Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.348
Reaction score
37.590
Titula i Kup jesu poslastice kad ih uzmeš, ali je i veliki užitak gledajući ih kako bezočno kradu više nego ikad plašeći se Partizana koji igra bez kvalitetne odbrane, bez povređenih igrača, sa par tinejdžera i par matoraca...
Pobeda po sebi bi bila situacija gde u rupu na 3. derbi idemo sa opcijom da ih pobedom preteknemo. Ne bi spavali spokojno pa sve da imaju sve sudije ovoga sveta.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Sezona je teska i zajebana toliko da ce o njoj, ako uzmemo titulu, da se snima film. To govori koliko je tesko da uzmemo tu titulu.
Ali, s obzirom da se mi uglavnom useremo u rupi, a njima jos odgovara x...Pobeda i snimimo film.

Hvala na ovoj sezoni, kako god da se zavrsi.

A titula bi bila tango smrti na steroidima. Ajmo mi!!!
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Koliko su se svi uhvatili za penal, a zanemaruju se bitniji problemi…sa sve penalom, više od X sinoć zaslužili nismo.

Pre svega, nenormalno je koliko Belić fali timu.
Svaka ekipa koja je iole želela da igra fudbal ove polusezone nam je dolazila do gola kad god je htela.
Imt 10 šuteva, Železničar 17, cigani 18, Napredak 10.

Ovusu jednostavno nije taj, podseća me pomalo na Traorea.
Defanzivno ne donosi dovoljno dobru protekciju, a u kreiranju napada je nemerljivo slabiji od npr. Kanutea (čije mi je potpuno sklanjanje nejasno). Mislio sam da će Stjepa imati nekakvu ulogu posle onako odigranog derbija i verujem da se ne bi lošije snašao u datim okolnostima od Ovusua.

Drugi veliki defanzivni problem je Arandjel. Malo naprednija verzija M.Živkovića, za kog je Filipović (šta god pričali o njemu) sad već mogu da kažem klasa, za tu poziciju (na štoperu je problematičan i on). Mogu da razumem da te probija onaj mali iz Norsjelanda kako hoće, za Ivanića, a pogotovo za jebenog Bastajića kom je Tajland vrhunac karijere, ne mogu.

Ne treba biti mnogo pametan da bi se izvukao zaključak da je doprinos Saldanje nemerljiv i da je on jedan od glavnih (ako ne i glavni) razloga što smo u trci za titulu i dalje. Jedine 2 utakmice na kojima nismo dali gol ove sezone su bez njega u timu. Na 3. na kojoj ga nije bilo, porodismo pobedu u Surdulici jedva.

Još nešto, volim Natha skoro kao Saleta, ali treba konstatovati da je poslednji dobar korner izveo otprilike dok je bio u Rubinu.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
I i dalje neko hoće da priča o fudbalu. Šta je sa ljudima ovdje? Kakav bre kvalitet ekipe, odbrana, Belić, Ilić, broj 4. Pa Duljaj ubacuje one koje ima, ne može izmisliti igrače. Koja taktika ljudi, o čemu vi pričate?
Zašto se ne pomirimo sa tim da nam ne daju da budemo prvi i sa tom činjenicom ne nastavimo da podržavamo tim.
Nećemo biti prvaci, ne tražite to, ne očekujte to. Ne pišite to ovdje, da vas je neko razočarao. Mi nemamo pravo da se razočaramo u tim i trenera. Zabranjeno je, dosta. Kad budu igrali ligu u kojoj se nešto pitaju i u kojoj postoji barem jedan uticajan čovjek iza njih, onda tražite i očekujte.
Ovo mi liči kao da od pilota izbušenog aviona kome je crkao jedan motor, tražite da sleti udobno za putnike, a ne znate ni da li može da sleti.
Oni samo ne treba da se predaju i u svakoj utakmici nek daju maksimum, kao što jesu juče. Samo nas je baksuz tjerao i šta da se radi. Šta mislite zašto nam namještaju sudije svaku utakmicu? Pa zato što znaju da mora doći dan kad ti ne ide i tad sudija stupa na scenu. Da smo vodili 2:0 juče sigurno bi svirao i penal i dao crveni golmanu. Kako neko ne ukapira da mi ne trčimo trku za šampiona nego bježimo hijenama da preživimo? A hijene su lukave, podmukle, bez osjećaja morala. To isto rade u košarci. Kad vide da nam je dobar dan onda nam sve sviraju, ali kad smo na ivici uvijek je tu neki sudija da nas gurne.
Pogledajte sve fudbalske lige koje su regularne, pa nigdje nema ekipe koja ne kiksne negdje. Zato je sport zanimljiv.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Oladite malo od Baždara ljudi aman...
Zašto bi oladili kad i ćorav vidi da smo menaĐerska prćija. Znaš da ti dolaze ciganska govna i ti u jednoj takvoj utakmici forsiraš nekoga iz menadžerske ergele jer ko jebe titulu daj pare da se obrću. Umesto da im olupamo ciganske pičke u prvih deset minuta i uspostavimo dominaciju mi forsiramo Baždara. Čime je on zadužio FKP da ga toliko trpimo i forsiramo ? Turska liga2. plače za takvima i tamo će na kraju i da završi.

