Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
@Rade
6 + golman može da se igra, sve ispod toga nema uslova.

Često se to pravilo koristilo u mlađim kategorijama dok sam igrao fudbal, čak mislim i u seniorskim ligama tipa Zona i niže. Ekipa koja je dobrano slabija ili se jedva skupi reši da igra da ne bi plaćala kaznu, ali se onda čim protivnik povede ubedljivo neko volšebno povredi, a izmena nema. Utakmica se prekida i umesto da ti na kraju lige gol razlika bude -200 ti je krckaš -3 po -3. :D

Nisam siguran kako je to sada regulisano, ali recimo u veteranskim ligama znam da ekipa koja se ne pojavi 2 puta gubi pravo da se takmiči. Pa se onda dovijaju kako stignu, bitno da utakmica krene.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Znaci, optimalno bi nam trebalo 15-ak minuta, ako ne bismo izazvali neku tucu :D
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
350
Reaction score
2.484
Локација
Vukovar
Rekoh vam neki dan da se ne zanosite pričom o bojkotu utakmice, ako do sad niste ukapirali da je od Partizana ostalo samo ime onda jbg.

Stvari sa mrtve tačke može pomeriti samo 10 000 Grobara ispred stadiona ili ispred vlade, ali od toga nema ništa.

Čak i tada se stvari nebi promenile korenito nego bi samo dobili neku vrstu unapređenja da se situcija smiri.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ja mu najviše, skoro pa jedino, zameram to što je pristao da mu gmazura bude šef. Sve ostalo je nebitno.

Inace bi se mnogo toga postiglo da nije pristao, kao da je problem naci nekog umesto Duljaja. Evo pune su televizije raznih bivsih igraca Partizana koji se dive lepom fudbalu iz derbija za vikend i koji bi jedva docekali da uskoce na klupu.

Duljaj se izborio da mu se dovedu pojacanja, nije prosipao pricu kako je zadovoljan igrackim kadrom, ne cuti na stanje u klubu i vise puta je kritikovao klub javno, od mene ce svako ko dodje sa takvim pristupom a ne da prazitira imati postovanje, cak i ako je znanje upitno kao sto je kod Duljaja.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
.
Ovaj forum je postao leglo sns-ovaca i podguznih vazurinih muva... jezivo!

Onomad, kad su se kritikovali bivši treneri, tad taj deo ljudi nisu bili sns-ovci. Ali zato sad, ljudi koji kritikuju Duljaja, e oni su sns-ovci i vazurine muve.
I sad, sva ova dešavanja u državi i fss-u, treba da opravdaju to što Duljaj veze nema?

Skapirajte, da je samo konstatacija da je Duljaj jako loš trener. Šta god, da se dešava što se tiče svega.. Fss-a, uprave, kradje itd.. Jednostavno ne menja činjenicu da nemamo trenera. I to ga ne opravdava.. Recimo, što mu odbrana liči našta liči. Primer..

I prestanite više, da stavljate ljudima etikete na čelu!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
@Andra
I onda posle X vremena dobije nogu u dupe kao što će da dobije, gmazura nađe sledećeg... obe ruke protiv.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.763
Reaction score
29.648
Локација
Beograd
Ne vidim zasto ne bi moglo o necemu da se pise. Ako se ukaze da neko nema blage veze, na primer Duljaj, to ne znaci da taj neko ko ukazuje zanemaruje sve ostale aspekte.
Pa evo, ima na ovom forumu nešto o čemu i ne može da se piše...
Ali zato onaj ko misli da Duljaj nema blage veze, to može...

