Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.777
Локација
"preko bare"
Penal, I to ne samo jedan, je najmanje što možemo očekivati. Ako mi izađemo da se pobijeno i odigramo muški, sa kvalitetom koji posjedujemo, možemo očekivati pravi cirkus.

Sumnjam da možemo izvući pobjedu kako god dobro odigrali. Ali se barem nadam da ćemo ih natjerati da izvuku sve iz arsenala, da se bar malo vidi u kakvim uslovima igramo.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Опет кажем познајем дечка 20 година, преко заједничких пријатеља дружили смо се у младости доста.

Све то на страну можда сам субјективан, али имам 2 правила у животу, прво је шта кажу Енглези или УСА увек ради супротно или буди на супротној страни и у већини случајева нећеш погрешити.

Друга је гледај шта пишу курир, информер, телеграф , ало, и слична говна и увек буди супротно од тога. Е сада гуглао сам данас можете и сами , сви они га нападају, сумњиви мечеви, за 3 године напредовао и тако даље. Или га упозоравају или врше притисак , не знам , само нагађам.

Појма немам како ће судити, нити сам се чуо нити имам намеру. Ми у савезу, у нашој управи или било где немамо апсолутно ни промил утицаја, тако никада није било.

Надам се што се њега тиче да неће подлећи притиску, да ће пустити чвршћу игру, од нас очекујем да пребијемо говна, да се не уплашимо, и напред имамо довољно квалитета да дамо два гола.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
Ovo ti je malo kontradiktorno prvo i drugo, jer te novine obično se bave pljuvanjem tih država, a što se tiče sudije, nema tu velikog prostora za kradju sa varom kao u nekim derbijima kad su nam davali golove iz gol auta. Samo mi da budemo pravi, sve ostalo je nebitno.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
@Milos
Verujem ja tebi, ali mnogo više "ne verujem" onima koji delegiraju sudije. A sa te strane sigurno nisu bili toliki mazohisti da odrede nekoga kome će onda morati da prete i ucenjuju ga da bi sudio po protokolu.

Na kraju krajeva, saznaćemo uskoro.
 

geo99

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
13
Reaction score
59
Локација
Beograd
Света је рекао да ће тренирати, и да ће сутра одлучити да ли ће играти. Уф, има наде!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Ne igraju kvote, da igraju mi bi tukli Bajern nedavno u EL na primer. A iskreno i tih 1.57 "zvuči" mnogo.
 

No Use for a Name

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
7
Reaction score
16
Локација
Novi Sad
Ima karata samo za jug na blagajni i nije gužva.
Ako nekom zafali, ja ću verovatno imati jednu kartu viška za jug.
 
  • Like
Reactions: MiM

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.924
Знају оно што и ми знамо, да ће урадити све што могу да нас покраду. Поготово на председников рођус. Али ни то нема везе, ако ми будемо прави, мотивисани, да их пре свега пребијемо, па онда добијемо, упркос свему. А титула ће се ионако доделити за зеленим столом, као и 12 година уназад (изузев једног инцидента).

Удри, гази, ломи јаче глупи цига нека плаче!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Знају оно што и ми знамо, да ће урадити све што могу да нас покраду. Поготово на председников рођус. Али ни то нема везе, ако ми будемо прави, мотивисани, да их пре свега пребијемо, па онда добијемо, упркос свему. А титула ће се ионако доделити за зеленим столом, као и 12 година уназад (изузев једног инцидента).

Удри, гази, ломи јаче глупи цига нека плаче!

Hoćeš da kažeš da nismo pošteno osvojili titule 2012. 2013. 2015. (2017 incident).?
 
Top