Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.625
Локација
Beograd
verovatno pola Teleoptika besni, zašto oni nemaju šansu, a neki drugi da
FK Teleoptik je danas, na svojoj popodnevnoj utakmici imao i svoju lošu i svoju dobru ,,stranu medalje,, pa zbog ove loše sigurno je otišao kući bez prava da se nešto buni...ali o tome ću kasno noćas nešto više na datoj temi...
Međutim...
Posle ovakve igre pojedinaca u Partizanu, s punim pravom večeras je sigurno tih pola Teleoptika zaista besnelo zašto se i njima ne da šansa u pravom timu FKP-a... :icon-rolleyes:
Dakle...

Spale su tenzije oko titule za FKP Igora Duljaja, pa sam mislio da ću mirno da pogledam večerašnji meč...u početku i nije bila neka igra...posle dadosmo taj gol, pa rekoh, dobro je... Baždar ga je munuo, pa hajde, sigurno mu znači...
Ali...
Ako je on reprezentativac ove države, pa kakvi li su tek oni koji nisu reprezentativci?
A što se ostalih tiče, ako je Nordsjeland mogao da nam da 10 golova, a na našu sreću nije, pa koliko li će nam dati neki sledeći rival u Evropi, koji, ne daj Bože, bude za koji milimetar jači od tog Nordsjelanda? 15? 20?

I što je najgore, oni koji dođu u ovaj srpski fudbal, ako na prvoj utakmici i liče na pojačanja, za par meseci se već utapaju u sivilo Njiva lige...

Goh je danas dečko pretrčao jedno 40 kilometara, ali nikako da bude konkretan u napadu, Kalulu se trudio...znam nema Saldanje, Natho u godinama, Zahid povređen...golman solidan, odbrana nije kapitulirala...
Ipak...
Aranđel...van ičega...

Severina me izludeo!
Više nas stisnuo Spartak nego Bajern ono kad smo igrali nekom prilikom na JNA, i KONAČNO jedna kontra, Seve na boku, 4 igrača Partizana sami na drugoj strani - on doda loptu igraču Spartaka!
Ma izbacio bih ga istog sekunda iz igre, pa makar i da nemam pravo zamene!!!
ISTOG SEKUNDA!!!

Pa i ovaj mali Trifke... Bre dete, svake godine 100 novih klinaca se pojavi u Zemunelu, i od svih njih, baš TI dobiješ šansu da uđeš da igraš večeras za Partizan, i...
Nemaš dribling, nemaš probojnost, nemaš šut, ne grizeš, nemaš trk, nemaš borbenost...
Mislim, stvarno...
Svakome dođe trema ili loš dan, ali sine, nisi ti danas prvi put obukao dres i kopačke...ti si s tim Partizanom već mesecima...

I, da, naravno, najmanje su tu krivi najmlađi, Baždar i Trifke, Baždar je još i jedini dao gol, ali...baš smo bili loši večeras...
Problem je od države preko uprave pa sve do petlića...

pa nama je jedan Laki Pavlovic koji ne moze da prismrdi terenu u Vozdovcu i Nisu nosio desetku, tako da mi i nije neki problem da Trifunovic dobija minute
Taj Laki Pavlović je izmislio fudbal za Trifunovića, bar u trenucima kada se pojavio u prvom timu - imalo je šta da se vidi.

Sve u svemu:
Čestitke na pobedi, hvala na tome, vidim deo publike sa Istoka ovacijama pozdravio igrače...
Neka tako bude i dalje...pobede, podrška...
Napred Partizan.

