Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.003
Screenshot_20230729_132238_Chrome.jpg

Kao u onom legendarnom govoru Majora Gavrilovića:

"Vojnici! Junaci!
Vrhovna komanda izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan..."


Možda su nas otpisali, možda smo i sami sebe "precrtali". Ja od večeras pa do kraja sezone želim samo jedno: borbu do kraja. Krv, suze i znoj pa kako bude. Neka su već upisali titulu, neka su i planirali da nas ponižavaju i da se iživljavaju. Ali neka znaju da nećemo gledati ćutke. Da nećemo biti u fazonu:

" Oni dadu koš vi skidate gaće..."

Ne. Neka znaju da batine sleduju svakome ko zlo ti učini, a rezultat kakav bude.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Jer mi smo Grobari
bez kuce kola stana
mi volimo
samo PARTIZANA
NANANANA
Ajmo crno beli da pocnemo sezonu kako dolikuje i da se ove godine ako da Bog podignu sva braca i bodre Partizan u inat svima!!!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Povratak otpisanih 21h

Stevanović
Filipović - Ilić - Marković - Antić
Belić - Kanute
Severina - Natho - Menig
Nikolić

U drugom Kalulu i Firminjo, za sambu.
Ostaje žal što Jovanović ne može da brani zbog virusa.

Euforija Partizana
Nije loše, ali ovde imaš samo jednog bonusa.
Edit: zaboravih da je promenjeno pravilo, da treba samo jedan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Ne znam koji će rezultat večeras biti, ne znam kakva će biti naša igra, ali lepo je videti ovu ,,ložanu,, na Forumu zbog utakmice našeg FK Partizana! :shal
Nisam bio u prilici da večeras odem do Bačke Topole, ali sam, u skladu sa svojim mogućnostima, spreman za utakmicu...samo da počne...

 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
368
Reaction score
1.596
Локација
Novi Sad

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Znamo ko nas vodi, znamo da smo unapred osudjeni na borbu za 2go mesto, znamo da ce otimati, ali Grobarija se uzelela svog Partizana:)
Kao bio sam ravnodusan prema FK-u, ne vredi, sad trema kao da igramo Evropu protiv nekog full protivnika. Ajmo crno-beli!!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Imamo sasvim dobar skor sa TSC-om do sada, posebno u Topoli...

Od pet utakmica dobili smo četiri (0:4, 1:3, 2:3 i opet 1:3) a jednu igrali nerešeno (1:1).

U Humskoj malo slabiji skor...

Od 5 utakmica dobili smo tri puta (3:1, 2:0 i 4:1) i dva remija (1:1 i 0:0).

U ukupno 10 utakmica na 7 smo pobeda i 3 remija.

Ajmo Partizane, samo jako i večeras !!!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.885
Локација
beograd
Smešna ali istinita priča. Dobijem ja neki i jnfo da jurimo 9tku Brazilca pre mesec dana. U tom trenutku Firminjo na free transferu i ja kumu šaljem link do njegovog profila, dodje Firminjo ali neka Favela verzija.

Pogledao sam gomilu materijala. Iskreno jako lucidan igrač, ne bi se previše vezao za statistiku, vidim nešto što sam video i kod Sadika iako ne smeju (za sada) da stanu u istu rečenicu.
Bas si me usrećio. Od Firmina do Saldane...
Bilo kako bilo, srećno Partizane!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
I poslije svega što se izdešavalo i što se još uvijek dešava oko našeg kluba, ja ne mogu da dočekam utakmicu danas. A vidim i većina na forumu. Jbt, koliko smo mi ludi i nenormalni!

Možda zato i jesmo na ovoj, pravoj, strani brda i jedino tako možemo našem Partizanu da pomognemo. Idemo da im pokvarimo planove, svi zajedno!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
I poslije svega što se izdešavalo i što se još uvijek dešava oko našeg kluba, ja ne mogu da dočekam utakmicu danas. A vidim i većina na forumu. Jbt, koliko smo mi ludi i nenormalni!

Možda zato i jesmo na ovoj, pravoj, strani brda i jedino tako možemo našem Partizanu da pomognemo. Idemo da im pokvarimo planove, svi zajedno!
Grešiš prijatelju. Ne postoje dve strane brda, nego brdo i rupa.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
156
Reaction score
1.181
Локација
Pozega
Evo i ja da priznam?!?...gledaću meč, na tv serena, i jedva čekam meč...očekujem pobedu FKP od 2 gola razlike...posebno me zanima kako će igrati onaj crni brat mc/amc iz Francie...ako bude igrao...naravno....
Ajde Duljaj, ajde Partizan eeee
Srećno.
 
Top