Uostalom prevrće mi se želudac o tome da Duljaj nema blage veze i fudbaleri su nam krš, a ,,cigani,, koji imaju 100 miliona evra budžeta i pomoć cele države imaju neki polovičan skor sa nama u derbijima u poslednje dve sezone, pa kako to ako smo toliki krš i neznalice?
Šta, njihov trener i igrači su veći krš? Ajde, objasni!
I nemoj molim te ono, mogli su da nam daju 5 golova!
Što nisu?!
Imamo dobrog golmana, šta? Promašili su šanse, šta?!
Pa i dobar golman je deo tima!
I mi smo promašili neke šanse na utakmicama gde smo gubili bodove! Pa?!
Igranje utakmice je velika sramota.
To je tvoje mišljenje, moje nije.
Ono sto su oni mogli da urade je da dobiju 5-6 crvenih do 15- og minuta (koja je vec granica, ne znam ''fudbala'' skoro kao Duljaj). Da iskazu neki svoj stav, odu u svlacionicu i lagano.
To je tvoje mišljenje da treba praviti neki takav cirkus, moje nije. Da su igrači to sami želeli i uradili, to bih podržao. Ovako, da navijači traže ,,cirkus,, ali da ga pravi neko drugi - to ne podržavam.
Ne treba niko da dodje, nije trebalo ni da prihvati Duljaj.
Ne slažem se, pisali smo o tome 1000 puta!
A kažeš:
da se ne kopaju ponovo rovovi
Pa kako da se ne kopaju kad imamo dijametralno suprotne stavove o skoro svemu o čemu pišemo?!
I ne mislim samo na tebe i mene lično, nego i na sve ostale...

Jebiga, ja se ne slažem sa tobom po raznim pitanjima, mnogi se slažu, u redu je...
Ali ima i onih koji se nešto malo slažu i sa mnom, ali ne i sa tobom...

Ako ćemo ovako kako ti predlažeš, crveni kartoni, neigranje utakmica, klub bez trenera, onda treba ići drastično, odnosno u beton ligu!
Pisali smo već više puta i o tome!
A znaš li šta su posledice?

Drugi put je, tim sa trenerom, preživljavanje do nekih vremena koja ko zna da li će doći...poneka pobeda u derbiju...
Ali i tu isto postoje posledice!

A šta je treći put?!
Da ne odemo u beton ligu, ali da malo napuštamo utakmice, dobijamo crvene kartone, da imamo ili da nemamo trenera (evo ti kažeš ne treba niko da prihvati), ajde objasni, kako to zamišljaš, misliš da je po pravilima lige i FSS-a da klub na zvaničnoj utakmici nema zvaničnog trenera, i koliko dugo to može da traje i koje su kazne i posledice?

Ili, kako, evo, kaži kako?

Pa u mom selu je klub morao da ima zvanično lice sa trenerskom školom da bi igrali utakmice, kompjuterske izveštaje i svašta nešto...

Ljudi bre, aman...
21. vek je, postoje neka pravila, uredbe, propisi, čak i u kriminalnoj državi kao što je to ova naša...
Nije to, naljutim se, uzmem loptu, odem kući, neću više da se igram...

To je razmišljanje na nivou deteta od 6-7 godina...

I sad mi slobodno uzvratite da je moje razmišljanje na nivou izlapotine od 60-70 godina, nema problema...
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
332
Reaction score
977
Локација
Boston
Ja se samo pitam, kakav bi tretman imao Miroslav Djukić ovde, da je gubio 5:0 od Nordsjelanda. 0:4 od TSC-a. Da je bio četvrti na tabeli na kraju sezone itd itd. Dok se Duljaju skandira sa tribina i praštaju mu se svi porazi.
Đukić je cigansko govedo a Duljaj je neko ko je 15 godina u Partizanu. Veći respect imam prema njemu u ovako okupiranom klubu bez obzira što je Đukić bolji trener. Duljaj nije ni trener.
Tvoje misljenje se drasticno razlikuje od onog koje zastupas o istorijskim temama npr.
Ovo ide vise u smeru kolaboracije , u cilju prihvatanja okupacije.
Nažalost na tu kolaboraciju smo svi pristali 2015. u KK. Doduše to nije bilo ni kolaboracije već silovanje. Malo se to promenilo dolaskom Željka ali okidač iz Prislonice je tu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Ne slažem se, pisali smo o tome 1000 puta!
Evo recimo da se vratimo 1001. put.

Jedan od Vaših argumenata je bio tada kada je Duljaj došao da mu je to možda jedina prilika da upiše Partizan u svoj CV, pa zašto da je propusti. Evo sad se ja pitam, a šta će na kraju balade pisati u tom CV-ju? Da je sa 2. mesta pao na 4. u sezoni 2022/23? Ili to da je dobio jedan od najvećih šamara u Evropskim takmičenjima u istoriji kluba?