 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
161
Reaction score
502
Локација
Ruma
Ma ono taj neki adrenalin koji nas je vukao je iščezao, Duljaj očigledno ni ne može da trgne ekipu, tako da igra se da bi se igralo. Doduše lično pored silnih opšte poznatih muka jednostavno smatram da bi taktički ova ekipa mogla dosta bolje da se vodi. Da neki počnu malo da greju klupu, drugi dobiju šansu, a treći da igraju na prvobitnim pozicijama. Zahid je totalno ubijen u pojam, previše je pozadi, ne može da doprinese onoliko koliko može, pa i kada se nekim čudom nadje kod gola povuče ga lopta i ukanali ono malo ofanzive. Stvarno ne vidim poentu forsiranja toga da se on i Natho nadju u isto vreme na terenu. Izraelac može i da ulazi sa klupe. Pogotovo što i nije u nekoj formi, pregršt pogrešnih pasova, a i limitiran je zbog godina. Koliko samo puta Kalulu od njega očekuje da utrči u prostor, a on to ne uradi ili ne može. Još kada iza sebe ima nesrećnog Arandjela, maltene ni ne napadamo sa desne strane. Goh tu i tamo, najbolje je igrao baš kada je Zahid bio više napred. Što se tiče Ovusua ništa specijalno, bez potrebe je skroz sklonjen Kanute i još je totalno zaboravljen Stjepanović. Razumem ja doveo si ga, želiš da dokažeš da nije promašaj, ali aj malo posveti pažnju i drugim igračima. O odbrani se sve zna, ne možeš iz svoje kože, ali jbt koliko sranja mora da napravi Arandjel pa da Filipović ima prednost. Stvarno mislim da bi i onaj klinja makar pokazao želju. Ono kad sam ga video da lik staje jer eto možda je fauliran, ma daj, gde ti je profesionalizam, trči za tom loptom, neće sigurno u ovakvoj Srbiji nego da se obazire na tvoje kukanje. Što se tiče Baždara dečka očigledno guraju zarad prodaje, ovo je zadnji voz. Sve u svemu, ne znam stvarno šta i da očekujem, šta je pametno, mislim da ćemo to drugo mesto nekako odbraniti, ali šta ćemo i u toj Evropi. Duljaj ima neke gotivne odlike, ali je realno prosečan trener. Ko će tu i da ostane, eto Saldanja ne igra, da li će uopšte i krenuti, ipak je to zlatna koka, neće bagra rizikovati sa njim, čim malo stane na noge odmah prodaja. Od ostalih jedino sam za to da su Zahid i Jovanović obavezni, ostali svejedno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Teško je napisati bilo šta pozitivno.
Partizan je trenutno u rangu sa Surdulicom i Javorom. Dakle teški donji dom naše lige.
Igor Duljaj nije napredovao ni 5% kao tremer od kad je došao, ne postoji nikakav koncept, nikakav sistem, sa ovako skupim igračima. TSC nema skupljeg igrača od 300k obeštećenja i nema igrača sa platom većom od 10k mesečno. Lazetića ne smatram za vrhunskog stručnjaka, ali ljudi melju. Imaju sistem koji se ne menja. Prodaju igrača, zameni ga drugi, ali oni igraju svoje.

Partizan je klub koji nema profesionalca na klupi, a što je možda još gore, nema ni kondicionog trenera. Najbolji igrač povređen dugo, drugi najbolji posti, pa jebo te bog.

Svaka čast ljudima večeras na stadionu koji su aplaudirali ekipi preplaćenih neznalica i treneru još većem.


BAŽDAR, bukvalno ga mrzim. Istinski.

A ovi smradovi, umesto da puste slobodan ulaz do kraja sezone, danas opet 1.000 ljudi na stadionu...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.393
Reaction score
3.218
Локација
Tamo gde su Grobari

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Brate kako ovo mozes da napises? On je covek od 20 godina, pritom igra za nas Partizan.
Jedino ako nisi bio ironican, sarkastican ili sta vec.

Mogu, ja kao navijač sam žrtva takvih kombinacija i manipulacija. Dečko nema nijedan kvalitet da igra fubal i bude u Partizanu. Nema ni ponašnje, al što je glavno nema igru. Ništa ne zna, baš ništa. 20 godina ima, to već pokazuje da će za par godina biti ili penzionisan ili će igrati u zonskoj ligi.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.635
Reaction score
5.430
Nije on nikad bio neki veliki borac, ali se bar trudio u napadu, a i u odbrani je malo podigao nivo sa Menig zone na samo normalnu losu odbranu. Ovo sto igra od povratka je skandalozno i ispod svakog nivoa, u oba pravca.
Ma isti je bio od pocetka. Cuva noge u odbrani trckara prolaze pored njega kao da ga nema... popravio se malo od onog klupiranja pa do povrede i posle povrede je nastavio po starom a to je bio derbi kod nas kad nas je Bog pogledao da je gol cigana bio ofsajd jer je lik skakutao na kangu kao leptiric.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.719
Ponekad stvarno mislim da smo gledali različitu utakmicu,mada sa tribina je uvek drugačiji doživljaj.
Danas smo bili slabi u sredini,Natho je šepao od petnaestog minuta utakmice, trebao je i ranije biti izmenjen,ali.. Zahid je u Ramazanu, ne spava, ne pije vodu, ovo je njegov maksimum,verovatno tu lezi odgovor zašto je Natho ostao duže.. Owusu nije ni blizu dorastao Belki,al se trudi, dosta lopti je osvojio iako je cesto bio usamljen u centru terena. Castiljo je dete,18 godina,tek došao, suludo je bilo očekivati da on bude game changer, mada se vidi potencijal.
Zadnja linija uglavnom defanzivno dobra,čak i Antić je bio bolji nego inače, ali zato Arandjel..kriminal..
Bazdar nije dorastao,još uvek, a da li će..pitanje je.
Bez Saldanje nismo ista ekipa. Svojim kretnjama i ucestvovanjem u začetku akcija donosi upravo onaj prostor koji sada nikako da nadjemo da sutnemo na gol.

