Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Zakazace se novi termin kada njima to najvise bude odgovaralo, kada mi kiksnemo 2-3 utakmice i budemo poravnati na tabeli sa njima, naravno nema nikakve sumnje da ni najbolji srpski sudija Srdjan Jovanovic nece suditi derbi, vec neki specijalac kojeg oni odaberu. Ovo je definitivno najgora i najbolesnija drzava na svetu.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Dok sam ja bio mali, Partizanova i Ajaksova skola su bile najjace u Evropi. Za Ajaks sad ne znam, za nas je jasno i jadno.
Ali znam nesto drugo za Ajaks. Odrzali su cas kako se tjera uprava. Kako se tjera sportski direktor.
Mi smo izabrali bojkot i neka nam je Bog u pomoci.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Dok sam ja bio mali, Partizanova i Ajaksova skola su bile najjace u Evropi. Za Ajaks sad ne znam, za nas je jasno i jadno.
Ali znam nesto drugo za Ajaks. Odrzali su cas kako se tjera uprava. Kako se tjera sportski direktor.
Mi smo izabrali bojkot i neka nam je Bog u pomoci.
Da, ali postoji preduslov, a to je da vodje kopa navijaju za klub ciju tribinu predstavljaju.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
А, извини, које треба да промовишем? Али ово вас најозбиљније питам. Мада сам ја далеко од неког узорног хришћанина, али, ето...

Не знам ја шта је у Дуљајевој глави, рекох, не знам ни да ли је у некој партији, не знам ни каква су му верска убеђења...можда он искрено има ту неку црту да сматра да смо сви исти само нас боје деле, можда стварно воли политичаре или неку политичку опцију, или можда има неку корист од тога или од њих, можда мисли да је неки штос да осведоченим ,,циганима,, поклања наш свети дрес, а можда ми мислимо да то не треба да ради...

Али поента мог јављања је у томе да сте само видели фотографију Дуљаја и политичара из СНСа коме он поклања дрес и одмах то ваљда схватили као Дуљајеву неоспорну подршку СНСу...
А нисте погледали нити знали где се и како то десило...нити шта се све још тамо десило...

На пример, прво је дао дрес са бројем 1 и са натписом СПЦ епископу шумадијском. Да ли и то има неку политичку или религијску поруку или подршку и какву?
Додуше и епископ шумадијски је претходно дао похвалу и власти и Вучићу, и то само такву...

Дакле, немам проблем да Дуљаја оптужите за било шта, или да имате било какво мишљење о њему, али имам проблем што не одгледате цео догађај, а већ унапред имате мишљење...
Одгледајте па распалите, можда после гледања нађете још више разлога за тако нешто...

Што се мене лично тиче, кад су партије на власти и ван ње у питању, савест ми је, бар ту, потпуно чиста - НИКАДА нисам био члан неке партије, и даће Бог да ми се одржи ова памет до краја живота да никада и не будем у некој од њих...

Дакле, шта год и кад год изјавим ,,за Дневник,, немојте мислити да је разлог томе наклоност некој од садашњих политичких партија...
Није.

А за 59 година живота и 29 година рада, свакако да сам се нагледао и партија и појединаца...
Deder odmori malo
Obzirom da smo po budžetu i broju dovedenih pojačanja mi i komšinica tu negde, stvarno je sramota da Duljaj izgubi derbi. Evo, recimo, imamo neprelazne bekove (za koje je Miljković bio Kafu i Roberto Karlos u jednom), plus dva ekstra iskusna štopera, tako da je nemoguće da primimo gol, ostaje samo da vidimo koliko ćemo ih dati najboljem golmanu LŠ, ali...srediće se i to već nekako...

Šteta što ipak nećete da odgledate video snimak darivanja dresova u Topoli, nego ste se fukusirali samo na fotografiju...



A imali biste još materijala za iskazivanje stavova, koje bih ja tako rado pročitao...

Da li je dres sa br.1 za episkopa šumadijskog zato da bi nam branio na derbiju? Ili da nam obezbedi carstvo nebesko? Ili da kod zemaljskog Vučića (koji mu je srcu mio) urgira da nam da neku crkavicu da platimo redare i struju za derbi, kad već nećemo igrače?

