Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Da je Žgadiji trebalo 150 minuta nadoknade da pobijede, bilo bi 150 minuta nadoknade. Da je trebalo 10 penala, bilo bi 10 penala bez ikakvih problema. Mora se dati "legitimitet" namještenoj tituli tako što će se "pobjediti" Partizan.

Zanimljivo je da je čak i smradine sa Arena sporta, sudeći po tonu kojim su komentarisali, bilo poprilično blam ovakve pobjede.
 
Учлањен(а)
31.08.2021
Порука
24
Reaction score
103
Локација
Južno
Kao i sve u Vučićevoj Srbiji, i fudbal je mučenje i iživljavanje nad onim delom građana koji nisu u većini, da bi se ljubimci diktatora osetili važnim.
Kakav crni penal?! 15 minuta nadoknade?! Gistro nije prekršaj?! Koga, bre, vi zajebavate? Hrabro smo se borili, ali ne može se ništa protiv smradovske crveno-belo-žvalave koalicije.
Proći će i njihovo. Živeo Partizan!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
@Milos pozdravi drugara opet.

Pokazao je Fener u njihovom superkupu kakav treba da bude odgovor na ovakve stvari, ali nazalost mi cemo se napraviti ludi i prihvatiti da nas ovaj opet krade i pljacka.

Sve je ovo bilo poznato unapred, igracima svaka cast na tome sto su ih naterali da ispucaju ceo svoj arsenal, a ko god je doneo odluku da se igra dok sudi ovaj smrad nek ga je sramota.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.692
Ja čekam da se javi ovde taj drugar Pavla Ilića da nam kaže kako je korektan momak :buhaha
Ma bio je nego ga povuklo loše društvo.

Šta ga sad koji kurac okružujete? Pristali ste posle onakvog gola da nastavite, ko vas jebe.
Otprilike isto kao kad uhvatiš džeparoša u autobusu sa rukom u džepu i onda kreneš da se raspravljaš sa njim zašto to radi, nije lepo.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.190
Nek vise crkne ova zemlja i garez u njoj
Jebem mater svakom ko ovde zivi i sebi samom
Idem odavde
Mrzim ih iz dna duse
Oni su presek svega najgoreg u ovoj zemlji
Nasisajte mi se kurca cigani, dabogda pocrkali svi
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Slobodno uredničko uverenje. Sramotan upis posle ovakve utakmice.
Doslo na naplatu katastrofalno selektirana odbrana i tanka klupa. Da smo ovo pojacali u zimskom roku, a ne doveli Kovacevice i sl., mi bismo se ovde prosetali do titule! Ovako jbg, steta.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Jebem li ciganima sve!Sta su nama radili da im se vrati stostruko!Evo Drulovica prica ne pominje penal tj faul!Imamo i mi rupe ali nismo zasluzili poraz!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Sad kad Vazura&Vučela sroče saopštenje, zemlja ima da se trese.
U sredu poslati omladince.

Eto im i Kup. Nek uzmu sveeee. Nek imaju 500 titula, i slave sa svih svojih 500 miliona degenerika. Hijena.
Zašto? Zato.
Može im se. Vođi se samo na ovo diže.

Momcima na terenu svaka čast. Igraju koliko znaju i mogu. Ljudima koji su došli u rupu, kapa dole. Hvala vam!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.453
Jbg morali su dobiti derbi da ne bude titula bez pobede u istom. Strucno pogurani ponovo od smrada sudije prosli derbi ih je pogurao da izbegnu poraz a sada da pobede. Jedino nam jos crveni nije dao. Sve ostalo je resio. Antic i ovusu ono je komedija i strasno da ljudi ni jednu loptu nisu ispucali da nije dosla do njihovih. Severina stoji sve sto sam rekao ranije ali nikada ovde vise necu pisati lose o njemu. Svaka cast za utakmicu. Odbrana ono sto sam pricao i pre ono ne rade ni klinci iza moje zgrade. Svakako nisam zadovoljan zbog poraza ali sam zadovoljan borbom imali smo ih ali ne mozes protiv igraca vise govnara pavla ilica jebem li mu sve zivo i mrtvo i ono sto tek treba da mu rodi.
 
Top