Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.743
Локација
underground
Otkud ti znas da mu je trebalo 20 dana? To sto prica javno o tome posle 20 dana, znaci samo da je 19 dana pricao tamo gde treba, ali ocigledno bez rezultata.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.512
Reaction score
29.273
Локација
Novi Sad
Saopštenje tribine
Најновија дешавања у и око ФК Партизан недвосмислено показују (по ко зна који пут) да је одлука Tрибине о радикалнијој борби против управе клуба апсолутно исправан потез. И у овој борби се мора истрајати!

Црно-бела јавност је остала у шоку након информације да је Ксандер Северина преко ноћи испразнио стан и побегао из клуба! Сценарио који смо већ видели на делу у случајевима Такуме Асана, Фусени Дијабатеа, Немање Јовића, а да не спомињемо старије случајеве попут Седрика Гогуе, или Андрије Живковића. Заједничко свима њима је да су ПОБЕГЛИ из Партизана иако су имали важеће уговоре или су клуб напустили без обештећења уз тужбе и тешке оптужбе, срозавајући на тај начин углед институције каква би ФК Партизан требало да буде.

Очигледно је да државни органи немају интерес или отворено жмуре на привредни криминал који се наочиглед јавности дешава у ФК Партизан, чије урушавање до темеља још једино спречава Игор Дуљај заједно са играчима. Уз сизифовске напоре, тренер првог тима, иако ни сам није плаћен за посао који обавља (!?), већ из свог џепа плаћа своје помоћнике, држи прво место на табели.

У том светлу, Милош Вазура и Управа ФК Партизан, као по налогу настављају да саботирају сопствени клуб! Од најављене оставке Милорада Вучелића прошло је безмало шест месеци (иако по статуту постоји обавеза о заказивању Скупштине клуба у року од 30 дана, а УО се распушта), па су осокољени чињеницом да могу без одговорности да злоупотребљавају позиције на којима су потпуно нелегитимно, јучерашњом шарадом дотакли ново дно.

Директна кривична одговорност за несавесно пословање је на генералном директору Милошу Вазури! Тржишна вредност горепоменутих играча је у моменту њиховог једностраног раскида на штету клуба била око 21 милион евра. Логично је поставити питање да ли је ово случајност или криминални план по коме се играчи намерно не плаћају, да би у договору са њиховим менаџерима били у могућности да потпишу далеко уносније уговоре са новим клубовима, без плаћања обештећења. Где је и шта ради Тржишна инспекција, Тужилаштво и УБПОК или је довољно то што Милош Вазура и ФК Партизан ћуте на информације да заправо добијају више државног новца (!?), па им се толерише криминал и рад на штету клуба!?

Када ће неко из Тужилаштва да се позабави информацијом да је Немања Јовић буквално натеран да у игранки тужи ФК Партизан, који му заправо ништа није ни дуговао, а да је поменута тужба менаџерска комбинација управо поменутог генералног директора којом је практично тужио сам себе и обезбедио „златни падобран” и отпремнину у тренутку када су захтеви за његову смену били најгласнији.

Да ли ће државни органи и у овом случају остати неми, као и чланови нелегитимне Скупштине ФК Партизан? Где су бивши играчи, легенде Клуба да подигну свој глас и изврше притисак да се коначно нешто промени.

Терор над ФК Партизан се наставља! Сезона за сезоном без трофеја, са огромним минусом у каси, и поданичким менталитетом који проси за мрвице - очигледно су пожељни модус операнди онима који одлучују и којима отмица Партизана одговара.

Колико год ми имали стрпљења и трпељивости толико је управа клуба безобразнија и дрскија. Колико год ми, због играча и резултатског залета, спустили тензију око клуба толико нељуди из управе на то гледају као на нашу слабост.
Нема проблема "господо", међу нама више нема пардона. Потрудићемо се да вам загорчамо сваки наредни дан насилно проведен у Партизану!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Prije će Duljaj sam otjerati upravu nego svi navijački bojkoti. Kakvi bre državni organi, o čemu pričate ljudi. Pa ovdje ako imaš zaštitu možeš da radiš šta hoćeš, a ako nemaš možeš da budeš najčistiji, gotov si.

