Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Nisam bio u mogućnosti da pratim utakmicu od 20tog minuta...šta je to Suma uradio?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.116
Reaction score
14.633
Локација
Kipar
Dinamicna utakmica i zanimljiva za gledanje. Imali smo dosta srece u drugom poluvremenu ali tako je to kad se ne iskoriste sanse na vreme. Svaka cast igracima i treneru na izvanrednim i neocekivanim rezultatima medjutim ovo I dalje vrlo tanko deluje za Evropu.
Da bi sve ovo imalo nekog smisla, i tim postane konkurentan na evropskom nivou, potreban je zdrav klub I uprava. Bez toga sve ovo nema smisla I bice samo jedan trenutni bljesak koji ce vec sutra, kad se prodaju dva, tri kljucna igraca, vratiti klub u blato da se bruka nastupima u Evropi I Srbiji. Bez odlaska vazure I celokupne uprave ovi rezultati su cist incident u rangu Lesterovog osvajanja Premijer lige.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sve mislim resicemo pricu drugim golom ali nista na kraju sekiracija klasika. Ono Natho sto je promasio sa visine penala on realno masi jednom godisnje,cudi me da nije gadjao stranu. Zahid tehnicki bas dobar fudbaler a sve pohvale za Severinu,usao je u formu
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Konačno da odgledao skoro cijelu utakmicu. Veoma teška i još bitnija pobjeda. Ova tri boda su velika kao kuća.

Jovanoviću odmah pobuditi ugovor do penzije. Ne znam da mi možemo naći boljeg golmana od njega. Mogli smo utakmicu zatvoriti mnogo ranije, ali da ne bi njega, ko zna kako bi ovo završilo.

Tri boda se pišu i to je najbitnije. Svi znamo gde i protiv koga se borimo, tako da je svaki bod zlata vrijedan.

P.S. Kakvi su se ono krici danas čuli? Ja još ne mogu sebi da dođem.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
161
Reaction score
502
Локација
Ruma
Nismo baš oduševili, gol srećom pao dok još nisu bili svesni da je počela utakmica. Doduše gostovanje jeste teško i najbitnija su 3 boda, ali ono slede nam i teže utakmice, bukvalno idu jedna za drugom ekipe iz vrha, a mi smo se namučili sa Pazarcima. Saldanja nekako odsečen, gubi malo i interesovanje. Opiči s vremena na vreme neki presing, otkriva se, ali nije baš da su ovu utakmicu saigrači bili velikodušni. Mislim da niko sem štoperskog tandema i golmana nije zaslužio prolaznu ocenu, mada svakako ni neke kritike. Naprosto smo se timski u drugom povukli, neke šanse nismo iskoristili, ali bogme nisu ni oni. Onu kombinaciju Šćepe i Sume sam već video u golu, ali imali smo dosta sreće. Sve u svemu idemo dalje, neće biti lako, ali eto ako ništa drugo za promenu je lepo gledati i taj naš FK.
P.S. Duljaju dati pre svake tekme vreću za udaranje, čisto da se istrese na njoj, a Suma je bio i ostao umišljeni prgavac koji zna fudbala, ali koji nije za ozbiljan klub.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Nisam bio u mogućnosti da pratim utakmicu od 20tog minuta...šta je to Suma uradio?
Мало отимао за руку судију па се наљутио на Белића јер је пришао да га смири другарски ал је Белка срећом искулирао Сумину реакцију..... Јбг Сума је увек имао све осим памети.
Од осталих бивших Љајић и Шћеповић максимално коректни по понашању......за разлику рецимо од Дринчића који је био неки пример како је срамота да се понаша бивши играч Партизана према Партизану, а он још и капитен био...... Вероватно су и он и Сума кивни на управу али идиотски је да се тако перципирају ствари "љут сам на управу па ћу да се светим бившим саиграчима тако што ћу да им укажем непоштовање"......баш идиотски по мени....

P.S. Kakvi su se ono krici danas čuli? Ja još ne mogu sebi da dođem.
Био неки свињокољ.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.304
Reaction score
15.371
Локација
U pizdi materini
Sigurno si hteo da kažeš Crvena Zvezda, ili radiš na tome da za desetak godina neki novi "srpski heroji" krenu da "oslobađaju" i Novi Pazar.
Dabogda se ugasili i jedni i drugi.

