Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Teško gostovanje, a koje nije za nas u ovakvoj ligi? Tendenciozno sudjenje sns debele svinje koja je poslednji put sudila Partizanu u porazu na strani protiv NPZ.

Samoubistvo Duljaja kod 1:0 i enigma 4-5-1 protiv svakog tima. Ovo je isključivo fudbalski komentar da ne produbljujem temu vazura, usna peder i ceo ciganski fss. Nejasno je zašto Nikolić i Saldanja ne krenu meč, strpaš ovakvim duducima 2, pa izvuci onda Takija i ubaci Kanutea kasnije. Ili prosto igraj Taki Saldanja, Natko Zahid Belić Kanute.

Previše sviranja kurcu sa jednim špicem i onda u minusu igraš da 2-3 klasična napadača i Šćekićem koji je dva nivoa ispod Belića i Kanutea.

4-5-1 je za zatvaranje njivaligaša ili jak meč u ligi i preko. Partizan mora, mora da igra sa dva u napadu u ovakvoj ligi. Ili jednostavno ukini bekove, igraj 3-5-2 ako već moraš da trpiš krilne pozicije.

Ovo večeras nismo smeli da izgubimo…
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.660
Reaction score
5.527
Ne znam sta se ocekivali da cemo da deljemo sve redom do derbija? Ovo je limitirana ekipa.Evidentno je bilo jos od uba da smo pali u formi a sigurno je najveci razlog to sto mi nemamo adekvatne zamene za ove iz prve postave a ni ti iz prve nisu Bog zna sta pogotovo zadnja linija. Ispada da od povrede Severine koji je bio u top formi mi ne mozemo da se sastavimo. Ima jos tad derbi ali tesko da ce cigani kiksati vise bilo gde jer posle sitija nema vise evrope sve karte ce baciti na linglong,tj bacili su vec sada. Ja vise pratim tsc i imali smo srece da oni nisu pobedili jer bi to sad bilo 8 bodova manje plus nama ide derbi. Ovako jos je to velika prednost. Treba odoleti i napadu tih madjara jer ce biti saplitanja kao i prosle godine gde smo na polusezoni imali lepu prednost i u odnosu na cuku i odnosu na tsc pa znamo svi sta je bilo. Prvo pobediti kragujevac pa posle da vidimo.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.835
Локација
beograd
Ljudi lako veruju u ono sta im se dopada, pa su tako verovali da cemo pobedjivati do izbora, a posle izbora u zavisnosti od rezultata, nadali su se tituli. Posto je sada ta iluzuja razbijena i nikakvi izbori nemaju veze sa nasim pobedama već samo fanaticnost nasih trenera i igrača, ali ni to nije dovoljno ako hoces da osvojis ligu u kojoj je sve podređeno jednom klubu. Mora i klub(uprava) da pruzi ekipi neku logistiku. Prvo, da nam ne namestaju ovakve termine utakmica, drugo da nam ne sude ovakve sudije i trece da Igor Duljaj ima vise od 13-14 igrača koje moze realno da koristi na utakmicama. Kolege iznad se pitaju zbig cega ne počinjemo utakmicu sa dva špica?! Ja se pitam zbog cega smo usli u sezonu sa samo dva spica (pavlović je otpisan). Ne moze se igrati sezona bez rezervnog špica, sto samo po sebi kazuje da utakmice ne mozemo počinjati ofanzivno i zbog toga je rezultat na poluvremenu takav da pored naseg imena uglavnom stoji 0. Siguran sam da Igor Duljaj vidi da najbolje funkcionisemo sa dva špica, ali nije lako rotirati ekipu sa ovim fondom igrača.
Imamo derbi za 10 dana, bitno je da odbranimo kucu, da im ne dozvolimo da se osecaju prijatno. Kakav ce rezultata biti ne znam, ali na JNA uvek ocekujem pobedu. A pre toga svi na izbore da padne duh koji lebdi nad malom marakanom (Marakana je u Brazilu).
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.757
Локација
Beograd
isključivo fudbalski komentar
Nejasno je zašto Nikolić i Saldanja ne krenu meč, strpaš ovakvim duducima 2, pa izvuci onda Takija i ubaci Kanutea kasnije. Ili prosto igraj Taki Saldanja, Natko Zahid Belić Kanute.
Ljudi lako veruju u ono sta im se dopada
Isključivo fudbalski:

Jesi ti video koliko su puta igrači Radničkog bili ispred našeg gola, koliko su brži bili u tranziciji, koliko su šansi stvorili?
I ti bi stavio još jednog špica na uštrb...koga? Veznjaka? Kalulua? Naše ionako slabe defanzive? Koja, naravno, ne zavisi samo od defanzivaca...
Kalulu je mnogo pokretljiviji, brži i može više da igra u defanzivi nego Taki.
A ako izbaciš Belku ili Kanutea, ovi bi nam dali tri gola dok ti čekaš da Taki i Saldanja daju dva...
Možda je mogao Taki umesto Natha, jer je Natho spor i neproduktivan...ali i Taki je spor, a protiv TSC-a je bio i izrazito neproduktivan...posle čitam bio je bolestan...misliš da je sad potpuno zdrav da počne utakmicu?
Nije isto biti ,,džoker,, ili ,,starter,,.

Koliko god da ja volim ofanzivu, moraš nečim ili nekim i da se braniš...

Evo, na kraju utakmice smo imali tri špica i...koliko smo golova dali sa tom trojicom? Nijedan.
Pa nije fudbal to da što više igrača imaš na poziciji napadača, to ćeš više golova da daš...
Kad bi tako bilo, svi bi igrali sa dva špica, dva krila i dva ofanzivca...

Tri-pet-dva?
A ko će da budu ta tri? Sani-Ilić-Medina...Šćeka?
Ko će da čuva protivnička krila? Ova dva loša beka koje imamo? Ili Menig i Kalulu?
Ako ih čuvaju bekovi, onda slabimo ofanzivu...ako ih čuvaju Menig i Kalulu, slabimo defanzivu, pa biraj šta je bitnije...

Onda ostaje još da izaberemo (još) trojicu u vezi (hoćemo li defanzivniju ili ofanzivniju postavku, jer je 3 neparan broj, ne može i jedno i drugo), i...ti si za Takija i Saldanju napred, ali zavisno od izbora ,,bočnih,, imaćemo ili nećemo imati prodore po krilu...koji doduše danas nisu ništa doneli, ali ako neko misli da je lakše probiti kroz sredinu nego preko boka...ja nisam siguran da je to baš tako...

Siguran sam, da sam, prateći Teleoptik, i njegove trenere Nađa, Duljaja i Stojanoskog, VIDEO prednosti i mane 4-3-3 u odnosu na 3-5-2 i obrnuto (jer šta god da na jednom mestu jednom postavkom dobiješ, na drugom u isto vreme takođe nešto gubiš), i da REŠENJE naših problema nije to kako će se igrači poređati na početku utakmice 4-3-3 ili 4-4-2 ili 3-5-2, ili bilo šta drugo, nego KVALITETNIJI tim i KVALITETNIJE REZERVE nego što ih sada imamo...
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Taman kad sam pomislio dacemo im i drugi ono bravura Sanicanina uz doprinos ciganskih sudija :picka-ciganska:.
Sudije nas sjeckale 2 zuta nezasluzena i ovaj penal koji je premjenio tok utakmice.
Agresivnost nam je bila losa totalno 3 dodavanja i pred nasim su golom, slicno je neko spomeno.
Tanka klupa za ovo prvenstvo, sad mi je ustvari drago sto nismo igrali neko evropsko takmicenje zaostajali bi bar 10 poena dosad.

