Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Каква држава које те тера и одређује ти где ћеш да имаш припреме, е такве и припреме.

СМРТ ФАШИЗМУ - СЛОБОДА НАРОДУ И ПАРТИЗАНУ.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Direktore, nema sile da ce Kalulu imati prednost u odnosu na Severinu, em je Severina imao prednost na pocetku priprema, em je bolje odigrao od Kalulua.

Mene ne bi iznenadila ni varijanta sa Trifunovicem levo i Gohom desno dok se Milicic ne oporavi, mada verujem da ce biti dosta rotacija tu i da nece pocinjati jedan bonus sve utakmice. Uostalom dobicemo mnoge odgovore vec u cetvrtak.
Evo ti generalka, baš kako sam napisao. Meč je otkazan ali se vidi zamisao. Bonus uleće dole na štoperu, verujem Stjepa.


Partizan: Jovanović – Stojković, Marković, Medina, Antić – Ovusu, Natho, Zahid, Kalulu, Goh – Saldanja.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Da okačim ovo ovde,kako bi što više kolega sa foruma videlo.
Molim sve koji su u mogućnosti da odu na utakmicu omladinaca i daju momcima podršku da se plasiraju dalje,imaju šanse za to..ja sam, na žalost, zdravstveno sprečen.
Dečaci igraju lep i dinamičan fudbal i stvarno ima dosta talenta medju njima..mada ono što je najvažnije to su deca Partizana, naša deca i to bi trebalo da bude jedino što je i bitno pomenuti.
Ima dosta vremena do utakmice, taman da se isplanira i put i druzenje i cuga :D
:napred-partizan:

1000003940.jpg
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Evo ti generalka, baš kako sam napisao. Meč je otkazan ali se vidi zamisao. Bonus uleće dole na štoperu, verujem Stjepa.


Partizan: Jovanović – Stojković, Marković, Medina, Antić – Ovusu, Natho, Zahid, Kalulu, Goh – Saldanja.

Severina je ukocio vrat i zato je bio van stroja za ovu i proslu utakmicu, da je bio zdrav siguran sam da bi dobio prednost u odnosu na Kalulua, uostalom igrao je sa starterima prve dve prijateljske, a Kalulu je na prvoj igrao sa rezervama. Takodje mislim da su sanse da ce stoperski tandem biti Stjepa-Sveta mizerne, da je to bio plan dobili bi neke minute zajedno, ne bi Sveta sve minute igrao sa Medinom.

Ocekivao sam da ce danasnji sastav dati neke odgovore, ali to na kraju nije bio slucaj, sto zbog povreda, sto zbog cinjenice da smo izasli (tacnije hteli da izadjemo :D) sa 0 bonusa na teren. Mislim da ni Duljaj nije bas siguran sta je najpametnije resenje, zato mi i nije jasno zbog cega nismo poveli nekog od stopera omladinaca na pripreme, pa makar i sa zakasnjenjem nakon sto se Milicic povredio. Razumem da je omladinska liga sampiona bitna, ali je seniorski fudbal prioritet svih prioriteta, ne moze to da bude razlog da se ne isprobaju sve opcije u ovakvoj situaciji. Ako ljudi iz kluba ne bi menjali prolaz dalje u omladinskoj ligi sampiona za pobedu u Ivanjici, onda su nama prioriteti potpuno pogresni.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Molim sve koji su u mogućnosti da odu na utakmicu omladinaca i daju momcima podršku
Druže, u pravu si 200% da našim klincima treba dati podršku, samo nisi napisao dan, datum, vreme, lokaciju...da ne moramo da tražimo obavjest na nekom drugom mestu... :D
Sasvim je moguće da i tad ionako radim, ali...ima neko ko valjda može i da dođe... :icon-rolleyes:

Bonus uleće dole na štoperu, verujem Stjepa.


Partizan: Jovanović – Stojković, Marković, Medina, Antić – Ovusu, Natho, Zahid, Kalulu, Goh – Saldanja.

Ako bonus nije kvalitetniji, bolji i jači od nekoga ko nije bonus, najbezbolnije je staviti nekoga od te dece na krilo - ako i ne uradi nešto, onda bar manje može da zasere nešto u srcu odbrane...

Jovanović
Stojković - Marković - Medina - Antić
Owusu
Zahid
Natho (Goh)
Severina - Saldanja - bonus

Za izmene možemo da rotiramo Natha i Goha, da rotiramo bonusa, da uđe Kalulu...


