Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Pobjeda i samo pobjeda liječi naše rane i nanosi duševni bol drugoj strani. Naši igrači moraju da budu vidre, svjesni da ih čeka svako sranje. Pokazali su da mogu da budu bolji od skupih mega star-ova, u posljednje dvije utakmice. Ja vjerujem da je veći strah kod njih. Sad su apsolutno svjesni da su sjebali gomilu novca, i da im je tim gori od našeg. Apsolutno sam za to da se mi ne povlačimo nego da se borimo. Analogno sa izborima. Koja god stranka zagovara bojkot izbora nije opozicija ovom teroru od strane VCCPDR nego ga podržava.
Proćiće i njihovo, a dok ne prođe, borba, koliko god i gdje god možemo da ih pobijedimo, moramo. Pamet u glavu!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Laksativ,pivo i suve šljive spremni, tako da sranje na derbiju neće izostati.
Vidimo se u rupi.

P.S. Ko ne dodje,a može...slobodno nek mi se ne obraca nikada u životu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Ja navijam za to da se ponovi scenario iz finala turskog kupa.

Al tamo nisu problem sudije, jer se krade u korist oba tima, vec huligani, dok je ovde podredjeno sve na jedan tim, tim drzava, tim rep'stacija.

Samo bog zna koliko vas mrzim govna ciganska!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Pošto nismo više klub.
Sigurno nismo klub navijača Partizana.
Nego smo klub pod kontrolom cigana.
Onda posle svega, možemo očekivati bezvoljne , razočarane igrače koji će uz relativno pošteno suđenje, bez većih krađa izgubiti.
Taman da im damo alibi.
Evo šta sad, jel sad pošteno.
I tako u krug.
Žalosno.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.862
Локација
underground
Pa to ce se i desiti. Igracima nije ni do cega. 5 puta su jeftiniji , individualno smo slabiji a u 3 derbija pobedili bi ih sva 3 puta da su uslovi bili normalni.
Ocekivati to od njih i cetvrti put , posle svega sto se desavalo je bezobrazluk , sve i da sudjenje bude relativno posteno , a bice samo u slucaju ako ne bude bilo potrebe da ne bude.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Mi smo na terenu zaslužili 9 od 9 bodova, oteto nam je 5. Ne ukradeno, nego najbrutalnije oteto i to praktično oružanom pljačkom uz svo pokazivanje sile. I sad neko očekuje da se izađe i pokaže da smo "jači"? Onako srpski, iz inata...

Nismo jači zato što oni ne prezaju ni od čega, ako penali ne budu dovoljni počeće da streljaju na terenu, može im se.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zato ce na jesen (ako budemo igrali LE npr) protiv Mancestera i sl biti pomama za karte, jer, svi hoce zaboga da "idu na Mancester".

Nije ni Arena krcata zbog pravih i iskrenih navijaca Partizana, ima bar par hiljada navijaca rezultata, navijaca spektakla koji hoce da se slikaju, snime i da svi vide da su bili.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Nije ni Arena krcata zbog pravih i iskrenih navijaca Partizana, ima bar par hiljada navijaca rezultata, navijaca spektakla koji hoce da se slikaju, snime i da svi vide da su bili.
I to je jednostavno tako zato što je klubu prihod od karata "najbolji sponzor" i iz tog razloga su karte generalno preskupe za "običnu" raju. I dok je tako uvek će neki Youtube pozer ili neka sponzoruša lakše da plate i da se "izreklamiraju" preko KKP.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Top