Ali sve to i nije toliko bitno. Sam pao, sam se ubio. Ja ga trenutno uopšte ne teram, niti pljujem što ne zna posao ili ga zna nedovoljno, niti mislim da treba da ode pošto je na listi prvih 100 problema u klubu on 201. T.j. treba da ode sa pozicije trenera, ali poslednji, kada isprati sve svoje trenutne poslodavce.
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Ja bih razumeo da se poziva na neigranje utakmice da nam je nas stadion pun, ali nama stadion zvrji prazan, najverniji bojkotuju, a ovamo se trazi da klub i igraci snose sankcije, zbog? Neka smo igrali, nismo mi mali seljacki klub. Hocemo promene? Trazimo ih preko tastatura.

Eno na Mozzartu neki clanak, pogodili su sustinu, trazili su i cigani promene, samo sto je razlika izmedju njih i nas ta sto su oni bili slozni, i igraci i uprava i navijaci. Kod nas toga nema. Da napunimo JNA svako kolo, da bude 30.000, da se cuje, da se prica. I sad ovamo se neko ljuti sto smo igrali, da nismo igrali klub bi dobio zestoke kazne, igraci bi dobili kazne od kluba, menadzeri bi im se popeli na vrat (nemate pojma koliki menadžer ima uticaj, koliko daju para igracima) uz to bi i savez mogao da im ne da papire kad bi hteli da napuste klub, da, idu papiri i preko saveza. Hajde da mi dodjemo, da nas za promenu bude 20.000 pa da se onda ljutimo na druge.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Pa evo, ima na ovom forumu nešto o čemu i ne može da se piše...
Ali zato onaj ko misli da Duljaj nema blage veze, to može...

Uostalom prevrće mi se želudac o tome da Duljaj nema blage veze i fudbaleri su nam krš, a ,,cigani,, koji imaju 100 miliona evra budžeta i pomoć cele države imaju neki polovičan skor sa nama u derbijima u poslednje dve sezone, pa kako to ako smo toliki krš i neznalice?
Šta, njihov trener i igrači su veći krš? Ajde, objasni!
I nemoj molim te ono, mogli su da nam daju 5 golova!
Što nisu?!
Imamo dobrog golmana, šta? Promašili su šanse, šta?!
Pa i dobar golman je deo tima!
I mi smo promašili neke šanse na utakmicama gde smo gubili bodove! Pa?!

To je tvoje mišljenje, moje nije.

To je tvoje mišljenje da treba praviti neki takav cirkus, moje nije. Da su igrači to sami želeli i uradili, to bih podržao. Ovako, da navijači traže ,,cirkus,, ali da ga pravi neko drugi - to ne podržavam.

Ne slažem se, pisali smo o tome 1000 puta!
A kažeš:

Pa kako da se ne kopaju kad imamo dijametralno suprotne stavove o skoro svemu o čemu pišemo?!
I ne mislim samo na tebe i mene lično, nego i na sve ostale...

Jebiga, ja se ne slažem sa tobom po raznim pitanjima, mnogi se slažu, u redu je...
Ali ima i onih koji se nešto malo slažu i sa mnom, ali ne i sa tobom...

Ako ćemo ovako kako ti predlažeš, crveni kartoni, neigranje utakmica, klub bez trenera, onda treba ići drastično, odnosno u beton ligu!
Pisali smo već više puta i o tome!
A znaš li šta su posledice?

Drugi put je, tim sa trenerom, preživljavanje do nekih vremena koja ko zna da li će doći...poneka pobeda u derbiju...
Ali i tu isto postoje posledice!

A šta je treći put?!
Da ne odemo u beton ligu, ali da malo napuštamo utakmice, dobijamo crvene kartone, da imamo ili da nemamo trenera (evo ti kažeš ne treba niko da prihvati), ajde objasni, kako to zamišljaš, misliš da je po pravilima lige i FSS-a da klub na zvaničnoj utakmici nema zvaničnog trenera, i koliko dugo to može da traje i koje su kazne i posledice?

Ili, kako, evo, kaži kako?

Pa u mom selu je klub morao da ima zvanično lice sa trenerskom školom da bi igrali utakmice, kompjuterske izveštaje i svašta nešto...

Ljudi bre, aman...
21. vek je, postoje neka pravila, uredbe, propisi, čak i u kriminalnoj državi kao što je to ova naša...
Nije to, naljutim se, uzmem loptu, odem kući, neću više da se igram...

To je razmišljanje na nivou deteta od 6-7 godina...

I sad mi slobodno uzvratite da je moje razmišljanje na nivou izlapotine od 60-70 godina, nema problema...
Cika Gorane, da krenem redom.