Smejemo se ciganima što trpaju svašta u reprezentaciju a ono dobilo poziv. Kažem lepo menaĐerska prćija čim se nama ona smradina ramadanijeva pita nešto u klubu.

I posle dođi na stadion bla, bla, truć pa žao me iskreno Dukija jer nije klasa još uvek ali trudi se i voli klub plus onih par Grobarskih glava što imamo u timu.

More pljuc što kaže naš Lazar. Ko je pobegao na vreme - spasao se.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Bili, kisnuli, vikali, borili se.
Bravo za Igora i momke, rade sve što je do njih.
Bravo za ljude koji su došli da budu uz njih.

Ponosan sam na ovog trenera i na ovaj tim Partizana! :clap
Pa malčice i na samog sebe, jer se trudim da kad god mogu budem uz njih na stadionu, mada ipak imam razne peripetije da bih mogao i na utakmicu i na posao, itd...

Stigoh ipak sinoć na taj moj posao koji minut pre, taman da pogledam malo komentare, i nisam mogao da verujem šta čitam!
Pa bre, sunce li vam vaše, u državi gde jedan tim ima neograničeni budžet za stvaranje tima dok smo mi na početku sezone jedva skrpili ovaj naš od dobrovoljaca koje smo uspeli da navatamo i zahvaljujući Igorovim ličnim vezama i trudu, i gde nas u svakoj utakmici, pa i u onoj od sinoć sudije očigledno KRADU, vi nađete da pričate o tome kakvi su nam bekovi i taktika?!
Možda vama iz fotelje izgleda da je ovo moglo ovako, a ono onako, ali dođite malo da kisnete, da vidite kako se lopta kliza, kako nas sudije kradu, kako nam igrači igraju POVREĐENI, pa im tek onda zamerite nešto, ako ima nešto da se zameri!

A pod ovim i ovakvim uslovima - NEMA!

Kao što je već neko napisao, Jevreji u nacističkim logorima su bar znali da nemaju nikakva prava, a ovde javni mediji zataškavaju i skrivaju istinu, prebacujući svaki naš poraz ili lošiju igru kao neku isključivo našu krivicu, bez obzira na to koliko nas kradu! Dok su pobede ,,komšinice,, isključivo zasluga njihovog drim tima i njihovog genijalnog trenera, čiste kao suza!
Jeste li već zaboravili zašto nam juče na primer nije igrao Severina?

O utakmici...o.k. imali smo šanse, prečku, stativu, igrali smo ofanzivno, na kraju smo maltene sve poslali u napad. I golman nam je otišao u napad. Oni su dali gol, mi nismo, oni su pobedili, mi smo izgubili, to je normalna stvar u fudbalu, fudbal je takva igra.

