Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kažnjavanje ljudi sa ispravnim mozgom
Ne znam dokle će moderacija da trpi ljude kao što su:
Zalosna Sova, dusan.petrovic i Direktor_Grobar koji vređaju članove na ličnoj osnovi?
Nemate pojma koliko ja mogu da vređam, ali mi kućno vaspitanje to ne dozvoljava, jer ja sam momak iz kuće koja je imala WC unutra, a ne napolju.

I dokle će ljubitelji Stanoja da se tolerišu, a ljudi sa ispravnim mozgom kažnjavaju?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Naravno da postoji bolja opcija od Duljaja, ako pričamo o trenerskim kompetencijama.
Očigledno svaki trener u ligi, jer su ga svi nadigrali sa mnogo slabijim sastavima. Da ne idemo dalje od naše lige.

Ne znam tačno u dinar koliko je koštala Savina ekipa, ali ova sigurno nije jeftinija.

@Grobar92 , ti si dobar lik,, cenim zdravu provokaciju.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.456
Znam ja. Ekipa sava milosevica bila je 4 puta jaca i 4 puta skuplja od ove ekipe sada. Pogledas lepo samo vezni red i napad i sve ti bude jasno. Daleko od toga da branim nekog ali da neko kaze "znas li ti koliko ova ekipa kosta" je smehotres.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.127
Локација
Žrnov
Izvor: Transfermarkt
sezona 18/19, završili kao 3. - 6 bodova manje od Radničkog iz Niša i 18 manje od cigana; osvojen kup
1712845165193.png

sezone 19/20
1712846219883.png
sezona 20/21
1712846142646.png

sezona 22/23
1712846320855.png

sezona 23/24, videcemo kako će završiti...
1712845255825.png
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.127
Локација
Žrnov
Slažem se delimično - prava vrednost je ono za koliko prodaš igrača. Jesu to neke procenjene vrednosti, ali i na takav nepouzdan, izvor je na koji se poziva kad je vrednost igrača/timova u pitanju.
a kao poređenje, naš ovosezonksi tim vredi koliko je na TM procenjen drugi tim Barselone iz koga je došao Kubarsi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Одлично! :clap
Куп је зајебано такмичење, прошли смо даље и то је једино битно!
На пенале? Па шта! И пенали су део фудбала!

Нисам бројао сапатнике на Западу, али, хајде, 200 или 300, можда 400 или свих 500 - у сваком случају ЈЕДАН ЈЕДИНИ се оглашавао нешто против Дуљаја као тренера - али остали НИСУ.
Уђем касно синоћ на форум...друга слика...очигледно да је врло различито гледати утакмицу уживо, на стадиону, или путем ТВ преноса...

Није ми до расправе, али у оваквим условима, у оваквој држави, рекао бих да је наша тренутна позиција неки максимум максимума који би било који најбољи тренер на свету могао да постигне...други на табели, у купу прошли даље...
Е сад што би неки да ваљда поново почнемо да освајамо неке дупле круне и да стално веземо по терену и јурцамо, нападамо и затварамо као учесници ЛШ...
Е, јбг...

Нек се подсете мало колико се и један Жоц овде мучи око игре и освајања трофеја, нек помисле на наш Ватерполо, Рагби, Бокс, Хокеј, Атлетски, угашени па обновљени Кожаркашки Женски Клуб, па и на све наше остале клубове ЈСД-а, којима стално над главом стоји тај ,,мач,, који би да их остави без финансија, базена, сале, хале, стадиона, имена, трофеја, постојања...

А ми смо још увек ту. И још увек постојимо. И то вероватно баш као трн који много смета (у) том неком ,,релевантном,, оку!
И нека смо. Трн. И нек му смета. У оку.
Е тако.

Danas se jos jednom podsetih kako je JNA prelep u prolece. Najlepsi objekat i predeo u Beogradu.

20240410_170836 - Copy-IPOSHALJINETU.jpg

Јесте! Баш је леп наш стадион у пролеће!

И у јесен, зиму, лето...
УВЕК И ЗАУВЕК!

:napred-partizan:

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.708
у древном и оронулом, али свакако славном храму фудбала

20240410_170836 - Copy-IPOSHALJINETU.jpg


Јесте! Баш је леп наш стадион у пролеће!
Drevni, oronuli i najlepši. Jer tako smo u mogućnosti. Kakav Old Traford, Vembli... kurac, palac. :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Jebeš modernizaciju i rušenje starog i najlepšeg stadiona! Hoćemo ovaj! Da se restaurira, konzervira, možda malčice i rekonstruiše i obnovi, i neka ga ovakvog.
I možda malčice još samo da skinemo rđu, ofarbamo i obezbedimo reflektore da nam jednog dana (to jest uskoro) ne popadaju na glavu!
Nećemo na utakmice u Surčin ili ko zna gde bi nas ćušnuli, hoćemo da ih i dalje gledamo usred Beograda!

Ali... preduslov svih ovih uslova je da nam prvo ode ova uprava koju takve neke ,,sitnice,, ič ne tangiraju!

Al' mnogo je teško ostvariti taj maleni, malecki, majušni preduslov... :icon-rolleyes:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
Sofijski Cska je usao u projekt pravljenja novog modernog stadiona u vrednosti od 45 miliona evra. Stadion od 18.000 kapaciteta.
Vazura je dosad ukrao sigurno jedan takav stadion.
A mi pricamo ovde o nekakvoj rekonstrukciji itd.
Znaci navodim primer iz okruženja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Više se sprdamo nego što pričamo...

Pa u ovoj državi se gradi samo ono što vrhovnom i eventualno njegovim poltronima padne na pamet, ili...ono što nekome donosi korist.
Nema ovde sveobuhvatnog ozbiljnog plana u izgradnji, nema logike.

A i ovi pre vrhovnog se nisu baš proslavili po tom pitanju - setimo se samo šta je bilo sa izgradnjom našeg novog stadiona (ali i sa pozatvaranim najbitnijim BGD ustanovama kulture!) za njihovog ,,vakta,,...

I tako...od jednih do drugih...dobro da nam zarđali reflektori još nisu pali na glavu...
Uostalom, večeras ionako gostujemo pa nema brige.
Bar po tom jednom pitanju.

:napred-partizan:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.230
Danas igramo protiv starog duznika od prosle godine ekipe sa Banovog brda uz malo znanja ali i velike kolicine srece ocekujemo pobedu da zaverimo to famozno drugo mesto, a sledecu nedelje sa brazilskom virtuozom da jebemo komsinicu i napadnemo to njih ovo rezervisano prvo mesto. Srecno crno beli.
 
Top