Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Jel' gledao neko mozda onu emisiju na k1 sa Popom i onim Kalinicem?
Izvinite ako je off, ali cujem da se Popovic navodno slozio opet sa onim gancijem da su bili penali za njih.

Ne trebaju nama cigani pored takvih "Grobara"..
Penali i jesu bili (za ovaj drugi ne mogu da tvrdim). Stvar je u tome što se nisu svirali očigledni faulovi nad našim igračima pre penala.

Daj link te emisije ako nije problem..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Drugi penal nije bio,faul je napravljen van kaznenog prostora. Drugi gol cist faul nad Svetom,prvi gol,faul nad Bazdarom pre gola. Pljackanje na sve strane.
Ne igrati kup,ili jos bolje kao Fener protiv GS,mogu da nas izbace iz kupa sledece sezone,koga boli qrac za to. Mora da se skrene paznja celom svetu na ovu pljacku
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.433
Локација
Pozega
Gore pomenuti bivši igrač Partizana a sada "trener" u Fk Novi Sad je sve samo ne trener i čovek. Pitajte ljude u Kragujevcu, Šapcu, Novom Pazaru i Sremskoj Motrovici i sve će vam biti jasno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Kakva govna su prosla kroz nas klub, kakve moralne nakaze, kakvi smradovi bez trunke dostojanstva, licnog integriteta...
Slika i prilika vecine u smrdiji. Jbt, jebeni koroman je za tesovica covek. Bravo tesovicu, i zbogom zauvek.
Kofa govana se puni nasim bivsim igracima, pakao...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
639
Reaction score
2.343
Локација
Beograd
Očigledno je greška naša, a ne ciganska.
Svi njihovi bivši igrači, koji sada igraju u drugim klubovima (i domaćim i stranim), kidaju protiv nas iz sve snage i kada im rezultat ama baš ništa ne znači.
Ako su prestali da igraju, onda govore sve pohvalno o svom bivšem klubu, naročito o njegovom čuvenom poštenju.
Svi naši bivši igrači, koji sada igraju u drugim klubovima (i domaćim i stranim), kidaju protiv nas iz sve snage, a nije mi jasno zbog čega.
Ako su prestali da igraju, govore uglavnom pogrdno o svom bivšem klubu ili u najboljem slučaju ćute.
To je neko moje zapažanje i to odavno.
Kad kažem svi ne mislim bukvalno, već bar na veliku, veliku većinu (npr. 80 ili 90% njih).

A što se tiče legendi Partizana, mislim da imam sasvim dovoljno prstiju da ih pobrojim, pri čemu me nijedan od njih sigurno neće dok je živ razočarati.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
190
Reaction score
530
...Svi naši bivši igrači, koji sada igraju u drugim klubovima (i domaćim i stranim), kidaju protiv nas iz sve snage, a nije mi jasno zbog čega.
Ako su prestali da igraju, govore uglavnom pogrdno o svom bivšem klubu ili u najboljem slučaju ćute.
To je neko moje zapažanje i to odavno.
Kad kažem svi ne mislim bukvalno, već bar na veliku, veliku većinu....
Verovatno ima nešto i do onih čuvenih "opraštanja" dugovanja, čime su se mnoge uprave još i hvalile. Ko zna čega je tu još bilo (lupam: ucena prilikom transfera u drugi klub, uzimanja procenata od plate igrača ... ). Otišli su nezadovoljni i to nezadovoljstvo i dalje traje.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
U ovoj smrdiji prodju pokradeni izbori milion jedna afera nekaznjeno, a ne tamo neka utakmica gde se trci za loptom i dolazi omladina da se tuce medjusobno. Al zato je bitno je koga plodio u farmi i parovima i kolika je plata Zoca.

Čudi me da su napisali bivsi igrac umesto legenda Partizana za ovog Tesovica
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
Drugi penal nije bio,faul je napravljen van kaznenog prostora. Drugi gol cist faul nad Svetom,prvi gol,faul nad Bazdarom pre gola. Pljackanje na sve strane.
Ne igrati kup,ili jos bolje kao Fener protiv GS,mogu da nas izbace iz kupa sledece sezone,koga boli qrac za to. Mora da se skrene paznja celom svetu na ovu pljacku
Antic je dodirnuo loptu , po njihovim pravilima je mogao ubiti ovog i ne bi trebao svirati penal ,zar ne?
 
Top