Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
660
Reaction score
5.290
Локација
Nis
Ja sam prvi koji cesto kritikuje Bazdara ali danas kritike nije zasluzio vec iskljucivo pohvale, izuzetno borben(za razliku od nekih ranijih meceva gde je cesto igrao sa kurcoboljom) a gol je stigao kao nagrada i jako mi je drago zbog toga jer se videlo koliko mu znaci.
Mozda ce neko reci da nije merodavno ali na sofascore je upravo on ocenjen danas kao najbolji pojedinac, meni je mozda Goh bio bolji ali u svakom slucaju je poenta da Bazdar zasluzuje danas iskljucivo pohvale i neka samo nastavi ovako!
Sto se tice same utakmice, najbitnije je da smo uzeli 3 boda, ima pravo i Natho na los dan (rekao bih i Zahid) ali valjda znamo svi kako umeju da igraju i apsolutno zasluzuju podrsku i poverenje.
Odvratni su mnogi komentari na mrezama, jedan od bisera je da Natho nije za Partizan...
Apsolutna podrska za ekipu i Igora Duljaja! Mrzim sebe, volim Partizan!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Bravo za očekivanu pobedu koja je teško izvojevana po meni .
Prvi gol , odlično odradjen blok u 16 i Sveta resešeta.
Drugi , drago mi je zbog Bazdara. Da je i to promašio pomislio bi da je uklet , mogao je u rabije sati gol .
Koja radost našeg Igora Duljaja, pa vidite onda sa čim se borimo kada se on ovako raduje i protiv Surdulice …
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nema mnogo matematike,pobeda je jedino bitna. Los teren,ni mi puno bolji. Realno da se ne lazemo sa ovom cetvorkom pozadi mi smo u evropi pusenje. Natho bas lose odluke,lopte,ali i on moze da imas los dan.Bazdar nas je ubio ali ubio koliko je bio nesiguran,sebican,pravio faulove u opasnoj zoni,carini loptu mnogo i po meni i pored gola bolno je sta je pruzio na terenu. Zahid bas siguran u predaji loptu,ne gresi nema sumnje nas glavni igrac. Svaki ovaj teren koji pregazimo na koji ne moramo da se vratimo ja sam presrecan.
Baždar je bolje odigrao ovu utakmicu nego Saldanja protiv Javora i mislim da je to hedna od najboljih njegovih utakmica u Partizanu koje he odigrao kao prvi napadač. Naravno kad je prva takva.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Dobro je, pobedismo i 3 boda.
Dokle će ovaj ciganin Milanović da sudi Partizanu. Kada vidim da on, Lukić, Matković i još neki sude, naježim se.
Polako se zahuktava cigansko proleće. Samo u zadnja dva kola ciganima su svirana dva a protiv nas tri penala (srećom na ovaj jedan reagaovao Jovanović iz VAR sobe), nijedan od svih 5 penala nije postojao.
Sta nas sve čeka u derbiju?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Baždar je bolje odigrao ovu utakmicu nego Saldanja protiv Javora i mislim da je to hedna od najboljih njegovih utakmica u Partizanu koje he odigrao kao prvi napadač. Naravno kad je prva takva.
Moguce,vidim da nisi jedini koji to misli,moje misljenje je suprotno,ja sam nesto drugo video danas,jako me je nervirao ali svakako da mi je drago sto je dao gol i nadam se da ce poceti da postize Odlucujuce golove,one za vodjstvo,to je manir rasnog spica ako bude u prilici naravno. Stvarno bih voleo da uspe i da postane igracina i da pogresim u proceni da od njega nema nista,zbog svih nas samo mislim da se to nece desiti. Imas igrace koje odlikuje onaj Sportski Bezobrazluk tipa Novica Velickovic a imas i one koje odlikuje samo bezobrazluk tipa Ninkovic,mislim da ja Bazdar blize Ninkovic kategoriji.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Čari Njivalige...
Baš je bilo teško...milion puta sam rekao, za Evropu, za derbi, za dobre terene, treba i evropski, gradski Partizan, ali za seoske terene trebe i jedan seoski Partizan!
Uzorite više tu jednu njivu u Zemunelu i trenirajte tamo!!! Ili podelite igrače na seoske i gradske pa da ih rotiramo... A ko može i tamo i vamo, dati mu udarničku značku!

