Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
To dve teze nemaju veze sa vezom.


Najispravnija prica jesu bili tada, ne znam da l’ se sta u medjuvremenu promenilo, skroz sam mimo te price sada.


Dalje, svi ste ovde podrzavali bojkot, da nije tako bili bi na tom JNA svaku utakmicu(valjda)?


Sad su valjda i ovi klinci sa Juga uvideli da mora jako glasno protiv ekipe iz fotelje, samo to je mnogo lako pisati na forumu, a skroz drugo je stati svojim imenom i prezimenom protiv drzave gde jednog Zeljka Obradovica sikaniraju.


Mislite da mozete bolje, izvolite na celo Juga pa svojom malenkoscu a ne nikom iz virtuelnog sveta borite protiv vetrenjaca.
Puca mi kurac za celo Juga. Da me to zanimalo bio bih tamo davnih dana. Da sam pop ocekivalo bi se od mene da krstim ljude,nisam pop. Al ti sto se ugurase i postavise na Jug imaju odgovornost. Oni treba da budu pokretacka snaga,najglasniji glas. Izabrali su bojkot,koji su rezultati? Nema ih. To je jedino merilo. Ili ih mozda i ima,u necijim dzepovima. Mozda je i to slucaj. Vise me nista ne bi cudilo.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.023
Reaction score
7.663
1. Dalje, svi ste ovde podrzavali bojkot, da nije tako bili bi na tom JNA svaku utakmicu(valjda)?

2. Mislite da mozete bolje, izvolite na celo Juga pa svojom malenkoscu a ne nikom iz virtuelnog sveta borite protiv vetvetrenjaca.
1. Ni jednog trenutka podržavao i ima ovde pisani trag o tome, a na svakoj utakmici bio osim na dve koje sam morao propustiti iz zdravstvenih razloga.

2. Imam 40+ i tumor, inače bih...koji je tvoj razlog da zabadas glavu tastaturu?

No, da ne izgleda ovo kao provokacija,jer stvarno mi to nije bila namera..molim svu braću i sestre Grobare da se probude, jer Partizan u ovoj smrdiji ima samo nas i nikoga više.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
1. Tačno, znam da nisu bili za to da se odgovori. I zato nisam ni pisala da je sramota vođa navijanja već tribine celokupne.

2. Upravo baš zato što nismo cigani, nije trebalo da im se pridružite.

Ko god da je odgovorio i pridružio se, sram ga bilo i od Demira Jukića i Saleta Pantića i od svakog onog prebijenog i napadnutog Grobara posle Arene i od one dece u onom kombiju koje su pokušali da zapale. Da ne idem dalje...

Šta je bilo bilo je, sledeći put pamet u glavu.

Ovo samo da potvrdim, visio sam tamo na tribini i videh reakciju na "dozivanje".
Licno, bas su za mene Demir i Sale crvene linije za bilo kakvu pricu sa ciganima. Pre svega toga, mooozda za neko (lazno) jedinstvo i ispravnu navijacku pricu. Posle ne, niti ikada vise.
Ko bi da se dovikuje s njima, slobodno neka pogleda video i cigansku reakciju na derbiju za skandiranje Demiru i podizanje setalice s njegovim likom.

Ovih dana smo imali i "drzavo reaguj". Ko bre da im reaguje, Ana Brnabic, Ivica Dacic, ministarka poljoprivrede?

Da su napisali "vojsko, generali, reaguj, preuzimaj" pa da im covek kaze ejbrealobre, konacno.

Svakako cemo ih opet videti za dve nedelje, pa im eto prilike da opet budu politicki korektni.

P.s. nije tema, nek moderacija premesti gde treba, GROBARI KUPUJTE KARTE ZA ISTOK!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.629
Локација
Beograd
@Tomic11 nisi u pravu, prvo niti bi se oni povukli da dođe neko i kaže hoću ja, ali nećemo te dečije fore. Onu su tu gde jesu i nema hoću kakim, neću kakim, zna se šta sve vuče to mesto kao odgovornost, ali i kao opasnost.
Za početak, gde su na ABA, a dobili su karte godišnje u vrednosti paketa jaja B klase.
Nije nego, daj Bože da pokrenu nešto, ali ovo za sada je od jadno do očaj, a zloupotrebili su energiju sa protesta koja je bila ogromna, pisalo se, delili snimci svuda, to je moralo da se iskoristi...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Pa ako zadnja recenica nije najava necega konkretnog, i ako ostane na tome, onda ostaje samo da odesemo venac cveca i zapalimo svece za jug koji vise ne postoji.

