Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Jedino što mi u ovoj situaciji smeta je Duljajev osmeh.
Razumem da neke stvari moraš, ali to ne znači da mora da ti bude drago (videti pod Vanja Marinković).

Eto, nije kao da to nešto menja ili znači, ali - za mene - veliko razočarenje.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Pogledao sam snimak..bar deo kada su deljeni dresovi.
Ono što mi upada u oko je da su svi kojima je poklonio dres javno deklarsani cigani.
Jesam li ja jedini koji u ovome vidi opasnu dozu sarkazma?
Možda je Duljaj iskoristio priliku da im na svom terenu(Topola), to ne tako suptilno natrlja na nos. :D Po reakcijama kada su se slikali,prvenstveno reakcija preCednika opstine i klempave spodobe kada su videli kese u bojama Partizana, vidim da su bili zatečeni, tako da nije bilo planirano tako nešto.:D
Mogu samo da zamislim reke suza koje će morati da isplaču pred Ciganus Maximus-om kada vidi da su se javno slikali sa Partizanovim dresom :buhaha

Poenta priče, realno nemamo pojma i samo nagadjamo, do duše normalan je rezent i defanzivni stav pred onim neuspelim evolucionarnom pokušaju što se odaziva na Martinović.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.333
Локација
Nis
Pa čudno sa njegove strane. Niko njega nije terao da ide tamo. A novinari ko novinari traže neku senzaciju.
Takoreci „naseo je". Naravno da nema nikakvo opravdanje za ovo (necu da vredjam ali sve je jasno) samo kazem da je „cudno" da su se sns gamad sad setila da mu daju neko priznanje da bi se desilo ovo i tako celu energiju sa utakmice u Pancevu i derbija usmerili na pljuvanje Duljaja i generalno stvaranje neke negativne atmosfere.
Ako pobedimo veceras ocukujem jos svasta do derbija, ciganima gori pod nogama i na sve su spremni.
Ajmo momci veceras 3 boda!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Takoreci „naseo je". Naravno da nema nikakvo opravdanje za ovo (necu da vredjam ali sve je jasno) samo kazem da je „cudno" da su se sns gamad sad setila da mu daju neko priznanje da bi se desilo ovo i tako celu energiju sa utakmice u Pancevu i derbija usmere na pljuvanje Duljaja i generalno stvaranje neke negativne atmosfere.
Ajmo momci veceras 3 boda!
Poenta svega.
:napred-partizan:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Pobeda vreme je za jednu laganu a ne za preokret dosta dajete forum protivnicima klubovima. Nadam se 0 3 eventualno sa jednim golom u nasu mrezu. Mora da se pobedi za dobru atmosfera za sredu jer igramo protiv zlezde ovogodisnji direktan ucesnik u ligu sampinjona.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Medju ovima što sad prozivaju, posprdavaju ljude jer pokušavaju da pronadju opravdanje za Duljajev postupak, poprilično sam siguran da ima onih koji su na sve moguće načine pravdali Željka, kad su izlazile njegove slike sa av, kad je na konferenciji nakon skandiranja av i ostoji pričao da to nije njegov Partizan…
Duljaj je mnogo manje ime, mnogo lakša meta i samo je čekan ovaj penal da na njemu krene da se trenira strogoća.
Licemerje.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.697
Локација
Yaoundé
Čitam šta pišete i lupam glavu - koji Martinović?... i onda naletim na fotografiju :puke:

Pa, sunce ti jbm! Sa tom gnjidom sam, nažalost, studirao i mogu da potvrdim da je tačno da je ciganštura 1/1. A kojim je to povodom učinjeno?
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Браћо Гробари, хоће ли бити карата за вечерас? Да знам да ли да долазим идем у соло варијанти из Београда.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Takoreci „naseo je". Naravno da nema nikakvo opravdanje za ovo (necu da vredjam ali sve je jasno) samo kazem da je „cudno" da su se sns gamad sad setila da mu daju neko priznanje da bi se desilo ovo i tako celu energiju sa utakmice u Pancevu i derbija usmerili na pljuvanje Duljaja i generalno stvaranje neke negativne atmosfere.
Ako pobedimo veceras ocukujem jos svasta do derbija, ciganima gori pod nogama i na sve su spremni.
Ajmo momci veceras 3 boda!
To je kao da kriviš virus zato što se razboliš. Mi treba naše dvorište da čistimo, a ne da krivimo bakterije i viruse.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.684
Локација
Beograd
Odgovoriću ti kad izađem sa posla.
Данас радим ,,двократно,, па ево да одговорим у ово мало слободног времена што имам пре него што се вратим на посао...и тиме пропустим утакмицу Партизана...