Natho je danas bio potpuno neupotrebljiv. Golove nismo dali iz pas igre, nego, onako kako se na seoskim terenima i daju - kad je korna svi u 16, dobar centaršut i neko će već da ga mune! Ili iskoristiš kiks protivnika kad izgubi loptu tamo gde je onaj izgubio u duelu sa Baždarom...
I zašto uopšte Natho stalno izvodi kornere kad su mu u jedno u 98% slučajeva potpuno bezopasni?! Antić svakako mnogo toga ne zna, i mnogo toga ne može, ali bar bolje izvodi korner od Natha, dakle nek ga izvodi on. Ili neko ko može to da radi kako treba!

Drugi, rekoh, dadosmo iz kiksa protivnika, mada svaka čast Baždaru za šmekerski dribling golmana i odbrambenog igrača! Bravo sine, to je fudbal! :clap
A da ga nisi dao, a imao si Zahida slobodnog, trebalo bi ti iščupati uši... Ali, i to je fudbal. :D

Samed je treća opcija za špica, neke stvari nije uradio kako treba, ali kad da gol, on je svoj zadatak obavio, i možemo mi da razglabamo do sutra šta sve u igri Partizana danas nije valjalo, ali, tri boda su spakovana u bus i vozimo ih za BGD, bravo momci, bravo Igore!

:clap :respect
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.353
Reaction score
37.603
Veoma teška utakmica iz više razloga. Na stranu sve što se dešava u i oko kluba, kad god prvi gostuje poslednjem, već praktično prežaljenom, mnogi računaju sigurna tri boda. I onda je teško izbaciti tu misao iz glave da se pobeda podrazumeva dok sa druge strane svi rade protiv tebe. Tok utakmice očekivan, znojim se više od onih na terenu, ali momenat koji je u mojoj glavi prelomio i posle koga sam bio 100% siguran da dobijamo je bila kontra domaćih posle poništenog penala kada igrač #11 ispucava loptu do Pirota (ili Kumanova, jbg, nisam 100% siguran na koji gol je pucao) :D
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Što se tiče Baždara sve kritike na njegov račun do ovih zadnjih priprema su apsolutno opravdane. Jeste on igrao s vremena na vreme i to po nekih 15 minuta, ali ljudi videlo se tada da je bio sebičan i bezobrazan. Kako onda podržati nekog nezahvalnog, koji još pritom nije pokazao želju ni da ispravi svoje greške. Medjutim sada je već to druga priča, zalaganja ima, da li i nekog većeg talenta, pa vreme će pokazati. Ja sam uvek nekako za to da se tu od starta vidi ko ume, kod ovog dečka ja to nisam video. Ume malo s loptom, ali prvi kontakt sa istom mu je neretko očajan. Plus svi ostali elementi su osrednji, ali eto ništa što se sa radom ne može nadomestiti, naravno ne treba očekivati od njega ne znam šta, ali opet mogao bi da bude zahvalan igrač, ako to sam želi. Sve u svemu njegov svaki loš potez neće promaći većini, ali to realno nije isključivo naša krivica, nego i njegova. Da je imao ovakav pristup od starta, stvar bi bila drugačija. Sada već neke veće pohvale treba da zasluži, a to neće uraditi kroz 2-3 utakmice, nego neka on nama lepo igra sa žarom do kraja sezone i doćiće i veća podrška. Do tada ga naravno ne treba pljuvati, ali ni braniti, samo suva neutralnost i sportski orijentisane zamerke.
 
Top