Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
U petak sam išao nešto da obavljam, pa morao na voz. Usput pozdravim Ćirin mural na Karaburmi, parkiram u Ulici Dragana Mancea, sednem na voz, prošetam pored svoje Gimnazije, tamo novi grafit "Stoka Jug". Obavim šta sam imao, vratim se nazad vozom, odem do Mancea, pokupim kola, pa niz Humsku. Slušam zvuk kaldrme, dok kroz krošnje dugo očekivano Sunce ipak ogrejalo i obasjalo...
Dođem u stan i konačno raspakujem poklon - 3D slagalica najlepšeg sportskog objekta (i ne samo sportskog!) na svetu. Nakon 2 i po sata, gledam svojih ruku delo i uživam...

Partizan je svuda oko mene, i iako sam se dvoumio da li da idem u NS, od ovog petka nemam dilemu. Ove sezone kad god budem mogao i gde god budem mogao, pratiću Partizan.
On meni treba, ali sad trebamo i mi njemu. Poslušajte Popa - šta radiš kad ti je ortak u problemu, je l ga napustiš?

Imam samo jednu želju ove sezone. Ne zanima me ni titula ni kup ni Evropa. Želim da nas je po par hiljada uz Partizan svake nedelje. Da ga pratimo i bodrimo, pa će nakon toga i doći rezultati.

Možda neko ovo pročita i reši da se zaputi danas za NS. Voleo bih da se to desi... A opet, ni ja ne znam da li bih poslušao lika kome je trebalo 2 i po sata da složi dečiju slagalicu na kojoj piše da je neophodno 1-2 sata da se sastavi...

SVI U NS!!!
Nista lepse nego procitati ovakav post, gde imas osecaj kao da si ga licno pisao! Ziv bio brate moj grobarski, ziv bio ovaj forum koji spaja sve nas kojima je Partizan nasusna potrebna!
Vidimo se vcrs u NS, da vide svi dusmani koliko ih se nakotilo, koliko je Veliki, ma najveci nas Partizan
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.373
Reaction score
16.540
Локација
Beograd
Gmazura, traži odlaganje utakmice, zar ne vidiš da pada kiša?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.289
Reaction score
7.199
Bio bih zahvalan za link obzirom da radim nocnu, moze i u pm.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.369
Nije ovo loše bilo večeras, najvažnija je pobeda !!! Svaka čast Saldanji i Menigu na lepim golovima, Belić i Kanute dobri u sredini, dobra partija Aranđela i Antića. Sve sam sigurniji da Severina nije pojačanje, to nije igrač za Partizan, vraćajte to u Den Hag, neka igraju naši klinci ili dovedite tog Čumića, koji ne znam šta radi u raspaloj Vojvodini... Pantić natropao pola litra zejtina na kosu...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.121
Reaction score
5.504
Локација
Beograd
Ne znam kakvu ćemo sezonu imati rezultatski.
Siguran sam da je bojkot u ovom momentu najgore rešenje.
Nikad nisam imao veću želju da idem na JNA nego sada.

Protivnici protiv kojih smo igrali nisu krem evropskog fudbala ali u pojedinim momentima smo izgledali baš moćno. A tek treba da stignu štoper i krilo...
Bravo za momke na terenu, bravo za štab i pogotovo za sve koji su otišli u NS, godinama se nije ovakva atmosfera stvorila. Jednostavno fascinantan fenomen, što je grđa situacija u klubu koji volimo, više navijamo za njega. Nek se tako i nastavi..
O taktici možda nešto kasnije, sad sam jako srećan :)


Duljaj-ball!!
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.053
Reaction score
4.898
Локација
Nis
Nemam ni jednu zamerku na tim. Svi su odigrali lepo. Antic lici na levog beka a Arandjel na desnog....jebote odavno to nisam video. Srednji red ce nam vredeti bar 30-40 mil...Kanute - Belic izgledaju odlicno. Saldanja opet gol...obecava. Misa pilates - je govno. Podrska Duljaju i momcima !!!
Uprava napolje!!!....Vucicu pederu!!!
 
Top