Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Zao mi je sto je Juzna tribina objavila sta je objavila, ali ako su vec usli u borbu, treba istrajati do kraja.
Opet, ne razumem da su se ljudi koji nisu u hool priči toliko udaljili od Partizana. Danas vise ne mozes naći coveka koji hoce redovno da ide na utakmice. Ranije se podrazumevalo, kada god igra Partizan, zna se gde smo tog dana. Ove sezone koga kod pozovem na stadion, taj ima prece obaveze ili ga svrbi pupak pa ne moze da ide.
Ne znam sta se to desilo sa grobarstvom, ali na nama koji idemo je da cuvamo vatru i čekamo bolja vremena.
JNA ne sme pasti!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.699
Reaction score
22.667
Локација
Beograd
Dakle, grobari su pozvali da se ne ide na južnu tribinu, a ne da se bojkotuje derbi.
Jedan od megadebilnijih poteza, što zaista pokazuje koliki trust mozgova se tamo pita za nešto.
Dakle ne na Jug, ali ostale tribine super, dobro bre, ako jedan jedini sa te tribine dođe na Zapad ili Istok, koga bre vi jebete u zdrav mozak?
@Tuljo Nemoj buraz molim te o njihovom delovanju i bakljadama kad mu vreme nije...
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd

Ipak nema tog parizera koji bi prikrio potencijalni poraz srpskog Bajerna i poraza u Humskoj jbg...

Kosovo i poskupljenja? lagano. Poraz galaktikosa i ultrakopboysa? ne može...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Da nam tribinu vode grobari, a ne udbaške ciganske drukare i govna, sutrašnji derbi bi mogao bito zanimljiv i istorijski u svakom smislu
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Zna li neko dali Duljaj cita forum kao sto su neki bivsi treneri radili npr. Stanoje? Mogao bi Duljaj da nesto nauci a ne samo isti startni sastav svaki put iako i corav vidi da kad Nikolic covjek napravi razliku.

U vezi bojkota juga znaci cigani sa sjevera ce kontrolisat tok utakmice i prekide sa bakljadom kad god ih stisnemo na terenu, pa to ti dodje kao da igramo na cmarakani :(
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Da nam tribinu vode grobari, a ne udbaške ciganske drukare i govna, sutrašnji derbi bi mogao bito zanimljiv i istorijski u svakom smislu
Vama nije dovoljno što je gotovo ceo urednički tim stao uz Jug?

Grobari nisu i nikada neće biti cvećke, ali da nazivate drukarama i ciganima momke koji su verovatno najispravnija priča i polako ali sigurno vraćaju Grobarstvo na zdrave noge, neće moći!!!

Jedan od njih je zbog borbe protiv uprave upropastio svoju mladost i sada ovde treba da čita da je cigan i drukara!?
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Au brate da se odlozi derbi satro zbog Kosova jer ce cigani da naprave nerede

Pa ovo sve gore i grdje dan za danom
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zna li neko dali Duljaj cita forum kao sto su neki bivsi treneri radili npr. Stanoje? Mogao bi Duljaj da nesto nauci a ne samo isti startni sastav svaki put iako i corav vidi da kad Nikolic covjek napravi razliku.

U vezi bojkota juga znaci cigani sa sjevera ce kontrolisat tok utakmice i prekide sa bakljadom kad god ih stisnemo na terenu, pa to ti dodje kao da igramo na cmarakani :(

A jel kad su grobari tu, ne smeju da pale baklje?

Što se tiče Nikolića, on je džoker sa klupe i tad pruža najviše, to treba čuvati.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
Не треба делити народ, је л' да (осим када треба да се наштети Партизану)?

Али зато ће режимска кучка већ идуће среде играти утакмицу Лиге шампиона, а цигански медији ће се утркивати у томе да опишу какав је амбијент. Или ће можда одложити и ту утакмицу!