Vi ste izgleda saglasni da covek koji nije strucan treba da upravlja nekim kolektivom. Mislio sam da smo to ostavili iza nas, da neki aparatcik rukovodi zbog svoje partijske (grobarske) pripadnosti, bez obzira na struku,.

Njihov trener je takodje krs. To je velika sreca.

Dalje,

Za crvene kartone itd. i pricam iz ugala igraca, a ne mog licnog kao navijaca. Da sam igrac i da me neko bije, krade, prisiljava. Start sa dve noge bi usledio pri prvom kontaktu :D Iz tog ugla i posmatram.
Medjutim, ocigledno oni, kao sto rece @batakpudla cekaju da prodje ova agonija i neki transfer konacno i ne bi da ''talasaju'' previse.

Pod time da niko ne prihvati da bude trener, mislio sam kao pritisak na upravu, pa bi onaj koji kadrira mozda i postavio drugi pdoban kadar. A neki pomocni sa licencom bi se nasao svakako za protokole. Cini mi se da ste Vi to dobro razumeli, ne znam cemu ovo obrtanje cinjenica.

Sto se betona tice, nemam problem da pratim Partizan i u betonu. Ne znam da li je to slucaj sa vecinom.

Ali o tome ne moramo da brinemo, nece nam dozvoliti da budemo u betonu :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.763
Reaction score
29.648
Локација
Beograd
Tvoje misljenje se drasticno razlikuje od onog koje zastupas o istorijskim temama npr.
Ovo ide vise u smeru kolaboracije , u cilju prihvatanja okupacije.
Kad postaviš premisu koja tebi odgovara onda tako izgleda.
Kad ja postavim onu koja meni odgovara onda neće tako da izgleda.

Hoćete li da NIKO ne sarađuje ni sa Vazurom ni sa Vučelićem ni sa Vučićem, da ne uzimamo pare od kriminalne države, da nemamo za plate igračima, da ne igramo Evropu, da budemo amaterski pošteni klub u beton ligi?
Nema problema, to je pošteno i časno.
I dovešće do gašenja Kluba.

Mnogo više ugašenim nego što su poprilično gašeni ovi koji su nam vedeni na juniore i hladne bazene...

Ili da jedemo govna na razne načine i da ipak imamo kakav-takav Klub koji će, jednog dana pobediti u derbiju, osvojiti tu titulu ili šta već?
Što i nije baš najčasnije, ali će Klub biti sačuvan i za neku budućnost...
Kad pomenuh govna i čast, jbg, to je više o upravi nego o ostalima - šta je igrač, trener i navijač kriv ako nas neko krade i pljačka, a država, uprava i policija sarađuju u tome!

A ako mislite da ima i neki treći put, evo, kažite mi!

Možda da dođu strani sponzori, bla, bla, privatizacija Kluba, bla, bla...
Evo, kažite mi KOJI strani sponzori, KO će da ga privatizuje, itd...

Ta teza, da svako ko sarađuje ili ,,sarađuje,, sa okupatorima je i sam okupator - to važi za rat, ali ovo je malo komplikovanija situacija...
To da je sve samo crno ili belo, to da je svako ili uz mene ili mi je neprijatelj i dovodi do svega i svačega u ovoj ludoj zemlji!

Duljaj sarađuje sa Vazurom, znači sa Vučićem, znači saradnik je okupatora.
Ali zato Obradović sarađuje sa Ostojom, znači sa Vučićem, ali nije okupator.
Kako sad to?
E, jebiga, kako kad kome zatreba...
Valjda Žoc ima lepšu frizuru od Dukija pa mu se oprašta, ili što je osvojio ABU a Duki nije ništa...ili možda zato što KK dobija više love od navijača nego FK, mada Ostoja i tu nešto ,,muva,, sa lovom koju smo mu MI dali - kad je porez u pitanju...
Jebem li ga...

Kolaboracija, okupacija...
Jebeš ga, druže Žalosna Sovo, krupne reči, prosto da svako od nas ko radi u kulturi, zdravstvu, prosveti bude osuđen za izdaju jer sarađuje sa državom...
A i Partizan je de facto državni, čak i ako to ne piše de jure u njegovom statutu, koji ionako niko u Klubu više i ne poštuje, niti ga sprovodi...

Sto se betona tice, nemam problem da pratim Partizan i u betonu.
Ni ja.
Ne znam da li je to slucaj sa vecinom.
Nije.
 
Top