Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Kako igrati fudbal u ovom raspadu od drzave? Sudija koji je ocigledno dobio instrukcije kako se pocinje I kako se zatvara utakmica, teren koji su preorale svinje, deca koja ne sodaju loptu protivniku, sava petrov koji najjadnije simulira protiv svog kluba na utakmici gde postoji VAR.
Da se vratimo nama. Ilic je jos mlad I njega cu izuzeti ali igraci kao Sanicanin ili Stojkovic su lice ovog Partizana. Igraci bez trunke inteligencije gde je svaki potez lutrija. Ali postoji I kategorija iznad njih a to je Scekic. Sa njegovim ulaskom je izgubljena utakmica jer je on prakticno nepokretan. Nista vise ne treba reci o njemu.
Sta reci o Duljaju osim direktan krivac za poraz. Izmene sa kojima ostavlja tim bez veznog reda ce uci u anale fudbala. Skoro dvadeset minuta mi bunarimo protiv jadnog tima iz Nisa. Mozda bi sve to I drugacije izgledalo da ima bolji stoperski par I bekove ali on za sada deluje kao ispod prosecni srpski trener.
I za kraj uprava. Sve do sada navedeno je plod nerada I sabotaze ljudi iz uprave. Tim sa kojim se sudije I fss poigravaju nije nista drugo nego sns-ova kulisa za navodno fer I sportsko takmicenje u srpskom mulju.
Sta ce biti sa klubom koji dobijaju linglong indijanci a rutiniraju evropski anonimusi nije tesko predvideti ako se primeti da je ovih dana siva eminencija ove uprave Zarko Zecevic potpisao podrsku sns huljama.
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.576
Локација
Yaoundé
Pa, jbmtebože!... Kad sam izašao s posla bilo je 1:0, stignem kući 2:1 za njih!? :banghead:

Vidim da se pominje i suđenje i slaba igra. Nemam snage da tražim neki snimak... Šta se dogodilo?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja, za razliku od nekih ovde, ne zaboravljam ni IMT, ni Radnik, ni Cukaricki, ni Vojvodinu. Toliko radosti koliko sam dobio za te cetiri utakmice, navijaci rezimske kurve nece ni za 20 godine. Druga je stvar sto smo mi limitirani i sto su mnogi sebe ubedili da smo po kvalitetu vrlo blizu Mancester Sitija.
Imaju igraci pravo da izgube od slabijeg, nije to smak sveta. To je samo kod nas smak sveta, jer zivimo u diktaturi, u kojoj glavni sudija na pocetku utakmice stavi nasim igracima do znanja da igraju protiv 14-orice. Pa ti onda budi junak i napusavaj Ilica zbog autogola ili Sanicanina zbog toga sto nije bas inteligentan. Ja ne mogu, a ostali kako im savest nalaze.

Kurvinom sinu, koji je danas sudio, zelim da skuplja zube u blatu ovog rugla od stadiona, a od nasih igraca ocekujem samo da nas nicim ne razocaraju u derbiju. Pa koji god rezultat da bude.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Odakle poceti. Kurve iz Radničkog su namerno pustile samo dve blagajne na 2000 ljudi. Ušli smo tek u 40 min plus sto karte za sever nisu uopšte bile da se kupe.
Stoperski tandem Ilić-Sanicanin jedan od najgorih u istoriji kluba . A nije da nije bila jaka konkurencija . Sanicanin zna isto ko i uvek, vrlo malo.
Mali Ilić me razočarao . Možda je on grobar i naše dete ali od ozbiljnog stopera je daleko. Seta se po terenu kao da je Nesta.
Nevezano za sve sudije nas opljackale a mi odigrali kao picke.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Ne zna se šta je gore danas bilo,od terena, sudije,komentatora,Duljaja,naše igre.Ništa,ostaje nam da se iskupimo u derbiju i pljusnemo komšinicu i ja iskreno stvarno vjerujem u to iako smo skroz van ritma i u padu forme.
 

Count MP

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
19
Reaction score
100
Локација
Beograd
Majku mu, dokle pokusaji zatvaranja utakmica sa Scekicem. On covek jednostavno nema kretnju, nikakvu. Inertan, uvek daleko. Decko je ok, nema mrlju, ali nije za nas.
Golman bi mogao da brani, cela zadnja linija je prosek SL, Belic iznad nivoa. Zahid iznad, Saldanja takodje.
Menig, Kalulu, Natho... nije nivo za titulu.
Nema sta, nase je da probamo u derbiju, njihovo da nas satru. Ne sumnjam u pomoc koju ce imati.