#slugerezima

 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
@Tuljo

Dobro, sto nema onda protesta? Direktno pitanje tebi Tuljo posto si deo urednistva koje je stalo iza bojkota. Zasto se ne pravi drugi protest, kada se iz aviona videlo da bi sledeci bio duplo veci? Ima 20k ljudi na basketu, bilo bi i na protestu posle 2, 3. Istog dana bi bila smenjena cela uprava sa skupstinom.

E zato sto je put smene uprave bio tako ocigledan i prekinut je bez razloga i objasnjenja, ja licno verujem da je taj bojkot samo cenkanje izmedju pedera i trenutne struje na tribini, a ne iskrena akcija protiv onoga ko nam je i jebao mater. Kako je ta ekipa preuzela tribinu, kako je prisla iskrenim grobarima i pridobila ih to ne znam. Ne znam ni ko su ti "dobri momci" sa juga. Siguran sam da su i ovi momci sto pogibose na Kosovu bili dobri, ali ih je neko dobro zajebao. Neko kome ne fali ni dlaka sa glave. Ne bi bilo lose podsetiti se da smo se cenkali i oko DV-a i KK pa znamo kako se to zavrsilo. Ja tih 5 godina nisam zaboravio. To je moje misljenje makar. I da ne zaboravim stvar koju smatram apsolutno najbitnijom. Bojkot protiv uprave zapravo upire prstom u upravu i svu krivicu za stanje u klubu svaljuje na njih, opravdava visegodisnje stanje u klubu, buduci bankrot i sve ostalo bez da uplice glavnog kreatora svega toga u pricu. Daje mu alibi i ciganske titule ce izgledati postenije jer smo mi imali nesposobno rukovodstvo, a ne visu silu koja nas jebe.

A ovo je mozda i poslednja prilika da se kaze sta se ima pederu pred preuzimanje kluba, ukidanje plata igracima, i buduceg visegodisnjeg imanja kurca od ekipe zbog nagomilanih dugova. Propustiti priliku da se cigani nabiju na -7 mozda i poslednji put u sledecih par godina zato sto neko nekome treba da veruje, a ne zna se ni kome ni sta... Kada nas sledecih 5 godina budu provlacili po sredini tabele bez budzeta i sa skolom koju su ovi potpuno satrali, setite ste da ste imali priliku da stanete iza igraca koji su to zasluzili i koji su dobijali uprkos namestanju i ponistenim golovima. A niste stali, nego ste jeli govna.

I ako se odlaze, odlaze se zato sto je velika verovatnoca da cigani sami ne mogu da iskontrolisu navijanje i pevanje pederu. Za to mu treba i jug i sever. A ako ce da nam smeni vazuru da se ne bi pevalo njemu onda bolje neka ugasi klub. Postenije bilo sa mesarima.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Vama nije dovoljno što je gotovo ceo urednički tim stao uz Jug?

Grobari nisu i nikada neće biti cvećke, ali da nazivate drukarama i ciganima momke koji su verovatno najispravnija priča i polako ali sigurno vraćaju Grobarstvo na zdrave noge, neće moći!!!

Jedan od njih je zbog borbe protiv uprave upropastio svoju mladost i sada ovde treba da čita da je cigan i drukara!?
Ljudi su sa potpunim pravom skepticni i imaju stavove kakve imaju prema toj tribini i imace ih sigurno dok se ta tribina ne dokaze i ne pokaze a za to ce trebati dosta vremena.
Ko to ne moze da razume posle svega sto se desilo i desavalo ima neki problem sa mozgom.
Evo da ti ja odgovorim iako nisam jednu losu rec uputio za te momke i tu tribinu kakva je trenutno-apsolutno me boli kurac sto je ceo urednicki tim foruma stao uz jug i to mi ne znaci nista dok sam ne vidim na delu neke stvari niti cu kriviti ikoga ko govori ista lose za jug. Toliko.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Postoji mogućnost da sutra bude proglašen dan žalosti u Srbiji, zato i priča o odlaganju.
 
Top