Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne postoji univerzum u kom ću da prihvatim da je bolje prazan stadion od skupljanja bar 5k na zapadu i ispred severa.
Ovo je potpuni debakl kako je organizovan “bojkot” protiv uprave a vidim i podržan od strane našeg foruma i zvanično.

Da malo osvežim pamćenje pojedinim upisima:


Postoji more načina, prazan stadion je ekvivalent dizanja ruku od problema.
 

Неша

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
20
Reaction score
72
Можемо ми као појединци да се сложимо или не око ове одлуке Јужне трибине. Ал сложићемо се сви да је поента свега да се смени управа тако да ајде да подржимо акцију без обзира да ли у потпуности сматрали да је начин исправан.

Биће то и медијски испраћено сигурно у неком тренутку када се повежу 2-3 утакмице без публике.
Много нас је мало да би се још делили око начина на који ћемо да рушимо багру.

Да ли треба стати на овоме, наравно да не али ајмо корак по корак...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
642
Reaction score
2.359
Локација
Beograd
Najsrećniji sam bio kad nisam znao ko je u upravi. To nekada nije bilo toliko važno. Znalo se ko je trener i ko su igrači. Dovoljno.
I tada smo imali loših godina. Uglavnom zbog lošeg trenera ili igrača. Promeniš ih i teraj dalje.

Ali ovo što danas imamo, nismo imali nikad. Da li smo mi normalni?
Dozvolili smo da nam postave ne samo predsednika, generalnog direktora, sportskog direktora i trenera, nego i skoro celu skupštinu kluba.
Zato nijedna odluka u klubu, bila ona sportska ili organizaciona, ne može biti doneta u korist kluba.

Ali, ovim načinom i tempom naših protesta "Uaaa ovaj ili onaj" i "Uprava napolje" za jedno pet godina će stvar početi da se lomi, a za petnaest godina će nam biti mnogo bolje.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Mislim da vv zabole za bojkot.Podrzavam ipak bojkot.Ali,ovi su tolke stoke da mogu ko ovaj masnokosi s pinka da dovodi one na zalost,jadne ljude da budu publika u emisijama.Da bi se spasio klub mora da se bira manje zlo_Ostoju vidim ko za sad najbolje resenje i ako i on duva u frulu kod AV a.O timu ne vredi da pricamo.Kad smo spali na Severinu pisi propalo
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.939
Локација
Beograd
A i tu bi bilo povuci potegni dal bi prošli ili bi uefa izbacila obe ekipe zbog sranja na tribinama :D
Žreb sranje, ko god da dođe jači je i igrački, a i naravno organizaciono...
Kiprani i Mađari nas gaze kao plitak potok, Azeri i Kazahstanci uvek nezgodni za naše ekipe.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Bojkot je samo odraz nemoci, nista vise. Bojkoti u istoriji, Srbi u Hrvatskoj 91e, pa onda u Bosni pred rat bojkot refernduma, na Kosovu bojkoti... Bojkot, bojkot, bojkot. Nikada, niko, nista nije dobio bojkotom.

Kurac prica, izduvan balon i potpuno nepotrebno. Bojkotovati proizvode neke kompanije i smanjiti profit, ok. Bojkotovati upravu koja kao prvo, nikako ne zavisi od prodaje karata i taj prihod ucestvuje izuzetno malo i u budzetu i u njihovim dzepovima, a kao drugo ova uprava postoji samo da bi cigani imali protiv koga da se "takmice" i da nam se slucajno ne ponovi osvajanje titule... I kao takvi jedino stanje koje njima odgovara je prazan stadion. Dobijace od pedera koliko im treba, prazan stadion, nema pritiska... Laganica.

I na kraju, neko ti zalepi samarcinu a ti se okrenes i bojkotujes ga? Jedino gore od toga je da okrenes drugi obraz.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Bolje sto cemo izbeci Hajduka nije losa ekipa imaju vise sanse za prolaz sa nama. Nazalost Partizan na nedelju dana do pocetak sampionata i borba za titulu nema jos sastavljen tim koj ce da igra i bori za neki plasman. Posto uprava nema namera da napusti klub dali je moguce da nase legende kluba budu medijatori izmedju sadasnje uprave i navijaca sa ciljem da im se da neki rok da napuste klub. ako i dalje ostane status kvo sa klubom mi nemamo nikakvu perspektivu u buducnost da gledamo evropski Partizan. Ima valjda neko od bivsih fudbalera koji su ostavili dubog trag u klubu da posreduju izmedju sadasnje uprave i navijaca da se uprava mirno povuce iz kluba. Djaba mi ovde mlatimo praznu slamu kada smo nemocni da nesto konkretno preduzmemo. neka nam je bog u pomoc.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Ovaj Hajduk trenutni, uz pojacanja koja se dovode, bice bolji i od Dinama, sto znaci da je od nas u ovom trenutku za klasu bolji.

Mi mozemo proci samo neke amaterske ekipe iz Velsa, Andore, Farska Ostrva i mozda Jermenije.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Koliko se sećam u sezoni bojkota 2005/2006 upava je pustila besplatan ulaz na svim prvenstvenim utakmicama osim derbija,pa je bilo po 5-6 hiljada ljudi na tribinama.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.554
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Ne postoji univerzum u kom ću da prihvatim da je bolje prazan stadion od skupljanja bar 5k na zapadu i ispred severa.
Ovo je potpuni debakl kako je organizovan “bojkot” protiv uprave a vidim i podržan od strane našeg foruma i zvanično.

Da malo osvežim pamćenje pojedinim upisima:


Postoji more načina, prazan stadion je ekvivalent dizanja ruku od problema.
Pa klip koji si postavio je upravo ono sto je sad najavljeno. Bojkot domacih utakmica, odlazak na gostovanja gde ce repertoar biti vecinom posvecen upravi. I tada se isto desavalo. Ako nisi siguran ovo nije sa JNA nego sa Banovog brda.
Na jednom od tih gostovanja konkretno na Karaburmi se skupila ogromna masa ljudi koja je posle u korteu isla do Nemanjine. Jedan od najvecih nasih setnji kojih se secam. Imas i to na Youtube-u pa pogledaj.
A secam se i meca protiv cini mi se Zemuna kod kuce kada se grupa skupila ispred stadiona, odradila protest a potom usla na istok i nastavila protest odatle.

Tako da sve to sto istices tada ce se manje vise i sada desiti. Mozda cak i radikalnije jer se najavljuje i bojkot derbija na nasem stadionu. Ne secam se da se to ikad desilo na nasem stadionu. Nek me neko od starijih podseti ako gresim.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pa klip koji si postavio je upravo ono sto je sad najavljeno. Bojkot domacih utakmica, odlazak na gostovanja gde ce repertoar biti vecinom posvecen upravi. I tada se isto desavalo. Ako nisi siguran ovo nije sa JNA nego sa Banovog brda.
Na jednom od tih gostovanja konkretno na Karaburmi se skupila ogromna masa ljudi koja je posle u korteu isla do Nemanjine. Jedan od najvecih nasih setnji kojih se secam. Imas i to na Youtube-u pa pogledaj.
A secam se i meca protiv cini mi se Zemuna kod kuce kada se grupa skupila ispred stadiona, odradila protest a potom usla na istok i nastavila protest odatle.

Tako da sve to sto istices tada ce se manje vise i sada desiti. Mozda cak i radikalnije jer se najavljuje i bojkot derbija na nasem stadionu. Ne secam se da se to ikad desilo na nasem stadionu. Nek me neko od starijih podseti ako gresim.
Da, bio sam na ovom meču.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
591
Reaction score
3.156
Top