Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.732
Reaction score
22.810
Локација
Beograd
Slomio limar nogu, sad kao Kralj Dragutin, ne sme na presto(FK), a Milutin(Vučela) obilato koristi.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
982
Reaction score
4.443
Локација
Nis

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Izjava Zvonka Varge za ''Srpski telegraf'':

''Ne može Partizanu da bude bolje s ovom upravom. To je prosto nemoguće. Vazura i Vučela su glavni krivci za ovaj debakl i to što godinama nismo osvojili titulu. Ponekad mislim da njima ova situacija odgovara. Da oni negde slave posle ovakvih poraza, verujem da će svi otići iz Humske, ali ne i oni. Stvarno ne znam da li ti ljudi imaju dušu, kako žive pored svega što su učinili Partizanu'', pita se Varga.

''Klub je u živom blatu, teško će se izvući. Žao mi je samo Duljaja, kog će potrošiti i isprljati. Dovode mu prosečne igrače, a ne one koje on želi, tako ne može da se radi. Svi mi koji volimo Partizan nadamo se nekim promenama, ali nisam siguran da će ih biti'', zaključio je Varga.

Od mene naklon za Zvonka Vargu.
Hajde i ostale legende Partizana javite se i kažite Vaše mišljenje!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Cigani izgzbiše i pobedom nad Javorom sutra prelazimo ih. Dali je to samo kratkotrajna naša radost do nekog sledećeg kola i sledeće kradje kao što je bila u prvom kolu protiv TSCa.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Ili do mozda neke naredne blamaze? Zasto se uvek lozimo bez pokrica?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Nemojte se zamajavati ovim pričama o kurvi. Jasno je ko dan da su pustili ovu utakmicu kako bi u danima koji slede posle protesta slušali pricu kako je prvenstvo posteno, kako kurva moze da primi 3 komada od vozdovca, kako je evropa pokazatelj kvaliteta itd.
Pa nije slučajno terzic danas dao intervju kako je liga nikad poštenja uz konstataciju da kada pricate o Partizanu, da morate da ustanete. Svi znamo kako nas je omalovazavao uvek i u svim situacijama. Tako da cela ova priča ima veze sa protestom jer je to prvi put da se nesto konkretno radi oko Partizana.
Manite se šupljih prica i jedina tema nam treba biti dolazak u cetvrtak na protest.
I jos jednom da kazem, svi ali svi na protest i oni koji ne mogu da dodju, neka nadju način. Ako je mogao ovaj jedan momak da odloži put i prospe lepe pare, sigurno može jos neko da dodje ko nije planirao.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
982
Reaction score
4.443
Локација
Nis
Ova kurcina od "trenera" sa svojim ja sam kriv i ne radim nista povodom toga rizikuje da postane jedan od najodvratnijih likova koje smo morali da trpimo.

Koje bre sranje o Partizanu i ljubavi, gde ce on da radi posle ovih katastrofa koje nam priredjuje otkako je seo na klupu i odveo nas na cetvrto mesto. Mrs bre u picku materinu Duljaje, jebo te onaj ko te doveo.

Ne verujem da je Duljaj kriv sto je dosao. Niko nije hteo da dodje, birao gmazura izmedju Dukija i Nadja, pa bacio novcic. Mrzi me sad da se svadjam sa 80% foruma, ali moram da kazem, imali smo trenera/doktora za nasu ligu pa su ga svi pljuvali.....jebiga nikad zadovoljni.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.351
Локација
Beograd
Ne verujem da je Duljaj kriv sto je dosao. Niko nije hteo da dodje, birao gmazura izmedju Dukija i Nadja, pa bacio novcic. Mrzi me sad da se svadjam sa 80% foruma, ali moram da kazem, imali smo trenera/doktora za nasu ligu pa su ga svi pljuvali.....jebiga nikad zadovoljni.
Pre bih rekao neko nije hteo, a neko nije smeo da dodje u Partizan.

A što se Ciganovića tiče, šta mislite da izgube narednih deset utakmica ovako, da li bi neko drugi osim njih mogao da bude prvak?
Pa naravno da ne.
 
Top