.
Korisniji je za tim, nije puno lošiji golgeter od Rikarda (mada deluje da Saldanja i dalje nije dostigao svoj plafon), bolji je sa igračem na ledjima, ima bolju tehniku..
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
189
Reaction score
1.806
Локација
Beograd
Ne verujem sta citam.

1. Igor Duljaj nije trener, ne za Partizan nego nije trener uopste. I podelimo igrackog Duljaja, pit bula i ove sadasnje napredne civave.
2. U slucaju da bilo sta ne ide po planu nakon izbora (a do tada ce se odrzavati privid nase kompetitivnosti), iskocice dva-tri spavaca poput Sanicanina da daju sami sebi golove, a imamo ih barem dvojicu u prvom timu.
3. Vazura ce samo prestati da placa strance na dva meseca, kao sto to radi unazad godinama, kad god su rezultati bolji od planiranih. Domace ionako nije platio 6 meseci.
4. Ne verujte nicemu sto dolazi sa juga.

Sve i da gore navedeno ignorisete, liga je apsolutno neregularna, sve i da dekretom proglase prvaka nista im ne bi mogli.

Brate čemu toliki defetizam, ne pamtim nijedan tvoj pozitivan i konstruktivan upis ovde, samo pljuvačina i vređanje.

Svesni smo da je Duljaj amater i da nema pojma, od ovih 123 strana nekih 90 je otišlo na to kako je on loš trener i kako je nemač pojma, ali vidim da još makar 30 mora da se napiše o tome da bismo utvrdili gradivo.
Sve stavke su suštinski na mestu ali ne razumem potrebu za ovolikim naricanjem, posebno kad smo nakon 2 godine opet prvi na tabeli i kada nakon dužeg vremena postoji neka zainteresovanost i masa za utakmice FK.

Ne valja kad smo četvrti al' ne valja ni kad smo prvi, ne valja ćelavi Aldo kad da gol al' ne valja ni kad promaši. Svaka pobeda je ogroman uspeh u ovoj SNS lakrdiji od države i prvenstva.

Baš me zanima kakvi bi ti tek bili upisi da smo 5. na tabeli.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Ovaj Partizan zaslužuje podršku, ako ništa, zbog velike borbenosti i želje, velike radosti poslije svakog gola, uspjeha. Puno mi je srce kad onako svi krenu prema igraču koji je dao gol i raduju se, bilo da su ovi na terenu ili ovi sa klupe. Podržavaju se i bodre međusobno, vidi se to.
Mislim da imamo lijepu hemiju u ekipi, imamo ono što kurvi nedostaje, pored svih aviona i kamiona, treba to pokušati iskoristiti, držati se na prvom mjestu ako je moguće do zimske pauze, pa onda možda i bude novih vjetrova u klubu, pa se možda i pojačamo i stvarno uključimo u neku borbu do samog kraja.
Kad smo kod hemije u ekipi, uvek me jeza prodje kad se setim izjave Rikarda o onoj sezoni kad smo ispustili prednost da je odjednom nesto puklo u svlacionici posle zime, nadam se da to ovog puta nece desiti i da ce i pored nekih (ne daj Boze) kikseva igraci zadrzati zajednistvo pa sta bude da bude na kraju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Ne valja kad smo četvrti al' ne valja ni kad smo prvi, ne valja ćelavi Aldo kad da gol al' ne valja ni kad promaši.
Мене ова наша овосезонска прича о ФК Партизану и о томе да ли ваља или не ваља данас тако подсећа на спот ЈУГО 45 групе Забрањено пушење...

Неки ће рећи не ваља Југо (купи Југо, неће дуго), бољи је Порше или Мерцедес... Па јесте, бољи је Порше и Мерцедес, к'о да ми то не знамо...али ми смо једва скрпили и за тај Југо...и он је сад наш и какав је, такав је, али нам је драг, и он ,,гура,, и даље, без обзира да ли га вози (или се у њему вози) комшија муслиман или православац, Горанац ил' Албанац...Србин, Црногорац, Бразилац, Калулу, Захид...и остали...
Наш је тај ,,Југо 45,, (односно ФК Партизан 1945.), и драг нам је и овакав какав је.
Бар мени јесте.