Itd...
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Бонус играча очекујем на левом крилу из разлога што сматрам да Гох није спреман за свих 90 мин. Трифуновић је први бонус до неког 60-ог мин а после тога очекујем улазак Гоха а као бонус Стјепа или Баждар.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Druže, u pravu si 200% da našim klincima treba dati podršku, samo nisi napisao dan, datum, vreme, lokaciju...da ne moramo da tražimo obavjest na nekom drugom mestu... :D
Oprosti uvaženi kolega Gorane, neka ovo prepisemo danku na iskustvu :D

Elem, da se ispravim.
Utakmica je na programu 07.02.2024.god. sa početkom od 15:00, stadion JNA iliti Hram fudbala.
Izvor: https://www.uefa.com/uefayouthleague/fixtures-results/#/d/2023-12-19
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ako bonus nije kvalitetniji, bolji i jači od nekoga ko nije bonus, najbezbolnije je staviti nekoga od te dece na krilo - ako i ne uradi nešto, onda bar manje može da zasere nešto u srcu odbrane...

Samo sto se vecina utakmica u domacoj ligi igra u najvecoj meri na protivnickoj polovini, tako da kad se saberu sve te situacije gde bonus krilo nije uradilo nista, a neko drugi bi uradio nesto, to kosta vise nego da bonus stoper napravi neki ozbiljan kiks. Ne postoji pozicija u ekipi gde je igraca moguce sakriti, tako da jedino merilo treba da bude razlika u kvalitetu bonusa i igraca umesto kog bonus igra, nezavisno od pozicije.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Каква држава које те тера и одређује ти где ћеш да имаш припреме, е такве и припреме.

СМРТ ФАШИЗМУ - СЛОБОДА НАРОДУ И ПАРТИЗАНУ.
Uz duzno postovanje, nije ovde drzava kriva, vec nasa uprava. Ako jedan TSC ili N. Pazar mogu da idu na pripreme gde hoce, mora da moze i nas Partizan. Samo za to treba imati muda i odjaviti degenerika na vlasti.

A u potpunosti se slazem da je apsolutno suludo da drzava odredjuje bilo kom fudbalskom klubu gde ce na pripreme.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Samo sto se vecina utakmica u domacoj ligi igra u najvecoj meri na protivnickoj polovini, tako da kad se saberu sve te situacije gde bonus krilo nije uradilo nista, a neko drugi bi uradio nesto, to kosta vise nego da bonus stoper napravi neki ozbiljan kiks. Ne postoji pozicija u ekipi gde je igraca moguce sakriti, tako da jedino merilo treba da bude razlika u kvalitetu bonusa i igraca umesto kog bonus igra, nezavisno od pozicije.
Glupo je stavljati nekoga na poziciju koju dotični ničim ne zaslužuje, ali kako je to u državi Srbiji veoma čest slučaj, ništa čudno što su nadležni organi u fudbalu čak uveli to sumanuto pravilo o nekakvom ,,bonusu,,...
...iako bi možda prikladnije bilo reći o ,,minusu,,... :icon-rolleyes:

E pa sad, šta je tu je, ponadajmo se da naši bonusi bar neće biti neki veliki minusi, ako čaveć ne uspeju da budu plusevi za ekipu...

Nije baš sve do Partizana i saigrača, ima tu nešto i do njih - dobijaju šanse o kojima su neke prošle generacije mogle samo da sanjaju.
Vreme je i red je da nečim i uzvrate na te poklonjene šanse.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Uz duzno postovanje, nije ovde drzava kriva, vec nasa uprava. Ako jedan TSC ili N. Pazar mogu da idu na pripreme gde hoce, mora da moze i nas Partizan. Samo za to treba imati muda i odjaviti degenerika na vlasti.

A u potpunosti se slazem da je apsolutno suludo da drzava odredjuje bilo kom fudbalskom klubu gde ce na pripreme.
TSC i NP mogu da idu gde hoće, jer TSC štite Mađari i katolici i EU, a NP štite muslimani i međunarodna zajednica i NATO, pa naša država ne sme ni da im nešto pisne, a kamoli da im staje na žulj, dok Partizan mora da služa državu jer država Vazuri i Vučeli drži muda u procepu.
I daje nam po koju crkavicu da ne odemo u stečaj.
A kad su i muda u procepu, a država ona jedina jedina zla maćeha koja nas (sa omčom oko našeg vrata) istovremeno i drži na ivici stečaja i spasava od istog - e onda ta zla maćeha ima i da se sluša...
Inače...kvrc, prc...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.351
Локација
Beograd
TSC i Novi Pazar nisu na Kipru. Ok.
Ali što svi ostali jesu na Kipru?
Ja kao ne znam, pa pitam.
 
Top