Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Ako cu da biram izmedju stranca i naseg klinca tipa Jovic obe ruke dizem za strance
Ako ću da biram izmedju (ispod)prosečnog igrača koji je u najboljnim godinama (nebitno da li je stranac ili ne) sa minimalnim ili nikakvim prostorom za napredak i klinca, uvek bih pre izabrao klinca.
Ilić>Saničanin
Jevremović>Menig
Severina>Menig
Mirčetić>Pantić
F.Stevanović>Dj. Ivanović itd
Od tog klinca može da ispadne Jović, L.Pavlović, M. Ostojić, Šćepović, ali isto tako može da ispadne…(da ne nabrajam sad silna imena koja su izašla iz te škole)
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Jbg , razumem ja sve to ali iz skole sto je valjalo niko se nesto nije naigrao u Partizanu .. evo pantica i dalje cekamo da pokaze taj talenat ..
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.407

Jaki igraci....svoje umece pokazali prosle sezone.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Mene od starta zanima a nikako da pitam,sta ce biti sa bojkotom kad despot posalje neke nove svoje drugare u Partizan? Sto ce se neminovno i dogoditi
Ovo tvoje pitanje nije popularno jer onda treba konkretno da se razmislja i da se bezi od istine. Vecina je ovca za sisanje pa tako i prolazimo...postoji nacin na koji navijaci uzimaju stvar u svoje ruke pa organizacijom i direktnim ucestvovanjem resavaju problem. To kod nas nije slucaj...mi cekamo da nas neko spasi, onda krecemo opet u akciju bojkota.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.340
Reaction score
37.555

Jaki igraci....svoje umece pokazali prosle sezone.
Haha, čuj Pantić i Saničanin. :buhaha :clap
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Samo da se ogradim - ja sam uvek za decu iz naše omladinske škole, ali ne po svaku cenu i ne ako kvalitetom to ne zaslužuju. Naravno da mladog igrača treba "istrpeti" ako se proceni da ima potencijala, ali ubacivati klince samo zato da bi bili "u izlogu", a da tim i rezulati trpe, to nikako.

A veliko je inače i pitanje da li su "novinari" upleli ovu četvorku na svoju ruku. Naravno da su nezadovljni, kad nemaju minutažu. Ali to je valjda signal da treba da RADE, a ne da ih trener mrzi. Ja još nisam videla da je neki trener sklonio igrača zato što ga ne voli, a taj igrač ima doprinos na terenu.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Ako se nešto može Duljaju dati kao plus, to je bacanje ove četvorke u drugi plan. Sva 4 su imala sasvim ozbiljnu minutažu i nedvosmisleno su pokazali da nemaju mesta u ekipi koja ima bilo kakve ambicije. Pri tome, Pavlović i Filipović nisu imali nikakvih posebnih ispada, ali kvalitet njihovih igara je bio vrlo skroman. Kod Pantića da zanemarimo grehe iz mladosti, imao je dobru polusezonu kod Djukica pre 5 godina i to je manje vise sve što smo od njega ikad videli, trenutno je na nivou zapuštenog rekreativca. Sanicanin korektna prva sezona, a onda je uglavnom on bio zadužen za horor poteze i kikseve u odbrani. I donekle je normalno iz njihovog ugla da budu nezadovoljni jer su totalno skrajnuti, ali objektivno najveći doprinos klubu bi bio da ne tuže odmah za zakasnele plate i da se ne ljubimo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Клупа ФК Партизан је најбоље што ће постићи у остатку каријере али нередовна примања отежавају дисциплиновање оваквих појава. Надам се да Дуљај неће да им попусти као што није ни Менигу. Дисциплина и фокус је једино што нас држи у овој ситуацији где је клуб обезглављен. Ако не улети нека лова у клуб, на пролеће нас чека реприза прошлог јер Дуљај не може вечно да хендлује беспарицу.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Ja se samo plašim scenarija gde je Duljaj već bivši, samo se čeka neki rezulatski kiks, ili ne daj bože niz loših rezultata.

Ovo što je bilo u petak, bilo je u pravom momentu - ekipa igra dobro, prvi smo, igra sve bolja i bolja... nije izjava bila kao alibi priča za neuspeh, naprotiv.
I mislim da mu to neće biti tek tako oprošteno, sudeći po naslovima koji su već krenuli.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Naprotiv, kiks je sto smo prvi na tabeli i to im bode oci. Nadam se da ce momci izdrzati i ostati do kraja na prvom mestu .
A prici oko bojkota i tome da ne trebamo ici na stadion i kupovati karte da vazura ne bi imao za tompuse je toliko smesna ali boze moj ..
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Pa pošto su nezadovoljni, a i mi smo, najbolje bi bilo da se Saničanin vrati u Rudar iz Prijedora i da povede Pantića sa sobom. Eto rešenja!
Ne znam zasto toliko mrzis Rudar iz Prijedora i sta su ti oni nazao ucinili da bi im vratio Sanicanina, i jos (kao da im to ne bi bila dovoljna patnja) poslao i Pantica pride.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Ja se samo plašim scenarija gde je Duljaj već bivši, samo se čeka neki rezulatski kiks, ili ne daj bože niz loših rezultata.

Ovo što je bilo u petak, bilo je u pravom momentu - ekipa igra dobro, prvi smo, igra sve bolja i bolja... nije izjava bila kao alibi priča za neuspeh, naprotiv.
I mislim da mu to neće biti tek tako oprošteno, sudeći po naslovima koji su već krenuli.
Не верујем да је Дуљај оно изјавио без нечије потпоре тако да не верујем да ће он пре Гмазуре из клуба, а иначе ми је већ одавно жеља да неки тренер испрати управу на сметилиште историје уместо да управа и даље егзистира на смени тренера и изгледа да је дошао тај моменат да тренер испрати комплетну управу.
 
Top