Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Tamo možda nema ritopeka, otvaranja fioka, preskakanja ograda, ubijanja uzbunjivača itd. Jedno je protest zbog loših rezultata, nas je stisla najgora gamad iz vrha države i tu su rezultati najmanje bitni a navijači najmanje krivi.
 

Isak

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2019
Порука
2
Reaction score
2
Локација
Nikšić
Klub nakon ovoga igraču isplaćuje cio ugovor.
Umesto novca od prodaje jer je bio pod ugovorom , iskombinovali su da ih budući klub zakiti na račune preko.
Prosto kao pasulj.

Treći put rade istu prevaru.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ti idi pa viči. Ja kriv što država postavlja svoje ljude u upravu i što je svakk drugi trener čovek te uprave? Važi. Rekao sam šta sam imao na izborima kao i ostatak naroda, i treba da nas kidaju, to su i grobari između ostalog hteli.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Posle ovih slucaja (Asano,Dijabate sad Sevwrina) cudi me kako smo Goha i doveli
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Ja znam jednog koji je iznenadjen. Pojma nije imao šta se desilo sa Severinom.
To je jedan fini gospodin, inače veliki ljubitelj našeg kluba, koji je poznat po tome što iz sve snage šutira penale deci od desetak godina.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
105
Reaction score
311
Kad zvalonja prestane sa cuvanjem ovih jajara na celu kluba znace se da mu je doso kraj.
Ovako do sutra mozemo da ih mazemo fekalijama al dzaba, dok ih udbasi cuvaju.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
pa nije baš, evo na primer u Švedskoj i USA još uvek traje...

Ima par zemalja gde i dalje traje prelazni rok, ali realno izbor mu je jako slab. Sta god da se desi, ne verujem da ce igrati za neki klub koji nije Partizan ove polusezone. Iz njegove perspektive mi deluje pre kao radikalan nacin da dodje do svog novca nego kao pokusaj da izadje iz ugovora da bi potpisao negde drugde, samo sto svi znamo ko vodi klub i da su oni verovatno zadovoljni ovim razvojem dogadjaja.

Da ima bolje do ovoga ne bi ni došlo. U stvari, ima volje, samo ne za ono što mi očekujemo.

Jasno sve, i ja verujem da je tako nesto u pitanju i na to sam i ciljao kad sam napisao ako ima volje da se resi. Ali eto, za slucaj da gresim i da je u pitanju slucaj spam mejl - FK verzija, ova situacija je laksa za resiti nego sto je bilo sa Asanom, Jovicem i Dijabateom. Svakako, sta god da je, ovo je dovoljno da im se zapale kancelarije dok oni sede u njima, ovo je verovatno vrhunac kriminaliteta koji neka uprava moze da dostigne.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Ni Asano, ni Diabate, ni Severina nisu otišli zbog para.
Ako je UEFA garant za sve ugovore pod svojim okriljem, a jeste, znači da će sve prema ugovoru kluba sa fudbalerom biti ispoštovano, odnosno ne može se desiti da fudbaler ne bude isplaćen.
Može se desiti da ne bude plaćen na vreme, ali UEFA garantuje sigurnost svih isplata u skladu sa ugovorom. Znači razlog je neki drugi.
E sad, da li su oni hteli ili morali da odu, veliko je pitanje.
Svi odlasci su toliko isti, da je mogao da ih smisli samo jedan mozak. Tri nikako!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.544
Reaction score
3.823
Локација
Beograd
Samo da napomenem da govna dele karte za istok za nas sektor po srednjim skolama i ko zna jos gde. Ocigledno je ideja da karata za istok maltene ne bude u slobodnoj prodaji.
Trenutno im je dostupna kupovina paketa za Cuku i za nas. Kupujte karte da ne bi posle bilo problema.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Doviđenja titulo, Trufunovic i Bazdar neće moći nadomestit Severinu a Kalulu trci pa se zabije u igrača , krila nemamo.

Na sledećoj utakmici kod kuće ako vidim bojkot gasim tv do daljnjeg.
 
Top