Ali je jedino u Srbiji normalno da ti na svakoj utakmici šalju sudije po zadatku da te pokradu. I nije to samo zbog toga da li je bio penal ili ne, nego ti vidiš po njihovom stavu, ponašanju, po tome što sudiji ne pada na pamet da pogleda VAR snimak, niti ga ovi iz VARA zovu da ga pogleda, da im je JEDINI CILJ - OŠTETITI PARTIZAN TAKO DA IZGUBI BODOVE.

Evo vam i primer sa mog video-snimka koji sam razložio na fotografije:

1. Kalulu u napadu ima loptu.



2. U momentu kad upućuje loptu saigraču koji je izvan šesnaesterca, u tih svojih 16m su čak tri igrača Napretka.



3. U trenutku kad pomoćno sudijsko govno, inače idealno postavljeno da vidi ovu situaciju, diže zastavicu da signalizira ofsajd, naš igrač i dalje nije ni ukoračio u 16m, u kome su i dalje tri igrača ,,crvenih,,!



4,5,6...
Dakle, ako je ovo bio ofsajd, ja ću da pojedem loptu, a ako ovo pomoćno sudijsko govno nije to mahao sa namerom da nas ošteti, onda ni ja nisam Goran Tomić. A itekako jesam.







Što se tiče penala...



Posle ovog snimka penal milion posto!



Ali posle ovog snimka, ipak, mora se reći, golman JESTE dotakao loptu pre nego što je odneo Takija, dakle nije penal ako poštujemo pravila koja su bar nekad postojala...da li su sad drugačija, možda ne znam...
ALI!
Veliko je pitanje da li je VAR imao kameru iz ovog ugla, i ZAŠTO nije zvao sudiju da pogleda snimak ovako diskutabilnog sudara.
Isto tako veoma brzo su ,,rešavali situacije,, da slučajnoi ne budu u korist Partizana (ona neka igranja rukom, recimo), dok se gotovo svaki naš gol na utakmicama proverava po 5 minuta, e da bi se našlo nešto da ga ponište...

Govna, lopovi, šta reći.

Погледајте прилог 26237



I kad već pomenusmo odnos države, FSS, sudija i medija prema nama, videh juče pored stadiona JNA neki ,,park budućnosti,, posvećen Jevrejima i Srbima, i bilo mi je čudno kako ga dosad nikad nisam video...

Na fotografiji čitam da je to zbog toga što je tek juče i zasađen...

Погледајте прилог 26238



SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!
ja mislim da pored ovog ofsajda , faula koji je prethodio prvom golu, penalu koji nije sviran, sudjenjem u derbiju bas ne bi smeli nista ruzno da kazemo za bilo kojeg naseg fudbalera iako su dostini fudbalski kvaliteti upitni. Nije da nista od ovoga nije ocekivano, ali bas sam ispizdio juce kao retko kad iako znam da i da smo dobili mec ne bi imali 1% sansi da uzmemo titulu..
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.701
Reaction score
22.673
Локација
Beograd
Fali vele Belić, kao da smo u prvom delu sezone olupali sve sa po 3 razlike i uzeli maksimalan broj bodova, a ne da smo glavu sa giljotine sklanjali 5 puta.
Ovde je materijalna povreda pravila i ne bi se pisalo ništa, da nam je dozvoljeno da uzmemo bodove i bijemo one u rupi, što bi apsolutno bilo očekivano da smo mi bili ti koji bi imali igrača više 25 minuta da je sve bilo po pravu i pravdi.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Sezona je teska i zajebana toliko da ce o njoj, ako uzmemo titulu, da se snima film. To govori koliko je tesko da uzmemo tu titulu.
Ali, s obzirom da se mi uglavnom useremo u rupi, a njima jos odgovara x...Pobeda i snimimo film.

Hvala na ovoj sezoni, kako god da se zavrsi.

