Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Kakav buket grobarštine je bila ova utakmica! Od minuta ćutnje za Muju, preko golčine malog Ilića u poslednjim sekundama meča, do Duljajevog radovanja.

Ogromna tri boda i veliki podstrek za nastavak prvenstva. Momci, samo tako nastavite!
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Au kakva tekma bojao sam se da nam se nevrati za povucenu igru i u Novom Pazaru ali ovaj tim igra da zadnje pistaljke
sudije, bravo momci.
Vratili smo ciganskim isprdcima za onaj poraz od prosle sezone na najbolji bolniji nacin.
Bravo Ilicu Bog te pogledao jer si ovo zasluzio.
Zahid = majstorcina!!!+
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.047
Локација
Beograd
Sad malo o Juve taktici. Daš gol, pa se povučeš i čekaš kraj tekme.

Nismo kažnjeni u Pazaru, ovde smo se izvukli, razumem da je igračima u glavi kao i nama da svi čekaju njihov kiks i da se možda i nesvesno povuku više nego što je ideja stručnog štaba, ali bar u našoj ligi, ne smemo to da radimo. Jednostavno nije to nešto na čemu treba bazirati našu igru - daj gol, pa se do kraja tekme brani.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.271
Reaction score
7.011
Nek puse kurac, nek kukaju i placu. Imaju sranjesa koji je iskusan sa plakanjem. Igraju Evropu na racun nas. Partizan je tom cukarickom valjao vise nego svi drugi. Jebem im mater ugasili se da Bog da.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Pozdravljam svu grobarsku bracu koja su ovaj gol proslavljali ispred ekrana kao ja urlajuci kao da smo iz Laze pobegli.

Ovaj tim mora da uzme titulu. To je Bozja volja. Nemam drugo objasnjenje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.012
Reaction score
26.076
Локација
ante portas
Ono što mi je zapalo za oko to su dve stvari,
- prvo lepršavost Severine,stvarno dečko ima te driblinge to nešto zbog čega se dolazi na stadion, al mi se čini nekako da je "prelagan".
-drugo upečatljivo i posebno se vidi Zahid(možda ne baš ova utakmica),ali čoveku se lopta prosto lepi za nogu,i kad je ima prosto se sa njim u napadu igra "otvara" kao karte,ali mislim da to drugi igrači ne koriste ne znaju ili ne umeju ,naprosto se ne kapiraju sa njim u igri,a čovek ima fudbal u malom prstu.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Poslednji pozdrav i hvala gospodinu Mustafi Hasanagiću koji je lično sa nebesa navodio loptu u gol protivnika u poslednjem napadu, onako kako je to radio u svetom ovozemaljskom crno-belom dresu

Dokaz da je lično Hasanagić intervenisao je taj da je gol Mihajla Ilića skoro pa identičan onom Hasanagićevom poništenom golu protiv Sparte iz Praga 1966. godine. Pride, gol je postigao igrač kome je to prvenac u svetom crno-belom dresu i to nakon nekoliko poništenih u predhodnim utakmicama.

Gore na nebu, armija prava...
 
Top