u derbijima do sada ništa nije uradio, igra nam je kao kurac od kad je došao
Али не само теби лично, него онако, уопштено...

Сметало вам је кад државни званичници деле дресове Ц.з. сад вам смета кад званичник Партизана ,,узвраћа истом мером,, делећи дресове Партизана...
Смејали сте се кад је на основу ,,фацијалне експресије,, утврђено да није пенал за Партизан на дербију, сад на основу истог параметра мерите колико је дубоко Дуљај загазио у пријатељске односе са влашћу и СНСом...
Ако јесте, онда је издајник и сарадник окупатора, док је неким другима, у неким другим клубовима ЈСДа, дозвољено да сарађују и са СНСом, и за влашћу...али
они неће бити проглашени издајницима и сарадницима окупатора...

Али, најстрашније од свега ми је то колико је лако са вама манипулисати!
Видећете фотографију, формираћете свој став, без икакве провере...

i onda naletim na fotografiju :puke:
A kojim je to povodom učinjeno?
Ево Ђед налетео, пита којим поводом...а који пост изнад његовог ја лично НАПИСАО ГДЕ, КАД, ЗАШТО, ПОСТАВИО СНИМАК, ОЗНАЧИО НА КОМ ДЕЛУ СНИМКА...не вреди...
Зар је тако тешко прочитати и одгледати...

Ево један са форума, одгледао, каже човек утисак му још гори, поштујем...
Неколицина каже, шта имам да гледам (кад сам већ донео суд)...али са тиме не могу да се сложим...

Дуљај се ,,кези,, на фотографији - да - али у стварности је то било 4 секунде због позирања фоторепортерима, а сад испаде да је само због тога ишао у Тополу...
А није.
Дуле ,,дави,, Богдана на фотографији - да - али у стварности га је само ухватио за врат у трајању од једне секунде, али је јавност заузела став као да га је давио док га не удави.
А није.
Један форумаш мене пита да л промовишем хришћанске вредности, други на то питање одговара шта треба да промовише Дуљај...
И још Дуљај испаде крив што нема дресова у продаји, као да је и то његов део посла...
А није.

Све у свему, испричасмо се тако да свако и даље остане у својој бусији, али ја стварно не волим тај хејтерски или црно или бело поглед на свет и исти такав поглед на појединце јер нит је неко скроз легенда нит је неко скроз издајник, палац горе или палац доле И НИШТА ИЗМЕЂУ постоје само на интернету, али реални живот је нешто сасвим друго...

Што би се рекло у филму Турнеја:

- Па можда ће да му суде?
- Аха. Јашта ће. Пустиће га да се брани са слободе.
- Стварно? Мислите да му се ништа неће догодити?
- Ко је овде икога поштедио? Ко?! Нема тога код нас. Да саслушаш човјека. Да га разумијеш, опростиш му... Овдје одма нож под грло. То је Босна! Јебо је ти!

Биииип! Бум!

На срећу, форум су и даље само речи...