Не може од тога да ме одврати ако њега возе или се у њему возе и они који то не заслужују, нити ако га неко привремено мазне, окаља, слупа...
Наш је. Немамо други.

Е, сад, можда су неки навикли на све саме мерцедесе и поршее, па им је зато неки споровозни домаћи ,,Југо,, испод нивоа, али...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
Pazite naslov. Koliko im krivo... a nisu ovako plakali i komentarisali kada su padali auto-golovi za njihovu miljenicu dronfulju...

Plačite govna ciganska iz BliCZ-a i sisajte grobarski kurac. Izvinjavam se što postavljam ove pizdurine ali neka se vidi koliko im teško pada.

Autogol iz Srbije će obići svet: Jovanovićev potez kao da igra za, a ne protiv Partizana
Taj što je dao autogol, bio je najciganskiji igrač na utakmici i tako sam se obradovao što ga je baš on utrpao u svoju mrežu!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Nas Duki opet pokazao emociju I upozorio Srnu da ne ceka nego da uzima Saldanju odmah dok cena nije skocila. Hajde nek mu neko, od ovih sto ga znaju, da savet da bar ne daje takve izjave za medije, da bar imamo osecaj da nismo filijala jednom sahtjoru.

Za Zahida je otkrio da je došao zahvaljujući Dariju Srni, od koga sada očekuje reakciju kada je u pitanju Saldanja.

''Saldanja je veliki transfer, svaka čast, ubeđen sam da će se isplatiti klubu, već sam rekao Srni da takvog igrača nema u Šahtjoru, da ne čeka."

 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Ja mislim da nemamo bukvalno ni prebijene pare,da igrači nisu dobili neku kintu duže vreme i tel će da kasne uplate pa Duljaj pokušava da uvalja Saldanju što pre,pre totalnog raspada koji sigurno sledi ako ne bude nekih para za igrače
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Najjace da Srna i Sahtjor na ciju smo preporuku i doveli Saldanju ne znaju i ne prate sta radi i kako igra ovde, nego im je potrebno da Duljaj izadje na televiziju i da ga reklamira. Ruzno zvuci ovo nudjenje igraca Sahtjoru javno kao da smo im filijala, cak i ako je sala u pitanju, ali osim toga sto nije prijatno za slusanje nema neke posledice ili uticaja na prodaju. Osim toga i onog dela “podrzimo srpske klubove u Evropi” korektan intervju skroz.

Inace zanimljivost vezana za ovog stopera kog smo hteli koji je otisao u Ferencvaros, i on je prosle godine igrao za Soso, izgleda da je neko bas pazljivo gledao njihove utakmice prosle sezone :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Није искључено да је Шахтјор дао себи још времена да одлучи око Салдање. Проблем би им био да је отишао у неки здравији клуб, а од нас могу да га узму кад хоће што им је Дуљај и наговестио. Да смо финансијски у каналу то сигурно али ако смо спали на то да на овај начин нудимо играче и да тако тражимо финансијску стабилност онда нас чека горе пролеће него прошле године....осим ако пролеће не порани....јер ако тада кад смо играли и прошли ту групу нисмо имали пара да редовно плаћамо Диабатеа и остале замислите шта нас чека сад....
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.713
Kao Gandalf kad kaze Tuku u Gospodaru prstenova, "In fact, it is better if you don't speak at all, Peregrin Took".

I dalje mislim da je Duljaj nikakav trener, ali mi se pocinje svidjati njegova energija pored aut linije. Mozda onim svojim mahnitim trcanjem okolo ko muva bez glave uliva tu neku energiju igracima. Sta god da je, ocigledno cemo morati da ga trpimo jos odredjeno vrijeme, a vjerovatno do kraja sezone, tako da je bolje naviknuti se i podrzati ga. Valjda neke zasluge za ovaj dobar start ipak moraju da idu i njemu.

Ali, brate, sto zna da lupa gluposti i budalastine u medijima...
 
Top