Zašto svaki javni istup, svih ljudi u ovoj zemlji mora da sadrži rečenicu: Ja sam u pravu. Mi smo u pravu.
Da li ste ikad čuli ikog da je priznao grešku u ovom našem regionu, bilo ko? Dajte bre ljudi, u pravu ste što ste pokušali, ali stvari se mijenjaju i treba mijenjati pristup. Ne znači ako je nešto prošlo 1997., 2000., 2005., da će proći 2024.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Најновија дешавања у и око ФК Партизан недвосмислено показују (по ко зна који пут) да је одлука Tрибине о радикалнијој борби против управе клуба апсолутно исправан потез. И у овој борби се мора истрајати!

Ovo je vjerovatno najradikalnija borba u istoriji :buhaha:buhaha
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Samo nek se tribina goni u kurac, nek budu principijelni pa da nastave bojkot sada.

Igor je nenormalan čovek u onom najboljem smislu reči ali nek pripazi na zdravlje i nek samo ne odustaje od kursa ispravnosti, poštenja i hrabrosti.

U organizovanim klubovima ne radi trener 16 poslova ili juri igrače i sređuje im stanove i kiriju i sve ali pošto smo mi džungla onda može i njemu nešto da promakne.. daleko bilo da dva najodgovornija čoveka urade NEŠTO..
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Nemojte tako o divnoj tribini,kako rece jedan od urednika/administratora pre ne znam kolko meseci i citiracu:"vama nije dovoljno sto je gotovo ceo urednicki tim stao uz Jug?" I da su najispravnija prica. Pa eto,bojkot ovakav je onda do jaja ispravan,bas se vidi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Ja sam u startu bila protiv bojkota i sada sam još više. Ali svako ima pravo na vid borbe koji smatra najboljim.
Tribina je samo jug. Ne vidim šta sprečava one koji ne misle tako da ispune istok i zapad? Pa da je tako, i sever bi bio pun svaku utakmicu, pa bi onda i tribina videla besmisao protesta.

Ovako, pustimo tribinu jer svakako nismo deo iste (barem ja nisam) i neka se ljudi bore kako misle da treba.
Ne treba izmedju sebe da koljemo. Ta tribina, osim ovse sramote sa navijanjem u Nišu, do sada nije imala nekih velikih gafova.

Dođite na istok i zapad, za početak, pa ćemo lako za ostalo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ne bih sad da glumim nekog oportunistu. Meni je ovo sto Duljaj prica zvuci kao demagogija, kao prica koju navijaci vole da cuju i kojom sebe uzdize na nekakav pijedestal.
Ne tvrdim ni da nije tacno ali nista on drugaciji nije.

Ako je tu za igrace, razgovara sa njima, mogu da mu se obrate uvek i nedeljom, "mora da se prica sa igracima..." Kako mu je trebalo 20 dana da sazna gde Kastiljo zivi? Svaki dan je tamo, verovatno po ceo dan. Nije ga nijednom za 20 dana pitao kako mu je u Beogradu, sta radi, sa kim se druzi van treninga, kako se smestio... a ni igrac nije osetio potrebu i slobodu da mu se pozali iako " je uvek na strani igraca, uvek je tu za njih...."
Ako ne zbog "prave sportske price" a ono bar ljudski. Taj decko ima 19 godina, dosao je na drugu stranu planete, daleko od porodice...
Nikad mu se Severina nije pozalio zbog dugovanja? Nije vam normalno da sefu kazete da vam kasni plata, bonus.... iako je "poklanjao paznju, brinuo o njemu. Imaju taj odnos prijateljski...."
Daj bre, bljak.

Mozda gresim ali meni bas deluje neiskreno. Osetio je da mu raste moc pa ajde jos malo da se popisa po klubu.

Kamo srece da imamo vise ljudi koji pisaju po klubu kao sto to radi Igor Duljaj.