Momcima i Duljaju bezrezervna podrska do kraja, pa makar nam se igra skroz raspala i sve izgubili..jer nisu imali nijedan fer meč od pocetka sezone..NIJEDAN!
Hvala im sto se u takvim uslovima uopšte trude.

Zapitajte se samo,koliko vas bi to trpelo..i koliko dugo?

Za mene su heroji, svi do jednog. Pa makar i najveći nemaci pojma bili, bore se za moj klub, proklet, ponižen, okupiran, napušten, bez navijača, ali ipak se bore i daju svoj skromni maksimum.
Trener,takav kakav je,pocetnik,taktički još uvek nedorecen, ali daje sve od sebe..i samo zahvaljujuci njemu i imamo nešto što makar liči na ekipu.
Razumem ogorčenost nakon poraza, ali jebem mu kolje, jel moguće da se sve okolnosti tek tako zaborave i krene pljuvacina, ajde da je u pitanju prosečna ciganskonaprednabezmozga skupina, nego forum navijača Partizana?!

Lako je kenjati iz fotelja, samo..kako jebeno više ne dosadi?

DODJITE NA STADION!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.792
Локација
"preko bare"
Mogu, ja kao navijač sam žrtva takvih kombinacija i manipulacija. Dečko nema nijedan kvalitet da igra fubal i bude u Partizanu. Nema ni ponašnje, al što je glavno nema igru. Ništa ne zna, baš ništa. 20 godina ima, to već pokazuje da će za par godina biti ili penzionisan ili će igrati u zonskoj ligi.
Možda treba vidjeti u klubu da ga smjene, da ne odlučuje više ko će dolaziti i igrati u Partizanu.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.651
Локација
Beograd
I ponovo prazan stadion i više lelemuda na forumu nego publike na tribinama. Sve ljude koji pričaju protiv bilo čega samo pitam da kažu šta bi uradili na Duljajevom mjestu? Pominjete TSC kao primjer dobro vođenog kluba, a zaboravljate da kažete kako taj tim jedini ima podršku iz inostranstva i kako nikad nisu i niti će imati šampionske ambicije. Nas uništavaju iznutra i spolja i i dalje se usuđujemo da se pobijemo sa mezimicom, a oni igraju protiv njih dok ne stigne direktiva. Koliko je lakše tako igrati. Ajde da vam damo klub koji će biti u Evropi, imati novi stadion, a vi igrajte. To mi je usavršena verzija 3 za 3.
A u suštini nemam pojma ni zašto više pišemo ovdje, kao da smo zalutali u paralelnu realnost. Mi dugujemo 50 miliona evra, cigani 90 sigurno. Meni je to sve i dalje sumanuto. Nevjerovatno mi je da se priča o bilo čemu dok taj podatak postoji. Nevjerovatno mi je da postoje ljudi koji imaju djecu i kojima je taj podatak ok. To je samo za fudbal, a šta ćemo sa ostalim milijardama.
I onda vidim da pričate o Duljajevim trenerskim kvalitetima, neko ej bre mrzi Baždara, neko optužuje Trifunovića za igru.
Užas...
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
Igor Duljaj nije napredovao ni 5% kao tremer od kad je došao
Ne samo da nije popravio ton koji je imao vec je izgubio i onu sliku koju rece da se pojavila prosle godine,
sa njim na klupi ako ostanemo drugi bice dobro
BAŽDAR, bukvalno ga mrzim. Istinski.
od igraca jedino sam mrzio ozegovica ovog malog Bazdrara mogu da ne podnosim ali da mrzim ne mogu
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.303
Reaction score
10.809
Локација
underground
I ponovo prazan stadion i više lelemuda na forumu nego publike na tribinama. Sve ljude koji pričaju protiv bilo čega samo pitam da kažu šta bi uradili na Duljajevom mjestu? Pominjete TSC kao primjer dobro vođenog kluba, a zaboravljate da kažete kako taj tim jedini ima podršku iz inostranstva i kako nikad nisu i niti će imati šampionske ambicije. Nas uništavaju iznutra i spolja i i dalje se usuđujemo da se pobijemo sa mezimicom, a oni igraju protiv njih dok ne stigne direktiva. Koliko je lakše tako igrati. Ajde da vam damo klub koji će biti u Evropi, imati novi stadion, a vi igrajte. To mi je usavršena verzija 3 za 3.
A u suštini nemam pojma ni zašto više pišemo ovdje, kao da smo zalutali u paralelnu realnost. Mi dugujemo 50 miliona evra, cigani 90 sigurno. Meni je to sve i dalje sumanuto. Nevjerovatno mi je da se priča o bilo čemu dok taj podatak postoji. Nevjerovatno mi je da postoje ljudi koji imaju djecu i kojima je taj podatak ok. To je samo za fudbal, a šta ćemo sa ostalim milijardama.
I onda vidim da pričate o Duljajevim trenerskim kvalitetima, neko ej bre mrzi Baždara, neko optužuje Trifunovića za igru.
Užas...
Pa to su otprilike oni sto ih profesori "mrze" , i sto im mame i tate idu da jebu majku profesorima zbog keca sa pricom "znas ti ko sam ja ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.625
Локација
Beograd
A u suštini nemam pojma ni zašto više pišemo ovdje, kao da smo zalutali u paralelnu realnost. Mi dugujemo 50 miliona evra, cigani 90 sigurno. Meni je to sve i dalje sumanuto. Nevjerovatno mi je da se priča o bilo čemu dok taj podatak postoji. Nevjerovatno mi je da postoje ljudi koji imaju djecu i kojima je taj podatak ok. To je samo za fudbal, a šta ćemo sa ostalim milijardama.
I onda vidim da pričate o Duljajevim trenerskim kvalitetima, neko ej bre mrzi Baždara, neko optužuje Trifunovića za igru.
Užas...
Pa...zašto pišemo...
Pišemo zato što nismo u stanju da uradimo nešto drugo...
Sve mi to znamo, i za milione, i za dug, i za državu, i za okupatorsku upravu, i za sudije, i za pičke materine...
Ali ne možemo samo o tome...