Da li je poslati dres za Vesića (ako je to ONAJ Vesić?) možda priprema da naš FK koji je istupio iz JSD pređe u SD (C.z,)?

I tako redom...ali...kad biste samo pogledali snimak...
Ko zna, možda neko i hoće... ja čekam...

:kokice
aj malo odmori leba ti i soli
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Dok sam ja bio mali, Partizanova i Ajaksova skola su bile najjace u Evropi. Za Ajaks sad ne znam, za nas je jasno i jadno.
Ali znam nesto drugo za Ajaks. Odrzali su cas kako se tjera uprava. Kako se tjera sportski direktor.
Mi smo izabrali bojkot i neka nam je Bog u pomoci.
Ја не знам у којој ти земљи живиш и да ли стварно верујеш да је у Србији то реалан сценарио.. Сигурно би ми сви волели упад моткама у клуб и да их се решимо на тај начин, али ево, питам те да ли си спреман на тај корак, а самим тим и на дугогодишњу робију? Или чекаш да то одради неко други уместо тебе? Написао је већ неко данас да је момак због Бановог Брда добио две године робије и три године забране одласка на утакмице Партизана, дакле 5 година неће моћи на стадион, а да те подсетим тог истог момка су овде након протеста на Теразијама појединци оптужили да је човек снс-а, јер је изговорио да политици није место на протесту. Јасно ми је да са овог форума добар део људи можда и не иде на утакмице и желео бих да то што пишу свакакве гадости раде првенствено због своје неинформисаности о дешавањима око трибине, а не из неке зле намере. Опет понављам, 12 година нисам на југу, али не можемо да живимо прошла времена и да овим момцима трљамо на нос ствари са којима они немају никакве везе и које су њихови претходници радили. Имамо две опције: да их тера 30.000 на свакој утакмици или бојкот који је актуелан. Прва опција: сви знамо да од тога нема ништа, јер нама стадион није био пун ни на утакмицама лиге шампиона и свако ко мисли да ће се та цифра гробара појавити на стадиону је у озбиљној заблуди. Кад смо код бојкота, показало се засад као најбоље могуће решење, свако гостовање препуни сектори Гробара, јер су очито људи препознали да се у ову борбу ушло са искреним намерама да Милош Вазура оде из наше светиње. Назад више нема, тај говнар мора бити поражен и најурен.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Oce li bar Scekic moci igrati u novom terminu. Kako ze ovo gleda na crveni karton, jel ne igra sledecu ili kako vec?
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
@tobacco iste one vodje što, kako si rekao, pevaju ciganske pesme? Nisi odgovorio na to pitanje, samo si pljucno i nastavio.

Ima jos takvih sto samo nastave i iskuliraju. Evo ja stalno pitam otvoreno, ZASTO NEMA PROTESTA VISE??? Pitao sam Tulju, nisam dobio odgovor. Ajde i tebe posto si otvoreno pozivao na onaj protest sto se dogodio. Sta se to dogodilo pa ste se povukli??? Licne pretnje, gasenje foruma kao rsb, sta? Jer da stvarno postoji dobra volja da se nesto resi od urednistva i tribine za pocetak moramo da prestanemo da se mazemo i da budemo malo iskreniji. Pozivanje na bojkot bez efekta, odustajanje od protesta, a pritom ne objasnjavanje nicega i pozivanje na dobre momke sa juga kojima treba verovati, je otprilike isto kao i ovo progalsavanje dana zalosti za ljude za koje se ne zna dal su uhvaceni u svercu heroina iz Avganistana ili vracanju Kosova... Ako su vam stvarno namere dobre, moracete biti iskreniji. Jer jos se nadam da mentalno nismo na nivou ekipe kojoj su ugasili forum...

Sto se mene tice, dok se ne pokaze suprotno, novi jug samo pregovara za bolje uslove i balansira da ne ujede ruku koja ga hrani... Jer govore dela, a ne reci. A dela nema.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Kakvu kontrolu da izgubi? Kontrolu Ultra kopa? Pa, to ni u teoriji nema sanse da se desi. Mogu svi Srbi sa Kosova i Metohije da budu pobijeni, ako im se pomeri gol aut linija na derbiju i pobede zbog toga, on ce za njih biti svetac. I mislim da se grdno varas, on je sve spreman da uradi, ali ne zbog politicke karijere, vec zbog onog ogavnog kluba za koga navija. Njemu je najveci san da nas satre, a da nas oni u svemu prestignu za njegovog zivotu, ukljucujuci i osvajanje evropske titule u kosarci. Ne mogu ovo da dokazem, ali sam potpuno ubedjen u to.

