Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Možemo imati razlike u mišljenjima, to je i normalno, ali pisati da Duljaj daje PLATE igračima, to stvarno nema smisla, da ne koristim teže reči.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ko ne može da izdrži, on pukne ili odustane. Ko neće da pukne ili da odustane treba da bude spreman da izdržava ili da se bori sledećih 10,20,30,50,100 godina...pri tom znajući da se možda bori za već izgubljenu stvar. Možda. Ali možda i ne!
A od čega da odustane? Od čega da pukne? Što vi niste pukli do sad? Zato što niste navijač titula, idete i Teleoptik da gledate, kao i ostale sekcije. Da sam ja u klubu meni bi čovek kao vi imao stolicu sa imenom i prezimenom u loži zapada.

Nadolazeće kurčeve generacije bi sve sada i odmah. Nema titule, mrš ne gledam više, pa jedva čeka da opljune po klubu.
Pa čujem komentar “cigani melju!?”. Ne vredi ni plastičnim primerom sa “ne ljuti se čoveče” kockicama da objasniš kako drugi melju dok defanzivci protivničkog kluba igraju lastiž u 16 metara.

Partizan u okupaciji već 10 godina i dodje čovek koji javno opljune upravu, bori se za ovaj grb i gradi jedan respektabilan Partizan na terenu i onda dodje neki balavac da kaže Duljaj odlazi?

Samo pogledajte kako Split koji titulu video nije bodri svoj tim. Eto tim u neposrednom okruženju, u sličnom kurčevom problemu ali ima tu navijačku kulturu.

Za kraj, da vam kažem bolnu istinu, Partizanu je kurac i uprava a bogami sve veći kurac i navijačka kultura (nema titule = nema stadiona). Pustite nas mazohiste da gledamo ovo što nam je ostalo pa se vi pridružite na jesen kad Duljaj opet bude bio kralj i kad se mušema nekog od takmičenja bude tresla na JNA.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
165
Reaction score
646
Локација
Beograd
Nema ta priča veze sa mozgom. Ova ekipa je dobila nikad veću podršku ove godine na gostovanjima kao i na domaćim utakmicama kod kuće na zapadu i istoku, dolazili smo protiv TSC-a da se smrzavamo i gledamo kako nas jebu 0:4, ni tad nije izostajala podrska vec se uzvikivalo Igor Duljaj na kraju meča. Nijedan trener nije imao veću podršku u istoriji Partizana. Ono što brine jeste sama igra, nevezano za rezultat. Delujemo kao potpuno amaterska ekipa u odbrani. Sve će se videti na leto u kvalifikacijama za evropska takmičenja, da li je Duljaj trener za Partizan ili nije, jer Partizan finansijski ne može da opstane bez igranja grupne faze, a i takmičarski je žalosno da igramo samo domaće prvenstvo u kojem smo unapred otpisani.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
165
Reaction score
646
Локација
Beograd
Ovako kako si sročio se nameće “mi smo dali podršku” a pošto titule nema, “Duljaj odlazi!”

Pošto inače to tako može. Dovedeš 15 novih igrača i titula se podrazumeva u nameštenoj ligi.

Da, tako je Gabrijele.
Ja kažem igra je problem, nevezano za rezultat. Ti kažeš titula ili odlazi... Nema veze, ne razumemo se. Puno sreće u nastavku momcima u odbrani drugog mesta. A vama prijatan dan želim.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Stadion je često bio prazan i kad su se osvajale titule
Pa da i? Šta ti to govori?

Oćeš 3 boda na svakom meču ali te boli djoka da dodješ, pa čak iako si iz Beograda? Ne idem u krajnost, nego da ti nemaš ni 15,000 ljudi kući je sramota a tobož “jurimo titulu”. A onda drvlje i kamenje ako ne pobedimo. Ne dolazi se na stadion samo zbog titula i pobeda. Tu je momenat druženja, gledanja nekih majstora (a ove sezone ih imamo), navijanje/pevanje, atmosfera. Partizan uvek mora da napada titulu, ali u kancerogenoj državi to je borba protiv sistema i ta titula je misaona imenica.

Evo seti se u poslednjih 10 godina i nabroj kada i koliko puta smo imali preko 20,000? Verujem da je broj tu na prstu dve ruke. Nemamo ljude/masu da pre svega bodri Partizan i kad se bori, za život goli.
 

usaknin

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
7
Reaction score
37
Локација
Area 51
Ovaj bojkot je bas ono sto im treba da bi unistili NAS. Koje demonstracije su uspele ako su ljudi bili u kucama a ne na ulici tako i nas bojkot. Niko ne dolazi i mi ocekujemo da ce otici. Nece dok god im nije doslo do nokata. Znaci SVI na stadion svaku utakmicu,trening i pokazati im otvoreno gde im je mesto. Posle svake utakmice prosetati se od stadiona do centra i poruciti fireru da skloni ruke od NAS ili ce sve oticu do djavola. Biti ozbiljan u namerama. Drugo resenje ne postoji. Puna podrska timu i Igoru.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Pa da i? Šta ti to govori?