Prosto bode oci kako saopstenje tendenciozno izbegava bavljenje politikom.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Jedini način da se povuče Uprava je da 20.000 grobara skupi svaki dan ispred Skupštine I uzvikuje parole protiv Vazure i Šefa mu..on ga drži,on ga može i otjerati a onda veliko pitanje ko da uđe u Partizan?.
Opet Vučićev ili Zekin čovjek?
O Legendama da ne govorim one u fudbalu ne postoje ,jer im je draži vlastiti džep nego dobrobit Partizana..nije to KK da imaš Duleta i Željka koji će izaći i jasno i glasno reći o čemu se radi..
Sve te Legende ne bi bile ni upola to da ih Partizan nije digao i kao što reče Željko ja se nikad ne mogu odužiti Partizanu...e sa druge strane naše vajne bivše fudbalere i ne interesuje da se odužiju..
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Ljudi, nije nama Juzna tribina ni problem ni neprijatelj. Po mom misljenju nije ni Zeljko jutjuber...
U ovoj drzavi trenutno ne postoji pojedinac ili grupa pojedinaca koji mogu da povedu bilo kakav bunt. Sjebu ih govna za par minuta. Za minut te zaustave otvore gepek, nadju heroin ili ti zaplene komp i proglase pedofilom.
Dakle, samo masa i to bez poziva pojedinca. Svi na tekmu pa da se prebrojimo koliko nas je. Ide par interesantnih utakmica, aj da vidimo koliko je nas kojima je stalo do kluba! Kad napunimo halu/stadion nit ce smeti da kradu Partizan, nit ce moci da ignorisu navijače Partizana. A kad bude zagrmelo, dzabe ce da mutiraju...Napred Partizan!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Mislim da niko od nas sa foruma ovdje nije u nekom ultra/hool fazonu, vecina nas je 40+ i vecina smo navijaci Partizana. Nisam siguran da bi neko od nas ovdje rizikovao slobodu/porodicu da bi javno istupio pod svojim imenom i prezimenom i proglasio neki radikalniji vid borbe protiv uprave. Ti klinci sto idu na jug su tamo od svoje rane mladosti i neki su izabrali taj zivot navijaca. Ne znam kakva je sada garnitura tamo, po ekipi s foruma djelovalo je da su zdrave snage, na kraju krajeva ne samaraju nase ljude radi skandiranja. Mogu da shvatim zasto u saopstenjima izbjegavaju politicku konotaciju direktno, vidjeli smo i ove sezone da te momke hapse i tuku kao da su drzavni neprijatelji. Za najmanju sitnicu. ciganska horda pacova napada nase navijace sa sjekirama, motkama, bakljama, nijedan jedini uhapsen za to. Nasi skandiraju pogresno i ne daju na sebe, murija ulece na tribinu, lomi im kosti i hapsi sve redom.
Koliko ja shvatam, ta navijacka prica moze biti zajebana, posebno sto je tanka linija izmedju toga i vanzakonskih radnji.
Jug je izabrao bojkot, postujem, sada najavljuju radikalnije metode, ajde mozda da sacekamo malo i da vidimo sta ce se desiti. Vi koji mozete, punite istok i zapad, jebite mater upravi, dajte podrsku ovom divnom covjeku Igoru i njegovim i nasim momcima.
Izvinjavam se ako mi je upis malo s brda s dola, nisam spavao nesto posebno puno.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Nije zgoreg napisati jos jednom, Igord Duljaj izrasta u najvecu legendu Partizana.
Igore, pokazao si ko si i sta si. Mnogi su osudjivali, pa i ja...Jebiga pogrijesi covjek.
Pojescu sva govna na tvoj racun izrecena, ti prastaj svima ako mozes, a siguran sam da mozes i hoces.
Ako neko ujedini i probudi uspavale i umorne Grobare, to ce biti Zeljko i Igor. Kad ako ne sad?
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
@Tomic11 nisi u pravu, prvo niti bi se oni povukli da dođe neko i kaže hoću ja, ali nećemo te dečije fore. Onu su tu gde jesu i nema hoću kakim, neću kakim, zna se šta sve vuče to mesto kao odgovornost, ali i kao opasnost.
Za početak, gde su na ABA, a dobili su karte godišnje u vrednosti paketa jaja B klase.
Nije nego, daj Bože da pokrenu nešto, ali ovo za sada je od jadno do očaj, a zloupotrebili su energiju sa protesta koja je bila ogromna, pisalo se, delili snimci svuda, to je moralo da se iskoristi...

A je l' su pokrenuli energiju masovnim gostovanjima?

Neću da branim jug i mislim da nije bojkot najbolji način borbe protiv uprave. Niti će ih oterati pun niti prazan stadion. Samo motke. Pošto nemamo muda za motke, nećemo imati ni novu upravu.
Licemerno je sad jug prozivati a stadion nam prazan 3 godine već.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Ljudi, nije nama Juzna tribina ni problem ni neprijatelj. Po mom misljenju nije ni Zeljko jutjuber...
U ovoj drzavi trenutno ne postoji pojedinac ili grupa pojedinaca koji mogu da povedu bilo kakav bunt. Sjebu ih govna za par minuta. Za minut te zaustave otvore gepek, nadju heroin ili ti zaplene komp i proglase pedofilom.
Dakle, samo masa i to bez poziva pojedinca. Svi na tekmu pa da se prebrojimo koliko nas je. Ide par interesantnih utakmica, aj da vidimo koliko je nas kojima je stalo do kluba! Kad napunimo halu/stadion nit ce smeti da kradu Partizan, nit ce moci da ignorisu navijače Partizana. A kad bude zagrmelo, dzabe ce da mutiraju...Napred Partizan!
Živa istina, u glavu. Samo, ne da ne postoji pojedinac, nego ne postoji ni masa (mora se meriti stotinama hiljada) a ni institucija koja može da napravi promene. Moguće da previše crno gledam na stvari, ne isključujem.
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Igor Duljaj je na terenu a sad i pored terena bio i biće simbol Partizanštine. Da sam ja tu gde je Smrdura, ti bi meni dobio ugovor na 20 godina, pa gradi tu sportsku priču! Hvala ti što postojiš dragi čoveče i što si nam danas svojom odbranom grba vratio veru u bolje sutra.

A već sutra, naš Partizan na megdan Radniku. Vidimo se u Surdulici!
 
Top