Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
211
Reaction score
718
Локација
Beograd
A što je Nadj toliko loš? Ako realno pričamo, najbolje smo izgledalali od prethodna tri derbija u derbiju gde nas je vodio Nadj.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.106
Reaction score
5.109
Локација
vezenemam
Viušegodišnje ponižavanje i urušavanje FKP.
U poslednjih nedelju-dve (novo) pomeranje granica bahatog bezobrazluka smrdske većine.

"Navijači" FKP i internet "ratnici" u ofanzivi!
"Duljaj nemač pojma", "Ostavka!", "Da nas nema", "Ja sam bolji, ja znam.."....
Pohabane tastature ne stižu da se zamene, samo da se štancuju šarene duge, ružičasti jednorozi i ostala raznobojna mitska bića iz bajki za uspavljivanje petogodišnje dečurlije...mahom devojčica, ali da ne otvaramo nove/ot teme:D

Kakvi god da smo, dobri smo.
Da je do dela "navijača", vrlo aktivnih i na ovom forumu u poslednje vreme, bili bismo i mnogo "bolji".
Uživajte!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Zatonsto je na primer uspeo da ispadne sa Teleoptikom u Srpsku ligu iz koje se jos nismo iscupali.
Jasmina, mislim da grešiš, Nađ je za tri sezone u Teleoptiku jednom bio prvak Srpske lige Beograd, samo se te sezone za ulazak u viši rang igrao dodatni baraž sa prvakom Srpske lige severa.
Za samo 1 gol je tada od Teleoptika bila bolja Mladost GAT, klub ozbiljne logistike koji je ubrzo posle toga postao i superligaš...
Nije Nađ vodio Teleoptik dok smo bili drugoligaši...
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
211
Reaction score
718
Локација
Beograd
Zatonsto je na primer uspeo da ispadne sa Teleoptikom u Srpsku ligu iz koje se jos nismo iscupali.
Jbg. Iskusan trener nam treba, po mogućstvu neko ko je nešto osvojio. Šta da radimo, nadam se samo da ćemo nekako izboriti grupnu fazu jednog od evropskih takmičenja. Ne smem ni da pomislim šta bi bilo sa klubom da ni sledeće godine ne igramo evropu.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd

Ma nije mi namera uopste da diskutujem o njemu kao treneru, bilo je i dobrih i losih stvari ali to je proslost, samo sam ga potegao kao argument za to da odbrana mora mnogo bolje da izgleda bez obzira na individualni (ne)kvalitet igraca. Ove godine smo primili najvise golova u ligi jos od sezone 15/16 (prva sezona sa plejofom), a ostalo je jos 6 utakmica do kraja. Ne mogu za to da budu samo krivi igraci.

A što je Nadj toliko loš? Ako realno pričamo, najbolje smo izgledalali od prethodna tri derbija u derbiju gde nas je vodio Nadj.

Niti je Nadj postavljao taktiku, niti je on vrsio izmene, to da nas je on vodio je samo na papiru, za sve se pita glavni trener kao sto je uvek slucaj u tim situacijama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.941
Reaction score
26.884
Obe ruke za iskusnog trenera! To ce biti lako, na dobrom smo glasu, klub cveta, dobre plate, redovno se isplacuju, moderna infrastruktura i struktura kluba, drzava nam daje sakom i kapom, a privatni investitori kampuju ispred stadiona jer zele da ulazu u nas. U klubu se tacno zna ko sta radi. Imamo velikog uticaja i u savezu, i u sudijskoj organizaciji, i medju vodecim politicarima u zemlji. Omiljeni smo u svim medijima, narocito domacim. Svako malo izbaci neki tekst ili dokumentarac afirmativnog sadrzaja o klubu. Cak nas i veliki rival i njihovi navijaci izuzetno postuju i cene, prosto da ne poverujes. Primer modernog i uspesnog kluba.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
211
Reaction score
718
Локација
Beograd
A u košarci su nam isto cvetale ruže i klub je bio u odličnom stanju, završio sedmi u Aba ligi pa je ipak došao Žoc? Večiti pesimizam, kao da ništa ne možemo da uradimo nego samo da se pomirimo da će biti sve gore i gore....
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
211
Reaction score
718
Локација
Beograd
Dovoljno bi bilo Marko Nikolić, Vlada Ivić itd. Ali naravno da je i to u domenu mašte sa ovom upravom.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
211
Reaction score
718
Локација
Beograd
Da se borimo za titulu, bez trunke sumnje. I da možda i prezimimo u nekoj ligi evrope/ligi konferencija.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Jasmina, mislim da grešiš, Nađ je za tri sezone u Teleoptiku jednom bio prvak Srpske lige Beograd, samo se te sezone za ulazak u viši rang igrao dodatni baraž sa prvakom Srpske lige severa.
Za samo 1 gol je tada od Teleoptika bila bolja Mladost GAT, klub ozbiljne logistike koji je ubrzo posle toga postao i superligaš...
Nije Nađ vodio Teleoptik dok smo bili drugoligaši...
Izvinjavam se Albertu ako sam pogresila.
Ali svakako - ne hvala on za trenera.
 
Top