Jebiga, ljudi i kad su u ratu, znaju da može svakog sekunda da ih rokne neka raketa, bomba, granata...ali ne mogu baš svakog sekunda samo da pričaju o raketi, bombi, granati...uzmu pa rade i nešto drugo, neko popije pivo, neko čita knjigu, neko igra fudbal, itd...

A ovo što se tiče fudbala...pod kakvim uslovima ovi naši igraju, kako smo ih doveli, kako se radi u srpskom fudbalu...pa možda i ne može bolje...
A šta ako ipak može?
Jbg, ja kad odem kod doktora, nemam pojma da li prima platu, da li ga je ostavila žena, da li je nervozan zbog Partizana, ali očekujem da bar proba da me izleči, a ne da se vadi na to kako je njemu...

Isto tako kad odem da gledam profesionalni Fudbalski Klub Partizan - očekujem da fudbaleri bar probaju da igraju fudbal kao profesionalci...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
636
Reaction score
2.333
Локација
Beograd
Niko od nas u ovom trenutku i ne očekuje ništa od naših fudbalera, osim da se bar jebeno trude na svakoj utakmici. Na svakoj.
Ovakve igre i konstatacije "u ovakvoj situaciji ne mogu bolje" me strašno nerviraju.
Trud na terenu ne zavisi ni od koga, osim od njih samih, a njihova igra me neki put podseća na igru bez stativa. Bez cilja. Bez želje. Bez ikakvog smisla.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.625
Локација
Beograd
Imamo sličan problem kao i u košarci - kad nema ,,prve petorke,, (ali i onda kad je ima : ( - ostali nisu tu da ,,povuku,,...
A i nisam znao sinoć da Zahid posti u skladu sa svojom verom, pa nije čudno što na terenu nije mogao da ima više snage...
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Pa ovo nije penal druze. Prvo, lopta ga napucala a drugo jos važnije, napucala ga od tela, tj odbila se od njegovog tela. Sinoc sam silom prilika pogledao Hajduk - Dinamo, igrac Dinama sam sebe napuca u ruku, svi traze penal, skacu, sudija lepo pokaze da se napucao i da nema penala, svi se smirise. Sudija bio nemac neki. Nisam nikakav "realan grobar" ali ako se treba "hvatati" za nesto onda to ovaj "penal" nije.
 
Top