Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.572
Локација
Beograd
Meni je Kalulu bolji od Severine, iako čovek ne igra svoju poziciju sve vreme, Severinu nisam video da se dva puta za sve ovo vreme iscimao u odbranu, sve Menig fazon. Ali da je pokazao neku konstantnost, jeste, i da ima zajeban prvi korak, da ume da bude nezgodan, ume. I da treba da imamo širinu rostera, treba.
E sad, ovo se radilo i sa Lazarom Markovićem i Jojićem i Stojketom i Šćekićem prvi mandat i još njih x, pa kao domaći nisu dizali dževu. Lazar se prosrao i došao na stub srama onomad, a u isto vreme su i njemu dugovali opasne pare, pa je ispalo kako je ispalo.
Da se bagra drži namerno tu, pa jasno je i ciganima čak, ali da naša vajna tribina ne čini ništa, ups, umeju da imaju performans na košarci kad gađaju sopstvene igrače, ne čini ništa.
Bukvalno su pljunuli na sve one ljude sa protesta, a branili su ih neki i ovde sa foruma kako su smirivali pederovanje iliti, ne zanima nas politika. E pa, mi zanimamo politiku i politika se igra sa nama i vrišti od smeha, a ovakvo jajarsko vođenje tribine, pa nije bilo skoro nikad. Tu je početak i kraj svake priče, ionako izgleda da je BIA sve organizovala.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
U prvi mah se iznerviram kad vidim cifru zbog koje je zapalio, to gmazura potrosi za dve veceri na kurve i belo( samo prva ruka )
Onda se vratim u realnost i isprocesuiram da zapravo samo radi svoj posao bas onako kako treba i kako prvovencani zeli.
Guraj Igore dok moze i jebiga...
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Dobijes upozorenje na pisljivih 25000 evra I ti ga ignorises. Na prvu deluje da je direktna sabotaza iz kluba u cilju resavanja prvaka.
Sledeca opcija je neverovatna nesposobnost odgovornih u klubu.
Obe opcije deluju zastrasujuce po Partizan.
Na žalost ja mislim da je ovde treća opcija u pitanju. Mi svi pomalo potcenjujemo VV tandem.
A šta ako je ovo urađeno dorektno iz lične koristi. Dakle imamo direktnu ponudu za Severinu, a gospoda iz kluba kažu netreba Partizanu nikakvo obeštećenje mi ćemo "stvoriti" uslove za raskid ugovora na štetu kluba. Nagrada za to ( obeštećenje koje pripada klubu) bude uplaćena na nečiji privatni račun ili još bolje zapakovana u akt torbi. Isto ovo uradili u rupi pre nekoliko godina sa Kajzerijem i Srđanom Mijailovićrm.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Ljudi ovo nije više slučajno, Asano, Dijabate, Jovic, Severina. Svake godine po jedan igrač ovako završi. Ne može biti slučajno.
Ovo se namerno radi, a motiva može biti više.
Slabljenje tima, obaranje reputacije, uzimanje provizije sa menadžerom igrača od sledećeg potpisa.
Duguje se igračima u ogromnom broju klubova, ali samo nama beži za četiri godine četiri standardna igrača.


Čekajući ko će da "pobegne" sledeći dok "navijači" ćute...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Bez razlike dali Severina zasluzuje da igra ili ne za nas klub ovo je bruka i sramota da te igraci napustaju u sred sezone. Tu se vidi ko nam vodi klub a mi za nesrecu i srecu cigansku ovo trpimo skoro 10 godina a izgleda da nema sanse da se uprava povuce. Bio sam optimista da se titula konacno moze osvojiti ali u onom opkruzenju i sa nekadarnom upravom to je nemoguca misija. Severina za Aldo Klulu je Kristijan Ronaldo za krilni napadac jer mu je to pozicija koja je igrao.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.302
Локација
Beograd
Naši veliki prijatelji baš misle na nas.
Prvo su nam sredili da sledeće najvažnije evropske utakmice igramo bez publike, a zatim da ih igramo bez novih stranaca, jer ko će doći kad čuje da većina njih pobegne iz kluba žaleći se UEFI.
Mada ... ko zna? Možda će nam srediti i to da ne mislimo na Evropu, jer marljivo rade na tome.
Ovih dana su u velikoj gužvi oko sudija, žutih i crvenih kartona, jer derbi treba rešiti pre derbija.

I da znate: Pažljivo sa bolesnicima!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Koliko mi je krivo sto ovaj covek nema upravu koja ce stati iza njega i olaksavati mu posao, nego ova govna koja sabotiraju na svakom koraku, zbog cega Duljaj mora da se bavi svim i svacim umesto da se fokusira na teren.