Taj klub je samo njegova poltronska organizacija koja mu služi za lečenje kompleksa iz detinjstva kada nije mogao na šipku. Zabole njega i za njih, čovek je psihopata koji čitavu jednu državu gura u ambis, iz koga nećemo izaći dok smo živi. Da je samo guranje komšinice u pitanju, to bi bio najmanji problem po državu .
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
175
Reaction score
980
Na isti dan tragedije u Ribnikaru, odigrano je čitavo kolo fudbala i ostali sportovi koji su bili na rasporedu, mi naredni dan igrali protiv Reala, neka me neko ispravi ako griješim. Odgoda je zbog cigana, nema razloga da se o tome polemiše.

Ono što je po meni pozivitivno je da su se ovoliko uplašili jer vjerovatno nemaju baš sve zatvoreno, kako sa studijama, tako i sa klubovima. Gaće su se tresle od pomisli na -7.

Mi moramo održati ovu prednost do derbija, moramo.

Izmjena: Ipak nije odigrano redovno kolo, nego kup. Na dan tragedije igrali cigani, naredni dan još 3 utakmice.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Nisam u toku s ovim desavanjima na kosovu . Osim da su ubijeni neki momci .. ali s obzirom ko nam je na vlasti ..i da sve cekamo da nam neko drugi resi. Nadam se samo da ce o saznati kad tad istinu i da ce govna odgovarati za sva zlodela i sranja koja su napravili od ove napacene drzave i naroda. A do tad sirotinjo jedi parizer
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
Ја не знам у којој ти земљи живиш и да ли стварно верујеш да је у Србији то реалан сценарио.. Сигурно би ми сви волели упад моткама у клуб и да их се решимо на тај начин, али ево, питам те да ли си спреман на тај корак, а самим тим и на дугогодишњу робију? Или чекаш да то одради неко други уместо тебе? Написао је већ неко данас да је момак због Бановог Брда добио две године робије и три године забране одласка на утакмице Партизана, дакле 5 година неће моћи на стадион, а да те подсетим тог истог момка су овде након протеста на Теразијама појединци оптужили да је човек снс-а, јер је изговорио да политици није место на протесту. Јасно ми је да са овог форума добар део људи можда и не иде на утакмице и желео бих да то што пишу свакакве гадости раде првенствено због своје неинформисаности о дешавањима око трибине, а не из неке зле намере. Опет понављам, 12 година нисам на југу, али не можемо да живимо прошла времена и да овим момцима трљамо на нос ствари са којима они немају никакве везе и које су њихови претходници радили. Имамо две опције: да их тера 30.000 на свакој утакмици или бојкот који је актуелан. Прва опција: сви знамо да од тога нема ништа, јер нама стадион није био пун ни на утакмицама лиге шампиона и свако ко мисли да ће се та цифра гробара појавити на стадиону је у озбиљној заблуди. Кад смо код бојкота, показало се засад као најбоље могуће решење, свако гостовање препуни сектори Гробара, јер су очито људи препознали да се у ову борбу ушло са искреним намерама да Милош Вазура оде из наше светиње. Назад више нема, тај говнар мора бити поражен и најурен.
Pa cekam njih jer jbg racunam da su krimosi,opasni momci i sl bar su do juce bili...pa ko ce ako ne oni...veliko izvinjenje ako vise nisu
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1

Pa odlicno. Nemoj da bacaju i da trud bude uzaludan. Imaju toliko nacina da rasire bar tu koreografiju. Ako oni ne znaju kako da mobilisu masu recimo za sl utakmicu kroz par dana, da saraju po citavoj Srbij, itd., ko zna?! Da li je Kosovo protiv YB recimo manje vredno od Kosova sutra?

Eto poruka za goste od bar jednog iskrenog navijaca Partizana koji ih iskreno podrzava u namerama. Budite istrajni. Verujem da ima onih koji bi ovo drugarima sa severa mogli da prenesu.
 
Top