Valjda cemo odradit Sumadince kod kuce pa nek nam je Bog na pomoci i sreca protiv "vucicupederuterzicakrimosaciganskihsudija" tima.

Naprijed Partizan !!!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@dusan.petrovic @Goran Tomić

Uz dužno poštovanje veze nema to što vi pišete. Tim pre što kad god su na terenu Nikolić, Saldanja, Zahid mi ovim trubadurima pravimo ozbiljnu pometnju u igri. Kakav crni fond igrača, 12-13. Kakvo zujanje u odbrani.

Sa takvom ofanzivom ti guraš protivnika u još veći bunker jer imaš Takija koji je neprikosnoven u gradjenju, završnom pasu i takodje na visokim loptama.


Još jedna stvar, obzirom da se evropa ne igra, kakav crni fond igrača u šupak ligi. Neke igrače je precrtao i to je ok, on je trener. Ali fond kad igraš samo domaćicu je totalno alibi stvar.

Opet Igor je trener, mi smo laici, ali kao one pobede u ‘92 i ovi porazi idu njemu na dušu. Izmislio je Šćekića da zatvori Radnički u 60min i svesno pustio inicijativu.

Za kraj, dobicemo cigane u inat svemu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.464
Reaction score
2.240
Mi navijaci i nas zarobljeni klub FK Partizan osudjeni smo na visegodisnji post i lose rezultate kluba jer klub nam vode politicki poltroni koji zavise od jedan centar moci koji nam nalaze koji sponzori i sa koliko para moze da se pomaze ili finansira klub. Nazalost kako stvari stoje taj masakar nastavice se i u naredne godine. Da imamo agilnu i posvecenu upravu ne bi nam se desilo potop u evropu i rano ispadanje bukvalno smo proslu sezonu sa plasmanom na tabeli poklonili milione cukaricom i tscom. Sta su oni jaci sa drzavnim proektom zlezdom bolji od nas? Nista nisu bolji njihov izlet u evropi je raman nuli. Ako u skoro vreme ne dojde do veliki restart mislim na smenu uprave i ciscenje u igracki kadar razocaranje na prolece bice jos vece. Ubedjen sam bio da on juce smo trebali ubedljivo dobiti ali nazalost ispalo je obrnuto umesto da stegnemo na pocetak utakmice pa makar i da primimo rani gol imamo vise sansi za preokret nego da pola sata pre kraja utakmice se spremas za kalkulantsku igru da sacuvas rezultat. Ipak kosarka je lepsi sport od fudbala. Uprava napoljeeeeee.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.835
Локација
beograd
@dusan.petrovic @Goran Tomić

Uz dužno poštovanje veze nema to što vi pišete. Tim pre što kad god su na terenu Nikolić, Saldanja, Zahid mi ovim trubadurima pravimo ozbiljnu pometnju u igri. Kakav crni fond igrača, 12-13. Kakvo zujanje u odbrani.
1. Jovanovic
2. Markovic (povredjen)
3. Ilic
4. Antic
5 .Stojkovic
6. Belic
7. Natko
8. Kanute
9. Zahid
10. Kalulu
11. Severina (povredjen)
12. Saldanja
13. Nikolic
Koga sam od igraca koji doprinose nesto timu izostavio sa spiska? I ti hoces da kazes da imamo fond igraca dovoljan za sezonu.
Sa ovim fondom igraca ocekujes da igramo sa dva spica? Uz duzno postovanje....
Svaka kritika bi bila na mestu ako bi se uputila na pravu adresu, a to nije Igor Duljaj.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iz nekog sebi svojstvenog razloga si izostavio

Stjepanovića (zadnji vezni)
Meniga
Trifunovića da ulazi poslednjih 10-15
Živković bekap
Šehović bekap
Filipović bekap
Jovanović pa i Pavlović kao treća i opcija 4

Roster je širok koliko ga koristiš. Drugo je basket u koji se priznajem razumeš više ovde lupetaš ko otvoren prozor. Dok klinci ne mogu biti smatrani za osovinom tima, oni itekako mogu da ulaze da promene ritam zbog svoje brzine, prirodno bolje kondicije od iskusnijih igrača.

