Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Teren uzasan, mi bez napadaca pokusavamo da se usetamo u gol. Ne znam gde je mali Jovanovic, on je golgeter, sigurno bi bio bolji od Bazdara.
Kovacevic, Stojkovic, Ovusu kriminal.
Mnogo mi zao Duljaja i momaka, mnogo gotivan tim, mnogo Partizanstine ali jbg.
Najzalije mi je sto ce sad krenuti opsta pljuvacina po igracima i Duljaju, a uprava ce zadovoljno da trlja ruke.
Jbga tebi igrači kriminal pa ti ih žao i na kraju sad će krenuti pljuvačina po igtačina. Šta t pišeš,pa jel teško jednom preskočiti nego pisati ovako. Malo ih napadaš pa malo ih braniš
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
42
Reaction score
90
Локација
Glasgow
Mi smo ljudi nerealni optimisti,ja koliko god zatvarao oči,toliko dobro poznajem fudbal da mi je kristalno jasno da dečko koji je rezerva bio u Čuki i bekovski par Vojvodine od prije 5 godina..ne mogu biti temelj za šampionsku titulu..Kastiljo je došao da se uči fudbala?
Severina se vratio i pokazuje kako je kad klub ne postoji..umjesto da je kažnjen zbog odlaska on se opet gura da igra a očigledno je sa kakvim stavom ulazi u utakmice..Zabole me!!!
Baždar se gura za prodaju,reprezentacija???Pa pola napadača u Njiva ligi je izmislilo fudbal za njega..
I da koliko god se ko ljutio mi trenera nemamo..ja volim Duljaja i to se nikad promijeniti neće,ali tim je rukopis trenera..ti imaš ekipu koja svaku utakmicu baci 40 minuta pa onda duša u nisu da nešto preokrenemo..Kako naš klub funkcionira naši rezultati su fenomenalni,još ako pored boljeg TSC-a uzmemo 2 mjesto pa to je ravno Šampionskoj tituli..Bojkot ne bojkot svejedno je dok je ova vladajuća garnitura Partizan je sveden na Ikebanu I realno sa ovakvim timom da mi izađemo u Evropu??
Pa što će nam to,da primamo petice od Danaca i Šveđana..ma dajte ljudi treba biti slijep pa ne priznati da smo klub koji se godinama sistematski uništava..i daj Bože da se to za par godina promijeni a do tad će nam igrati Kovačevići,Antići,Stojkovići i ostali koji u normalnim vremenima ne bi mogli prići našem dresu..
Strpljenje i još veća ljubav ...Vrijeme preživljavanja
.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Dobijamo šansu na lutriji.
Možda, možda dobijemo boljeg trenera.
Male su šanse al postoji mogućnost.
Sramota je na šta liči tim.
A čovek još na sve to neskida osmeh sa lica, dodatno iritira.

Necemo dobiti boljeg trenera, odmah da ti kazem, a gubis coveka koji ima odlican odnos sa igracima, koji daje 200% sebe i koji donosi neke stvari van trenerskog posla koje ne moze niko drugi. Da ne pricam kakvu bi losu poruku poslao igracima kada bi sad digao ruke.

Na leto ako misli da je dostigao limit nek ide, ako misli da moze da unapredi jos ekipu nek ostane, i to je to.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mogli su barem uštedeti neke pare pozadi, a ne da plaćaš 25k mesečno ljude koji nisu nivo ni Lučana.

Partizan nijednog momenta nije pokazao da je bolja ekipa od Mladosti i Napretka. Lažne pripreme, bez kondicionog trenera i dalje, bez glavnog trenera, koji je na prijateljstvo sa Srnom doveo par vrhunskih igrača i brdo nikakvih. Sve što mu je ostalo je da malo bude kontroverzan i da se loži da je grobarčina i eto uspelo je malo. Ali sad je kraj. I zanimljivo opet je prvenstvo završeno u martu kao i 2022.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
I tako nam dodje na naplatu ono: "teraj dalje", "ovako se osvajaju titule"...jasno kao dan da je tim bez Saldanje bezopasan, kome je ama bas svako u stanju da da gol. Lose, bas lose.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
172
Reaction score
657
Локација
Beograd
Mi smo ljudi nerealni optimisti,ja koliko god zatvarao oči,toliko dobro poznajem fudbal da mi je kristalno jasno da dečko koji je rezerva bio u Čuki i bekovski par Vojvodine od prije 5 godina..ne mogu biti temelj za šampionsku titulu..Kastiljo je došao da se uči fudbala?
Severina se vratio i pokazuje kako je kad klub ne postoji..umjesto da je kažnjen zbog odlaska on se opet gura da igra a očigledno je sa kakvim stavom ulazi u utakmice..Zabole me!!!
Baždar se gura za prodaju,reprezentacija???Pa pola napadača u Njiva ligi je izmislilo fudbal za njega..
I da koliko god se ko ljutio mi trenera nemamo..ja volim Duljaja i to se nikad promijeniti neće,ali tim je rukopis trenera..ti imaš ekipu koja svaku utakmicu baci 40 minuta pa onda duša u nisu da nešto preokrenemo..Kako naš klub funkcionira naši rezultati su fenomenalni,još ako pored boljeg TSC-a uzmemo 2 mjesto pa to je ravno Šampionskoj tituli..Bojkot ne bojkot svejedno je dok je ova vladajuća garnitura Partizan je sveden na Ikebanu I realno sa ovakvim timom da mi izađemo u Evropu??
Pa što će nam to,da primamo petice od Danaca i Šveđana..ma dajte ljudi treba biti slijep pa ne priznati da smo klub koji se godinama sistematski uništava..i daj Bože da se to za par godina promijeni a do tad će nam igrati Kovačevići,Antići,Stojkovići i ostali koji u normalnim vremenima ne bi mogli prići našem dresu..
Strpljenje i još veća ljubav ...Vrijeme preživljavanja
.
Apsolutno svi sve u pravu, ali teško nakon 7 godina bede imati strpljenje i dalje. Ocigledno treba da spali neko ove uz uprave jer drugo rešenje ne postoji...
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Ne bih sad da glumim nekog oportunistu. Meni je ovo sto Duljaj prica zvuci kao demagogija, kao prica koju navijaci vole da cuju i kojom sebe uzdize na nekakav pijedestal.
Ne tvrdim ni da nije tacno ali nista on drugaciji nije.

