Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ivica Kralj im ga kulturno zavuce :buhaha:buhaha
S obzirom da mi je pre dva dana istekla suspenzija ne bih ulazio u neke stvari, ali... Oduševljen sam kako je sudio derbi, znam ga od ranije, dobro sam znao šta mogu da očekujem. Ovo je njegovo dobro suđenje i zato pozivam navijače da njega i njemu slične dobro dočekamo i pozdravimo kad budemo u prilici“.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.730
Локација
underground

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ivica Kralj im ga kulturno zavuce :buhaha:buhaha
S obzirom da mi je pre dva dana istekla suspenzija ne bih ulazio u neke stvari, ali... Oduševljen sam kako je sudio derbi, znam ga od ranije, dobro sam znao šta mogu da očekujem. Ovo je njegovo dobro suđenje i zato pozivam navijače da njega i njemu slične dobro dočekamo i pozdravimo kad budemo u prilici“.

Do sutra ce ga snsekta izbaci iz stranke.
Ako, Ivice ko te jebe.
Usao si u brze jace kolo, sad pusi, ovaj igraj
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Gde smeju da se oglase druze,sinoc je posteno isprozivan predsednik,i uslov/posledica toga je verovatno da niko iz kluba ne sme javno da kaze da smo pokidani juce od strane sudije pavla ilica..
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Krajnje je neumesno komentarisati kvalitet našeg fudbala ili odsustvo istog sinoć, jer se sinoć nije igrao fudbal, već neki sport koji podseća na fudbal, kontam neka verzija žvalabola. Ako nekome nije bilo jasno kakvo ćemo suđeje imati pred početak meča, moglo je biti jasnije u prvih 10 minuta utakmice. Sudija delegiran ne da sudi, već presudi. Stub srbstva ne podleže regularnim sportskim pravilima. Mislim da je ovo najveća sudijska krađa još od polufinala LŠ onomad 2008. godine kad je Čelsi na očigled cele planete opljačkan na Stamford Bridgu protiv Barse. Zamisljam da ovakvo sudjenje ima i tim za koji navija Kim Jong Un u prvenstvu Severne Koreje.

Nisu uspeli da pobede iako su dali dva neregularna gola, iako nam je igrač neopravdano isključen, iako minut ranije njihov igrač nije (opravdano) isključen, iako nam je živi zid pomeren za 12 metara (?!?)... Pravo je čudo kako smo izvukli živu glavu iz one cigan male. Pogledala nas je fortuna, jer sreća prati hrabre. Kao što Lažetić reče - Sila Boga ne moli, ali Bog silu ne voli! Ničija nije večno gorela! nusknvp
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Suđenje je bilo kriminalno, na štetu domaćina pošto nije sviran ni jedan penal. Kraj priče.

Apropo "igre", vidim da se provlači na dosta mesta kako smo mi došli da igramo bunker, a galaktikosi nas uništili po igri. Samo mi dadosmo dva regularna komada a oni... A niko da se seti kako je svojevremeno Stojković na nekoliko uzastopnih derbija rizikovao upalu pluća pošto cigani ni na svom terenu nisu uspevali ni da pogledaju ka našem golu. Ali dobro, ciganska realnost je ekvivalentna ciganskom mozgu => ne postoji. Ako se ne varam, ;ak na dva derbija Ru\nal i pokojni Sport nisu ni imali ocenu za našeg golmana što se nije desilo u istoriji večitog derbija.

A što se daljeg toka prvenstva tiče, ako Jug ne odluči da prekine bojkot domaćih utakmica i ne iskoristi "momentum" i bes koji očegledno postoji među navijačima Partizana, za mene su saučesnici u ciganskom proleću.

@dusan.petrovic
Pa ne mogu da kradu, mogu da VARaju.
 
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Garagani se žale na sudiju, jer im nije sudio dva penala.
Odredili su sudiju (Pavle Ilić, DelijeSever, Kragujevac), a on im nije svirao dva penala. Mo'š misliti.
Panika je to velika, jer je bolest uznapredovala.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
I evo manje od 24h nakon utakmice, vidimo da su dali dva neregularna gola, nepravedno iskljucen igrac naseg tima, ne dosudjen crveni za hvanga/kvanga ili kako li se vec zove, medjutim opet nakon utakmice neki ljudi na forumu pozurili da opljunu po nasim igracima, taktici i pricama kako su nas ciganske picke nesto nadigrale ili kako neko rece ”oducili” od fudbala. Ono sinoc je bilo sve sem fudbala, oducili su nas kradjom, prevarom, lazima, pritiscima, sistematskim unistavanjem iznutra i spolja. Svakome ko je saucesnik u ovom unistavanju SD Partizan zelim sve najgore. tvorzan, coravi, gmaz, udbas metuzalem, zvala, sve je to ista klika.
 
Top