Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
334
Reaction score
778
Mozda sam ja previse konzervativan (i cak da se kojim cudom napravimo apoliticni) ali da li bi ozbiljan trener ozbiljnog kluba dan pre utakmice zgubidanio ili isao u vecernji izlazak na 100km od mesta utakmice?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.339
Reaction score
11.070
Локација
underground
Moze opet ban zbog vredjanja "Partizanovaca". duljaje jebem ti sve zensko u supak govno odvratno.


Untitled.jpg
Hehe simpaticno. Osjecam da ovde ima neki dil dobar za Partizan. Npr da ce se u burekdzinici prodavat jeftini parizer ?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Pa poslije ovdje neki pričaju o nekakvim legendama, ratnicima Partizana i sličnim glupostima.

Pogledajte ovu sliku gdje trener Partizana uručuje ili bolje rečeno skrnavi dres Partizana predajući ga ovoj klempavoj smrdljivoj ciganskoj vaški i dupeuvlakaču prvoj usni Srbije.

Em pojma nema kao trener, em je neinteligentan, a sad je pokazao i da zna lijepo da piša po navijačima Partizana kojima se nada na stadionu.

Evo ja koliko prvom prilikom ću doći na stadion da te pljunem po sred te ćele bezobrazne! Sram te bilo!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.110
Reaction score
5.158
Локација
vezenemam
Nismo ni sumnjali..još ako je moguće da se FKP kazni tako da mora izaći sa 10 igrača najviše, od kojih dva moraju biti golmani, čisto da se sudije ne muče previše, tbog svih turbulencija u njihovoj organizaciji u poslednje vreme.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
334
Reaction score
778
I igraci da se razlete svako na svoju stranu - neko na more, neko na splavove, neko na kurve ko sta vec voli, pa mogu Bg vozom da stignu taman na vreme da se skupe.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.127
Локација
Beograd
Sto se mene tice razumevanja vise za njega nema…

Ja sam do sada iznosio kritike samo na temu njegove stručnosti i da li je kadar da vodi Partizan.
A to sam radio samo i isključivo iz poštovanja prema njemu koje je zaslužio u igračkim danima. Danas je sve to izgubio i ne postoji način da ga neko opravda. Neka ga ja sramota.

Jebem ti sunce, kada sam smoren gledam onu budaletinu od Žeksa da se malo nasmejem kao čovek šta baljezga, još će da ispadne da nije toliko lud. Idi bre u kurac više, šta nam rade...
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Sad kad sam vidio ovu Duljajevu fotografiju odlučio sam da se vratim pasivnom praćenju fudbala.
Znači samo rezultat i to je to. Ja ne mogu da branim i podržavam nekoga ko se fotografiše i poklanja dres svetog kluba osobi koja simboliše sve što je pošlo naopako u zemlji Srbiji. Ovo znači da bi se slikao i dao dres i vučićeviću samo da isti navija za Partizan.
Mjera mora da se postavi, a ovo je ipak previše.
Ne mogu opisati koliko sam se razočarao.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.003
Reaction score
4.533
Локација
Nis
Ja sam do sada iznosio kritike samo na temu njegove stručnosti i da li je kadar da vodi Partizan.
A to sam radio samo i isključivo iz poštovanja prema njemu koje je zaslužio u igračkim danima. Danas je sve to izgubio i ne postoji način da ga neko opravda. Neka ga ja sramota.

Jebem ti sunce, kada sam smoren gledam onu budaletinu od Žeksa da se malo nasmejem kao čovek šta baljezga, još će da ispadne da nije toliko lud. Idi bre u kurac više, šta nam rade...

Evo i ja da se slozim sa tobom...prvi put. Moze da dudla bananu od sad pa nadalje. Podrska ekipi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Moze opet ban zbog vredjanja "Partizanovaca". duljaje jebem ti sve zensko u supak govno odvratno.


Untitled.jpg
Sa kog skupa je ova slika, vidim neka opstina i danasnji datum?
Сто пута сам замолио колеге са форума да када пренесу неку вест или фотографију, кажу и одакле је то...али често буде баш овако: имамо Дуљаја и овог Хеликоптера на слици...али не и обавештење где је то, како и зашто...