Jovanović

Antić Sveta Ilić Stojković

Kanute
Belić
Natko Zahid

Saldanja
Nikolić

Ove sezone se potvrdilo da kad god su Nikolić Saldanja i Zahid u isto vreme na terenu sa druge strane vlada opšta pometnja.

Zašto, evo da ti plastično pojasnim:

Zahid je klasična 10tka kojoj treba jako malo prostora za dobar pas, prodor i šut. Jako težak za čuvanje.

Nikolić u tandemu mu ostavlja višak igrača jer na sebe navlači snagom jednog do dva.

I bonus na sve to Saldanja koji je jak na lopti i može da ti napravi situaciju iz nule.

I ti mene ovde hoćeš da ubediš da ova trojica ne mogu da stoje na terenu zajedno makar 70 min protiv fenjeraša iz lige?

Ali ne, bezbroj puta mi gledamo ove kad je rezultat 0 ili minus, dosta smo puta stizali i prestizali ali to sam znaš ne može večno da traje.

Evo, sva trojica su hvala bogu bila bez većih povreda i sad ti meni neukom objasni zašto mogu Tawamba Leo Djurdjevic a ne mogu od starta Zahid Saldanja i Taki???
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.466
Reaction score
5.835
Локација
beograd
Iz nekog sebi svojstvenog razloga si izostavio

Stjepanovića (zadnji vezni)
Meniga
Trifunovića da ulazi poslednjih 10-15
Živković bekap
Šehović bekap
Filipović bekap
Jovanović pa i Pavlović kao treća i opcija 4

Roster je širok koliko ga koristiš. Drugo je basket u koji se priznajem razumeš više ovde lupetaš ko otvoren prozor. Dok klinci ne mogu biti smatrani za osovinom tima, oni itekako mogu da ulaze da promene ritam zbog svoje brzine, prirodno bolje kondicije od iskusnijih igrača.
Znam ja da ima jos igraca u sastavu, kao sto je naprimer Sanicanin, koga si iz sebi svojstvenog razloga izostavio. I onda kada ti taj igrac udje u igru, napravi glup penal pri 1 0 i sve ode u kurac.
Ove igrace koje si naveo je sramota komentarisati. Nadam se da ce nesto biti od klinaca u buducnosti, ali su trenutno daleko od ozbiljnog fudbala, pa ih je samim tim i sramotno pominjati u ovom kontekstu.
Roster jeste sirok onoliko koliko ga koristis, isto tako su i rezultati usko vezani sa tim. Inace, verujem da bi ti Vazura lajkovao post.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dea mraze jednu zelju imam ja donesi nama Grobarima novog trenera
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.327
Reaction score
10.944
Локација
underground
Ja ne znam o cemu vi pricate kad nama savez daje pare za uefa monitoring a zauzvrat Vazura mora da cuti na ovakvo prvenstvo i sudjenje.
Pa prosle godine smo zavrsili cetvrti i iz tog tima su prodati SVI, za koje je stigla bilo kakva ponuda. I nismo ni tu ni milion sakupili, osim za Rikarda.
Ove zime ponuda moze stici samo eventualno za Zahida , Saldanju Ilica i mozda za jos nekog juniora.
Nece sigurno stici za rezervni bekovski par Vojvodine od pre par sezona kad su bili peti na tabeli ko i sad a nama su sad prva opcija bekovskog para.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.722
Локација
Kipar
Ja bih voleo da Duljaj objasni ideju koju je imao sa izmenom Kanute/Scekic. To smo vec gledali vise puta ove sezone i momentalno je ritam padao. Kad se uzme u obzir da nekako u isto vreme izlazi Natho jasno je da vise od fudbala nema nista.
Moj utisak je da Duljaj izmene vrsi mehanicki I sablonski ne prilagodjavajuci ih datom momentu I protivniku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.757
Локација
Beograd
Uz dužno poštovanje veze nema to što vi pišete. Tim pre što kad god su na terenu Nikolić, Saldanja, Zahid mi ovim trubadurima pravimo ozbiljnu pometnju u igri. Kakav crni fond igrača, 12-13. Kakvo zujanje u odbrani.
Izmislio je Šćekića da zatvori Radnički u 60min i svesno pustio inicijativu.
Iz nekog sebi svojstvenog razloga si izostavio

