Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361

Za sportskog direktora - da, za trenera baš i nije. Pokazalo se to. Jbg.

Ima tu istine, ali mislim da može znatno popraviti našu igru u odnosu na ovaj užas do sada. A za Duljaja napisah da je bolje da je odmah nakon Nordsjelanda podneo ostavku i opleo po upravi. Ali, taktizirao je, pravi kompromiser. Bolje nije ni zaslužio.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Zurnal je smece od novine koje nema nikakve informacije, ovo je vest po principu ako pogode super, ako ne i onako ce se brzo zaboraviti. Sto ne znaci da se ovo nece desiti, jer se ovakav potez savrseno uklapa u nacin rada nase uprave.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Samo neka pobedi sutra...Samo to i da preteknemo kurvu posle par godina... Ovo vece nama cenu, meni je tako lepo...
Da li zaista druze, brate mislis da je moguce da iko sem ciganije bude prvi? Pusti na stranu montaze i price za laku noc, bez uvrede. Postujem svakog clana i svakog kome je nas klub u srcu. Ovo je simulacija javnog mnjenja koje prati sport (ako se u ovoj zemlji zove sport). Ja sam u svom poslu napravio sebi problem kada sam rekao da necu da idem i slusam svoje misljenje, zato sto ga imam. Stoka nema granicu, uradice sta hoce u jebenoj nazovi ligi kao i u drzavi. Menjaju pravilnike, Zakone, a na kraju krajeva i kada nije po Zakonu, jebe im se, tacnije moze im se. Upravo stoko, VOLIM PARTIZAN!
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
165
Reaction score
646
Локација
Beograd
Blago Partizanu sa ovakvim navijačima.
Šta blago druže, u pravu je čovek. Ništa dobro nije doneo Duljaj. Sve blamaža do blamaže. Prokockao veliku prednost od odnosu na TSC i Čuku, koštao klub sigurne grupne faze u eurotakmičenjima. I sad kao šlag na tortu Danci nas isponižavaše za sve pare. Jel to dovoljno moralnom čoveku da podnese ostavu? U čemu on ovo učestvuje? Šta mu je cilj?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.797
Govna bi prokockali i svoja rodjena deca, samo da se drze stolice i dalje.

Duljaj je nemac pojma to stoji, Savo takodje nije nikakav trener, ali dzaba i Anceloti kad govna i dalje "vode" klub, ali u propast.

Nije problem sto smo slabi, vec sto sto sramotni, sto se brukamo iz kola u kola sve vise.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.332
Локација
Nis
Govna bi prokockali i svoja rodjena deca, samo da se drze stolice i dalje.

Duljaj je nemac pojma to stoji, Savo takodje nije nikakav trener, ali dzaba i Anceloti kad govna i dalje "vode" klub, ali u propast.

Nije problem sto smo slabi, vec sto sto sramotni, sto se brukamo iz kola u kola sve vise.
Duljaj nije nemac....hahahah. Jebe te fontele. Slazem se za upravu. Savi samo skidam kapu za derbije...zna kako se jebu cigani.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Da li zaista druze, brate mislis da je moguce da iko sem ciganije bude prvi? Pusti na stranu montaze i price za laku noc, bez uvrede. Postujem svakog clana i svakog kome je nas klub u srcu. Ovo je simulacija javnog mnjenja koje prati sport (ako se u ovoj zemlji zove sport). Ja sam u svom poslu napravio sebi problem kada sam rekao da necu da idem i slusam svoje misljenje, zato sto ga imam. Stoka nema granicu, uradice sta hoce u jebenoj nazovi ligi kao i u drzavi. Menjaju pravilnike, Zakone, a na kraju krajeva i kada nije po Zakonu, jebe im se, tacnije moze im se. Upravo stoko, VOLIM PARTIZAN!
Ne znam sta bih ti odgovorio...Lepo pitas i sve si u pravu! Ja sam se samo onako iskreno obradovao prvi put posle gola Ostojica za Kup u rupi i nista vise! Da li se nadam? Kratko/jasno NE ali bih voleo da mogu da se nadam.
Ali moram da dam jednu promedbu na tvoje vredjanje Stoke.... Stoka, Stoka mi smo, Stoka, Stoka, mi Stoka smo...A oni su govna i docice dan kada ce zavrsiti tamo gde im je i mesto. Vidimo se na protestu!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Ma ljudi samo treba da skapiraju da od ćelavog pa na ovamo skoro niko nije radio u interesu kluba. Znači ni jedan trener ili neko drugi iz struke nije tu došao iz neke velike ljubavi prema klubu, nego iz ličnih interesa (čast pojedincima koji su eto oterani). Sve su to bili ljudi čija je karijera drastično pala ili je nisu ni imali. Svi su maksimalno izmuzli klub, malo putem love, malo zbog nekog daljeg angažmana. Naravno neki od njih i dalje simpatišu klub, teško se ipak tako nečeg odreći, ali im se znaju prioriteti. Tako da batalite to legenda i grobarština, nema toga kada učestvuješ u urušavanju kluba zajedno sa VVV kombinacijom. Sve se tu vidi u njihovim izjavama, niko nije osuo paljbu po njima, ni tokom boravka u klubu, ni nakon toga. Time je smešno očekivati bilo koga od njih na protestu ili da se bori za Partizan. Takodje mislim da mi dosta olako koristimo reč legenda, malo malo neko dobije tu titulu, a zapravo u novom milenijumu istu gotovo jedino zaslužuje Saša Ilić koji ima toliki radni staž u klubu i koji nije hteo pri okončanju karijere da bude podguzna muva zajedno sa Iglicom, Kraljem, Duljajem, Nadjom i ostalima...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.633

Za sportskog direktora - da, za trenera baš i nije. Pokazalo se to. Jbg.
Ако буде одабрао квалитетне сараднике као онда Ђумија и М.Стојановића што да не..... А ево зашто не - Игор Дуљај треба да буде последњи тренер Партизана под овом управом. Да их Дуљај испрати у три лепе пизде материне што даље од ФК, а онда нека нова управа доведе другог тренера, ето Сава рецимо....ако немају паметније решење за нови почетак јер Саво је ипак и пре свега СД иако се ни он не мири са тим већ покушава да буде Гвардиола.... А Саво да дође сад у оваквом моменту и опет под скуте ове управе као њихов изабраник ? Чему ? јел луд ? Или новинари серу ? Пре ће бит да новинари серу јер сваки пут ваде Саву из рукава знајући да га васколика гробарска маса претежно готиви па ко веле да се забаве мало са нама и да скрену мало мисли са клизавог крова........
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Ne zamajavajmo se vise trenerom,ova uprava mora da ode to treba da nam je prioritet.Sto se protesta tice ja ne mogu da dodjem zbog bolesti(giht).Ne bih voleo da ljudi dodju kolima i dozive da protest bude mlak a oni vozili 300 km do Bgd a nadajuci se ...Zato izvinte beogradjani i okolino,prosetajte do terazija nemojte da ste lenji.Mozete da kupite preko 30.000 preplatnih karata za kk mozete i ovo da iznesete.Samo hrabro!
 
Top