Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
sve mi ovo mirise na najvecu pobedu u istoriji koju smo mi ostvarili nad Steauom Bg,a to je 6 razlike,jer je Steaua Bg sve rekorde u laznoj ligi prebila,samo jos taj ostaje,dali se nesto u vezi toga sprema,videcemo,sve ovo izgleda pakleno cudno
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.266
Reaction score
6.982
Danima se diskutuje ”a kad ce tribina ovo, a kad ce tribina ono”, s druge strane cutura nudi neki kontakt koji ce nas povezati sa kontaktom koji ce nam dati megafon da povedemo navijanje. Sve me to podsjeca kao kad je iza rata dosao moj dragi rodjak iz Floride, pa kaze meni:”kad su stisli sa olujom ustase, mi se spremili da krenemo da branimo vas, al nam ne dadose ameri da napustimo zemlju”, on bi me branio, al ne dadose ameri jebo ga. e tako i ovdje sa pitanjem kad ce tribina ikad ista. Odgovor je nece nikad. Ne znam vise u sta da vjerujem jesu li pravi ili nisu, ali niti su ikada a i nece nikada otjerati nikoga. Mi, prvi ja, cekamo da neko nesto rijesi za nas. I tako nam je uvijek, rat, izbori, politika, uprava itd, valjda nam je takva sudbina, ne znam jebem li ga.
Pickousti nas je srozao, uveo nam kvislinge u upravu i oni nas buse deceniju vec. Dok mi obicni ”kmetovi” ne dignemo bunu, nista se nece promijeniti, ali koliko smo mi spremni da rizikujemo ista? Znamo sta bi ta buna donijela, svima nama pojedinacno.
Mislim da se trebamo osvrnuti na nas same, koji smo ovdje na forumu i vi koji ste redovni na utakmicama, dati podrsku pa kako god jebi ga, da je dobro, nije, a kada ce biti - ne zna se.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.849
Локација
Beograd
Od euforije do nijednog posta o kartama za derbi.
Sve govori da nas ceka bruka na svakom polju u subotu i zbog igre i zbog odnosa juzna tribina vs ostali.
Hajde bar da mi pokusamo da podignute glave izadjemo sa stadiona.

Istoka naravno nema online. Ultra kop otvoreno vrsi pritisak na svoju upravu da nama sa istoka tu nije mesto pa i ovaj put cine sve da sprece da imamo i tamo formiran kop.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Od 7 utakmica potrebno nam je da osvojimo 11 boda da ostanemo drugi, treba se posebno fokusirati na napredak, radnicki iz Nis i Mladost oni su nasi djelati uz poslusnu upravu. Klupa u subotu nece igrati nego igraci na terenu nazalost nemamo ni srce ni znanje a ni volju od dela igraca koji igraju za FK Partizan da ostave srce i dusu na terenu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.459
Локација
Македонија

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Баш ме чуди што Буђ није хтео да води тим и баш ме чуди што се гњида напрасно предомислила....можда га унапреде у СД после овога.
Како год било можда и добијемо дерби али говна остају да пливају кроз канализациони отвор у клубу којег нема нико да санира - нико.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.404
Локација
.
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/...MTrjCJZVM9_J2EnXtzC7XAKea-4pH47Y-sXBwOc9Hsva8
Rekao bih da Nađ i ljudi koji isto ovo zagovaraju ovde na forumu imaju sličan koeficijent inteligencije..

Ne znam jel negde u svetu postoji slučaj da trener skupi 4 kartona i da zbog toga ne može da vodi utakmicu. Stoji sve, jedva su dočekali da mu daju karton ali isto tako u utakmici pred derbi moraš da se iskontrolišeš ako znaš da imaš 3 žuta. Ne mislim da je namerno, više je to bilo nepromišljeno ali svojim potezom je dao teortičarima zavere alibi da raspravljaju o tome.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
162
Reaction score
207
Локација
Beograd
Nećemo o bivšim trenerima u ovoj temi.
WebCrew edit.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.294
Локација
Beograd
Ko je i sta je tacno Albert Nadj kao trener pa da se on moli da se vrati u strucni stab i da bude trener na derbiju? Svakako nece on biti taj koji postavlja taktiku nego Duljaj.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.404
Локација
.

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
186
Reaction score
1.773
Локација
Beograd
Na koji način sam bilo koga lično prozvao svojim postom? Mislio sam na mišljenje većine koja od Čukaričkog prognozira debakl usled odsustva Duljaja, dok čitave sezone (opravdano i/ili neopravdano) osporava njegovo trenersko umeće.

Pitanje je više bilo retoričke prirode.
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
A što mi ovde glodjemo tastaturu, kada brat @Elric ima pravi info..
Dakle .. :cekanje:
Glupo mi je bilo da išta pišem povodom ovoga, jako je ružno to što se desilo a i pogotovo što je izašlo u javnost.

Svi su logično jako nervozni, ubedačeni, ljuti zbog situacije u kojoj se nalazimo i negde je očekivano da ima varnica, pa i svađa i napušavanja. Ipak, ne na takav način na treningu, ne da to sve završi u javnosti, sve je ispalo baš kako ne treba.

Da je cela situacija u kojoj smo trenutno jako teška i loša ne moram ni da pišem, pokušali su da trgnu ekipu pre par nedelja, napravljeni su videi sa našim pobedama, ludim preokretima i ciganskim krađama, puštali su igračima, ipak epilog vidite nije Bog zna koliko pomoglo. Iz ove kože se ne može, verujte mi da niko nije u fazonu da ga boli uvo, Duljaj ide u pravcu da mislim da ako ovako nastavi da će doživeti nervni slom. Kad je meni koji sam tu 5% uključen u odnosu na njega i ostale počeo da skače pritisak na 180 i da imam probleme sa zdravljem u 27 godina mogu da zamislim šta je Duljaju i ostalima u stručnom štabu u glavama i kakvi su sa zdravljem.

Da ne ide ovaj post u pravcu jadni mi sažaljevajte nas i imajte razumevanja, verujem da svi ovde imamo probleme sa zdravljem i kraći životni vek zbog Partizana, to nam je što nam je. To je eto moj pogled na tu situaciju o kojoj se piše juče i danas, jebiga svi su pred pucanjem ali mora da se izgura kako znamo i umemo da se ne osramotimo u derbijima koji su pred nama i da ne bude rasulo kao prošle sezone nego da se izgura do kraja. Sad da se preživi pa će biti vreme da se svode računi, prave analize, planovi za prelazni rok, itd.
 
Top