Stjepanovića (zadnji vezni)
Meniga
Trifunovića da ulazi poslednjih 10-15
Živković bekap
Šehović bekap
Filipović bekap
Jovanović pa i Pavlović kao treća i opcija 4
zašto mogu Tawamba Leo Djurdjevic a ne mogu od starta Zahid Saldanja i Taki???

Sinoć su na terenu jedno vreme zajedno bili Nikolić, Saldanja, Zahid i nisu uradili ništa.

Zujalo je u odbrani samo tako, zujalo bi i više da smo imali napadača više.

Precenjuješ mogućnosti naših igrača (rezervista), pamtiš kako je Taki doneo preokrete, ne pamtiš kad smo sa njim na terenu bili bezopasni.

Što se ostalih rezervista tiče, dovoljno je bilo odgledati utakmicu protiv Grafičara (a oni su 11.-i na tabeli Druge lige!) - i videti koliko nam je klupa - ,,tanka,,.
A to rezervisti uvek pokazuju i kad ne igramo protiv Grafičara...
Mi ni u prvom timu nemamo 11 igrača koji po kvalitetu ili fizikalijama odgovaraju onome što Partizanu treba!

Šćekić nije ušao da zatvori utakmicu (jer on ništa i ne može da zatvori), nego zato što Kanute uvek izlazi u to vreme (očigledno ne može više, svejedno šta je razlog).

Tawamba je bio sidraš koji odlično vlada loptom, Leo brzanjac razornog šuta, Đurđević ubica, a ova trojica koje porediš sa njima ipak nisu to isto, Taki se dobro gradi ali ipak nije Tawamba, Zahid ne može da ,,napadne dubinu,, niti da šutne kao Leo, niti je brz kao što je ovaj bio, Saldanja-Đurđević, o.k. ali to je jedan od tri...

Mi možemo da vidimo samo ono što Duljaj ,,sastavi,, ali (uglavnom) ne možemo da vidimo ideje koje bismo mi ,,sproveli,, - a pitanje je kako bi to izgledalo, evo, neko je pred utakmicu tražio Šćekića, dobio ga je, i to je bila katastrofa, neko je tražio Baždara ili Trifketa, dobio ih je protiv Grafičara i uradili su - NIŠTA, i tako dalje...

Ti tražiš Saldanju i Nikolića zajedno, a šta bi bilo, kad bi bilo...kako da proverimo...rekoh već, Taki je nas je spasao nekoliko puta kao ,,džoker,, ali...nije to isto kao i kada je starter...nemam ja ništa protiv dva špica, ali nama nije problem na 20m od gola protivnika, nego džinovski ,,krater,, na terenu odatle pa sve do naših 20m ispred našeg gola, koji užasavajuće loše branimo, a onda kad se protivnik sjuri na ona dve nesreće od bekova ili dva mučena štopera samo golman može da nas spase ,,petarde,,...

Što je u nekoliko navrata i učinio...

Ja bih voleo da Duljaj objasni ideju koju je imao sa izmenom Kanute/Scekic. To smo vec gledali vise puta ove sezone i momentalno je ritam padao. Kad se uzme u obzir da nekako u isto vreme izlazi Natho jasno je da vise od fudbala nema nista.
Moj utisak je da Duljaj izmene vrsi mehanicki I sablonski ne prilagodjavajuci ih datom momentu I protivniku.