Covek ima 20 i kusur igraca u ekipi, bukvalno je neizvodljivo da zna kakva je situacija sa svakim od njih koliko god se trudio da ima dobru komunikaciju sa njima.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Ja sam u startu bila protiv bojkota i sada sam još više. Ali svako ima pravo na vid borbe koji smatra najboljim.
Tribina je samo jug. Ne vidim šta sprečava one koji ne misle tako da ispune istok i zapad? Pa da je tako, i sever bi bio pun svaku utakmicu, pa bi onda i tribina videla besmisao protesta.

Ovako, pustimo tribinu jer svakako nismo deo iste (barem ja nisam) i neka se ljudi bore kako misle da treba.
Ne treba izmedju sebe da koljemo. Ta tribina, osim ovse sramote sa navijanjem u Nišu, do sada nije imala nekih velikih gafova.

Dođite na istok i zapad, za početak, pa ćemo lako za ostalo.


Potpuno sam zaboravio reci nesto o ovome. Prvo, verovali vi meni ili ne, ovi sto vode navijanje nisu bili da im se odgovori. Cak su pokusali i da sprece, ali znate nas Grobare. Drugo, i sam nisam znao sta da radim, ali jesam odgovorio. Zasto, pa jer nismo cigani. S tim da bih ja volio da se poslije povelo Vucicu - seceru, ali znamo svi gdje zivimo tako da je dovoljno da se niko ko to kaze ne bije, do boljih vremena. Iako nije bio los odgovor na to i ona o Covicu sto je uzeo pare sa Kosova.

Sto se tice bojkota, nisam za. Medjutim, u ovom saopstenju pise da ce im zagorcati zivot. To je nesto sto budi nadu. Vidjecemo na sta se tacno misli. Jer skandiranje sigurno nije nikom od njih zagorcalo zivot iako sigurno jeste nekima koji su skandirali a ne protiv kojih se skandiralo (ne racunajuci psiha, on je poseban slucaj).
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Lično mislim da bi strašno pogodilo Vazuru kada bi i istok i zapad bili prazni.
To bi ga verovatno navelo da da neopozivu ostavku. Mi se čini. Mi se čini!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
..... 1. Prvo, verovali vi meni ili ne, ovi sto vode navijanje nisu bili da im se odgovori. Cak su pokusali i da sprece, ali znate nas Grobare. Drugo, i sam nisam znao sta da radim, ali jesam odgovorio. 2. Zasto, pa jer nismo cigani. S tim da bih ja volio da se poslije povelo Vucicu - seceru, ali znamo svi gdje zivimo tako da je dovoljno da se niko ko to kaze ne bije, do boljih vremena. Iako nije bio los odgovor na to i ona o Covicu sto je uzeo pare sa Kosova.
1. Tačno, znam da nisu bili za to da se odgovori. I zato nisam ni pisala da je sramota vođa navijanja već tribine celokupne.

2. Upravo baš zato što nismo cigani, nije trebalo da im se pridružite.

Ko god da je odgovorio i pridružio se, sram ga bilo i od Demira Jukića i Saleta Pantića i od svakog onog prebijenog i napadnutog Grobara posle Arene i od one dece u onom kombiju koje su pokušali da zapale. Da ne idem dalje...

Šta je bilo bilo je, sledeći put pamet u glavu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nemojte tako o divnoj tribini,kako rece jedan od urednika/administratora pre ne znam kolko meseci i citiracu:"vama nije dovoljno sto je gotovo ceo urednicki tim stao uz Jug?" I da su najispravnija prica. Pa eto,bojkot ovakav je onda do jaja ispravan,bas se vidi.
To dve teze nemaju veze sa vezom.


Najispravnija prica jesu bili tada, ne znam da l’ se sta u medjuvremenu promenilo, skroz sam mimo te price sada.


Dalje, svi ste ovde podrzavali bojkot, da nije tako bili bi na tom JNA svaku utakmicu(valjda)?


Sad su valjda i ovi klinci sa Juga uvideli da mora jako glasno protiv ekipe iz fotelje, samo to je mnogo lako pisati na forumu, a skroz drugo je stati svojim imenom i prezimenom protiv drzave gde jednog Zeljka Obradovica sikaniraju.


Mislite da mozete bolje, izvolite na celo Juga pa svojom malenkoscu a ne nikom iz virtuelnog sveta borite protiv vetrenjaca.
 
Top