Jebi ga, nase je da se mucimo i da nas muce
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Ako ne izginemo u derbiju i dobijemo, ne treba ni da se nadamo
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Присуство нашег мученог Саничанина у клубу, је прст у око Боговима фудбала. Животом тврдим да има бољих играча у трећим регионалним лигама Републике Српске. Да сви дамо свој максимум у дербију, ми на трибинама играчи на терену па шта нам Бог да.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Težak poraz s'obzirom na momentum.
Nesrećan sigurno, i nezaslužen, s'obzirom na dešavanja na terenu.
Svašta bih napisao, ali sve već znamo...mi...ovde.
Samo 2 stvari:
-od FKP samo su ostali igrači i trener...ja nemam nikog drugog, da se poistovetim, da se kunem...žao mi je...
-fudbalsku školu save petrova, radonjića i sličnih, popišati!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
1. Nismo dobro igrali - kad god izgubimo loptu Radnički za 5 sekundi stigne pred naš gol, kad oni izgube loptu mi se kotrljamo od dva do tri minuta da bismo stigli pred njihov - jebo teren, isti je bio i njima i nama, milion sam puta već pisao ako se vadimo na to da se njivaligaši bolje snalaze po blatu jer u blatu žive i po blatu treniraju, u pičku materinu, daj onda da i mi ublatnjavimo jedan od pomoćnih terena u Zemunelu pa da i mi treniramo hrkljuš, kad već moramo da ga igramo...

2. Jebemumusve ako nismo danas nabacili jedno 49 puta loptu i NIJEDNOM nismo uspeli da njom pogodimo našeg igrača, ajde što ne znaju da nabace ni Natho ni Antić ni Aranđel ni Menig ni Kalulu ni Zahid ni svi ostali, ali kako nam se bar JEDNOM na utakmici slučajno ne omakne da pogodimo loptom sopstvenog igrača, to će mi biti večna misterija?!

3. Kanute ne može da igra celu utakmicu, nažalost, Šćekić je igrač manje kad god da uđe umesto njega, nazad ne zatvara, po sredini ne igra, napred ne stiže...

4. ALI OD NAŠIH FUDBALERA U OVAKVOJ SITUACIJI NE ZAMERAM NIKOM NIŠTA - ovi momci su dobrovoljci koji igraju onoliko koliko mogu i znaju - KRIVCI za ovakav Partizan NISU NAŠI FUDBALERI! Pri vrhu smo tabele, moguće ja da ćemo na vrhu biti i do proleća, a kad dođe proleće, onda ćemo pisati o proleću...

5. Smisao postojanja ovakvih ,,ciganizovanih,, ekipa je da samo protiv Partizana igraju kao dopingovani i premirani, sve drugo im je nebitno, kao što su i oni nebitni...

6. Sudija specijalac poslat po zadatku je obavio posao - govno ,,cigansko,, je učinio SVE da izgubimo, a dalje me mrzi da nabrajam šta je tačno uradila ta :picka-ciganska:...
U TV prenosu se ionako sve jasno videlo...

7. Čak je i komentator TV Arene javno i stalno komentarisao sudijske odluke, naravno ,,na finjaka,, govoreći da sudi na štetu Partizana, zašta ga ja ovde pohvaljujem! :clapA ako ste očekivali da tokom prenosa ispsuje i sudiju i savez i ,,cigane,, i Vučića i Srbiju, daj bre ljudi...pa lako je vama da lupate po tastaturi, on je na ,,udarnom mestu,,...slušaju ga i procenjuju ga i redakcija i policija i kriminalci...

8. Da bi o fudbalu i izmenama neko nešto pisao, morao bi da o fudbalu i izmenama (ili sastavu tima) nešto i zna...

Posustajemo pri kraju polusezone, trener radi ono što niko normalan ne bi radio. Stavlja Saničanina koji nema tri grama mozga i nemojte molim vas da mi neko prišije da vredjam igrača, ovo su činjenice (a možda i zna šta radi...). Uvodi beskorisnog Šćekića, u prevodu povlači se i naravno gubimo

Saničanin igra jer je Sveta povređen, Medina nema snage za prvenstvenu utakmicu, Šćekić ulazi umesto Kanutea jer Kanute ne može da odigra celu, u timu mora da bude jedan ,,bonus,,...nekim igračima preti suspenzija za derbi, mogućnost da dobiju (drugi žuti) crveni karton...možda neko ima povredu o kojoj ne znamo...
Ti sumnjaš da Duljaj NAMERNO gubi utakmicu?!

9. Odakle samo izlazite vi neki koji se javljate samo kad gubimo?!

Nije on ni za motivatora,jer da jeste motivator cak i sa ovakvim timom bi pregazili ovu njiva cunga lunga ligu.On je samo bivsi trener u pokusaju

2016. si se učlanio, dosad imaš samo 17 poruka - SAD si naš'o da se javiš kad smo izgubili?! S kojim to timom bismo mogli da pregazimo ovu ligu i ,,ciganski,, savez, ,,ciganske,, sudije i ,,ciganskog,, predsednika države koji se za sve pita?!
Imamo dete na štoperu i dva beka dobrovoljca koji su došli da igraju kad nismo imali da skupimo 11 na terenu.
Kanutea koji ne može da izdrži celu utakmicu, Saldanju koji je povređen, Natha koji ima 40 godina...

I to je tebi tim da pregazi ovu ligu i državnu mezimicu koje je dobila jedno 100 miliona evra samo za ovu sezonu...

Jebote život šta sve moram ovde da pročitam?!

10. Napred Partizan!

11. Ajde budite malo navijači Partizana i kad se gubi, ne samo kad se pobeđuje...
I ne samo za tastaturom...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Samo ću reći: Saničanin
Ne samo on u ovoj ekipi, ali ovakve štetočine u FKP nisam vidio skoro 60 godina, a bilo ih je dosta.

Nadam se da će ovakav epilog napraviti pobjednički motiv za derbi, da se ne igra na remi.
 
Top