Ovaj deo o Kastilju govori sve sto treba da se zna o ljudima iz kluba koji nisu Igor Duljaj, a pritom ko zna koliko slicnih situacija je bilo a da nisu iznete javno.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
433
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter


- Za mnoge stvari, dovoljan je razgovor. Mora da se priča sa igračima. Kada sam ih dočekivao, ovde se pravio cirkus. Pričali su da trener dočekuje igrače, vodi ih tamo-amo... Igračima treba pažnja, što je izutetno važno. Ako postoji problem, možete da ga rešite razgovorom - rekao je Duljaj i nastavio:
- Vratili smo se sa Kipra, juče sam čuo da Kastiljo i dalje živi u Teleoptiku. Ili smo neodgovorni ili smo nesposobni. Prošlo je 20 dana, moramo time da se bavimo. Ne može neko da kaže: "E, nedeljom ne radimo." Svi moramo da budemo u službi Partizana i igrača, od tih igrača mnogi ovde žive. Ljudi u klubu, sobarice, treneri, svi žive od tih igrača i moramo odgovorno da se ponašamo.
- Pričao sam sa Severinom i verujem da će sve biti okej. Javio se jer sam mu poklanjao pažnju, brinuo o njemu, Uvek ću da stanem u zaštitu igrača, čak i kad pogreše. Tako svi u klubu moramo da se ponašamo odgovorno prema poslu kojim se bavimo. Javio se Severina jer imamo taj odnos prijateljski. Uvek morate da budete dostupni za igrača, da pitate kakav problem imaju. Ne pričam samo o strancima, nego i o domaćim. To nisu moji igrači već igrači Partizana koji mogu da donesu profit klubu dobrim igrama
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Preslusao Dukija. Svaka cast na iskrenosti. Jos jednom se pokazuje da u ovakvoj situaciji mnogo bitniji karakter coveka od bilo cega drugog. Zoc i on su na braniku Partizana. I zapravo jedan covek na pravom mestu moze mnogo da uradi.

A Duki je pre svega veliki covek. Imali smo dobrih trenera i velikih "takticara", ali nekoga sa ovakvim ljudskim kvalitetima, u fudbalu sigurno nismo do sada. Bravo legendo!!!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Ово што је рекао за Кастиља, свака част дечку на приказаној игри на дебију, још више сам одушевљен. Дуљај пре свега искрен и добар човек, каква два прелазна рока је урадио нема њему нико шта више да замери. И хвала му на реченици: "Северина је отишао да се врати и вратиће се.". Све је паметно рекао.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Izvinjenje za Duljaja sa moje strane. Pisao sam neke lose stvari o njemu jer sam sumnjao u njegove namere i iskrenost da pomogne Partizanu.
Covek je dokazao da je jedan od najvecih Grobara koje je nas klub iznedrio. Trenutno je on fudbalski klub Partizan.
A gde bi nam bio kraj da ima kvalitetne ljude u upravi iza sebe.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Širenje defetizma


- Za mnoge stvari, dovoljan je razgovor. Mora da se priča sa igračima. Kada sam ih dočekivao, ovde se pravio cirkus. Pričali su da trener dočekuje igrače, vodi ih tamo-amo... Igračima treba pažnja, što je izutetno važno. Ako postoji problem, možete da ga rešite razgovorom - rekao je Duljaj i nastavio:
- Vratili smo se sa Kipra, juče sam čuo da Kastiljo i dalje živi u Teleoptiku. Ili smo neodgovorni ili smo nesposobni. Prošlo je 20 dana, moramo time da se bavimo. Ne može neko da kaže: "E, nedeljom ne radimo." Svi moramo da budemo u službi Partizana i igrača, od tih igrača mnogi ovde žive. Ljudi u klubu, sobarice, treneri, svi žive od tih igrača i moramo odgovorno da se ponašamo.
- Pričao sam sa Severinom i verujem da će sve biti okej. Javio se jer sam mu poklanjao pažnju, brinuo o njemu, Uvek ću da stanem u zaštitu igrača, čak i kad pogreše. Tako svi u klubu moramo da se ponašamo odgovorno prema poslu kojim se bavimo. Javio se Severina jer imamo taj odnos prijateljski. Uvek morate da budete dostupni za igrača, da pitate kakav problem imaju. Ne pričam samo o strancima, nego i o domaćim. To nisu moji igrači već igrači Partizana koji mogu da donesu profit klubu dobrim igrama

Ne bih sad da glumim nekog oportunistu. Meni je ovo sto Duljaj prica zvuci kao demagogija, kao prica koju navijaci vole da cuju i kojom sebe uzdize na nekakav pijedestal.
Ne tvrdim ni da nije tacno ali nista on drugaciji nije.

Ako je tu za igrace, razgovara sa njima, mogu da mu se obrate uvek i nedeljom, "mora da se prica sa igracima..." Kako mu je trebalo 20 dana da sazna gde Kastiljo zivi? Svaki dan je tamo, verovatno po ceo dan. Nije ga nijednom za 20 dana pitao kako mu je u Beogradu, sta radi, sa kim se druzi van treninga, kako se smestio... a ni igrac nije osetio potrebu i slobodu da mu se pozali iako " je uvek na strani igraca, uvek je tu za njih...."
Ako ne zbog "prave sportske price" a ono bar ljudski. Taj decko ima 19 godina, dosao je na drugu stranu planete, daleko od porodice...
Nikad mu se Severina nije pozalio zbog dugovanja? Nije vam normalno da sefu kazete da vam kasni plata, bonus.... iako je "poklanjao paznju, brinuo o njemu. Imaju taj odnos prijateljski...."
Daj bre, bljak.

Mozda gresim ali meni bas deluje neiskreno. Osetio je da mu raste moc pa ajde jos malo da se popisa po klubu.
 

usaknin

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
7
Reaction score
37
Локација
Area 51
Bojkot nije dao rezultat, sad je vreme za SVI na stadion. Ostati na stadionu dok svi ne daju ostavke momentalne. Nema druge. Bojkot im je odgovarao. Niko ih ne dira i ne proziva. U kancelarijam se nista ne cuje i sve super. Upamet se braco ode klub u istoriju.
 
Top