Али добро...има и нас који волимо да промислимо...па и да се послужимо интернетом...

1. КЗШ пред Панчево, на почетку снимка сазнајемо да је Дуљај постао ,,почасни грађанин (Бачке?! : ) Тополе,, односно, тачније речено - добио награду за развој општине Топола...


2. Покушамо да на нету нађемо има ли можда поменути министар неке везе са Топлом, итд...


Видимо да ови орнаменти на обе фотографије личе, нађемо видео-снимак онога шта се то дешавало у Тополи...
Дуљај вам је од 57:50...
Коме је и зашто давао дресове Партизана имате од 1:03:26...


Наравно, имате право на своје мишљење, али лепо је имати све податке пре него што се изрази мишљење...бар ја тако мислим... :D

Нисам гледао цео снимак, али из овога што јесам не видех да је Игор давао неку изјаву о томе шта мисли о СНС власти...за разлику од епископа шумадијског, господина Јована, на пример...
Да ли је Дуки (или рецимо епископ Јован) члан СНС-а, и ако јесте, колико је у томе активан, стварно не знам, али...
Кад причамо о некоме, нечему, није ипак лоше имати што више података...

А ФК Партизан МОЛИМ да победи у Панчеву са неким ,,сигурица,, резултатом, радим за време утакмице, али не бих да се шлогирам после посла ако не видим да смо победили...кров и ЈНА сам једва преживео, без зезања...

ЕДИТ:
За оне који би да и даље мисле то што мисле без гледања снимка, рећићу да Дуљај НИЈЕ дрес дао само Хеликоптеру, него и још некима...
 
Последња измена:

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Mi sutra u Pančevu igramo a potom derbi na našem stadionu. Ovo bi za normalan Partizan značilo odlazak na +7.
Gledam ovu neozbiljnost našeg trenera i odlazak na nekakvu svečanost dan uoči utakmice a ne pripremajući je, uz to i našu upravu koju rezultati Partizana i nezanimaju a ni sam Partizan.
Neznam šta da očekujem posle ove dve utakmice vrv maksimalno +1 ili čak minus u odnosu na cigane umesto +7.
Svedeni smo na nivo amaterizma.
U svakom slučaju poftška gračima i idite na tih +7
Napred Partizan, uprava napolje.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
odlazak na nekakvu svečanost
Човек отишао да добије признање родног града, па није Топола преко света, мајку му, то је на око 75 км од Београда (тако бар каже интернет)...није ваљда да нам је потребно да тренер и играчи буду у непрекидном карантину једно 7 дана због тамо неког тима из Панчева...
А и то Панчево није баш ,,преко света,, па да ће да се напутују од Земунела до тамо и назад...мада је Панчевачки мост у шпицу зајебан, што јес - јес. Као и Газела, и Бранков...Али наши неће ваљда да иду тамо баш ,,у шпицу,,...
Ако су паметни.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.127
Локација
Beograd
@Goran Tomić

Uz dužno poštovanje, koje činjenice mi trebaju kada vidiš sliku trenera Partizana i za mene lično ubedljivo najodvratnije stvorenje na planeti iz firerove sekte?!

Ovo ti je onaj fazon, firer nam je ubio mozak, ali nas drži na aparatima kao biljku, evo već 11 godina da gleda kako se mučimo i piša po nama i mrtvima gde stigne.

I mrtvih nas se plaše pa odlažu tekmu pred derbi, ali ovakve slike te vrate u stvarnost koja je bolna...

Ako je otišao da dobije priznanje, nemam problem sa tim, sa ovim kezom od uveta do uveta sa klempavim i to kada mu daje dres Partizana sa njegovim prezimenom, e sa tim imam problem!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
koje činjenice mi trebaju
Да погледаш на снимку део кад Дуљај даје дресове.

Дакле, није дао само клемпавом него и овим другима који су добили те награде општине. Сматрао је то ваљда као некакву промоцију клуба у којем је одрастао, живео и у којем сада ради...