Ako je tu za igrace, razgovara sa njima, mogu da mu se obrate uvek i nedeljom, "mora da se prica sa igracima..." Kako mu je trebalo 20 dana da sazna gde Kastiljo zivi? Svaki dan je tamo, verovatno po ceo dan. Nije ga nijednom za 20 dana pitao kako mu je u Beogradu, sta radi, sa kim se druzi van treninga, kako se smestio... a ni igrac nije osetio potrebu i slobodu da mu se pozali iako " je uvek na strani igraca, uvek je tu za njih...."
Ako ne zbog "prave sportske price" a ono bar ljudski. Taj decko ima 19 godina, dosao je na drugu stranu planete, daleko od porodice...
Nikad mu se Severina nije pozalio zbog dugovanja? Nije vam normalno da sefu kazete da vam kasni plata, bonus.... iako je "poklanjao paznju, brinuo o njemu. Imaju taj odnos prijateljski...."
Daj bre, bljak.

Mozda gresim ali meni bas deluje neiskreno. Osetio je da mu raste moc pa ajde jos malo da se popisa po klubu.

Jel moze opet kazna "radi sirenja defetizma".

Igor je partizanovac, nema spora. Verovatno je i dobar covek. Ali, osim toga je trener pocetnik kome treba bas jos mnogo napretka da bi vodio Partizan. U sta sumnjam posto ne ostavlja utisak da raspolaze velikim intel. potencijalom.
U svojim izjavama vrti izlizane fraze, podilazi masama, pored linije oponasa Klopa.... ali ne ide to bez znanja, na foru.
Imao je korektnu karijeru, izgradio neke kontakte pa nek bude dobar skaut pa u nekom trenutku i sportski direktor.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ako je prosla bio kiks koji se u svakoj ligi desava.. Ovo danas da se lupamo nogom u dupe izbegli smo poraz.
 
  • Like
Reactions: MAK

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Mogli su barem uštedeti neke pare pozadi, a ne da plaćaš 25k mesečno ljude koji nisu nivo ni Lučana.

Partizan nijednog momenta nije pokazao da je bolja ekipa od Mladosti i Napretka. Lažne pripreme, bez kondicionog trenera i dalje, bez glavnog trenera, koji je na prijateljstvo sa Srnom doveo par vrhunskih igrača i brdo nikakvih. Sve što mu je ostalo je da malo bude kontroverzan i da se loži da je grobarčina i eto uspelo je malo. Ali sad je kraj. I zanimljivo opet je prvenstvo završeno u martu kao i 2022.
Nadam se da su 25k dinara u pitanju jer ne vrede vise
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Za Evropu ne moramo da brinemo, pošto je ostalo dovoljno prostora da skliznemo na mesto #3, a to znači par kola kvalifikacija i ćao đaci u julu-avgustu.

Trece mesto garantuje grupnu/ligasku fazu lige konferencija, za razliku od drugog gde mozes da ostanes i bez toga. Suludo potpuno, ali u uefi ocigledno ne rade bas najpametniji ljudi. Jedino moze da napravi problem ako budemo treci a kup uzme neko ko nismo mi ili cigani, ali to se gotovo sigurno nece desiti.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
172
Reaction score
657
Локација
Beograd
Za Evropu ne moramo da brinemo, pošto je ostalo dovoljno prostora da skliznemo na mesto #3, a to znači par kola kvalifikacija i ćao đaci u julu-avgustu.
Zapravo trece mesto garantuje ligu konferencija, drugo mesto ne garantuje nista, mora da se prodje bar neko, ali sa ovakvom igrom u evropi cemo doziveti samo ponizenja...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ja vec par godina imam osjecaj da im lakne kako na terenu tako i u klubu kad nemaju vise pritisak da se bore za titulu. O Duljaju necu da pisem jer nema odbranu niti mnogo toga da bih ga kritikovao. Svaki prelazni rok citam kako nam treba i skautiramo krilo?! Pa jebo' ti krilo familiju kad ti svaka seoska ekipa uvali gol iz prve-druge sanse..ne znam vise sta da mislim i pisem vec odavno na ovim stranicama.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
172
Reaction score
657
Локација
Beograd
A zasto se ne bi utakmica dobila iz penala, ako je zasluzen?!
A ko ti garantuje da bi je dobili? Tu utakmicu smo izgubili. Zar nije i neresen rezultat kiks? Mučimo se u drugom delu prvenstva, da li su pripreme krive za to ili sta vec, ali jezivo izgledamo u drugom delu sezone. Tacno se videlo i na pripremama, ko ume da vidi, da su sam nam one amterske ekipe pravile jako veliki broj sansi. Od odbrane sve polazi, a nama je odbrana nepostojeća i to svako i vidi sad...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.627
Cekali ste ovo kao zapete puske.
Na derbiju su morali da nas kradu.
Toliko o realnom komentarisanju prvenstva i igre.
Za Evropu smo tanji, ali i tu drzava ima svoje smrdljive od govana prste.
I kad smo pobeđivali pisalo se o užasnoj igri u odbrani, ne znam ko je šta čekao. Vi ovde imate neke zamišljene neprijatelje.
 
Top