A titula bi bila tango smrti na steroidima. Ajmo mi!!!
I ja želim film!!!!! Biće jebeno tesko, a verovatno i nemoguće... Ne bi me začudilo da ako moraju obrisu nama koji bod isto kao onom mentolu kangi žuti karton, ali ako postoji i promil šansi da se taj film snimi neka svakome od igrača to bude jasno. Pojedini ne bi imali priliku da vide JNA da su normalna vremena, a eto imaju priliku da postanu glavni glumci koje ce pamtiti milioni navijača Partizana svih generacija. Da veruju 10% u sebe koliko ja verujem u njih dobili bi sve do kraja sa pola gasa uprkos drzavi, savezu, sudijama...
PS Isto važi i za nas navijače, i mi ćemo biti deo istorije ako se probudimo. Nekada se bezalo iz škola i od kuće, fingirala bolovanja samo da se isprati Partizan!
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
179
Reaction score
675
Локација
Beograd
Daleko je ovo od nekog kvaliteta za evropska takmicenja. Mora još da se radi na pobošanju tima. Svakako je tim bolji od onog od prošle sezone. Belić nedostaje. Ilić isto. Kovačević nije bio dovoljno dobra zamena. Jedino gde sam prezadovoljan to su ofanzivni igrači u timu. Što se tiče taktičkih zamisli, opet ista priča sa početka sezone, naši krilni napadači ne pomažu u dovoljnoj meri bekovima pa bekovi često ostanu 2 na 1. Dakle ima prostora za napredak i u igračkom kadru i u trenerskim zamislima.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.290
Локација
Beograd
Ne razumem price da ova ekipa nije ni u top 3 po kvalitetu u ligi kada to nije slucaj, jesmo iza cigana po kvalitetu, ali smo od svih ostalih poprilicno jaci, ukljucujuci tu i TSC koji belezi rezultate na bazi uigranosti i zbog toga sto imaju po meni najboljeg trenera lige, a ne zbog kvaliteta ekipe. Duljaju takva opravdanja nisu potrebna, rezultatski je ukupno gledano ostvario dobar posao, ali je bilo i gresaka, sto je i ocekivano jer nema mnogo iskustva kao glavni trener.

I ono najbitnije kad je Igor u pitanju, za kratak period je vratio veru navijacima u FK Partizan, uneo je neku perspektivu u klub (koliko je to moguce sa ovom upravom), ja bih sada mogao da zamislim da neko sa pristojnom trenerskom karijerom pristane da nasledi Duljaja kada on odluci da napusti klupu, to je pre godinu dana bila naucna fantastika. Tako da za to imam najvecu mogucu zahvalnost, kako god se ova sezona zavrsila.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.765
Локација
underground
Ja mislim da tek sad posle ove sezone ne bi niko dosao ovde ko ima bilo kakvu mogucnost da radi bilo gde.
A uprava ce Duljaju dati otkaz posle jos jednog poraza ako nadju bilo koga. Nisu mu oni zaboravili prozivanje samo cekaju trenutak kad cemo ga i mi popljuvati.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.348
Reaction score
37.590
Pa on je njima dao alibi kada je prihvatio da sedne na klupu, oni će njemu nogu u guzicu prvom prilikom. Sve već viđeno.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Zašto bi oladili kad i ćorav vidi da smo menaĐerska prćija. Znaš da ti dolaze ciganska govna i ti u jednoj takvoj utakmici forsiraš nekoga iz menadžerske ergele jer ko jebe titulu daj pare da se obrću. Umesto da im olupamo ciganske pičke u prvih deset minuta i uspostavimo dominaciju mi forsiramo Baždara. Čime je on zadužio FKP da ga toliko trpimo i forsiramo ? Turska liga2. plače za takvima i tamo će na kraju i da završi.

Smejemo se ciganima što trpaju svašta u reprezentaciju a ono dobilo poziv. Kažem lepo menaĐerska prćija čim se nama ona smradina ramadanijeva pita nešto u klubu.

I posle dođi na stadion bla, bla, truć pa žao me iskreno Dukija jer nije klasa još uvek ali trudi se i voli klub plus onih par Grobarskih glava što imamo u timu.

More pljuc što kaže naš Lazar. Ko je pobegao na vreme - spasao se.
Znači Baždara treba da se pljuje jer je u timu a Dukija ti žao jer ga stavlja u tim. Svašta se baš svašta ovde može pričitati
 
Top