Već više puta sam objasnio izmenu Kanute/Šćekić, ali ko ima nešto protiv Duljaja, uvek će nastaviti da pita isto...posebno kad izgubimo...a kad pobedimo onda iste izmene i ,,šablon,, ne smetaju baš toliko...
Natho?
Po meni, on u ovim godinama može da igra samo 15-20 minuta pri kraju utakmice, isto kao što ni Saša Ilić pri kraju karijere nije bio ni 50% onoga što je nekada bio, ali, eto...i Tatka i Saleta šalješ na teren zato što na klupi NEMA boljih od njih...

Što se Duljaja tiče, on nije konfliktan tip, uvek će tražiti ,,sportsku priču,, a sramotu i krađe ostaviće nekom drugom - tako je vaspitan, tako je uvek bilo u Partizanu, a ovom drugome uče u onom drugom klubu...
Bez obzira što neko očekuje da će on da priča o politici, da udari sudiju pesnicom, da rivalskog trenera pljune - on to neće uraditi. Takav je čovek.
Evo, protiv Grafičara je prvo otišao da se pozdravi sa njihovim trenerom i sa SVAKIM od njihovih igrača, a isto bi uradio i da smo ih petardirali ili da su oni petardirali nas...
I, umesto da je primer da se može i tako, on smeta i protivnicima, pa i nekim od svojih navijača - doduše uvek više na internetu nego na stadionu...

Ne znam ko je juče i zašto i na koga bacio stolice, ali mediji kažu ovo:

 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.722
Локација
Kipar
Šćekić nije ušao da zatvori utakmicu (jer on ništa i ne može da zatvori), nego zato što Kanute uvek izlazi u to vreme (očigledno ne može više, svejedno šta je razlog).

Već više puta sam objasnio izmenu Kanute/Šćekić, ali ko ima nešto protiv Duljaja, uvek će nastaviti da pita isto..

Sta kazes, vec vise puta si objasnio sta je Duljaj hteo da postigne tom izmenom? Ja sam se zabrinuo da sam povrsno citao a onda sam video gornji citat I shvatio da pises kao sto si objasnio tj. uopsteno bez cinjenica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.799
Reaction score
29.757
Локација
Beograd
Napisao bih ti sve činjenice kad bih ih znao, ono što znam je da Kanute stalno izlazi pre kraja utakmice bez obzira na rezultat ili njegovu igru - znači nije do rezultata (taktika), nije do toga kako igra (kvalitet), nego valjda do toga da on lično NE MOŽE više...

Zašto ne može...ja ne znam, a možda ni u klubu ne žele da se to zna... (jer tako npr. protivniku možeš da olakšaš da ti nađe ,,slabu tačku,,...)

Možda nema kondicije...možda ima neku srčanu manu...možda igra sa nekom fizičkom povredom, itd...


I, što se mene tiče, o ovoj utakmici završavam sa ovim citatom:

,,Ništa novo. Partizan ne sme da bude prvi, Partizan mora da bude iza Zvezde.

Ali direktna krađa, penal, žuti kartoni, 4 minuta produženo samo, a sudija, odavno poznat…..,,


Citat preuzet odavde:

 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.722
Локација
Kipar
Ja sam se u mom inicijalnom postu pitao zasto Duljaj konstantno radi tu izmenu a ti si mi odgovorio da si to vec mnogo puta objasnio. Sudeci po ovom sto si napisao niko ne zna, osim Duljaja, zasto radi nesto sto svi vide kao gresku.
Da ne sirimo temu, ovo su cisto fudbalske zamerke Duljaju I verujem da stoje.
Sa citatom se slazem I to je nesto sto cak I Rade Bogdanovic vidi.
 
Top