Posle par promašenih šansi mirisalo je da ide klasična naša utakmica kad ostaje 1-0. Bravo golmanu za prikazano konačno neko siguran među stativama.

VAR u njiva ligi reaguje odmah samo ako je situacija potencionalno na našu štetu.

Teraj dalje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Suma je trebalo da da izjavu, da naduva upravu ako nečim nije bio zadovoljan, a ne ovako da se seljači prema igračima. Smrda mali!
Ljaljić je doktor fudbala! Njega sam se najviše plašila.

Da ne živimo gde živimo, rekla bih da se ovako osvaja titula.
Samo da nam golman nije zaradio potres mozga i sve dobro.
Sveti svaka čast za onaj blok. Ilić odličan!

Da nismo hteli da se ušetamo u gol, ovo bi bilo lagana 3 komada minimum.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.461
Reaction score
5.801
Локација
beograd
^^^
Pa dao je izjavu na Instagramu i tu je zavrsio svaku ozbiljnu diskusiju na temu profesionalan fudbaler.
Danas je pokazao nepostovanje prvenstveno prema onim ljudima koji su mu i pored sramotnog ponasanja pružili podrsku pre par godina.
Da stavimo tacku na temu Suma. Bio i ostao upamćen kao najskuplje promasena investicija fudbalskog kluba. Teraj dalje.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.546
Reaction score
29.509
Локација
Novi Sad
СРАМОТНО понашање ”службених лица” у Н. Пазару и најприземније вређање Дуљаја!

Просто је невероватна количина комплекса и мржње навијача у чијем тиму игра неколицина бивших играча Партизана! При том су одиграли одличну утакмицу...

Нека остане забележено!


 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Jedna od lošijih utakmica ove sezone taktički i igrački, ali jako važna tri boda sa uvijek nezgodnog gostovanja.

Mi smo i pored loše igre mogli da u 35min vodimo 3:0, 4:0 da smo bili koncentrisaniji pred golom protivnika.

U ovakvim utakmicama svaka šansa se mora koristiti.

Mislim da je jedina naša greška na utakmici što smo protivniku dozvolili puno prostora u kreiranju igre. Da znamo da igramo visoki presing, ovakve timove bi daleko lakße riješavali.
 

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
54
Reaction score
289
Локација
Smederevska Palanka
Ове утакмице сам се највише бојао од последњих неколико, пиши три бода и ори даље.
Кад бих видео Дуљаја уживо на улици замолио бих га да клекнем и да му целивам руке.
ОТИМАЈ!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Najteze gostovanje i velika pobeda, pobeda za jesenju titulu makar i takvu osvoili.Suma ako je kivan na upravu treba da mu se kaze da samo uprava ne cine klub tu su i navijaci koi su bili svaki put na njegovu stranu a koliko je puta sazrao na teren. Ipak radujmo se grobari velika i veoma veoma vazna pobeda.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Cekaj, utakmica bez navijaca, ko su onda ovi likovi sto urlaju, gdje su oni bili? NP mi je dosta odvratan klub, mozda i nisu cigojnerska filijala, ali se ponasaju kao originalni cigani. Nadam se i zelim im gasenje ili barem ispadanje u drugu ligu. Ovi seljacki pritisci su nivo neke beton lige.
Nasim lavovima cestitke na pobjedi, bilo je povuci potegni, ali tvrdi smo kad treba! Ajmo Partizane melji govna!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Што се тиче наших испуштених шанси једноставно смо упали у кризу, не можемо из кола у коло да користимо све шансе, имали смо нестварно добар голгетерски учинак у неколико претходних мечева. Ја сам пре меча био много ближи томе да ћемо да кикснемо данас и сад кад смо ово преживели не могу да замерим неке лоше моменте који су били евидентни. Ушли смо у серију гадних мечева и не треба да тражимо превише замерки након свега што је овај тим прошао, нека буде ружно и борбено али нека се ређају 3 по 3 бода, да изгурамо до зиме најбоље што можемо па да збијемо редове још више.

СРАМОТНО понашање ”службених лица” у Н. Пазару и најприземније вређање Дуљаја!

Просто је невероватна количина комплекса и мржње навијача у чијем тиму игра неколицина бивших играча Партизана! При том су одиграли одличну утакмицу...

Нека остане забележено!



Видећемо их против цигана да ли ће да буду овако наоштрени за вређања....
 
Top