Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.707
Локација
Yaoundé
Matori ciganj kaze da nije trebalo dati karton onom zvezdinom azijatu jer je 9min a filip ulece kao pa sta u engleskoj davaju u 2min karton zar ne bi trebalo da nema uticaja to koji je minut, ovaj odgovara pa sta zar je u engleskoj dobro sudjenje, tamo sudije mnogo grese...
Žvaka koju sam puno puta čuo od ljudi iz našeg fudbala... Iskreno, ne znam kakvu reputaciju imaju engleske i ostrvske sudije u Evropi, ali kod nas ih definitivno ne mirišu...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Bravo momci! Ovo je bukvalno bio povratak otpisanih. Nisam ni mogao gledati utakmicu. Gledao sam uzivo samo kraj prvog (taman kad treba :D ) i onda do kad su oni dali prvi gol. Sad gledam snimak (hvala) i odusevljen sam. Igrali smo po rijecima one pjesme "nek ne igra ko se lomi, kom ne kuca srce celicno". Iako, cim sam vidio da prenosi RTS (sto je znacilo da se nadaju proslavi pobjede i to neke ubjedjlive), to mi je jos dalo nadu, uz ono njihovo hvaljenje, da ce nasi biti jos motivisaniji da im pokaze ko kosi a ko vodu nosi.

Vec sam vidio kako pisu da nam mnogi idu (nije nazalost uopste iskljuceno) i zato ocekujem neku konkretniju akciju JT. Izbori su prosli. Sad je idealan trenutak (jest da je hladno :) ) za novi protest, ako nista drugo.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
350
Reaction score
2.484
Локација
Vukovar
Mora da je Vazura bio na ribanju sinoć.
Klub nam je na izdisaju, ovu pobedu juče su doneli igrači i trener na srce i želju , šta li nas čeka u zimskoj pauzi pitaj boga , možemo samo da predpostavimo.

Sigurno će doći do nekakve sabotaže, da li u vidu prodaje nekog od boljih igrača ili će već nešto smisliti.

Sad su videli da i pored sudijskih krađa,premiranja naših protivnika, sve love koja im se upumpava ni to nije dovoljno da budu 100% sigurni, sad smišljaju još nešto bolesnije, šta li će to biti videćemo.

Hoće li se Grobari setiti da naprave još neki protest protiv uprave , pošto im ovaj bojkot baš donosi rezultate?
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Cijeli bogovetni dan gledam hajlajtse, prebacujem sa rts na arenu da slusam kako placu neki :D Najjaci su bili likovi u studiju, na poluvremenu, Krunic - Strajnic. Kaze Krunic, prvih 15 minuta dominirao je Partizan, bila je ta jedna sansa. Ukljucuje se Strajnic, kaze da pogledamo, evo tu je Saldanjina situacija...a reziser naravno pokazao 4 nase sanse koje su ova dva gmaza htjela da potisnu.

Kako su se iznenadili kad su vidjeli ipak nekoliko sansi prije Saldanjine. Govnari.

Posle tekme, plakanje, kaze Strajnic - kratak komentar :D joj majko moja, neka nestanu svi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kakvu odbranu igraju ljudi,koliko energije i kakav tempo citav mec. Pakao...Nismo se nista pitali :(
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
334
Reaction score
981
Локација
Boston
Top