Као што је рецимо и Сума поделио дресове Партизана тамо неким својим сународницима у свом родном крају, сматрајући да је то баш неки о.к. поклон...

1252893_suma_ff (1).jpg

Наравно не морамо да будемо за то да Дуљај баш сваком треба да поклони дрес Партизана (јер свакако није исто бити анонимус из Африке или српски политичар!!!), али, ето, он мисли да треба...као што нисмо баш одушевљени што је један Дуле Вујошевић некад тренирао звезду, или што су величине Партизана Далипагић и Дивац играли за њу, али, ето...јесу...
Јбг...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.127
Локација
Beograd
E jebem mu miša čika Gorane ako porediš klempavog morona i ovo što je Suma uradio.

Ako možeš da se setiš goreg načina za promociju kluba od davanja dresa najodvratnijem stvoru (čovek nije) na svetu, ti reci, ja vala ne mogu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.867
Vi, možda i nesvesno, promovišete neke prave hrišćanske vrednosti. Sve se lagano prašta jer, jebiga, on je tako rešio, on misli da je u pravu i ko smo mi da kažemo drugačije. I drugi su isto zajebali pa onda što da se ljutimo na njega. Samo, kad neko ide iz greške u grešku onda to prestane da bude slučajno.
Do pre pola godine sam stvarno voleo da čujem "Igor Duljaj", nekako mi je on bio jedan od nas. Ovo sad...boli koliko je čovek uspeo da razočara na više načina. Treba da ide iz Partizana i da se ne vraća. Daleko da bi time naši problemi bili rešeni ali bi barem jedan lik koji se predstavlja kao veliki Partizanovac uradio jedno časno delo u korist tog Partizana.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Ako se ne varam, na snimku je rekao 'i za gospodina Vesića, koji nije tu...' i kao smehotres jer se zna čiji je on navijač.

Ja razumem formalnost i profesionalnost, stvarni svet nažalost nije forum ili tviter što se tiče političkih stavova, ali je ovo lično baš veliko razočarenje za Duljaja.

Izgleda da Duki kreće istim stopama kao Mister Slavija...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Vi, možda i nesvesno, promovišete neke prave hrišćanske vrednosti.
А, извини, које треба да промовишем? Али ово вас најозбиљније питам. Мада сам ја далеко од неког узорног хришћанина, али, ето...

Не знам ја шта је у Дуљајевој глави, рекох, не знам ни да ли је у некој партији, не знам ни каква су му верска убеђења...можда он искрено има ту неку црту да сматра да смо сви исти само нас боје деле, можда стварно воли политичаре или неку политичку опцију, или можда има неку корист од тога или од њих, можда мисли да је неки штос да осведоченим ,,циганима,, поклања наш свети дрес, а можда ми мислимо да то не треба да ради...

Али поента мог јављања је у томе да сте само видели фотографију Дуљаја и политичара из СНСа коме он поклања дрес и одмах то ваљда схватили као Дуљајеву неоспорну подршку СНСу...
А нисте погледали нити знали где се и како то десило...нити шта се све још тамо десило...

На пример, прво је дао дрес са бројем 1 и са натписом СПЦ епископу шумадијском. Да ли и то има неку политичку или религијску поруку или подршку и какву?
Додуше и епископ шумадијски је претходно дао похвалу и власти и Вучићу, и то само такву...

Дакле, немам проблем да Дуљаја оптужите за било шта, или да имате било какво мишљење о њему, али имам проблем што не одгледате цео догађај, а већ унапред имате мишљење...
Одгледајте па распалите, можда после гледања нађете још више разлога за тако нешто...

Што се мене лично тиче, кад су партије на власти и ван ње у питању, савест ми је, бар ту, потпуно чиста - НИКАДА нисам био члан неке партије, и даће Бог да ми се одржи ова памет до краја живота да никада и не будем у некој од њих...

Дакле, шта год и кад год изјавим ,,за Дневник,, немојте мислити да је разлог томе наклоност некој од садашњих политичких партија...
Није.

А за 59 година живота и 29 година рада, свакако да сам се нагледао и партија и појединаца...
 
Top