Oćeš 3 boda na svakom meču ali te boli djoka da dodješ, pa čak iako si iz Beograda? Ne idem u krajnost, nego da ti nemaš ni 15,000 ljudi kući je sramota a tobož “jurimo titulu”. A onda drvlje i kamenje ako ne pobedimo. Ne dolazi se na stadion samo zbog titula i pobeda. Tu je momenat druženja, gledanja nekih majstora (a ove sezone ih imamo), navijanje/pevanje, atmosfera. Partizan uvek mora da napada titulu, ali u kancerogenoj državi to je borba protiv sistema i ta titula je misaona imenica.

Evo seti se u poslednjih 10 godina i nabroj kada i koliko puta smo imali preko 20,000? Verujem da je broj tu na prstu dve ruke. Nemamo ljude/masu da pre svega bodri Partizan i kad se bori, za život goli.
Pa ne znam šta ima to da govori osim da su rezultati najmanji problem.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Ljudi su mladost i zdravlje dali za taj Partizan i skroz mi je jasno ako ne žele više da ih jebu u mozak razni gmazovi, od saboterskih uprava, trenera prodavača magle poput Stanoja, do "navijača" koji ne mogu da dobace dalje od "PODRŠKA" jer im se sve drugo čini kao napad na klub.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da bre, otisli na 10 utakmica i mladost dali. Većinu boli kurac za Partizan, to je istina. Mladost su dali samo oni koji idu na Jug redovno i pride upadali u probleme.

Vazno je da mi ne mozemo da dobacimo dalje od “podrska”, pricamo o igri, taktici protivnicima, i ne vidimo gde je problem. Evo ti me prosvetli da i ja ne idem vise na stadion, da ne prenesem ljubav na decu i kazem sve je sranje, Partizan je sranje, Igore odlazi, Stanoje odlazi, Savo odlazi i tako dalje i tako blize.

Super, onda smo tu gde jesmo i tu cemo biti sledecih 79 godina.

Reagovao sam kako sam reagovao jer se krenulo ovde sa Igore odlazi, stav dal cu da dodjem ili necu je tvoj i moj licni stav, ne pokusavam da ga promenim. Ali me je sramota umesto svih koji ovde upisima teraju Duljaja. (to tebi nije upuceno)

Toliko od mene, sad možete da nastavite sa Duljaj je problem, mora da ide.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Odnos ljudi koji se žale i prozivaju ove koji teraju Duljaja i onih koji stvarno teraju Duljaja je otprilike 15:1, ja ne znam šta vi čitate ovde i da li smo na istom forumu?
Da je Duljaj loš trener je činjenica, on je sam rekao da ne bi bio trener Partizana da su stvari malo normalnije. Da li to znači da treba da ide? Ne. Ima dobre namere, dobre odnose sa igračima, sa ljudima iz tog sveta, doveo je neke dobre igrače, dao sve od sebe i hvala mu.

Što se ostalog tiče, to šta je ko radio i koliko je išao ne znaš, mnogi odavde su išli na jug do nekog trenutka, neki još idu, neki su prešli na zapad/istok, neki su otišli iz Srbije (mnogi). Ja znam ljude koji mnogo mnogo vole Partizan ali nikada ne idu na utakmice. Zašto ne idu to je njihova stvar, sve je bolje nego da idu na silu čisto da bi bili tu.

Jedna stvar koja se često provlači je da ne bi smeli da nas kradu pred 20k ljudi. To smo barem u areni videli koliko je istina.

Vazno je da mi ne mozemo da dobacimo dalje od “podrska”, pricamo o igri, taktici protivnicima, i ne vidimo gde je problem. Evo ti me prosvetli da i ja ne idem vise na stadion, da ne prenesem ljubav na decu i kazem sve je sranje, Partizan je sranje, Igore odlazi, Stanoje odlazi, Savo odlazi i tako dalje i tako blize.

Ti možeš, ali likovi kao tvoj kumara očigledno ne mogu.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Ja sam prvi bio protiv kada je dolazio iz nekoliko rayloga. I sada smatram da nije trener za Partizan. Ali sam isto tako za to da on nije prvi koji treba da ide, nije ni blizu.
 
Top