Терај даље. :napred-partizan:
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.988
Локација
NbG
Medju ovima što sad prozivaju, posprdavaju ljude jer pokušavaju da pronadju opravdanje za Duljajev postupak, poprilično sam siguran da ima onih koji su na sve moguće načine pravdali Željka, kad su izlazile njegove slike sa av, kad je na konferenciji nakon skandiranja av i ostoji pričao da to nije njegov Partizan…
Duljaj je mnogo manje ime, mnogo lakša meta i samo je čekan ovaj penal da na njemu krene da se trenira strogoća.
Licemerje.
Zeljko je trener i bavi se samo sportom, a izjave kojih se ja secam su bile povodom (ne)mesanja politike i sporta, koje uz svu nasu ostrascenost i mrznju prema onima koji direktno unistavaju Partizan ipak samo steti nasem klubu. Jer dokazano je vise puta koliki su kompleksi sa druge strane i kod koga su poluge moci.
Sa druge strane pored toga sto je trener, Duljaj je i aktivan clan skupstine FK Partizan. Iste one omrazene nam skupstine koja aminuje sve Vazurine i Vuceliceve odluke i direktno ucestvuje u unistavanju kluba. I to nisu 2 ili 3 razlicita Duljaja, vec jedan isti, nekada veliki i voljeni igrac kluba, danas izmanipulisano istureno vazurino odeljenje, koji ce sasvim sigurno proci kao i svi njegovi prethodnici. Omrazen, ispljuvan i pusten niz vodu cim zagusti njegovom danasnjem sefu, a prilikom prvog sledeceg spasavanja sefove sopstvene guzice.
I voleo bi da mi ga ne bude zao kad dodje do neminovnog al opet to je nas Duki i kao i svi njegovi prethodnici bice iskoriscen kao toalet papir da bi se zamaskiralo gde se pravo govno nalazi.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.766
Jedno je sigurno, a to je da su nam vrijednosti razlicite. Ja na primjer nikad ovoj spodobi ne bih pruzio ruku, u tu kategoriju spadaju i Vesic, Brnabic, Vucic, Orlic, Dacic, Palma, slina, Mali i jos bezbroj njih. Meni se cini da da je on dio te sekte, sto opet ne mora da znaci da je los covjek. Ovi gore pobrojani su teski smradovi, a tu je mrtva trka ko je najgori. Nazalost, ovakvim potezima srozava ugled kluba (kao da vec nije dovoljno srozan). Situacija je uzasna i svjetlo na kraju tunela se ne vidi. Ostaje nam nada da ce se sve ovo jednom zvati sutra.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.697
Локација
Yaoundé
... Ево Ђед налетео, пита којим поводом...а који пост изнад његовог ја лично НАПИСАО ГДЕ, КАД, ЗАШТО, ПОСТАВИО СНИМАК, ОЗНАЧИО НА КОМ ДЕЛУ СНИМКА...не вреди...
Зар је тако тешко прочитати и одгледати...
Iskreno, postalo je...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Da Duljaj kojim ludim slučajem dobije derbi, ista ekipa bi rekla da je derbi dobijen uprkos SNS treneru neznalici.
Da Duljaj (daleko bilo) izgubi derbi, ista ekipa bi odmah skočila da ga popljuje kao glavnog krivca za poraz.

Ostaje još samo da se dogovorimo šta da radimo ako bude nerešeno, i, spremni smo za derbi.
:kokice
Šta god da se desi na derbiju,pre i posle njega Duljaj je i dalje trenerska neznalica i to ona SNS trenerska neznalica
 
Последња измена:

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.988
Локација
NbG
Jedno je sigurno, a to je da su nam vrijednosti razlicite. Ja na primjer nikad ovoj spodobi ne bih pruzio ruku, u tu kategoriju spadaju i Vesic, Brnabic, Vucic, Orlic, Dacic, Palma, slina, Mali i jos bezbroj njih. Meni se cini da da je on dio te sekte, sto opet ne mora da znaci da je los covjek. Ovi gore pobrojani su teski smradovi, a tu je mrtva trka ko je najgori. Nazalost, ovakvim potezima srozava ugled kluba (kao da vec nije dovoljno srozan). Situacija je uzasna i svjetlo na kraju tunela se ne vidi. Ostaje nam nada da ce se sve ovo jednom zvati sutra.
Sve se slazem kolega, samo mala ispravka na kraju- da ce se sve ovo jednom zvati juce. Nemoj sutra, nece valjati ako ikada vise budemo prolazili kroz nesto slicno
 
Top