Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
164
Reaction score
369
Kad golman dobija zuti karton zbog zadrzavanja...
 

el.shone

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
17
Reaction score
80
Локација
Krusevac
Neka se mi nerviramo do poslednjeg minuta, ali samo neka pobeđujemo. Duljaj bratina! Momci bravo, tako se bori!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ja ne znam sta su ljudi gledali pa kritikuju Sameda, nas najopasniji igrac danas i igrac utakmice, cak i nevezano za gol. Bravo decko, samo tako nastavi!

Jezivo je kakve nam kriminalce delegiraju za sudije, kakva je dva penala svirao covek, srecom pa je u VAR sobi bio Srdjan Jovanovic pa ga je zvao za prvi penal, kod drugog je bio minimalan kontakt pa nije mogao da ga zove, i ako je intenzitet smesan i ne treba da se svira.

Ali, uprkos svim problemima, i na terenu i van njega, ipak uspevamo da izrovarimo pobede i to je najbitnije, samo da nastavimo ovako.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Kao i sa Javorom, bitna tri boda i ništa više. Neosvrćati se na ove oranice, nadam se da spomenuti klub ispada iz lige. Mada ko su kandidati za ulazak...
Sve u svemu ima ovde i do našeg nezalaganja, mada realno kada vidiš gde igraš i da postoji mogućnost povrede na ovim džiombama delom i razumem igrače. Teramo dalje...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Od Zagorca i Jojića nismo ništa naučili, opet kao stoka pojedini skaču na jednog igrača za svaku malu sitnicu.

Baždar je treći špic tima, prvi start njegov ja mislim u ovoj sezoni - danas je ušao u šanse, gol nije dao tako što mu je neko namestio zicer na tri metra već ga je dao tako što je odradio presing, uzeo loptu štoperu, predriblao i golmana i defanzivca i smestio loptu u mrežu. Još vidim sad je problem što je skinuo dres za proslavu. Nathu koji danas igra užasno niko ne sme da pisne a sve se svaljuje na klinca. Odjebite više sa tom retorikom.

Slobodno nek moderacija piše poene ako smatra da treba.

Bravo bre za celu ekipu, borbenost, volja, želja.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nema mnogo matematike,pobeda je jedino bitna. Los teren,ni mi puno bolji. Realno da se ne lazemo sa ovom cetvorkom pozadi mi smo u evropi pusenje. Natho bas lose odluke,lopte,ali i on moze da imas los dan.Bazdar nas je ubio ali ubio koliko je bio nesiguran,sebican,pravio faulove u opasnoj zoni,carini loptu mnogo i po meni i pored gola bolno je sta je pruzio na terenu. Zahid bas siguran u predaji loptu,ne gresi nema sumnje nas glavni igrac. Svaki ovaj teren koji pregazimo na koji ne moramo da se vratimo ja sam presrecan.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Kad golman dobija zuti karton zbog zadrzavanja...
Žuti je namerno dobio da bi se očistio sledeće kolo, pred derbi.
Samed je bio više nego dobar, da je imao mali više sreće na početku, možda bi mi glavobolja prošla i pored naše igre u odbrani.
Ali najlakše, po inerciji da se kenja po Baždaru, nije fensi da se kaže da je Tatko bio očajan.
Penal ni jedan nije bio, ali kbg mnogo je i za Jovanovića da UEFA kolegi ponisti obe odluke. Dobro i za jednu da se oglasio.

Samo 3 boda, teraj dalje do derbija.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.374
Локација
Kipar
Koliko je sudija zeleo da svira penal bilo je jasno I igracima Radnika pa su padali svaki put kad su u sesnaest u duelu. Penal kod drugog gola nije postojao a mislim da je I Jovanovicu u VAR sobi bilo neprijatno da vraca indijanca ponovo da gleda snimak posto je ostalo jos 2 minuta do kraja. Zato Jovanovic sudi LS a ovaj cobanin prodaje obraz za burek.
Teren je realno oranica pa ne bih komentarisao fudbal previse. Koliko je teren bio los videlo se kod gola Bazdara dok je vodio loptu prema golu ona je skakala levo, desno da sam pomislio da nema sanse da je iskontrolise. Drzava pravi stadione po srBskim zabitima verovatno da bi I to bio jos jedan faktor pomoci mezimici.
Sto se fudbala tice, drago mi je sto je Bazdar dao gol I voleo bih da pokaze kvalitet koji poseduje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Bazdar je 3 kontre pretvorio u neko coskarenje u levom uglu,nijednom nije odigrao iz prve,dva glupa faula u opasnoj zoni i na kraju bio sebican i umesto da pusti loptu dalje Zahidu cini mi se on je sutirao,blokirali ga i sevnula kontra. Sta je to on osim gola igrao ja ne razumem.
 
Top