Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Na stranu što su ovo ispod "uređene" zemlje i lige, ne igraju kvote. Dokle god kladionica daje kvotu na neki ishod, on nije siguran. Ni kvota 1.01 nije sigurna.
1713527210241.png
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Igramo se sad brojkama, nisi shvatio sta sam hteo time da kazem, ne znaci da ako je kvota mala da ce taj ishod na kraju i biti, ali kladionicu niko zajebati ne moze.

Veca je verovatnoca da kvota 1,30 prodje, nego da ne prodje.

Ti si mi dao 5 ovakvih primera, ja ti mogu dati 55 iz prethodno kolo, ako cemo tako :D

Budemo li igrali kao prethodan derbi, pre svega u odbrani, primicemo 3/4 pogotka sigurno, opet sve je to manje bitno, potrebne su promene na vrhu, a tamo uprava ni da cuje, nista ih ne dodiruje.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi

fleshgordon

Početnik
Учлањен(а)
09.10.2020
Порука
10
Reaction score
34
Локација
kraljevo
Da ima nekoga časnog u upravi, pa da izađu igrači u majicama sa likom ovog sudije i natpisom '' STOP TERORU'', tako se to kulturno radi, nego nema ko
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
769
Reaction score
1.885
Ja bih sutra izveo igrače koji mogu da ih prebiju na terenu a najbolje sačuvao za sredu. Da ih biju makar dobili i crvene. Na 4 crvena za jedan tim se valjda ne može igrati. Nek se posle cigani raduju pobedi službenim rezultatom 3:0 i nek im to bude rekord kojim se cigani nadaju. Isto na svaki pokušaj sudije da krade, svi zajedno da reaguju na njega.
Od uprave ne očekujem ništa u odbrani Partizana, jedino mogu to igrači i sportski sektor.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
"sila boga ne moli, ali bog sili ne voli"
ž.lazetić

"???"
smrdija

doći ćete na lopatu smrdi...kad tad.
Jeste, bog je baš pokazao da silu ne voli. Nego, da se mi uzdamo u se i u svoje kljuse. Igrači su jedini koji mogu nešto da naprave i treba im dati bezrezervnu podršku. Gdje i protiv koga se bore, oni su za mene junaci, šta god da naprave i u derbiju i do kraja sezone.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Prošli derbi totalna invazija na rupu, neviđena u prethodnih xy godina, euforija, 10-15 hiljada ljudi.
Kako smo došli do toga da mesec i po dana kasnije, 2-3 negativna rezultata kasnije, ne bih smeo da se opkladim da će nas u zbiru na naredna 2 derbija biti 10 hiljada, ako smo i tad i sad i na početku sezoni svi znali da nikakve šanse za titulu nemamo?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.102
Reaction score
5.098
Локација
vezenemam
@lavex, ima ona sličica/mem gde poenta "preleće" preko nečije glave...mrzi me da kopam i fotošopujem, ali ovo mi deluje kao klasičan primer:D
tako da za svaki slučaj (nerazumevanja napisanog/postovanog):
poenta posta nije u bogu, pravdi i ostalim "idealima", već na tome kakva su govna smrdi i sve vezano za njih (čuj kao ne znaju šta to Lazetić "laprda")...
činjenica je ipak da se stvari menjaju, i da pre ili kasnije svako dočeka kraj...to će se desiti i njima, sa lopate neće pobeći.
e sad, da li ćemo mi preteći ili ne, naše je da se nadamo...to nam niko, još uvek, ne može oduzeti.
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Prošli derbi totalna invazija na rupu, neviđena u prethodnih xy godina, euforija, 10-15 hiljada ljudi.
Kako smo došli do toga da mesec i po dana kasnije, 2-3 negativna rezultata kasnije, ne bih smeo da se opkladim da će nas u zbiru na naredna 2 derbija biti 10 hiljada, ako smo i tad i sad i na početku sezoni svi znali da nikakve šanse za titulu nemamo?
Pricamo kako su, od velikog i slavnog kluba, ostali jedino navijaci. Aj videcemo sutra kakvi cemo biti. Ili ce proraditi Grobarski prkos i inat, ili cemo se posrati po svim brojkama i podrsci ove sezone i u kosarci i u fudbalu (na gostovanjima).
Ako nas sutra, u onom klozetu od stadiona, ne bude, na 3 tribine, bar 10.000, i da im se useremo u one odvratne njihove smrdljive njuske, da Bog da nikad nista vise ne osvojili jer klub sa takvim "navijacima" ne zasluzuje nijedan jedini pehar. Eto.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.453
Reaction score
2.223
Sutrasnja utakmica takozvani derbi je sviranje kurca nebitna utakmica jer ne moze se igrati sa nedoprljivima i favorizovanima od svih strana. Nazalost FK Partizan je ostao sam samo sa navijacima sve ostalo cuti i gleda seir za strane kako klub svaki dan propada.Ako moze nesto da se uradi 24 aprila tada za nas je sansa tada je borba za neki trofej. Neka ne forsiraju sutra Saldanju nego neka ga cuva za sredu da im jebe mater dva puta do sada ih je silovao silovace ih i treci put. Nama je bitno da osvojimo jos 11 bodova za to za nas sampionsko drugo mesto.Nije mi jasno kako uprava i sve rukovodne strukture u FK Partizan oni ce biti jos dugo tu posto je nas klub zarobljen.
 
Top